Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Tarantila
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Istipisti
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Set
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
R3dNeX
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
NAKA
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Makk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Ragnaros
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Cslk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Toki
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcap50%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcap30%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends

Go down 
+6
Siverius
Istipisti
pendecho
Tarantila
Set
R3dNeX
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 2:01 pm

ki az a gosu?

de az h megverte az nem olyan nagy lol sztem Very Happy
bár aztán ki tudja
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 4:28 pm

ha jól tudom gosu az M5 supportja
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 12:20 pm

Hát én tegnap rájöttem hogy nem értek a játékoz(főleg a top lanehez), szóval egy időre szüneteltetem, amég nem jövök rá mit csinálok rosszul -.-
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 1:33 pm

mindenkinek van rossz napja, volt h heimal tiszta fasza statokat csináltam, aztán mentem domin, ott is az első fasza volt, másodiknál 1-8-as v milyen statom lett XD
mondjuk nem csak rajtam múlt


Sztem nem az h nem értesz, csak kell a gyakorlás és tapasztalat
pl luxot már jól érzed, azzal elég faszán is tolod

topon meg hát kérdés h 1v1-be vagy 2v2-be tolja az ember
meg runa kérdése is
a lényeg h fel kell tudni mérni az esélyeket
néha jobban megéri az hogy hgyod jönni egy darabig, aztán csak last hitelni
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 1:35 pm

ennyire traumatikus élmény volt az a pantheon?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 11:51 pm

jaaaa hogy pantheon Very Happy

nyugi azzal nekem is elég vegyesen megy Very Happy
azzal is rá kell jönni hogy érdemes menni
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 6:28 pm

Nekem van 2 runa pagem Razz csak kéne a harmadik az AD Jungle majd, Set Vladival ment top lane-re, Pantheon ellen.

Novemberig ha összehozok egy új gépet akkor talán competatív lennék, meg persze, teamwork kell még nagyon zúzni.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 8:45 pm

jah, hát vladdal is megkell azért tanulni sztem játszani Very Happy

az se a könnyű kategória, meg ott is megvan mi ellen hogy jó
ezt majd az idővel szerzett tapasztalat adja

és fogsz is venni rune paget?Very Happy

érdemes azért külön runákat még venni, mert nem mindegyik tankhoz jó ugyan az a runa stb, van egy pár alap, aztán mellé majd az extrák Very Happy
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 9:11 pm

Nekem eddig 6 rúnaoldalam és 246 Tier 3-as rúnám van, bár 5 rúnaoldal is elég lenne. Razz
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 9:54 pm

nem akarsz adni nekem is?
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 10:43 pm

Honnan szereztél annyi ip-t? Komolyan mondom már tokom kivan hogy nembírok osszegyujteni 6300at egy uj oldalra és akkor még runakat nem is vettem...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 11:03 pm

én már egy hete gyűjtök 6300-as champ-re de még mindig kell 1000
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 11:31 pm

Lawl nem kell így kiakadni, én még a kezdetekkor csatlakoztam már a LoL közösséghez. Tehát ilyen hősök, hogy Malzahar, Karthus és Anivia nekem még kő-kemény 6300 IP voltak. Amúgy, hogy egész pontos legyek 2010. Júliusában kezdtem aktívan LoL-ozni. Szerintem 2 év bőven elég ennyi rúna + rúnaoldal összegyűjtéséhez. Razz
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 1:03 pm

meg főleg ha van ip boost, azzal is elég könnyen lehe ttöbbet szerezni Razz

riot pointsból érdemes olyat venni, és akkor azt a pár napot kockulással tölteni, és akkor egyből van több Very Happy

mondjuk én még nem költöttem riot pointsból Very Happy
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 1:30 pm

Egyébként régen adták külön is az IP boostokat. Tehát ha volt egy nem várt leállás vagy nagyon sokáig nem tudtál bejutni a sor miatt a játékba, akkor azokért külön kaptál IP boostot, vagy amikor pl először megnyerte a LoL a Golden J. Awardot akkor pl az akkori játékosoknak, mint én kapásból adtak egy ajándék rúnaoldalt meg IP boostot ugye. Meg azt hiszem ekkor volt az is hogy egy hétvégére az akkor létező összes hős ingyenes volt. Régen kurva jól bánt a közösséggel a Riot csapat. Smile
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:58 pm

Egy olyan hétvégét elfogadnék most is Very Happy
Utánaolvastam azért volt mert akkor nem kaptak xp/ip-t azon a hétvégén, de akkor is jó lenne
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 5:15 pm

álljon már le a szerver
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 11:55 am

Átírtam a téma nevét mert már nem is arról beszélünk amiről elkezdtük.
Ma: Mousesports vs. Moscow Five 17órától
utána
Curse.eu vs. Team SoloMid ! 19órától

BO3 mert elődöntők

Ja a stream itt lesz: http://www.in2lol.com/en/livestreams/926-championbase-elite-of-europe
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 12:19 pm

Azért szerettem volna ezt úgy megtartani, hogy ne legyen össze vissza, és akk azt a részét lehetett volna a giga lol partyba...
nah mind1

Akk a napi hős
Amumu
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Amumu

http://eune.leagueoflegends.com/champions/32/amumu_the_sad_mummy


Streameket nem sűrün szoktam nézni, annyira nem szokott időm lenni
akk inkább játszok Razz

Lehet h tanulnék belőle, de szeretek magamtól rájönni a dolgokra Very Happy


Az meg mi már h Jayce nincs?:O
nem értem h egyszer így, egyszer meg úgy csinálják...

De legalább van ez, azzal is ellehet funolgatni Very Happy
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:27 pm

Nah ez egy fasza kis hét, nem tudom mivel is kezdjek Very Happy

De először megyek egyet tengózni,

Tari, most próbálhatod noctrunet Very Happy és meglátod majd h az elején ténlyeg kevés a hp Razz

Urgotra kíváncsi leszek h mennyit gyengítették, mármint mennyire észrevehető és bejön e az amit eddig csináltam
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:22 pm

nem tetszik, mert mindenki Jayce-el fog mennni, ja meg Nocturna-al és Gangplank-el
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:21 pm

hát akkor itt az idő h te is menj velük Very Happy

amúgy gp egy fun karakter Very Happy
sztem azzal jó játszani

annie, malph, meg luluval is menni fogok Razz

sztem amúgy sok lulus is lesz
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 9:27 pm

ajánlom ne legyen sok lulus, mert legalább örülhetek, hogy ismét egy olyan championt vettem meg, akit senkit enm használ, és nem akarom, hogy egy elrontott free hét miatt megváltozzon eme nkem kedvező állapot.

gangplankk-el meg novzurna-al meg akkor se mennék ha ők lennének az egyedüli championok. Ez a helyzet persze alistair-al, karthussal meg még egy pár másikkal is.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 9:56 pm

Mért állsz így hozzá?:O

Mért nem mennél velük?
Pedig érdemes egy kettőt menni velük, hogy ha ellenük mész tudd mi az erőssége és gyengesége, és ránézésre tudd mit hogy Razz


Poén az volt amikor riftbe brandel mentem, kass ellen, és igazából brandnek nem sok esélye van kass ellen, de le pawnoltam Very Happy

Valószínű nem igazán tudta mire képes kass
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:24 pm

Bevallom Red, ez az egyik hibám, de yugiohban se megyek olyan deckekkel amiket enm szeretek xd.

Az erősségeket és a gyengéket (főleg) pedig igyekszem megtanulni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Trollkodások minden ami Troll

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: