Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcapŐszinteségi roham - Page 2 I_voting_barŐszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcap50%Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcap30%Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcap10%Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_lcap10%Őszinteségi roham - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Őszinteségi roham

Go down 
+9
Tarantila
NAKA
Istipisti
R3dNeX
Dawe
pendecho
Ragnaros
Set
Nheil
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 9:54 pm

Hát így akkor Istitől le kell vonnom - 1 pontot mert nem postol, hiszen még aki diszgráfiás meg aki amúgy nem szokott sose írni az is megtette.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 10:07 pm

csak egyet? ránézésre -6 magamnak (főleg, hogy most 5 napja nem si borotválkoztam)
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 1:44 pm

Too long, did read anyways...

Nheil - asszem itt alapvető félreértés vagy mellénézés vagy nem is tudom mi van, ezt Pók commentjéből is kivettem. Tisztázni szeretnék valamit, excuse-okban egyébként is mindig az élen jártam.
Nem azért nem járok annyit ide a fórumra, mert abbahagytam a Ygot. Egyszerű materiális magyarázata van, amelyet részletesen leírok.
Új koliban vagyok, szeptember óta. A korábbiban nem volt gond a nethozzáféréssel, volt vagy 15 gép a baszott nagy gépteremben. Ebben a kollégiumban a gépteremben csak 3 gép van, a 3 gépből 2 mondható elfogadható állapotúnak. Van 2 regulár gyerek aki lejár kb napi 10 órát gépezni, egyrészt nem akarok velük a 6 négyzetméteres szobában együtt ülni mert retardok, másrészt sokszor fordult elő, hogy le akartam menni de nem volt szabad gép. Semmi gáz, az év folyamán szerencsére jól összehaverkodtam a szobatársakkal, az egyiknek a laptopját használtam ha netezni akartam. Annyira pofátlan viszont nem lehetek, hogy többet kockulok az ő gépe előtt, amikor ő fizet a netért, meg alapból neki is kell nyilván a gépe. Napi 2-3 email checknél, facebooknál, eredmenyek.com ellenőrzésnél és itteni gyors szétnézésnél több szimplán nem fér bele. (Msn-ről már rég le kellett tennem, bár igaz, a FB azt tudja helyettesíteni.) Ha meg pl. beadandó házi, prezentáció, bármi sulis szirszar van (ezt most nem sajnáltatásból mondom, én vállaltam, csak mint tény, közlöm, hogy azért ne felejtsük el, 2 szakra járok, tehát van sulis szirszar bőven), akkor tényleg csak a szétnézésekre van/volt időm.
Ennek ellenére próbálkoztam fenntartani itt is az aktivitásomat, meglehet, tornákra már rég nem jártam, mégis mikor indult egy végtelen sztori vagy pl. vegyük a zene játékot, vicc topicot, társalgót, azért nem mondhatni, hogy mint Szaba, egyik pillanatról a másikra teljesen offoltam magam és eltűntem, igenis amennyire telik/telt, aktív próbáltam lenni, mert igenis fontosnak találom ezt a közösséget. Ezért cserébe egy fél éve mást sem kaptam visszajelzés gyanánt, mint azt hogy már megint szararc vagyok, mert miattam nem megy a végtelen sztori, vagy omg miért Toki nyerte a zene játék fordulóját, most aztán egy napig nem lesz friss téma kirakva (és ezek valóban elviselhetetlen és áthidalhatatlan dolgok...).
Isten őrizz, hogy másra mutogassak, azért, hogy kevésbé vagyok aktív, nyilván nem tehetek mást felelőssé, csak magamat, ám a reakció eléggé intoleráns, legalábbis szerintem. Azt egyenesen érthetetlennek, mi több, sértőnek találom, hogy egy lapon említesz Szabával. Ő pontosan az, aki abbahagyta a Yugioh-t, ezért elhúzott a fórumról is amolyan "le vagytok szarva geekz bye" attitűddel. Nekem ilyen szándékom egyáltalán nem volt.
Nem fogok itt szívbemarkoló nyáladzást indítani, de azt azért nem kéne elfelejteni, hogy amikor felmerül egy találkozó kérdése (amelyeknél az eddigiek közül az esetek többségében nemcsak mint résztvevő, hanem mint szervező vettem részt), az elsők között voltam/vagyok, akik visszajeleznek és próbálják összehozni a dolgot (a mostani Isti-féle kivétel, de hát eleve nem sok esélyt adtam, hogy ezen rész tudjak venni, a vizsgaidőszak végére én már nem leszek itthon..). Nyilván nem azért pattogok a találkozóknál, mert annyira kurvára szeretek főnök lenni és megszervezni a dolgokat, hanem mert akkor az az elsődleges cél, hogy összejöjjön, találkozzunk, ne csak az avatarjait ismerjük a másiknak. Istivel, ha találkozom a kollégiumban, mindig megállunk egy-két szóra, és Pókot se azért mentem el meglátogatni a kórházban, hogy legyen kinek elkísérnie Istit, hanem mert érdekelt mi van vele.
Nem vagyok egy nagy emós, de ezek után igenis szarul esik, hogy csak mert kevesebb időm van társalgóban fikázni egymást meg youtube videókat és 9gageket linkelgetni vicctopicba, vagy ha zene játékban kihagyok egymás után 5 fordulót, akkor kapok egy ilyen bélyeget, hogy baszok rátok és szararc vagyok.

Ez is too long lett úgy érzem.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 1:52 pm

Jó hát Toki ha észrevetted, be voltam baszva hajnali fél 3kor mikor írtam ezt, ezer helyesírási hiba nem jellemző rám nem kell ám ezt ilyen vérkomolyan venni akkor éppen egy jó ötletnek tűnt... Szóval ne várj tőlem materiális indokot hogy miért is hoztam ezt össze. Ja mondjuk az valóban túzás hogy Szabával egy lapra tettelek.

De tetszett a leírásod komolyan.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 2:08 pm

Részegen sokszor őszintébb az ember, mert akkor szarik rá, ki hallja és hogy reagál, csak kimondja körítés nélkül, amit gondol. Vagy leírja.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 1:29 am

Mondtátok, hogy én is írjak valami hosszabb szösszenetet.
Nos hát, kifejezetten hosszúra lehet nem fog sikeredni a mondandóm, de akkor lássuk a medvét, kiről mit is gondolok:

Nheil:
először bevallom elég khm hogy is mondjam nagyarcnak, meg pattogósnak tartottam a netes posztjai alapján, meg sokáig is nehezteltem rá (és a többiekre is) a Daftis dolog miatt. Később persze megszoktam a stílusát (mert hát persze a néha talán-talán kicsit keményebb szavak között egy igazi aranyszív lakozik). Mostanában és egy jó ideje is már csak nevetek a vitáin, beszólásain (és irigykedek, hogy nekem így enm megy) Ja és élőben sokkal jobb fej, mint neten (nem, mintha neten nem lenne az, de akkor is)

Tarantila:
neki a kezdetektől fogva hálás vagyok, hogy meghívott a fórumra, és, hogy segített egy csomó dologban. Szerintem nagyon jó munkát végez az oldallal, nagyrészt az ő érdeme, hogy kialakult a közösség. Szeret bunyózni, ez teljesen pozitív dolog, viszont még mindig nem vert meg.

Set:
Először hát bevallom voltak bizonyos ellenérzéseim ele kapcsolatban főleg amiatt, hogy folyton megvert cat synchro deckkel. Azóta már természetesen tudom milyen jó arc, rock/metál bro, még akkor se haragudott meg amikor összekoszoltam a szőnyegét. annak meg külön örülök, hoyg meghívott a fezenre, magamtól nem mentem volna az tuti, de tudja, hogy ez is olyan, mint a duelek, csak noszogatni kell.

Toki:
először róla is hasonlóan vélekedtem, mint Nheilről, ők hárman Szabával nekem túl hangosnak és merésznek tűntek sokág, enm is mertem vitatkozni velük. Aztán persze, hogy egy szakon kötöttünk ki, meg egy koliban is vagyunk az csak jó, így legalább össze is szoktunk futni.

Ragnaros:
most májusban találkoztam vele először, kicist más volt, mint amilyennek elképzeltem, nekem úgy tűnt, hogy élőben mintha visszafogottabb lenne, mint fórumon, de attól még tük jól elvoltunk. Ő legalább mértékekl kezeli a piát, tanulhatnék tőle ezen a téren.

Makk:
Vele is csak egyszer találkoztam, akkor se beszéltünk sokat, remélem a következőn be tudjuk pótolni. Decképítés terén szerintem talán ő a legkreatívabb közülünk, azt meg külön öröm olvasni amikor Nheil-el szidják egymást.

Hajas:
Vele ha jól emlékszem élőben kétszer találkoztunk remélem most lesz majd a harmadik. Ha jól tudom szereti a herald decket, ami mindenképp dícséretes dolog.

Rednex:
még nem talákoztunk, de Nheilhez hasonlóan szeretném már én is. A net alapján mindenképp jófej, élőben pedig gondolom csak még pozitívabb lesz a véleméynem róla.

Naka:
Amikor a találkozón kicist jobban megismertem teljesen más kép alakult ki bennem, mint a netes tapasztalatok alapján. A neten nekem kicist gyerekesnek tűnt (nem mintha én enm lennék az) Előben teljesen jó arc, ahoyg megérkezett egyből fellendítette atársalgás fonalát jó sztoriaival. Egyszer meg megtaníthatna zenét csinálni xd.

Breaker:
Vele még nem találkoztam, neten se beszéltünk túl sokat. Az egyik legjobb duelezőnek? (vagy hogy mondják ezt) tartom, akit ismerek, őt vertem meg ezen a fórumon a legkevesebbszer, ez is mutatja mennyire tisztelem. Amiatt, hogy egyszer bunkó voltam vele még mindig szégyenkezek, de lehet ennek az emlegetése őt már jobban zavarja, mint engem.

Pendecho:
vele se talákoztam még élőben, de teljességgl hisszek Póknak, hogy jó arc. a net alapján én is csak ezt tudom mondani róla, tetszik a hozzáállása, az, hoyg enm veszi komolyan ezt a children's card game-et, hanem élvezi inkább. remélhetőleg összefutunk valamikor.

Akik itthagytak minket:

Szaba:
sajnálom, hogy nem néz fel többet az olalra, ő is gondoskodott a jó hangulatról, jó volt pókerezni, meg diablózni is vele.

Cslk, Kira: remélhetőleg visszatérnek még hozzánk ők is

Joco: ő sem túl aktív mostanában, reméljük változik még.


Na lehet mégse lett ez túl rövid, próbáltam őszinte lenni, aki meg megsértődik azt meg bannolom Very Happy Habár szerintem senkit nem lep meg, hogy mindenkiről csak pozitívat tudtam írni. Ha valakit kihagytam bocsánat, ez van, ha szól róla is írok valami szépet.

Itt az írásom végén szeretném megköszönni a támogatást és segítséget, aj várj, ez nem annak a helye.

Na Nheil szerinted ezt melyik isti írta?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 1:30 am

Most pedig egy történet: a görög mitológiában az istenek gyakran úgy büntették meg az embereket, hogy túl tökéletesen adták meg nekik amit szerettek volna. A mostani posztommal is ez a helyzet, kívánságotokra adtam enktek egy kis olvasnivalót. Szívesen.

Ja és nem avgyok részeg, de gáz lesz ezt visszaolvasni.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 8:25 am

Xd ezt mindenképpen Isti, a szeretnivaló és Isti, a diplomata írta. Ha Isti lenne az elnökünk biztosan előrébb tartana az országunk ezt komolyan mondom. cat

(szegény Dafti jah... mennyi jóból (anyázásból) kimaradt ki amióta lelépett mi?)
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 4:17 pm

Höhö hétvégén is melózok Very Happy az 84 ropi erre a hétre, szerintem akkor megyek én is Istihez.

(Nem tudom miért ide írtam Smile )
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 6:29 pm

Ez a beszéd!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 7:24 pm

Tarantila írta:
Höhö hétvégén is melózok Very Happy az 84 ropi erre a hétre, szerintem akkor megyek én is Istihez.

(Nem tudom miért ide írtam Smile )



omgzorz ilyen melót nekem is szerezhetnél hallode!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 8:36 pm

Most mondták, hogy 31ig fixen van meló, napi 12-vel számolok ROFL Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 11:19 pm

az derekas!
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 2:34 am

Én meg itt szopom a faszt 2 szakon hogy aztán presumably valami mosodában vagy cba-ban melózzak minimálért gg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Őszinteségi roham - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Őszinteségi roham   Őszinteségi roham - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Őszinteségi roham
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: