Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcapMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_voting_barMákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcap50%Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcap30%Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcap10%Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_lcap10%Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye

Go down 
+18
XST
Makk
Kira
R3dNeX
Breaker
Rochester
pendecho
Dawe
Set
Tarantila
Toki
Cslk
Siverius
Joco
Ragnaros
Szaba
Nheil
Sheodon
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:21 pm

Set, egy kicsit Trade-in hiányos a kezed :-) .
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:26 pm

Ha ennyire Dragon mániások vagytok rakok majd ki verseny képes Sárkány decket Smile
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 4:18 pm

ez ismét csak lol, LS ellen így esélyem se volt : Holy Mama!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 5:16 pm

XDXDXD 3 Quickdraw kemény kezdőben XD Főleg Szaba n00b ellen =)
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 5:18 pm

Írok PM-et Seto-nak, hogy nálunk Guyana-ban jobb a shuffle system.
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 12:29 pm

Igen én is megcsináltam, csatlakoztam a klubhoz! Nheil büszke lehetsz rám! ><

Kezdődik a menet, gép osztja első 5 lapot, benne 2 Wulf, Lightsworn Beast.
OMG (o.O); no problem, just positivity.
Jön köröm és tá-dám a 6. lap a kezemben nem mást, mint a Wulf, Lightsworn Beast! Fuck YEAH! I did it, I did it! ><
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 1:34 pm

Ez még semmi... Nekem már volt 3 wulf is kezdőkézben. Smile
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 1:44 pm

Önmagában nem baj ha kezdőben van wulf, ha ven mellette Solar Recharge is lol.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 1:45 pm

nem volt lol
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 07, 2010 2:53 pm

Most én szerintetek ezt érdemlem?? Egyedül én nem szarom le azt a kurva bajnokságot erre áh
PFFFFFFFFFFFFFFF
grave-be 3 lapbol is 2 trap...
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:14 am

Mivel látom nem nagyon frissül a téma, ezért egyszerre két pofáraesést is megosztok veletek. ^^'

Kérdés; mi a gond ezzel a képpel?
Válasz; EZ!!

- Mint azt a lentebbi ábra jól mutatja, ezt a csodás kezet sikerült úgy összehoznom, hogy 30 szörny, 8 spell és 2 csapda van összesen a pakliban. OMFG!

A most következő az csak szimplán az epic fail kategória.

- Gondoltam, mára épp eleget coptam az Arcana Forc deck csiszolásával, jöjjön egy kis LS. Dragon deck ellen mentem, ellenfélnél szokás szerint első körben future fusion. NP. Köre végén Red-eyes Wyvernel megidézte a Red-eyes DMD-t és én jövök. Gondoltam, a bajt elfojtandó aktiválom a kezemből a Charge of The Light Bridge-et és keresek egy Ryko-t a jófijúnak. Erre a kártya sorrendben amit millelek. Ryko => Foolish Burial => Ryko. A történetre a pontocskát az a tény teszi fel, hogy csak 2 Ryko van az LS paklimban. FAIL.
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 4:10 pm

Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 4:19 pm

Őőőő ebbe mi a badhand? :S nem tudom milyen deck meg smint és akár ez még jó hand is lehetne lol.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 4:25 pm

Jaj Tara,látsz a kezében mokey mokey-t? Na ezért bad hand...
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 4:32 pm

Hát Spidey, azér" bad mert ez x samurai, és jó formán semmit sem tehettem lol. Meg ez most a star Deck Nheli és Joco is kinyirt ezzel. XD
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 4:44 pm

Most ha ezaz én kezemben lett volna akkor Brainel el kérem Grandot, ütöm yachit, set tornado, foolish küldöm dandyt gravebe

és ha esetleg Gatewayt vagy ilyet gravebe küld tornado helpel!
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 5:28 pm

Jajj ügyetlen vok! X Sabert akartam irni, mondjuk ha jön 1 Monster nyerhettem volna de hát ilyen a KcXD
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 6:19 pm

Vissza az elejére Go down
Rochester

Rochester


Posts : 42
Join date : 2010. Jul. 22.
Age : 36
Location : Nagykónyi

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 7:50 pm

legalább 1 kört tudsz húzni, a torrentiallal, ha kijátszana valamit Razz
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 8:09 pm

Szerintem ez sem annyira gáz kérlek:) legalább tudsz védekezni és még solemnezhetsz is nem csak TTzhetsz... és ha rykoja van akkor meg lerakod az egész kezed a fieldre.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 8:42 pm

Ez nem gáz télleg: TT, Solemn, Tornado. coolio
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 8:57 pm

monster nélkül akkor is gáz.
Ráadásul az első monsterem egy Supay volt, azt is baszhatom önmagában. De a za vicces így is nyertem végül.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 2:27 pm

Lol ez a topic kb 20 oldalas lenne, ha az összes 6/6 s/t kezdőkezem betettem volna. Ráadásul ez nem szar monsta nélkül, max a call meg hogy smashből double van. Supay deckbe ne is várj jó kezdőkezet btw ^^"
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 2:46 pm

Ez most elég jocós megjegyzés volt. Azért mert az első monsterem Supay, már le kell vonni óriási következtetést belőle. 2 Supay van a deckben, mivel alapvetően Sun and Moon deck, de gyakorlatilag soha nem jön be sun and moon, viszont mégis állandóan nyerek más synchrokkal.
Még ezzel a szar kezdőkézzel is nyertem, ami 10 ből egyszer fordul elő hogy ilyen s/t heavy hand.
Btw ez nem azért van mert nem tűröm ha ellentmondanak, de azt nem tűröm amikor az tse tudod milyen a deckem, de megállapítod hogy ne várjak jó kezdőkezet. (más szavakkal : hülyeséget írsz)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:26 pm

Valaki pörgetett már egy körben snipe hunterral 3db 6-ost? Az elmondhatja hogy szerencsétlenebb mint én...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye   Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mákolások/Balszerencsék gyűjteménye
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: