Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Set
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcap50%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcap30%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcap10%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_lcap10%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!

Go down 
+5
R3dNeX
pendecho
Ragnaros
Nheil
Istipisti
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 6:51 pm

Sajnos lehoztam 2szer shooting star dragont és ő mindkétszer legyilkolta :/

Első 2 duel izgalmas volt a 3. ban rednex után megint hulladék kezem volt.
Vissza az elejére Go down
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 8:26 pm

hajas ellen 1:2 neki - BLS meg gorz egy szemét lap
ragnaros ellen 1:2 neki, gg
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 8:42 pm

Hajast is lemakkoltam 2-0-ra.
nem tudom mi van velem, mostanában nagyon makkos vagyok, tegnap is majdnem nekemjött két kocsi, de szerencsére csak majdnem. (na jó ezzel nem kéne így dicsekedni). viszont a Kardok viharát nem bírtam megvenni Sad

Kösz a dueleket Hajas, gg's!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 12:05 pm

Lehet kritizálni fogtok ezért, de az én versenyem, szóval holnapig adok még póthatáridőt.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 2:01 pm

Isti én lehet elveszem a leglassabb játékos címed Very Happy

Pende ellen 2-1-re nyertem gg

Első duelben lol handje volt, de nem mertem teljes erővel támadni mert sose lehet tudni mit húz be aztán bukom, azért elhúzodott egy darabig, de sztem nem vlt rossz

másodikba jól behúzta a lapokat, és jól használta fel őket, úgy nem volt esélyem :S

3. talán legkiegyenlítettebb volt
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 12:05 pm

Kitettem a következő fordulót.
Határidő kedd este.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 1:43 pm

Egyszer minden véget ér, még az én makkolásom is. Nheil meg lucker és 2-0 neki. gg's.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 1:43 pm

Legyőztem Istipistit 2 - 0 ra, sikerült megállítani a 4/4es ámokfutását bom

Na jó most lucker kezem volt a 2.ban főleg, neki meg elég shit.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 8:55 pm

Mivel most haverom átjött, hogy készüljünk az algebra vizsgára, így csak hétfő estefelé, vagy kedden tudom lejátszani a duelt. Szóval, Rednex, ha olvasod ezt, írd meg, hogy mikor érnél rá.

Majd ide frissítem az eredményt: Nyertem 2-1re.

No, hát mindketten a lehető legszarabbakat húztuk, mindketten csomószor elbasztuk, de végül én voltam a makkerebb Very Happy


A hozzászólást Ragnaros összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 23, 2012 11:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 3:27 pm

Ma este 8tól megfelel nekem, ird meg h kb mikor jó neked, aztán akk leszek DN-en


GG
vicces volt h trap dustshotot mindegyik duelben kihúztam az elején Very Happy

meg az is poén volt h ahogy az első duelben kikaptam, ugyanúgy kapott ki következőben Ragnaros Very Happy

3.ban kezdőkézben Ragnarosnak rosszabb volt, de nekem se volt vmi fényes, aztán hibáztunk mindketten, de végül beszoptam Very Happy


Isti, 3. helyért nem akarunk játszani?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 1:31 am

A döntő akkor Nheil és ragnaros között zajlik, játszátok le majd és have fun.

R3dNex: letolhatjuk a harmadik helyért majd, időm, mint a tenger Very Happy

Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 2:42 pm

Nheil nyert 2-1re. Elsőben elbasztam, másodikban lemakkoltam, 3.ban meg azon múlt, hogy melyikünknek van kevésbé szarabb keze.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 2:45 pm

Hehh ez pontosan igaz.

Elsőben kiegyenlített volt, caiusok meg ilyenek hozták amit kell.
Másodikban esélyem se volt.
Harmadikban mindkettőnknek hulladék keze volt, de én elkezdtem folyamatosan feljavulni, míg ő neki iszonyatosan hulladék maradt. Szinte szégyellem hogy DAD nyerte a duelt.

Amúgy az is vicces hogyalapból nem is jutottam volna tovább... Csak Naka lúzersége miatt. Így történhetett hogy fun deckkel nyertem normál versenyt lol.

Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 3:38 pm

3. helyért is lejátszottuk Very Happy
2-0 Istipistinek GG Very Happy

sajna nem jöttek a lapok amik kellettek volna
elsőkorbe lenegalt, masodikba meg alig volt trapja es akkor jottek nekem myst heavy stbg XD
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 3:42 pm

Engedjétek meg, hogy elsőnek gratuláljak versenyem győztesének, Nheilnek. jutalma az, hogy nem kell szólnia, és magamtól frissítem a Hall of fame-t.
(kellett neked tovább jutni, pedig rajtad kívül mindenkit sikerült lemakkolni Mad Cow )

Megvan amúgy a bronzmeccs is, R3dNexet is lemakkoltam sikeresen 2-0-ra gg's.

Ha van rá igény kitehetem a decklisteket, lehet okulni ki mivel ment, és kopyzni is persze.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 10:28 pm

Sztem kirakhatod ha van kedved, én kíváncsi lennék rájuk.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 11:45 pm

Rendben, remélem senkinek nem sértem a jogait a deckek közzétételével Very Happy

Nheil:
https://i.imgur.com/p75tl.jpg

Pendecho:
http://kepfeltoltes.hu/120120/kyriu_chaos_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Set:
https://i.imgur.com/EqlpN.jpg

NevemNaka:
https://i.imgur.com/rZHQK.jpg

Chazz Deluxe:
https://i.imgur.com/tnzEV.jpg

hajas91:
https://i.servimg.com/u/f41/14/71/31/68/navtel19.jpg

R3dNex: lehet láma vagyok, de valahogy nem bírtam hozzáférni xd

Ragnaros:
https://i.imgur.com/yWQdo.jpg

Istipisti:
https://i.imgur.com/UCSW1.jpg
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 11:48 pm

azt hittem pw-zve kell Very Happy
pw: alex
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 12:18 am

Nheil, side-ban mi az utolsó spell?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 12:29 am

Lehet szavazni kié a leg smexYbb megint :W +1 for me.
Isti az kemény 3 troll + 3 gottoms What a Face
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 11:59 am

Ragnaros, az Leeching The Light.

Vicces hogy az én deckemben van a legtöbb lap lol, mikor papolni szoktam hogy minél kevesebb legyen v_v .

Látom pár embernél hogy nincs teljes 15re kiépült side meg extra deck, ezt még mindig nem fogom fel, amikor semmibe se kerül megépíteni...


Istipisti annyira gyűlöli a mirror forcet hogy még sideba se teszi be omg. Amúgy 3 gottoms szerintem is sok, inkább kettő. Ja és Saberekben soha nem voltak MST-k, hanem helyettük Trap Stun vagy 7 Tools - én az utóbbit favorizálom.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 12:17 pm

Jó mirrort talán tenni kellett volna bele, meg 3 e-call tényleg sok volt. (habár enm egyszer fordult elő, hogy vagy troll nem jött be vagy e-call)

Trap stun, meg azért van csak a side-ban, mert sokak szerint már nem éri meg használni (szerintem ez nem teljesen igaz, de az utóbbi dőben ki látott trap stunt main deckben?)
Plusz inkább mst, mert ha az ő körjükben leszedik stunt akkor sokat érek vele, seven tools-ra ez meg méginkább igaz.

Amúgy meg 80%-ban kopyztam a decket szóval na, ne engem hibáztassatok lol!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Isti normál versenye
» Tag duelek versenye
» Tarantila rendhagyó versenye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: