Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcapVakáció üzemmód... - Page 2 I_voting_barVakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcap50%Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcap30%Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcap10%Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_lcap10%Vakáció üzemmód... - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Vakáció üzemmód...

Go down 
+11
Kira
Set
Dawe
Ragnaros
pendecho
Freed
Deadbone
Cslk
Tarantila
Joco
Sheodon
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sheodon
Moderator
Moderator
Sheodon


Posts : 245
Join date : 2010. Mar. 15.

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 4:32 am

Most két hétig ritkán vagy egyáltalán nem leszek, tanfolyamon vagyok.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 10:15 pm

Hey gayz, úgy 6-7 napig most nem leszek itthon, szóval mindenkitől bocsánat, hogy nem toltam le vele a liga meccset, kb szerdán itthon leszek, akkor elkezdem lejátszogatni. Szabának üzenem, hogy Thocinál van a beta, tőle csórizza, szerdán majd javítgatjuk, teljesre. Ha valaki számított rám vmiben, ezekben a napokban, attól bocsánat, especially from Joco's mother.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 11:03 pm

Set írta:
június 25-28-ig nem leszek gépközelben

Ez áttolódott most hétvégére.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Posts : 29
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 15
Location : Debrecen

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 2:32 pm

Mától kezdve egy hétig Horvátban leszek, és emiatt nem leszek gépközelben.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 1:16 am

Megint nem leszek most hétvégén
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 2:08 pm

Holnap utazok olaszországba, és jövőhét szerdán/csütörtökön jövök haza. Ma che un pocho problemo. Non ho parlo italiano :S and I dont speak english :O

OFF: versenyre meg velocit nem tudtam elérni, pedig 3x írtam neki privátot :S
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 2:27 pm

Mi dispiace per il spam, de én sem tudtam elérni veloci-t szal ne törd magad, jó szórakozást a digók közt.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 11:57 am

Újrarakom a windowst úgyhogy várhatóan 1-2 óráig nem leszek nice avatar cslk awesome friend awesome deckbuilder awesome asslicker and Ragnaros próbálj sok forróvérű olasz muffot behúzni.
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 1:59 pm

Én a windowstelepítést nem hívnám vakációnak, bár kinek mi, ugyebár. ^^'
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 3:00 am

Most alszom 3 órát, aztán megyek futni 3 és fél km-t. Aztán meg bebaszni a kollegákkal és éjjel pókerezni. Kár, hogy egy évben csak egy ilyen van. Vasárnap este re.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:33 pm

Valamikor vasárnap re, addig is vansidecsá
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 18, 2010 8:35 am

A visszavonulásomat 5 napos kalócsakőrökörsi remetéskedéssel 'ünneplem'. Ökörré fogok válni, mert csak az iszik magában. Aki bocsánatot akart kérni, vagy el akart búcsúzni, annak Vasárnap kell azt megtennie. Deadline a tounrament-en értelemszerűen picit hosszabbodik, és van side, csá!
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 6:18 pm

nem mintha mostanában túl aktív lettem volna, de jövőhéten egész hétre elutazok.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 29, 2010 2:49 am

Na majd pénteken esek haza gólyatáborból, addig legyetek good gayok és jelentkezni ám a versenyemre amit mindjárt kirakok, minél többen, annál jobb!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 10:26 pm

Hellosztok, Nheil írt nekem, tönkre ment az alaplapja szóval most egy ideig nem lesz fent.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:41 pm

Tarantila írta:
Hellosztok, Nheil írt nekem, tönkre ment az alaplapja szóval most egy ideig nem lesz fent.

Hál' Isten... Akarom mondani, nagyon fog mindnyájunknak hiányozni. Sad
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 6:22 pm

Na meghalt az alaplapom, kicserélték a szervízben, újraraktam a rendszert meg minden, remélem most pár éveg megint nem fog szarozni.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:35 pm

Nemleszek jovohét péntekig
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:59 pm

Bizonyára feltűnt hogy eltűntem, és most egy darabig ez így is fog maradni, csak beírom hogy azért még ne bontsatok pezsgőt mert nem végérvényesen örökre hagyok fel a duelezéssel csak most egy időre hanyagolom a témát.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 12:02 am

Nheil írta:
Bizonyára feltűnt hogy eltűntem, és most egy darabig ez így is fog maradni, csak beírom hogy azért még ne bontsatok pezsgőt mert nem végérvényesen örökre hagyok fel a duelezéssel csak most egy időre hanyagolom a témát.

Fenébe pedig Jocoval már bontottunk...Joco mondtam neked hogy nem szabad elore inni a medve borére!
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 8:26 pm

pendecho írta:
Nheil írta:
Bizonyára feltűnt hogy eltűntem, és most egy darabig ez így is fog maradni, csak beírom hogy azért még ne bontsatok pezsgőt mert nem végérvényesen örökre hagyok fel a duelezéssel csak most egy időre hanyagolom a témát.

Fenébe pedig Jocoval már bontottunk...Joco mondtam neked hogy nem szabad elore inni a medve borére!

Hát igen, most tisztára deprssziós lettem. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 11:30 am

Nah nem hittem volna, de én is írok ide. Bocs, hogy megszakítom ezt a szép bővülési hullámot, de egy ideig mostantól fogva nem igazán leszek (az elkezdett születésnapi versenyt még lenyomom azért).
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 7:12 pm

Miért nem leszel???
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 9:07 pm

azt hiszem elég sok dolgom lesz (pontosítok: sok dolgom kell, hogy legyen) úgyhogy sajnos komolyan kell vennem
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 3:04 pm

Jovo hét végén lesz Prágában, magyar fosikolások találkozoja.Ha esetleg valaki megy kozuletek ,akkor szoljon és ott találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vakáció üzemmód... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakáció üzemmód...   Vakáció üzemmód... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vakáció üzemmód...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: