Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Set
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Makk
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Toki
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcap50%HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcap30%HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA találkozó.....nálam

Go down 
+10
Breaker
NAKA
Makk
hajas
Ragnaros
R3dNeX
Set
Nheil
Tarantila
Istipisti
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 22, 2012 2:08 pm

22 és punktum.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 1:24 pm

pont jó legalább vége a sulinak Very Happy

remélem nem lesz senkinek kifogás a találkozó előtti héten vagy előtte egy nappal ˇˇ
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 5:10 pm

Az lenne mind ezek után a király, ha Isti nem jönne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 7:54 pm

Vagy 21én beírja hogy "kabbe gyíkok én leléptem" és így epic fail alapon elmarad a buli.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 1:37 pm

Na, az unokatestvéremnek június 29-én lesz az esküvője így nem tudok elmenni az Isti partyra, amennyiben 22ről eltoljátok oda. Lehet ennek pár ember örül is, csak szólok hogy ez van.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 1:39 pm

akkor 29-ei utáni héten ?Very Happy
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 4:41 pm

most már ne variáljunk legyen 22.e és kész Mad
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 8:46 am

Fail gyanus SD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 9:47 am

mi?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 12:32 pm

Stardust Dragon?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 12:34 pm

legyen inkább Stardust Józsi.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 2:06 am

Na most lehet tényleg nem lenne túl jó ötlet ha mennék, mert most csak félig voltam részeg de sikerült beszólogatni mindenkinek comodon... Persze élőbe más vagyok de ott úgyis bebasznék majd nagyon szóval csak rontanám a közösséget...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 2:46 am

kell hogy valaki rontsa a közösséget, tehát ott lesz a helyed. meg különben is, ha jössz nagyobb esélye lesz legalább egy verekedésnek, azt pedig nem szalasztanám el.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 12:39 pm

én lehet h nem megyek, mert nincs sok kedvem olyan helyre menni ahol én egy legutolsó vki vagyok
mert hogy nem tudok érvelni, és ezért kitalálok dolgokat, és egy hazug buta ember vagyok...
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 12:51 pm

Ezeket a béna kifogásokat. Csak azt fogadjuk el, hogy munka, vizsga, pénzhiány.

Sajnos nem tudok jönni, mert a Szaturnusz és az Uránusz együttálásából kifakadó rózsaszín egyszarvúak párzásának útvonala egybeesik a vonat útvonalával, ezért a kék koboldok elrejtett kecsaposbödöne felborul a négylevelű okkersárga szívárvány alatt, és félek hogy emiatt kisiklunk. Szóval nem megyek :I
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 1:03 pm

gyökerek vagytok...
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 3:52 pm

R3dNeX írta:
én lehet h nem megyek, mert nincs sok kedvem olyan helyre menni ahol én egy legutolsó vki vagyok
mert hogy nem tudok érvelni, és ezért kitalálok dolgokat, és egy hazug buta ember vagyok...
Miből gondolod, hogy "legutolsó" vagy??
És ha az a bajod hogy nem tudsz érvelni, akkor ba+ ne érvelj, csak csináld azt amit egy épkézláb ember csinál pár haver és alkohol társaságában!

Nheil írta:
Na most lehet tényleg nem lenne túl jó ötlet ha mennék, mert most csak félig voltam részeg de sikerült beszólogatni mindenkinek comodon... Persze élőbe más vagyok de ott úgyis bebasznék majd nagyon szóval csak rontanám a közösséget...
Neten mindenkinek nagyobb a pofája, és kevésbé is értik meg egymást.
Neked is pont azt javaslom mint Rednexnek!


u.i.: Srácok, ez KOMOLY????
Ne basszatok már fel, hogy én a HUDA tizenéves újonca érettebb vagyok nálatok!?
Fél éve még mind a ketten normálisak voltatok, és kurvára szeretném, hogy GYERTEK ISTIHEZ, és bizonyítsátok be, hogy nem vagytok kocka hisztis picsák!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 4:00 pm

Ja könnyebb megsértődni a gép előtt minthogy eljönni és megbeszélni Very Happy
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 4:19 pm

Tudok érvelni
csak Nheil szerint nem, és ezért hazugságokat találok ki

(De akkor árulja el vki, hogy tűnik el egy poszt, ha nem törli ki senki?
- vagy hazudik vki
- vagy van egy 3. személy aki mindenki tudta nélkül feljön és törli a posztokat
- vagy a semmiből elő támad vmi és törlődik a poszt)


Én örültem neki h végre normális lett megint a helyzet és lett egy Normális Nheil, és akkor erre beállít egy hazugnak

De már rájöttem h ha neki beszél az ember, akkor az olyan mint a falnak, és a találkozón nem vitatkozni akarok, főleg mivel neki feleslegesen mond bármit is az ember nem képes felfogni

És a találkozón nem idegeskedni akarok, hanem piálni, kajálni, és normális témákról beszélni, meg normális zenét hallgatni Razz

Szerezni kell egy csajt neki és akkor nem lesz probléma Very Happy
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 5:49 pm

Minden esetre gyertek mind a ketten, és akkor vagy Nheilt csajoztatjuk (remélem nincs ellene kifogás), vagy pedig ha balhé van akkor szerválunk egy puskát nyugtató töltényekkel, és nyakon lövünk titeket. What a Face
Valahogy úgyis megoldjuk. Az előző találkozón is tök nagy nyugi volt.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 6:06 pm

De könyörgöm milyen óvodás dolog ez, amikor az ember nem tud észérvekkel visszavágni, jön ilyen csajozási dologgal? Hogy a szarba jön ez ide?
Én vagyok a hibás mert egyszerűen fel mertem emlegetni azt hogy droppolt, ami TÉNY és az is tény hogy NEM ÉN VOLTAM AZ AKI NEM NEKI ADTA A GYŐZELMET amin szintén besértődött mint valami óvodás (persze RÁM AKI NEM CSINÁLT SEMMIT MIVEL NEM ÉN VAGYOK A RENDEZŐ REÁLIS) mert ugye 1 ponton múlt biztosan és akkor a válasz : "menj el csajozni" , egyszerűen óvodás vagy.

Ja és aztán jönnek a hazugságok tegnap:
"bezzeg Nheilre és Tarita egy hetet simán lehetett várni" Tehát ugyebár ő hazudhat simán, teljesen mindegy hogy mi igaz de ha valaki felemleget egy megtörtént dolgot ami igaz akkor az szarrágó hazug stb. Soha nem kellett rám egy hetet várni, 1 napot se, egy esetben én magam írtam be hogy autowint az ellenfeleimnek 2 0 val mert nem leszek szóval ha már hazudsz valamit, vagy tedd úgy hogy ne derüljön ki vagy hazudj értelmeset.

Ja és igen, miért ne töröljek spam postokat? Töröltem Istiét, Taráét és a sajátjaimai is és akkor mi van? Mr. Alexander ezen is persze megsértődik. Most már azt látom nem is én vagyok az aki mindenen megsértődik. És akkor persze jön a csajozás (kit érdekel? hogy jön ide? mért kell totál más dolgot elővenni ami nem ide tartozik, csak épp ebben lehet belémrúgni ugyebár gondolom) meg az "én vagyok itt a legutolsó" stb stb sírás meg a "tenni kell a közösségést" műsor attól az embertől aki reggeltől estig tanul meg a barátnőjével csetel, meg nem tud decket építeni meg szarul játszik (de azért az elmúlt 4 duelből 4szer simán bevert de persze sírni jobb xd)a közösség helyett.

REÁLIS.

jocolor queen king
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 6:59 pm

Na én baromira lemaradtan a fórumon történt dolgokkal, mert ebből semmit nem értettem. -majom-

De mindegy is. Jössz és kész. -futás-

-birka-

VAzze, micsoda táncoló majom Very Happy Majom2
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 7:20 pm

Oké, marad a nyugtatós puska...
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 7:32 pm

feljöttem comodora is, fórumon is próbálom tartani az életet,
jelentkeztem tag duelre is,

és igen, hazudok hogy 1 hét lett várva
mert csak 4 nap
de tegnap mondtam h az 1 hét szimbolikusan írtam, egy közelítő értékkel...

4. fordulo, márc 18 körül, indulási időpont

április 1
Set:
Idézet :
WoW el is felejtettem hogy viszek egy versenyt, ugye a hétvége miatt xD
Ööö, szerdáig amit még lehet játszatok le aztán meglátjuk mi lessz és akk WM2SM2-vel mi a helyzet? Mintha Ragna említette volna hogy droppolni akar

április 7.
Nheil:
Idézet :
Prózai kérdésem :
Mi a szarra várunk még? Már leírtam hogy autowin nekik hiszen nem voltam itt, nem kivételezünk senkivel.

április 7.
Set:
Idézet :
Még a szombatot meg akartam várni és mivel ma úgy is inni megyek lejátszhatod a meccseidet

igazad van nheil, nem lehet visszakeresni és hazudtam...
inkább igyál kevesebbet és nem halnak el annyira az agysejtjeid és talán jobban emlékezel rá...

tovább nincs értelme folytatni, mert bebizonyosodott amit írtam

Idézet :
De már rájöttem h ha neki beszél az ember, akkor az olyan mint a falnak

és akkor jön a nheil féle duma, kifogás h nem tudok érvelni...

De talán ezt se kellett volna már írnom,
csak utálom amikor hülyének néznek


A hozzászólást R3dNeX összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 01, 2012 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 7:47 pm

Látom hova akartok kilyukadni, és megkérlek titeket álljatok le mielött elkezdődne. Nem lesz itt most OFF párbaj meg szájkarate.
Ha nem akartok jönni, akkor mondjatok rá rendes érvet, ne imuljatok hogy "Jaj engem mindenki utál!"
Ha annyi animét néznétek mint én tudnátok, hogy nincs olyan akit mindenki utál :I
Majom2 A táncoló majom mindenkit szeret.

Szóval OFF-t légyszíves abbahagyni.

Hogy ne legyen OFF: Utolsó vizsgám legjobb esetben is 22.én lesz, szóval legkorábban csak utána érek rá.

-birka-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA találkozó.....nálam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA találkozó.....nálam
Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» HUDA találkozó nálam 2.
» HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban
» HUDA Next Generation

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: