Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Tarantila
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Istipisti
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Set
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
R3dNeX
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
NAKA
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Makk
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Ragnaros
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Cslk
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Toki
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcapTCG OCG szavazás ADS en I_voting_barTCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcap50%TCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcap30%TCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcap10%TCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
TCG OCG szavazás ADS en I_vote_lcap10%TCG OCG szavazás ADS en I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 TCG OCG szavazás ADS en

Go down 
+5
hajas
Ragnaros
Set
pendecho
Nheil
9 posters
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 4:29 pm

Na minden aktív játékso szavazzon, hogy milyen rendszerben játsszunk (legalábbis egymás között) . Ez nem Orbán-kormány, tehát itt demokrácia van, mindenki szavazata egyet ér. És indoklás is kell.
Persze ez nem jelenti azt hogy meg lenen tiltva hogy nem a megszavazott verzióban játsszunk, sőt, versenyeket is ezentúl vegyesen csináljunk mert úgy fun.
Csak legyen egy konszenzus ha játszunk akkor ne az legyen hogy egyi kdeck ocg másik meg tcg mert abból semmi jó nem sül ki.

Én TCG-re szavazok mert:
-eddig is ezt használtuk, megszoktuk
-Európa vagyunk és nem Ázsia
-sokkal könyebb netdeckelni tcg deckeket
-megmarad a prioritás és ezt is így szoktuk meg

de ha valaki rendez ocg versenyt azon is bármikor elindulok, a lényeg, hogy logikus legyen és ne keverjüka kettőt mert az buziság és szabálytalan
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 4:37 pm

én ocg és tcg lapokra szavaznák tcg szabályokkal.Ha ez buziság és nemakarjátok így akkor legyenek tcg lapok tcg szabályokkal.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:07 pm

"Európa vagyunk és nem Ázsia"
Ehhez csak annyit hogy a játék japán eredetű xD
Egyelőre nem tudok dönteni majd meglátom a többiek mit szólnak.
Mert ugye a TCG-be ott vannak az exclusive-ok amik brokenebbé teszik a játékot, az OCG-ben meg több lap van, sokszor jó lenne inkább ott decket csinálni, viszont az hogy nincs priority az ignition effektetkre az zavaró :/
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:16 pm

A TCG exclusive tényleg idegesítő, és rohadt brokenek, de akár csak TCG akár OCG is, azok meg fognak maradni.
Engem a prioritás hiánya annyira nem izgat, de ennek ellenére is inkább arra szavazok, hogy csak TCG lapok legyenek. OCG-s lapokra nehezebb rulingot találni.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:45 pm

eddig jó volt így, maradjon is így , engem nem zavar ha prior miatt kapok ki így még csak veszélyesebb és ez tökre fun ,de én a funból kezdtem el játszani.
az hogy csak a priorral tudsz nyerni és zavar a hiánya az a te problémád máskülönben ott a DN

nem sűrűn használom az OCG-s lapokat,
TCGben meg itt az exklusive vagy mi
szóval maradjon úgy ahogy eddig volt

De eddig is TCG szabályokkal nyomtuk akkor meg miről beszélünk ?


A hozzászólást hajas91 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 31, 2012 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:51 pm

lehet h rosszul tudom, de eddig is úgy volt h ocg lapok később kijöttek tcg-re is

szal akk sztem mind1 h mikor

szal sztem is okés az h ocg lapok tcg szabályokkal...
azért is tcg szabályok mert azt szoktam meg...
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:05 pm

Segítek hajasnak mert megint nem tudja miről beszél de azért beleszól Very Happy
http://yugioh.wikia.com/wiki/Priority
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:14 pm

ocg lapok tcg szabályokkal? Ez a lehető legszarabb opció amit el lehet képzelni.

Vagy tcg , tcg szabályokkal ahogy eddig csináltuk.

vagy ocg, ocg szabályokkal, minden lappal kivéve tcg exclusives.


Dehogy ocg szabályok + priority + tcg lapok, mi ez már? Most akkor egy focimeccsen az egyik sapatban lehet kézzel beleérni a labdába a másik csapatnak meg priorból kap egy 11est . Ez így kb ezt jelenti.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:20 pm

TCG/TCG szerintem egyértelmű. Versenyt meg aki amiben akar, majd csinál. Inkább toborozni kéne JTP-s arcokat akiknek csak az autómata számít.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:39 pm

Ez pontosan így van, mindenki facebookon msnen meg élőben azonnal szóljon a régi jtp arcoknak hogy gyülekező mert indul az automata banzáj.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:45 pm

Szerintem nem szükséges erről szavazni, úgy is meg tudjuk beszélni egymás kközött, hogy mi legyen, versenyt is lehet rendezni mindenfélét, legfeljebb ha nem tetszik egy verseny, arra nem megy senki.

Ja amúgy arra szavazok, hogy ne hanyagoljuk el a DN-t.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:51 pm

Set írta:
Segítek hajasnak mert megint nem tudja miről beszél de azért beleszól Very Happy
http://yugioh.wikia.com/wiki/Priority

ezt tudtam eddig is nOOb tongue
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 7:28 pm

Személy szerint tartózkodom. lol!

Nekem teljesen mindegy milyenek a rulingok, mert ami nekem szopatós, az az ellenfélnek is ott van.

De, ha már minden áron:

TGC rules, All Cards
(gyík vagyok megjegyezni 4000 kártyát, hogy mi merre mennyi...)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 2:54 pm

Na most már az a helyzet hogy hallgatólagosan mindenki (Pók kivételével) OCG módban tolja alapjáraton, egymás elleni fun duelekben. Szerintem ez így is jó, megadja a decképítési szabadságot (kivéve azt a pár nyamvadt tcg exclusive lapot, amit én betartok mert én legál freak vagyok, de senkit se kényszerítek rá hogy más is tartsa be, de felhívom a figyelmet hogy nem szabályos) .

Emellett nem felejtjük el a TCG módot sem, egy rakás deckem TCG, hiszen tour guideozni meg tenguzni királyság.

Versenyeken meg úgyis mindig a rendező dönti hogy mi van.

A legjobb az lenne ha a jövőbeni új verzióknál amikor lesznek külön lobbyk is, lenne tcg és ocg lobby is külön, ahova nem is engedné be a nem megfelelő deckeket. Bár ez nem tudom mennyire kivitelezhető hiszen azt is folyamatosan figyelni kell melyik lap válik tcg-vé vagy épp fordítva.

Nem olyan nagy probléma ez amilyennek látszik egyébként.
Van aki figyeli a megjelenő boostereket van aki meg pont leszarja. Szóval senkitől nem várható el hogy márpedig csakazértis kizárólag ilyen formatban nyomja.
Aki ocg formatot akar priorral.... tegye meg csak ne ellenem meg ne olyanok ellen akik odafigyelnek erre. drunken

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TCG OCG szavazás ADS en Empty
TémanyitásTárgy: Re: TCG OCG szavazás ADS en   TCG OCG szavazás ADS en I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TCG OCG szavazás ADS en
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szavazás (tííííízkarakter)
» Retro 2.0 előjelentkezés + szavazás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: