Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcap50%Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcap30%Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcap10%Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_lcap10%Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Bad Matchup Lucker Whiner verseny

Go down 
+7
Istipisti
Set
R3dNeX
pendecho
Tarantila
hajas
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 4:20 am

Nyertem Tarantila ellen 2-1re gg.
Nyertem Nheil ellen 2-1re gg.
Nyertem Istipisti ellen 2-0ra gg.
Nyertem Rednex ellen 2-0ra gg.


A hozzászólást pendecho összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 07, 2012 2:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 5:41 pm

Hajas ellen 1-2 vesztettem
Set ellen 2-0 nyertem
Davido 2-1 nyertem
Naka 1-2 vesztettem
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 12:05 am

Pende megvert 2-0-ra.

Nheil is. Hibák és rossz kéz = 0-2 neki.

Tara ellen 2-0ra nyertem. Bevallom ez most makkos volt nekem.


A hozzászólást Istipisti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 07, 2012 6:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 1:10 pm

KIESÉSES SZAKASZ

Tarantila - davido13
Ragnaros - Nheil

Set - Tara/davido
Pendecho - Ragna/Nheil
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 3:16 pm

Nyertem Davido ellen 2-1-re GG. Az utcsóban a kezdő kéznél kb fel is adhattam volna, de mondom Have Fun Very Happy

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 1tOUD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 5:45 pm

hehe lol Very Happy, übereltél engem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 5:49 pm

Ragnaros ellen kemény küzdelemben 2-1 GG.

Elsőben jól álltam de noob voltam és Retiarit ATKba hoztam, kevés életem volt és leütötte Utopiával.
Másodikban Caisuaim ownolták a deckjét.
Harmadik már azt hittem a Mole egymagában kivégzi a deckem de a random prisonom megölte és így Kristya utána ownolt.


ELŐDÖNTŐK

Tarantila - Set
Nheil - Pendecho
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 12:38 am

Hellosztok sorry nem tudom folytatni a versenyt, de meglátjuk hátha, ha nem jelentkezek 3 napon belül akkor zárjatok ki. :S sorry későn kaptam az üzit, hogy el kell utaznom...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 3:21 am

hova kell utaznod?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:56 pm

Okker akkor várunk pár napot ha géphez jutsz akkor letolod, ha nem akkor Set döntőzik.

Most én vagyok a HUDA istenkirálya Pók távollétében úgyhogy féljetek muhahhahaahha.


Ja és valaki kezdjen el egy versenyt, mert a következőt nem fogom csinálni megint.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 7:28 pm

Nyertem Nheil ellen 2-1re gg.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 7:30 pm

"mádnivaló" deckek elen evsztettem.

Set - Pendecho döntő, nem várunk pókra mert két hétig dolgozik valahol a pusztában.
Múltat elfelejteni, rendesen. tistuztességesen duelezni.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 6:35 pm

Lejátszottuk a döntőt, 2-1 ide. Izgalmas volt így fun deckekkel bounce
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 6:47 pm

Confirmed.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:01 pm

Gratulálok Setnek, az új esztendő első bajnokának!
Zombi

Isti szépen beírja a statokat igaz Isti?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:53 pm

jóvanmá elfelejtettem xd
Grat a helyezetteknek!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 9:09 pm

Sorry Set de a Darkflare Dragon csak február 7-én jön ki TCG-ben úgyhogy pendechoé az arany, te vagy a második.
Elhiszem hogy véletlenül tetted be sajnos a szabály az szabály.
Ne legyen harag.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 11:20 pm

Na bazmeg ha most nem lenne itt bnőm még ideges is lennék emiatt o.o
Hát oké, akkor majd játszok veletek mikor eltűnik ez az OCG hate What a Face
Az viszont elég szánalmas hogy még utána nézett a lapnak, vagy nem tudom hogy derült ki.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 11:25 pm

Csak nálam van ocg hate, az én versenyem volt, ez volt a szabály, ha bárki szervez versenyt soha nem tiltottuk meg neki hogy mit lehessen használni.
Arról én meg nem tehetek hogy lusták vagytok, úgyhogy nekem meg Póknak kell állandóan csinálni valamit drunken
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 1:54 am

akkor itt jön egy fail

mivel Set nem tudta gondolom hogy OCG lap, akkor normális esetben rematch

ha nem akk én is visszaélhetek dologgal, és újra lehet játszani az egészet...
mert szabály az szabály...

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 1:04 pm

Hádemostakkor játsszuk újra az egész versenyt? Vagy az összes Set-duelt?

Ennek a dolognak már nincs jó megoldása.

Felejtsük el, ez csak egy buzi spec verseny volt, a kutyát nem érdekli ki hányadik szerintem.

Annyit Set védelmében hogy tegyük fel, wikián megnézte a kérdéses lapot, a Darkflare Dragont. Angol leírása van a lapnak. Aztán alul ott van hogy TCG sets. Ebből gondolom azt gondolta hogy már TCG-s, hiszen a japán lapoknál van az hogy japán ákombákomok vannak a leírásánál és nem látható TCG sets sehol.
Csak az a bibi, hogy azok a lapok amik a közeljövőben válnak TCG-vé, mint pl. az Order of Chaos lapok, azok - bár jelen pillanatban még nem azok - már angol leírással rendelkeznek. Na és ez e a lap is pont ilyen mert 2 hét múlva kijön valami Dragon structure deck és abban lesz benne. Ott szerepel a wikián csak rá kell kattintani a TCG Sets alatt.
De kimondottan leírtam a szabályoknál hogy csak TCG lapok megengedettek, szóval azt senki nem mondhatja hogy ő ezt nem tudta.

Pendechora meg nem kell megint haragudni, Pókot is egy nemzetközi versenyen kizárták simán, mert használt egy darab OCG xyz lapot a deckjében és rögtön, kérdés nélkül matchlostot kapott. Most Pók ettől nem esett kétségbe meg nem lezdett el fenyegetőzni meg mittudomén, elbaszta a szabályt, ez van. Egy foci meccsen is ha kiderül hogy valaki hamis igazolással játszik, a másik csapat megóvja, ugyanez.

Pontosan emiatt tartom fontosnak leírni a szabályokban hogy mit lehet és mit nem. Ha mindenki összevissza használ TCG, OCG, meg mittudoménmilyen anime-only lapokat, akkor mégis milyen szabályok szerint megy a duel?
OCG lapokat használsz, de használsz priort ami már nincs ott? Vagy olyan lapot, ami nem is létezik, ruling sincs hozzá?
Meg kell húzni minden versenyen egy határt hogy ez van és kész.
Ha hajas91 vagy nevemnaka vagy xyz rendez egy OCG versenyt, OCG szabályokkal, a kutya nem fogja megtiltani neki.

Az hogy én személyesen a TCG-t preferálom, azért van mert Európában vagyunk, nem Japánban + így átláthatóbbak a szabályok. De ahogy látom, nem csak én, hanem Tarantila is meg a DN fórumon ahogy látom a többség is.

Na TCG OCG mizériáról ennyit. Set a 2., pendecho az 1., nincs tovább whineolás xd.

Felnőtt emberek vagyunk faszom, Rednex neked is van csajod, Set neked is , inkább ennek örüljetek, aztán majd a következő versenyen majd ownoltok inzektorokkal bosszúból ennyi xd.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 1:31 pm

Uhm most hülyét csinálok magamból...

Közben beszéltem két emberrel is és belátom azt, hogy bár Set valóban vétett a szabályok ellen, DE már utólag, egy hét múlva nem fogom elvenni tőle a győzelmet. Ha pendecho a duel alatt vagy közvetlenül szólt volna akkor más a helyzet. Ugyanaz a helyzet, amikor misplay miatt Rednex ellen locomotive-val hozott XYZ-t, ami szabályellenes, de utólag azt se módosítjuk már.

Szóval, a végső állapot:

A duel eredményének megfelelően Set a győztes, pendecho a 2.

Remélem így ez a legkonzisztensebb megoldás...
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 1:48 pm

én örülök bnőmnek Very Happy de következő versenyen lehet saját deckep pawnolok amit kitaláltam XD Very Happy

Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 2:23 pm

Nem néztem meg mert azt hittem az a dragon structure deck amibe van már rég kijött de akk rosszul emlékeztem, de igazad van tök mindegy What a Face
Am nekem a wind-up jobban tetszik mint az inzektor
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 2:33 pm

Inzektor és wind-up.... a legundorítóbb kombináció ami valaha létezett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bad Matchup Lucker Whiner verseny
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Homo verseny
» A zelső HS verseny!
» Legyen-e verseny?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: