Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Tarantila
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Istipisti
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Set
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
R3dNeX
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
NAKA
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Makk
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Ragnaros
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Cslk
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Toki
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcap50%Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcap30%Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcap10%Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_lcap10%Békítő gigantikus tourney ötletek I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Békítő gigantikus tourney ötletek

Go down 
+6
Set
Dawe
Istipisti
Makk
R3dNeX
Nheil
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:45 pm

Mivel kezd a fórum egy elég rossz irányba elmenni, arra gondoltam a legjobb lenne elindítani egy újabb nagy volumenű, több fordulós versenyt, hasonlót mint a történelmit, vagy akár lehetne pont ugyanolyan is, kisebb változtatásokkal. És akkor a lolosok is hátha jobban visszatérnek mert ugye itt folyamatosan kellene építgetni a deckeket és hát ki ne szeretne egy Chaos Emperor Dragont megidézni vagy Pot of Greedezni?

Szóval ötleteket várok, ne fogjátok vissza magatokat, meg alapvetően igényfelmérés is ez a topik mert 12 ember alatt nincs értelme belekezdeni, a tapasztaaltok alapján úgyis abból a 12ből lesz pár whiner droppoló meg retardált inaktív (IDE nem kell erre reagálni és megsértődni mert törlés lesz)szóval ezért a 12 az minimum.

Én alapból a történelmi v. 2 re gondoltam, de most június 31.-i időpillanatokra lebontva és márciusi tiltólistákkal, így minden fordulóban totál más topdeckek lennének mint az előzőben voltak. A kieséses rendszert továbbra is preferálom mivel úgy izgalmas.

Munka/iskola stb dolgokkal kár jönni mert itt hosszúak a határidők úgyis, igazából ez csak akarás és kedv kérdése.

Azt nem tudom mennyire lesz időm hostolni egy iylen versenyt de hátha Set megint bevállalja?

Szóval ötletek?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:01 pm

én talán szeptembertől mennék
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:41 pm

Yugioh the drinking game.

Ha valakinek 1000-el csökkent az élete az iszok 3 centet (halmózódik)
Valaki dob 1 lapot a paklit tetőről iszik 1 centet.
Valaki dob 1 lapot iszik 2 centet.
Minden egyes side lap csere 1 cent.
Valaki elveszti a duelt iszik 1 felest, amennyiben Final CD vagy Exodia akkor iszik 2 decit.
Valaki lapelőnybe kerül minden egyes lapelőnyért 2 cent.

10 kör lesz, minden egyes körben 1 centel nőnek az adogok. Az nyer ki életben marad a verseny végére.

FONTOS! Amit iszol minimum 40%-os legyen (alkoholtartalom)

Ui: 10. körbe flippelek 2 Needle Wormot és meghalsz!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 6:28 pm

Ezt élőben kéne játszani Makk, de én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 6:35 pm

Uhm , reális ötletek?
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 8:53 pm

Elég retard ötlet, de olyan formában is vagyok most. Egy olyan bajnokság kellene, hogy lenne egy bizonyos számú deck limit, versenyfűggő, ahogy kijön. Pl: van 10 deck, de aki veszít, az elveszíti azt a deckjét. de mehet tovább, az meg kiesik aki az összes deckjét elveszítette, és az maradna végül utcsónak, akainek egy deck marad. Vagy valami hasonló, és egy csomó szar deck bannolva lenne( rabbit, inzektor, ftk, otk, mill, stail, egyéb topdeckek mondjuk chaos dragons, hierar) szóval mindenki kreatívkodhatna mixelt deckekkel, és nehéz is lenne összedobni őket. A vége elborult kicsit, de én személy szerint valami hasonlót jó ötletnek tartanék.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:10 pm

Dawe deckes cuccából nekem olyan jutott eszembe:

mindenkinek 2 decket kell építenie
(résztvevőktől függene az egész)

Lényeg 5 decket kell összegyűjteni, hogy tovább juss a következő fordulóba

Deckek elnyerése: vkit kihívsz, fogadtok 1v2 deckbe, a nyertes az ellenfél megépített deckjei közül annyit kap amennyibe fogadtak

és így tovább

És a megnyert deckekkel is lehet játszani
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:40 pm

Ezek mind jó ötletek de nem erre a fajta hosszú versenyre. Itt elsősorban olyanban gondolkodjunk mint a Set által rendezett történelmi.

Ezeket amiket írtatok mind megcsinálhatjátok rendes verseny keretén belül amikor ti jöttök. Pl. most Iti versenye után senki se jelentkezett eddig rendezőnek itt az alkalom.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:42 pm

Trónok Harca verseny?
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:43 pm

Hát akkor esetleg ami hosszabb, de vicces, az egy ilyen duelist kingdom féle dolog lehetne, csillagokkal, rohadt sok ággal, és a 2. fordulótól egyenes kieséssel. Olyasmi mint amit Pegazus rendezett, mondjuk bárkit kihívhatnál a jelentkezettek közül, és lenne egy bizonyos határidő, ha addig nincs meg valakinek 10 csillag akkor ki van dobva, és igen, rakná az ember tétre a csillagokat. Mindezt match duelekben. Hülyeség, de nálam itt kifogy a repertoár, jobbat nem tudok.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:56 pm

Nem valami jó ötlet, ha kihívsz embereket és nem akarnak játszani ugyanúgy nem lesz csillagod és kieset. Ilyet hogy rednex bármikor megkérdezel nem fog veled játszani mert sok más fontosabb IRL dolgai vannak mint nekünk
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 3:20 am

persze én vagyok az alany...

ha részt veszek, akkor le is szoktam játszani, normál esetben,

és sztem egy kezeden össze tudnád számolni, hogy hányszor volt az hogy részt vettem a versenyen és rám írtak hogy le akarják játszani a duelt és azt mondtam h nem
meg ha volt is, akkor megmondtam h aznap v később, v h melyik nap esetleg, de ha nem volt jó akkor lepróbáltam tolni, vagy ha úgy volt akkor utána én kerestem fel az ellenfelet


Meg a rózsaszín jogát fentartom, tekerj le, nézd meg mit jelent


Amúgy meg belehet vezetni a szabályba, ha kihívja, nem fogadja el, vagy nem reagál stb, akkor megnyerte és ennyi, nem kell azon szarozni
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:47 pm

Nekem támadt egy ötletem, bár nem tudom mennyire működne:

mindenki kap egy 55 lapos abszolút random decket. (kb mint a JTP-ben a starter deck)
Ebből az 50 lapból ki kell selejtezni 15 lapot.
Ez a 15 lap a tartalék(side).
Minden játékos fel tesz egy vagy több lapot duel előtt, és a győztes visz mindent. Akkor ér véget a forduló amikor valakinek a deckje 40 alá megy.
Ugyan ebben a fordulóban természetesen még nem lehet használni az elnyert lapokat, mert akkor az első győztesek túl nagy előnyben lennének.
A tournament lényege az hogy az utolsó fordulóra már összeálljanak egészen ütős deckek.
Ha vége egy fordulónak akkor és a tovább jutónak több mint 55 lapja van, akkor ki kell dobnia annyi lapot, hogy 55 legyen neki.

Ráadásul mivel a versenyben csak a szervező által kiválasztott lapok fognak forogni, és selejteződni, így a burn,mill, és egyéb köcsög deckektől se kell tartani.
Ami meg a duel előtti téteket illeti:
Banned lap: 5pont
limited: 3 pont
semi limited:2 pont
unlimited: 1pont
az ellenfeleknek egyenlő tétekkel kell indulniuk
(pl: Pot of Greed+Dark Hole = 2db Tragoedia+Monster Reborn+Doppelwarrior)

A király a versenyben az az lenne, hogy a rizikó teljesen más mint a normál dueleknél, elvégre mégis csak a drága Pot of Greededet tetted fel, de ha nyersz akkor nem kicsit szakítasz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:25 pm

Ez mind szép és jó csak ismerve a felfogási képességeket esélytelen, ráadásul a lapok nyomonkövetése is nehézkes.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:33 pm

Tökéletes ötlet, támogatom!
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:57 pm

fasza ötlet amúgy, csak annyi hogy a teljes randomság helyett azért vmilyen szabályszerűség legyen, hogy vmilyen szinten legyen balansz,

sztem Naka leírásából felfogja a többség, a követés az nehézkes, fontos lenne a bizalom
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:45 pm

Nheil írta:
Ez mind szép és jó csak ismerve a felfogási képességeket esélytelen, ráadásul a lapok nyomonkövetése is nehézkes.

Igaziból nem is annyira bonyolult, csak én írtam le túl hülyén.
Lényegében ez pont ugyan az mint a jtp single player része, csak itt a másik játékostól szerzed a laptól, és nem a géptől.
Ami meg a lapok nyomon követését illeti, csak nem cheatel senki. Nem olyannak ismerem ezt a társaságot!
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:50 pm

R3dNeX írta:
fasza ötlet amúgy, csak annyi hogy a teljes randomság helyett azért vmilyen szabályszerűség legyen, hogy vmilyen szinten legyen balansz,

sztem Naka leírásából felfogja a többség, a követés az nehézkes, fontos lenne a bizalom
A randomságot illeti, úgy gondoltam hogy a deck építésnél (amit a szervező csinál), úgy teszi, hogy kiválogatja a jó lapokat, illetve a leghasznosabbakat, és elosztja őket igazságosan, úgy hogy mindenkinek legyen 55 lap ami mondjuk 80-100 pontot ér. (mindenkinek 3 banned, 5 limited valamennyi semi, és pár unlimited)
És ami a szép az egészben, ha béla szeretne 3 darab veilert akkor bizony le kell vernie tibit és csabit, hogy szerezzen tőlük egyet-egyet, mivel neki is csak egy van.
Minden esetre ha igazságos indulást akarunk akkor tényleg eléggé idő igényes lesz összerakni a starter deckeket.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:53 pm

Mindent összegezve:
- a szervezőnek szívás lesz
- a versenyzőknek csak lapokat kell gyűjtögetniük

u.i: bocsesz a tripla postért, csak így átláthatóbb.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:56 pm

szerintem még mindig jó ötlet xd
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 2:36 am

Simán, jó nagy köcsögség lenne elszedni más lapjait, funul hangzik.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:40 pm

Ráadásul észrevettem, hogy az 102a.0 az megy a gépemen, szóval én is jönnék, sőt, vállalom a szervezést is.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 5:54 pm

Ahogy Nheil mondta, az emberek nem fogják majd felfogni vagy el sem olvassák majd.

Amúgy ha már az ilyen bonyolultabb ötleteknél vagyunk, én pl egy olyasmira gondoltam, hogy mindenkinek lenne X pontja, credit bármi amiből lapot lehetne vásárolni. Az unlimited lapoknak mondjuk fix ára van. Ami 1-es limit mondjuk sokkal drágább, ami tiltobb az méginkább.

Gyors példa:

Raigeki: 200 credit
Monster Reborn: 100 credit
Bármilyen lap: 10 credit

Mondjuk van 1000 pontom, de ha 2 raigekit akarok akkor az 400 credit már egyből.

Ebben az tudna poén lenne, hogy lehetne mókázni meg eléggé costum deckeket összerakni, persze átgondolt árakkal. Mert nyilván 1 Yata-Garasu és Raigeki nem egy erősek természetesen.

Nyilván a meta deckek tetszőlegesen és igény szerint bannolhatók akár.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 5:59 pm

Ez se rossz ötlet, csak lényegében semmivel nem egyszerűbb az enyémnél, és a gazdálkodósdit nagyon be lehet szopni ha elszámolod magad.
De egyébként támogatom az ötletet, és fogok is jelentkezni, ha ez lesz választva.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 9:39 pm

most ki olyan retard, hogy ezt nem bírja felfogni? A nem felfogás nem egyenlő azzal, hogy valaki véletlenül félreért valami (amit magamról is el tudok képzelni), de ha valakinek nem tiszta valami elég kérdezni. Egyszerű nem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Békítő gigantikus tourney ötletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Békítő gigantikus tourney ötletek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gigantikus OCG verseny!
» Majális tourney.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: