Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Tarantila
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Istipisti
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Set
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
R3dNeX
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
NAKA
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Makk
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Ragnaros
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Cslk
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Toki
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny második forduló I_voting_barYugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcap50%Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcap30%Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcap10%Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_lcap10%Yugioh történelem verseny második forduló I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Yugioh történelem verseny második forduló

Go down 
+9
Makk
Istipisti
pendecho
hajas
NAKA
Ragnaros
Nheil
Tarantila
Set
13 posters
SzerzőÜzenet
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 11:38 pm

Yo! Innentől én veszem át ennek a versenynek a rendezését, talán a végéig, talán nem Smile

Vegyük át ismét az alapszabályokat:
-TCG duelek prioritással
-Match duelek vannak tehát 2 nyertig megy egy meccs
-Side deck ajánlott
-Meccsek közötti deckcsere megengedett

Felmerülhető problémák:
-az ellenfél nem megengedett lapot használ: ilyenkor eldöntheted hogy újrajátsszátok az adott duelt, vagy azt nyerted és jön a következő
-befagy a program/áramszünet/ki tudja még mi: újrajátszás helyzettől függetlenül, de ha aki rosszabbul áll becsületes és azt mondja hogy vége, akkor vége

Ne felejtsétek el hogy ennek a fordulónak a végén kiesik egy ember!
Akik még bent vannak:

Breaker 5,5p
R3dNeX 5p
Deadbone 4,5p
Set 4p
Tarantila 3,5p
Ragnaros 3p
Istipisti 2,5p
Naka 2p
WMSWM2 1,5p
Nheil 1p
pendecho 0,5p
hajas91 0p
Makk -1p

A bónuszpontokat az előző fordulókból jóváírjuk amint annak vége van.

Tehát a lista a 2003-mas szeptemberi lesz
Az újonnan használható boosterek pedig a következők:

Starter Deck:
Pegasus

Starter Deck: Joey
Labyrinth of Nightmare
Legacy of Darkness
Pharaonic Guardian
Magician's Force
Dark Crisis

Ez is változott egy dologban. A boostereket nem a format kezdetéig lehet használni, hanem én végéig ami kijött azt abban az évben lehet.
Egyébként a verseny fordulóinak listáját itt le is lehet tölteni

Egy kis segítség még a kezdő decképítőknek:
http://yugioh.wikia.com/wiki/Yu-Gi-Oh!_World_Championship_2003

És most lássuk a párosításokat:
http://challonge.com/tournament/bracket_generator?ref=KLJTSCPLDD
Mint az előbb, az első 5 roundot nézzétek.
Ha valaki csak négyszer látja a nevét addig, az értelemszerűen nézze tovább amég nem találja meg az ötödik meccsét
Sok szerencsét Wink


A hozzászólást Set összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 21, 2012 2:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:01 am

Nah a második kör Mortal Kombat Wink

Tarantila 2 - 1 Rednex (Ebben a körben Redel voltak a legjobb meccseim, legelsőben tegnap kifagytam, úgyhogy átraktuk ma estére. Első duelben atom pekhe volt nem húzott semmi értelmes lényt, azt az 1 Magician of Faithet is kidobattam XD, másodikban tanulásgos duel volt számomra okosan kb ki is deckelhetett volna engem Very Happy de lecsapott mint a szart Scapegoat szopatott... Harmadikban, meg csináltam egy hibát, de végűl is nem volt hiba, de mégis az volt ez érdekes így Very Happy)
Tarantila 2 - 1 Pendecho (1 kicsi burnyák lap megnyerte nekem az utcsót meg az elsőt Razz másodikban nem jött ki Very Happy)
Tarantila 2 - 1 WMS2M (Első duelt hozta elszúrtam pedig csak ki kellett volna deckeltetni Sad másodikat hoztam gyorsan 3madikból 2szer kifagytam, végűl nyertem Snatchel)
Tarantila 1 - 2 Breaker (Első meccs auto lost, másodikat lehoztam szépen, harmadikat meg elbasztam, meg Jar kinyírt...)
Tarantila 2 - 1 Set (Elsőben broken kezett kaptam, második balance, harmadikban meg kiderült, hogy 1-el több exiledem van a kelleténél -.-' köszönöm, hogy végig tolhattuk)

Pontok: 12,5

Szaba

Ezt a kört már jobban élveztem mint az előzőt. Itt azért már több különböző lappal találkoztam Smile


A hozzászólást Tarantila összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26, 2012 1:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:10 am

vs WMS2M2 2-0 hát mivel 60 lapos deckje volt, elég sima győzelem volt, ráadásul az összes mocskos erős spellt behúztam
vs Set 2-1 zombiról átváltottam machine deckre és a limiter bejött!
vs Naka 2-1 végre első winem, a 3. duelben omfg lucker lapokkal jött és valami varázslatos módon 600 élettel győztem
vs Hajas 2-0 túl vegyes volt a decke ezért nem pörgött jól, ráadásul első duelben Zaloog kidobta a kezét
vs Makk 1-2 hát igen.. pedig én kezdtem, a 3.ban deliquent+ forceful volt kezdőben, elbizakodottságomban discardoltam costnak cyber jart de kár volt mert végül kiszoptam v_v

pontok : 1 hozott + 3 + 2 + 2 + 3 + 1 totál : 12


Mivel páratlanul vagyunk, értelemszerűen van aki kimarad az első 5 fordulóban, az nézze a 6.at is v_v .


A hozzászólást Nheil összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 24, 2012 11:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 5:55 pm

vs. Set 1-2. Ott volt a kurva jó kezem, erre az egészet elszúrtam azzal, hogy call off reaperre.
vs. Naka 2-1. A második duel nagyon epic volt. Kár hogy megszokásból elfelejtettem elmenteni DX
vs. Hajas 2-0 Rohadt sokat makkoltam
vs. Makk 0-2. BAlszerencse topicba feltöltöttem a kezdőkezem. Mindent elárul.
vs. Pendecho 2-1


A hozzászólást Ragnaros összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2012 4:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 12:04 am

vs IstiPisti 2-1(airnight+don kombó, Isti dobott, én meg húztam)
vs Ragnaros 1-2(amikor nyertem, 2 lap maradt a deckemben Very Happy)
vs Nheil 1-2
vs Deadbone
vs R3dnex 1-2
2 pont előző körből

pontok: 7


A hozzászólást NevemNaka összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 02, 2012 4:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 11:04 am

Pár életképes deck ötlet:

zombik
machine deck + 3 limiter (!)
magical scientist otk gaység
warriorok
burn
metamorphosis deck (de ezt csak DN-ben lehet megcsinálni)

de talán a legerősebb még mindig a mindeféle randomok vegyítése
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 12:41 am

Az én ellenfeleim a következők lesznek Cool :
Ragnaros 2-1
Deadbone
Nheil 1-2
Rednex 1-2
WMS2M 2-0
Tarantila 1-2

Beírtam a bónuszpontokat! Kezdődhet a második forduló!

pontok : 12


A hozzászólást Set összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 24, 2012 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 4:52 pm

Az én meccseim a következők :


Vs Breaker 1-2 gg miért vagyok olyan jó szívű ? :S
VS Isti 1-2 gg
Vs Ragnaros 0-2 gg
Vs Nheil 0 - 2 gg

Vs Deadbone


A hozzászólást hajas91 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 25, 2012 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 6:18 pm

Meccseim:

vs.Makk
vs.Tarantila 1-2
vs.Breaker 0-2
vs.Istipisti 1-2
vs.Ragnaros 1-2


A hozzászólást pendecho összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 24, 2012 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 9:56 pm

Ez a kérdés előbb-utóbb aktuális lesz szóval megkérdezem még most:
az OK, hogy régi banlistekkel játszunk, de mi van a kártyákra vonatkozó rulingokkal? nem egy olyan lap van, aminek időközben megváltoztak a rulingjai, tehát aztzal a rulinggal megyünk ami a format idején érvényes, vagy a maival?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 10:11 pm

Hát azt a program fogja eldönteni nem én, nyilván az újabb javára Very Happy Hameg DN-ben játszotok akkor egyezetek meg.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 8:39 pm

Megbasztam Nheil-t szárazon! És élvezte!
A nagy tűzlord se perzsel olyannyira mostmár!
Csúnyán lemákolódtam Breaker ellen.

vs Nheil: 2-1
vs Pendecho:
vs Breaker: 0-2
vs Istipisti:
vs Ragnaros: 2-0


A hozzászólást Makk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 27, 2012 11:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 7:28 pm

vs hajas91 2-1
vs Makk 2-0
vs pendecho 2-0
vs Tarantila 2-1
vs Istipisti 2-0

13+5.5
18.5 összesen


A hozzászólást Breaker összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 27, 2012 11:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 10:48 pm

Vs. Breaker 0-2 GG's
Vs. Pendecho 2-1. Az utolsó ki topdeckel makkosabbat csatát valahogy sikerült megnyernem. GG's!
Vs. hajas91 2-1 Az elsőben nagyon csúnyán kikaptam, de a másik kettőt szerencsére hozni tudtam. GG's.
Vs NevemNaka 1-2 GG's.


A hozzászólást Istipisti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 02, 2012 4:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 1:33 pm

R3dNeX 2 - 1 Set
Az elsőkettőre már nem emlékszem, de az utolsó "epic" volt Very Happy, misseltem, is, de attól függetlenül poén volt XD, először is imperial ordert elsőben és utolsóban is kihúzta set, első körben, és ugyanúgy szedtem is le XD aztán az én magicial faithemmel set visszahozta a temetőjéből delinquent duot, úgyhogy fasza volt, 2x sikeresen aktiválta XD, de szerencsére még előtte nekem is volt egy deliquent duom és tudtam aktiválni Very Happy aztán akk ment a szenvedgetés, főleg nekem alig volt lapom, szerencsére volt a mezőmön lény, meg lesetteltem még pár cuccot, így ki tudtam húzni egy darabig, amíg nem húztam be a pro tiltott lapot, raigekit Very Happy

R3dNeX 1 - 2 Tarantila
Hát már nem emlékszem pontosan a duelekre, ami legfőkébb megmaradt, hogy tari megszopatta magát scapegoatokkal Very Happy, nem tudott mit lehívni, én meg nem támadtam épp azért Very Happy, számolgattam h már csak 1 jó lap kellett és akk letudom szedni a maradék több mint 4000 életpontját Very Happy, és hát bejött united we stand és annyi volt Very Happy,
többinél meg sajnos nem tudtam sok mindent csinálni, lily is megszopatott főleg amikor direktbe támadott, úgyhgoy annyi volt nekem


R3dNeX - Deadbone

R3dNeX 2 - 1 NevemNaka
Hát naka ellen egyik duelben amit elvesztettem jó nagy hibát csináltam, jinzom lent volt meg ring of destruction, de volt book of moonom, naka momongáját elvettem amire mage power volt equippelve, és cask annyit kellett volna csinálnom hogy ring of destruction, és annyi lett volna, de elcsesztem XD

másik duelbe, meg vampire lord megmutatta az igazi erejét Very Happy, nemtom hányszor leszedte vmi effel, mert nem jött be lénye amivel le tudta volna szedni XD és hát így kihúztam egy jó darabig amivel után behúztam a nyerést

R3dNeX 2 - 0 WMS2M2

Hát elég poén volt XD yatat lehívtam első körbe, wm-nek nem volt olyan lénye amit le tudott volna hívni vagy bármit is tenni, aztán egy jó darabig támadgattam XD, de aztán unalmas lett volna végig így csinálni, aztán változtattam
a többire meg már nem emlékszem pontosan


A hozzászólást R3dNeX összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 27, 2012 8:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WMS2M2




Posts : 4
Join date : 2012. Feb. 15.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-4

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 8:46 pm

Mecseim:

WMS2M2 0 - 2 Nheil
WMS2M2 0 - 2 Set
WMS2M2 0 - 2 R3dNeX
WMS2M2 - Deadbone
WMS2M2 1 - 2 Tarantila

Pontjaim: 1 + 1,5

Általában elérhető leszek Hamachi-n az Automatic Dueling System 1, illetve 2-ben Razz


A hozzászólást WMS2M2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26, 2012 4:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 26, 2012 3:49 pm

Gyerekek húzzatok bele, főleg Red, határidőt kell megszabnom ami SZOMBAT este lesz! Elhiszem hogy nehéz a hét 216 órájából 2-t rászánni a játékra, én elhiszem Sad


A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 27, 2012 11:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 26, 2012 10:12 pm

Már letoltam, csak Deadbone van még hátra

aztán még lusta voltam frissíteni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 12:29 am

No styll more joning I gess Sad
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 10:33 am

Vazze Deadbone pedig direkt megígérte hogy törekszikaz aktivitásra. Sztem 5/0 lejátszott duellel nem szabad hogy ú tovább jusson mág akkor se ha valaki kevesebb pontot ér el mint az ő bónuszpontjai.
Azt javaslom legyen szombat a határidő, mert mások is szaroznak még, van még több mint 10 lejátszandó dule.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 12:13 pm

Na én most nem leszek csütörtök estig, de remélem akkor le tudom tolni a dueleket. Ha valaki mégis lát fent hamon, az nem én vagyok, hanem Deadbone, mert odaadtam neki a laptopot, így meg legalább ő is le tudja játszani.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 10:44 am

A Deadbone vs hajas és Wsm dulékat gyorsan le kéne tolni mert ezek határozzák meg a kettő közül ki fog kiesni v_v .
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 12:09 pm

Pendechonak és Istinek valamilyen elérhetőségére feltétlen szükségem lenne (pendecho fel van véve Skypre-re de minek)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yugioh történelem verseny második forduló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny második forduló   Yugioh történelem verseny második forduló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yugioh történelem verseny második forduló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yugioh történelem verseny ötödik forduló
» Yugioh történelem verseny első forduló
» Yugioh történelem verseny harmadik forduló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: