Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Tarantila
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Istipisti
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Set
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
R3dNeX
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
NAKA
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Makk
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Ragnaros
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Cslk
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Toki
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcapDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_voting_barDeckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcap50%Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcap30%Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcap10%Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_lcap10%Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Freed




Posts : 47
Join date : 2010. Feb. 01.
Age : 28

Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette Empty
TémanyitásTárgy: Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette   Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 11:52 am

Utolsó Sheodon ellen:

Counter Fairy Flamvell

3 Gellenduo
3 Bountiful Artemis
3 Harvest Angel of Wisdom
1 Spirit Reaper
1 AIDS Spreader Zombie
3 Flamvell Pawn
3 Flamvell Firedog
3 Flamvell Magical

2 Creature Swap
2 Smashing Ground

3 Dark Bribe
3 Divine Wrath
3 Drastic Drop off
1 Solemn Judgment
3 Flamvell Counter
2 Bottomless
1 Mirror


2. Deck
Vlmi fos Earth Anti meta warrioros cuccokkal


3 Giant Rat
3 Warrior lady of the wasteland
3 Exiled Force
3 E-hero Wildheart
3 D.d. Assailant
2 D.d. Warrior

3 Creature swap
1 ROTA
2 Smashing Ground
3 Book of Moon

2 Royal Oppression
3 Dimensiona Prison
2 Bottomless Trap Hole
3 Dark Bribe
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment


Az igazi Freed anti meta

3 Freed the brave wanderer
1 E-hero Stratos
3 E-hero Alius
3 Rai-oh
2 Honest
3 Cyber Valley
2 Cyber Dragon
1 Crusader of Endymion

3 Light of redemption
3 e - emergency call
1 Reinforcement to the army
2 Smashing Ground
1 Mystical Space Typhoon



1 Mirror
2 Boti
2 Dim Prison
2 Oppression
3 Bribe
3 Scrap-iron scarecrow


Ladd Control

3 Guardian of the order
3 LADD
2 Dandylion
2 Treeborn Frog
3 Herald of creation
2 Cyber Dragon
3 Cyber Valley
2 Honest
2 Prime Material Dragon

3 Book of moon
3 enemy controller
1 Foolish Burial
3 Trade-in
1 Brain control
1 giant trunade
2 Soul Exchange

1 Call of the haunted
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force



Wanghus fos flamveless anti meta


3 Wanghu
3 Flamvell Firedog
3 Flamvell Magical
2 Blazing Inpachi
3 Kycoo
3 Rai-oh
2 Flamvell Pawn


1 Nobleman of Crossout
3 Burden of the mighty
2 Book of Moon
1 Brain Control
2 Shrink

2 Royal Oppression
2 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
3 Dark Bribe



Machina Assault

3 Kycoo
3 Machina Gearframe
3 Macina Fortress
3 Machina Soldier
3 Machine Sniper
3 RAi-oh

1 Lightning Vortex
1 Smashing
1 Heavy
1 Smashing
1 Brain Control

2 Bottomless
2 Scrap-iron Scarecrow
3 Dimensional Prison
3 Dark Bribe
1 Call of the haunted
3 Reckless Greed
2 Widespread Ruins


És ezekkel játszottam csak asszem.
Vissza az elejére Go down
Sheodon
Moderator
Moderator
Sheodon


Posts : 245
Join date : 2010. Mar. 15.

Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette   Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 4:30 pm

1. Gellenduo-t nak nem sok értelmét látom itt, az inkább Kristya vagy hasonló deckbe kellene, keress helyette valami mást. Még egy vortexet rakhatnál bele valahogy, amúgy jó.
2. Jó kis toolboxos deck, mondjuk 1 Grand-Mole nyugodtan mehetne bele synchrok ellen. Tetszik is a deck, majd valami hasonlót én is összerakok szerintem, de az inkább EARTH toolbox lesz, nem warrioros.
3. Ez az igazi Freed-es antimeta LIGHT cucc nagyon fasza lett, D.D. Warrior Lady azért mehetett volna bele.
4. Ez tetszik, igazából nem is tudom mit lehetne még belerakni.
5. - 6. ehhez nem nagyon tudok mit hozzáfűzni, mármint nem tudom mit lehetne javítani rajta.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette   Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 5:11 pm

Flamvell Pawn van akkor már lyla is mehetne. Wink
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette   Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 12:21 am

3 bribe az hülyeség. Az a legrosszabb ha az ellenség húz. 9 flamvellnél simán menjen bele 2 flamvell counter, de abból se 3, ki látott már olyat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette   Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Deckek amiket használtam Tarantila versenyén alias:Galéria la fhoschette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DARK Deck amit az "Áprilisi Tarantila átment a vizsgán" versenyen (is) használtam :D
» Deckek amit vittem Makkhoz
» Tarantila rendhagyó versenye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: