Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Tarantila
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Istipisti
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Set
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
R3dNeX
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
NAKA
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Makk
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Ragnaros
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Cslk
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Toki
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 15 I_voting_barHeads or Tails - Page 15 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcap50%Heads or Tails - Page 15 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcap30%Heads or Tails - Page 15 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcap10%Heads or Tails - Page 15 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Heads or Tails - Page 15 I_vote_lcap10%Heads or Tails - Page 15 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Heads or Tails

Go down 
+22
Jiijo
Dawe
NAKA
Gogetto15
XST
ObiVan
Breaker
R3dNeX
Szaba
enzius
Yusei
Rochester
Siverius
Nheil
Istipisti
Deadbone
Ragnaros
Cslk
Tarantila
Joco
Toki
pendecho
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 1:28 pm

Lusta vagyok, úgyhogy otthon maradok és matyizok.

Gazdagnak lenni, és jó munkahely, de egyedül éled le az éelted igazi barátok nélkül/Szegényesebb átlag élet mondjuk 90ből tartjátok el magatokat, valami munkából, de tökéletes család és boldogság?
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:39 pm

Lövésem sincs milyen gazdagnak de magányosnak lenni, viszont a csóró boldogságot már ismerem és imádom, szóval részemről az utóbbi.

Autós játékhoz klaviatúra vagy kormány?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 11:01 am

Klaviatúra simán jó, kormány van az irl kocsiban, az elég.

Blade Armor Ninja / Heroic Knight Excalibur
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 2:35 pm

Helyzettől függ. Bár Excaliburt jobban szeretem, mert a Soul Eater animében tök jól táncol és énekel.

Tag Duel / vajaspirítós
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 10:39 pm

mindkettő (+ tea és cigi, mindig így nyomom).

Egy éves kapcsolat:
1. Egy geci buta, de gyönyörű lánnyal
2. Egy jó fej/vicces, de nem olyan szép lánnyal (de azért nem csúnya)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 10:49 pm

Egy évig nem bírnám a butával, inkább legyen értelmes.

seggig érő haj / emós haj
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 11:03 pm

Férfinál inkább emós, lánynál seggig érő.

Nachos / Burritos ?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 11:14 pm

Cslk írta:
Férfinál inkább emós, lánynál seggig érő.

Nachos / Burritos ?

Mostanában túl sok az ilyen ez is az is válasz, így nincs értelme a topiknak ha kikerüljük a válaszadást.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 11:26 pm

Akkor akár pasi akár csaj, érjen seggig.

Egyiket se kóstoltam még de a Burritonak jobb a hangzása, és jobban néz ki.

Felhúzós játékok/Francia teasütemények?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 11:18 pm

a francia teasütemények, izesebbnek hangzik Very Happy,

Jól kinéző de szőrös nő aki sosem borotválkozik/Ronda nő, de szőrtelen, csupasz mint egy csiga
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 11:46 pm

Hát alap hogy aki jól néz ki, amúgymeg a nők annyira nem szőrösek annyira a férfiakhoz képest, szóval kit érdekel.

Olcsó sör mennyiség / Jobb féle sör még ha kevesebb is?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 2:06 am

Mivel csóró vagyok ezért nálam alap, hogy inkább sok de olcsó. Nem szürcsölgetni veszem az alkoholt (bár ezt bizonyítottam is véletlenül Makkéknál...).

Kínai ételt stílusosan pálcikával, hogy meglegyen a hangulat, vagy kés villa bele, szarunk a tradícióra ha cserébe nem kell pöcsölni.
Gondolkodok
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 5:39 pm

Tudok pálcikával enni, szal nincs vele pöcsölni való, és plusszba még a feeling is társul.

Felszedni egy csajt, akit ismersz, és úgy látszik, hogy van esélyed nála, de nincs egy intellektuális szinten veled, szóval max. 2 évig baszakodsz vele, utána ciao, VAGY Várni arra a csajra, akivel közös a nevezőtök, szóval simán hosszabb távú kapcsolat is lehet belőle?

Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 11:35 pm

Nos nem vagyok egy love guru, de ez az eset nekem elég egyszerűnek tűnik, még ha evilség is van benne: összejönni a butuskább csajjal, és lesz ami lesz. Ha közben megtalálod életed szerelmét, ezt simán (vagy nem simán) dobod, és összejössz azzal. Ha meg nem találsz közben senkit, legalább van egy (vagy több, ki honnan szereti Very Happy) lyukad két évig. Én örülnék már ilyennek is Very Happy

Úgy érzed, teljesíthetetlen a féléved fősulin/egyetemen. Ugyanakkor tudod, hogy ha leadsz órákat, valószínűleg csúszol egy évet.
a, mégis leadsz egy pár órát, mert nem akarsz kibaszni magaddal vizsgaidőszakban
b, megpróbálod teljesíteni, tudván, hogy ha megbukdácsolsz ebből-abból, akkor nemhogy a jövőbeni ösztöndíjadnak, de még a kolis férőhelyednek is lőnek, és a diplomába is előreláthatólag rosszabb jegyek kerülnek be egyes tárgyakból.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 4:29 pm

73 kredittel most nekem is vannak kétségeim a félévet illetően (mármint abban kételkedek, hogy nagyon sok, vagy egyenesen rengeteg dolgom lesz), valamint az óraütközések miatt le is adtam egy tárgyat (amit lehet nem is lett volna muszáj, de ha minden igaz nem előfeltétele más tárgyaknak, így asszem nem csúszok emiatt).

Egy szó, mint száz, ha nem ütközne így is 3 órám felvettem volna az összes tárgyat (szeretem a kihívásokat), szóval a b opciót választom.

Éhes vagy, de az egyetlen kaja amit ehetsz 3 napig az az, amit a legjobban utálsz. Megeszed, vagy inkább nem eszel semmit? (inni ihatsz vizet)
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 5:11 pm

Jöhet a hubertus főzelék.

Az történik épp velem, hogy főztem ilyen csomagolásban lévő virsliket, és mikor kiszedtem, rájöttem, hogy kva forróak, így nemtom kicsomagolni őket.
A; Szenvedjek meg vele, akár az életem árán is (kisüti az ütőeremet stb.)?
B; Várjam amíg meghűl, és hideg virslit egyek? Sad
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 10:16 pm

(megvárod amíg annyira kihűl, hogy ne fájjon, de még meleg legyen, de mivel ez head or tail ezért az értelmes opció kilőve Very Happy)
Megvárod amíg kihűl, azután kicsomagolod majd be a mikróba ha nem szereted hidegen.


Tetoválás vagy pearcing?
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 8:57 am

Tetoválás, mert a piercing véleményem szerint értelmetlen, idegesítő, és undorító egyes helyeken.

Van nálatok herkó?
Van. / Nem, nincs,
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2012 6:56 pm

Nem tudom mi az a herkó, de gondolom nincs.


Egy csúnya csaj leszop téged / egy hétig nem mosakodhatsz
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 12:53 am

A szopás az szopás. A nem fürdés meg annyira nem rossz. Ha a medence meg az aquapark nem számít fürdésnek akkor 4 nap már megvolt O_o Szóval legyen a szopás.

Megkapod álmaid nőjét korlátlan szexre/egész életedben nem kell dolgozni, és lesz pénzed mindenre (kívéve álmaid nőjére)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 12:20 pm

legyen pénzem és ne kelljen dolgozni, mert akkor meg tudom kapni az álmaim 2. , 3. , 4. és stb. legjobb nőjét, kivéve az elsőt, ez így megéri

elmész egy kedvenc együttesed koncertjére, de egyedül / elmész jó haverokkal egy általad nem kedvelt együttes koncertjére
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 11:17 pm

Nehéz kérdés, de inkább elmegyek egyedül arra amit szeretek (kevés olyan együttes van amit nem kedvelek, de ha tényleg enm kedvelem akkor tuti nem is megyek el a koncertre, kivéve ha persze más ösztönző is van a dologban, de erről most nem volt szó)

Elhiszed a holdraszállást/nem hiszed el?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 1:29 am

ez jó kérdés, annó láttam is róla filmet ahol ki próbálták deríteni, hgoy mi az igazság, de nem tudták az ellenkezőjét bebizonyítani, viszont lehetséges h kamu az egész, de hiszek benne

http://wohoo.hu/post/3079/tobbr
itt kicsivel több lehetőség van mint kettő, de melyiket választanád? Very Happy
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 2:07 am

10 milliárd: Nem rossz (de bajt okozhat a tárolása, és ha valaki rákérdezne, hogy mégis honnan van)
Repülés: Feltűnő (vagy elfognak és kisérletezgetnek rajtam, vagy valami kibaszott celeb lenne belőlem)
Én választom meg az életem hosszát: nem rossz
Láthatatlanság: Nem rossz, de problémás (lebegő ruha, vagy meztelenség)
Teleportálás: Nagyon hasznos, de veszélyes (még a végén bele teleportálok valaki másba)
A nagy Ő: baszki, és hol a kihívás?
Szupererő: Praktikus
Alakváltás: Ez most egy alkalmas, vagy bármikor tudok változni?
Időmegállítás: Hülyeség (ha megáll az idő, akkor az oxigén is, azaz nem tudok mozogni a körülöttem lévő befagyott levegőtől)
Vízen járás: Nem vagyok se Naruto, se Jézus (és nem is szándékozom)
Szuper sebesség: Na ez már csábító (amennyiben jár hozzá a kellő reflex is)
SALYÁT ÖTLET: Másolat teremtés
Nekem az lenne a legjobb, ha bármiből tudnék másolatot teremteni, és el is tüntetni azt.
Tehát:
1. Lehet bármennyi pénzem, és csak akkor van nálam sok, amikor sokat kell költenem
2. Ha valamiből sokat kell vennem, akkor elég csak egyet vennem és azt duplikázni (pl étel, zokni, cigi, pia, stb-stb.)
3. Bűvész trükknek sem utolsó, ha jól adom elő (és nem jönnek rá)
4. Magamat duplikálva nem kell tartanom a 10 az 1 ellen verekedésektől
5. Többszemélyes munka esetén egyedül is helyt állok, ráadásul így a bérem is nagyobb
6. Nincs kedvem suliba menni, így elküldöm a másolatom
7. Ha jól csinálom mind ezt, akkor soha senki nem jön rá, hogy van ilyen képességem, tehát bajom se lesz belőle (tehát praktikus, és biztonságos)



Festmény, vagy Szobor?
Indokolj!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 3:33 am

A salyát még mindig saját és szerintem az idő megállásával nem fagyna meg a légkör is wtf
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Heads or Tails - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heads or Tails
Vissza az elejére 
15 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: