Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcapSix Samurai - Page 2 I_voting_barSix Samurai - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcap50%Six Samurai - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcap30%Six Samurai - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcap10%Six Samurai - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Six Samurai - Page 2 I_vote_lcap10%Six Samurai - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Six Samurai

Go down 
+2
NAKA
Nheil
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 9:52 am

Akkor dobd ki az egész decket mert nem jön kézbe. flower
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 1:27 pm

Nheil írta:
Akkor dobd ki az egész decket mert nem jön kézbe. flower

de most télleg ha nem jö kézbe mi hasznuk van? a nagy semmi
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 1:36 pm

Szerencse kérdése, hogy jön vagy nem, nem te döntöd el. Very Happy Senkinek sincs mindig full pro kezdőkeze.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 1:43 pm

Dawe írta:
Szerencse kérdése, hogy jön vagy nem, nem te döntöd el. Very Happy Senkinek sincs mindig full pro kezdőkeze.

nem arrol van szó hogy 1re jöjjön kézbe hanem nem jön kézbe egyátalán sose huzom fel mindig ott van a pakli legalján igy mi értelme?
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 4:10 pm

Előbb utóbb így is úgy is kihúzod, Warning meg nagyon sok mindent negálni tud. Max tegyél bele még egy Botit a Warning helyére, mert ahogy láttam, neked csak egy van benne. Egy Warningal meg semmire sem mész, abból kötelező a kettő.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 5:07 pm

VastoTensa írta:
Dawe írta:
Szerencse kérdése, hogy jön vagy nem, nem te döntöd el. Very Happy Senkinek sincs mindig full pro kezdőkeze.

nem arrol van szó hogy 1re jöjjön kézbe hanem nem jön kézbe egyátalán sose huzom fel mindig ott van a pakli legalján igy mi értelme?

Hallgass rájuk. Kicsit tapasztaltabbak.
Kell a warning. Ez tény.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 5:19 pm

Dawe írta:
Előbb utóbb így is úgy is kihúzod, Warning meg nagyon sok mindent negálni tud. Max tegyél bele még egy Botit a Warning helyére, mert ahogy láttam, neked csak egy van benne. Egy Warningal meg semmire sem mész, abból kötelező a kettő.

Botit? az meik lap lenne?
am. így már jobb?
https://i.imgur.com/p0N6D.jpg

Ragnaros írta:
VastoTensa írta:
Dawe írta:
Szerencse kérdése, hogy jön vagy nem, nem te döntöd el. Very Happy Senkinek sincs mindig full pro kezdőkeze.

nem arrol van szó hogy 1re jöjjön kézbe hanem nem jön kézbe egyátalán sose huzom fel mindig ott van a pakli legalján igy mi értelme?

Hallgass rájuk. Kicsit tapasztaltabbak.
Kell a warning. Ez tény.

tudom de nem nagyon akarnak kézbe jönni amikor kéne mindig pakli aljára kerül ien az én szerencsém
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 6:25 pm

Mizuho helyére egy Bottomless Trap Hole (hasonló pusztító lapnak ott van Hand of the six samurai, és az ugyebár 1600atk-val bír, tehát kicsit nehezebb leütni.) Shinai helyére pedig egy második Solemn Warning tökéletes lenne.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 6:48 pm

Dawe írta:
Mizuho helyére egy Bottomless Trap Hole (hasonló pusztító lapnak ott van Hand of the six samurai, és az ugyebár 1600atk-val bír, tehát kicsit nehezebb leütni.) Shinai helyére pedig egy második Solemn Warning tökéletes lenne.

https://i.imgur.com/Y7kN2.jpg
így gondolod?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 7:53 pm

De most legyen már benned annyi önállóság hogy nem fogsz minden egyes lapért tanácsokat kérni. A duelezés abból is áll högy önálló döntéseket hozunk. El kell dönteni mi jó és fontos lap és mi illik bele a tratégiába. Így is adtunk rengeteg tippet most már rajtad áll hogy véglegesítsd a decked, megjegyze egy Samurai decklist eléggé könnyű amúgy is.

Nem értem mit keres bent két Shogun Shien amikor 1et se szoktak beletenni (én azt mondom 1 jó ha van bent de 2 semmiképp) , van amikor az az egy is teljesen dead lap.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 8:13 pm

Ne aggódj, ha van kérdésed csak tedd fel nyugodtan, amennyire tudok segíteni six sam-el kapcsolatban megpróbálok.
játssz vele, alakíts ki egy stílust amit szeretsz és élvezd xd
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 11:44 pm

Nheil írta:
...Nem értem mit keres bent két Shogun Shien amikor 1et se szoktak beletenni (én azt mondom 1 jó ha van bent de 2 semmiképp) , van amikor az az egy is teljesen dead lap.

pl én is 2-t használok, és az esetek 90%-ában jön is, ráadásul az hogy több van a deckben az nem azt jelenti, hogy egyszerre több is lesz kézben. És ha mégis akkor ha van 2 six sam a fielden, akkor kapsz két 2500atk szörnyet. (bár az én deckem egy full warrior solidarity-s deck, így nincs problémám azzal ha az ellenfél hoz valami 3000 atk-s bengát)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 11:56 pm

Életemben nem hallottam két Shogunról sima saumrai deckben ami nem solidarity alapú.
Sőt, 90 százalékban nulla van bent.
Ezért javalom az egyet.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 2:28 am

ez most egy kicsit ilyen "ritkán húzom be úgyhogy nem kell" hangzású kijelentés volt...
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 7:17 am

NevemNaka írta:
ez most egy kicsit ilyen "ritkán húzom be úgyhogy nem kell" hangzású kijelentés volt...


Huh?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 8:11 am

Jaa, semmi. Bocs csak tegnap fáradt voltam és félre olvastam az egészet. Azt hittem azt írtad, hogy " minek 2, hiszen ritkán húzom be, ezért legyen csak egy".
....igen fáradt voltam....
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 4:35 pm

Én már használtam 2 Shogunt a deckbe, de igazából tényleg felesleges, értelmetlen, +néha még be is szarik a dolog. Hiába van kint 2, ha annyira jó dolgot akar az ember, akkor beast meg egy Shogun elég védeni, bár mondjuk én is gondolkodtam egy olyan Sam építésén, majd most nyár elején összedobom, aminek pont a stun lesz a lényege, vagyis mondjuk, Decree, Shien, beast, és nem sok mindent kezdhet majd vele az ipse, sőt mivel egyrészt erre építenek a samok, így nem is kivitelezhetetlen az ötlet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 9:05 pm

xd hiába csináltam vissza ahogy mondtátok nekem vmi sok győzelmet nem hozott esetleg tudtok ajánlani vmi jó decket nem jut eszembe semmi
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 12:37 pm

ha erős decket szeretnél akkor dino rabbit, inzektor, HERO Beat, Chaos Dragon, ezek mind jók. Van persze még ezeken kívül is egy pár jó.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm

Istipisti írta:
ha erős decket szeretnél akkor dino rabbit, inzektor, HERO Beat, Chaos Dragon, ezek mind jók. Van persze még ezeken kívül is egy pár jó.

meik jobb dino rabbit vagy inzektor?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:11 pm

Elkerülhetnénk a tovább szájtépést a témában? -.-
Csatlakozz comodora ott egész nap kérdezgetheted akár azt is milyen az idő nálunk. Egyébként: http://yugioh.wikia.com/wiki/Deck_Types%3A_A-C
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:34 pm

hát én egyiket sem szeretem xd
szerintem próbáld ki mindkettőt, és el tudod majd dönteni melyik tetszik jobban, melyik illik jobban a stílusodhoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Six Samurai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Six Samurai   Six Samurai - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Six Samurai
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Six Samurai: The Way of the Sword
» TCG Structure Deck : Samurai Warlords

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: