Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 7 I_vote_lcapTársalgó - Page 7 I_voting_barTársalgó - Page 7 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 7 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 7 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 7 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 7 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 7 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 7 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 7 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 7 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+16
Cslk
Chazz Deluxe
Joco
Jiijo
NAKA
Tarantila
Makk
Kecske01
Dawe
hajas
Istipisti
Ragnaros
R3dNeX
pendecho
Set
Nheil
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 9:41 pm

Sztem mindannyian többet várnak az adminoktól és az adminok is egymástól ha már itt tartunk.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:10 pm

Nheiltől ne várj többet, mert ő gyökérpumpa úgy szintén Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:22 pm

Azaz hozzászólások terén?

Igazad van vissza kéne fognom magam és szebben beszélni mindenkivel, meg szólok Pókank is ne legyen olyan bunkó.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:22 pm

nem megy a comodo shit


napi random youtube komment :

In 90s even that kind of music was better. I think in that time was better live, maybe i think that because i was a young boy and for me was the best time I don't know? But I must say i those time people was more pleasent than today. When in Poland we didn't have Polish VIVA or MTV, we was watching a lot of German VIVA, and I remember they play Blumchen a lot, and a lot of other rave music. I'm not a big fun of that kind of music, but that was awesome
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:35 pm

Nheil írta:
Ki vagy te hogy itt megjelensz a szar deckjeiddel, mindenki rajtad röhög, nem ismered a szabályokat, se a játék alapvető dolgait és itt hőbörögsz? Menj vissza a DN re mozizni nincs szükségünk retardáltakra.

1 te nem ismered a szabályokat és te vagy retardált egy beképzelt noob aki nagyra tartja magát közbe 1 nagy senki...
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:48 pm

VastoTensa írta:
Nheil írta:
Ki vagy te hogy itt megjelensz a szar deckjeiddel, mindenki rajtad röhög, nem ismered a szabályokat, se a játék alapvető dolgait és itt hőbörögsz? Menj vissza a DN re mozizni nincs szükségünk retardáltakra.

1 te nem ismered a szabályokat és te vagy retardált egy beképzelt noob aki nagyra tartja magát közbe 1 nagy senki...

1. Minek 1 az elejére ha nincs több?
2. Jobban ismeri a szabályokat mint te.
3. OMG, Hogy írsz te? Tagold már a mondatot! Inkább ez retardált.
4. Azért ő többre vitte mint te.
5. FASZOMAT MÁR EZEKBE A RAGE KOMMENTEKBE! KUSS LEGYEN!
+1. Nheil, azért kurva gyorsan berageltél egy kezdőn Very Happy

-birka-
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:59 pm

Hát igen ez a retardált kisgyerek nem ér annyit se hogy postokat pazaroljunkk rá innentől xd.

Ragnaros szépen megfogalmaztad a pontjaidat.

-birka- Majom2 -majom-
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:02 pm

Azért egy -futás- mehetne a végére, mert az is olyan kis aranyos. I love you
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:03 pm

ja egyetértek, hibáztassuk megint Nheilt Very Happy

De Vasto is túl élesen reagált xd

Amúgy Ragna szerintem az 1 az elején az első mondandóját jelenti.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:31 pm

Tudom, hogy az első mondandóját jelenti. Azért írtam, hogy hagyja a fenébe az egyest, vagy tegye már oda a többi számot is. Így semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 4:19 pm

De Vasto, ha valakinek csak az avatar kell, akkor azt úgyis megszerzi. DN-re meg már mindenki keveset jár, csak noobok ellen jó röhögni. Mi a deckjeink nagy részét magunk építjük és nem sírunk ha valamilyen deckel nem megy a játék hanem nem játszunk vele... ennyi...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 4:44 pm

Dawe írta:
Mi a deckjeink nagy részét magunk építjük és nem sírunk ha valamilyen deckel nem megy a játék hanem nem játszunk vele... ennyi...

Kikérem magamnak, én kopyzok kérem szépen.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 4:49 pm

Dawe, csak a magad nevében beszélj, mert én nem magamtól építem hanem kopizom és utána módosítom a magam kedvére szóval ne állíts valótlan információkat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 6:24 pm

Akkor kicsit módosítunk a deckeken, a lényeg a lényeg, saját erőnkből építjük meg, a már copyzott deck módosításait, de viszont, nem kérdezünk minden lap után, hanem szépen kitapasztaljuk, hogy mivel és hogyan lesz jobb egy adott deck...
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 8:46 pm

Ebben egyetértek, én általában nem kérdezek senkitől csak ritkán, ha tudom hogy valaki nagyon jártas az adott témában, de inkább szeretem magam kitapasztalni hogy működnek a lapok élesben, vagyis duel közben. Sokszor nüanszok döntenek, hogy menjen e még egy veiler bele, 2 vagy 3 duality kell-e, hány mst mainbe, meg persze a monster nem-monster arányt is ki kell tapasztalni és ezeket csak játék közben lehet kitapasztalni.
Vissza az elejére Go down
Jiijo

Jiijo


Posts : 63
Join date : 2011. Apr. 02.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-2

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:00 pm

VastoTensa írta:
Nheil írta:
Ki vagy te hogy itt megjelensz a szar deckjeiddel, mindenki rajtad röhög, nem ismered a szabályokat, se a játék alapvető dolgait és itt hőbörögsz? Menj vissza a DN re mozizni nincs szükségünk retardáltakra.

1 te nem ismered a szabályokat és te vagy retardált egy beképzelt noob aki nagyra tartja magát közbe 1 nagy senki...
Írni sem tudsz te szerencsétlen, Nheil már lassan 3 éve (bocs ha tévedek) itt van, és te ugatsz be neki, aki ittvan 1 hónapja? Ráadásul még játszani sem tudsz. Epic fail, menjél ásd el magadat, JÓ MÉLYRE! Ja és mielőtt elkezdesz Yu-Gi-Oh-zni azelőtt kicsit olvasgasd a nyelvtan könyvet, mert rád férne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:13 pm

Jiijo mondandójához hozzá teszem, hogy Nheil egy admin, ő az egyik olyan tag, aki nélkül szarba se lenne a HUDA, mert talán nem is létezne ha ő nem lenne, továbbá jó fej csávó mindenkivel, csak ha felbasszák az agyát, akkor persze hogy így reagál, és így van ez nálam is. De a ma délután nézett DW győzelmem után arra még megkérnélek, hogy ne üljetek be Chazz-zel a meccseimre, vagy ha még is adjatok popcorn-t, az a belépő.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:30 pm

Hát köszönöm a hozzászólásokat. Csak annyit fűznék hozzá, hogy nem vagyok jó arc a szó hagyományos értelmében de vállalom is. Nem is akarok jó arc lenni, egyszerűen nem vágyom rá. Engem nem érdekel ki mit gondol rólam, nem érdekel ki ismer el vagy nem, egyáltalán nem mozgat hogy bárkinek is szimpatikus legyek főleg nem az interneten. Én már pontosan tudom mennyit érek ygoban, mi az amiben erős vagyok és mi az amiben szar. Viszont nem kivételezek soha senkivel, mindenki egyenlő nálam. Igen, utóbbi időben sokatt vitáztam, ez most így alakult, de ha úgy alakul elsimerem hogy nicns igazam és akkor megkövetem az illetőt. Tudom hogy ritka, de igenis elő szokott fordulni. Egyszerűen csak nem hagyom magam. Amit képtelen vagyok elviselni az a butaság, az értetlenség és a retardáltság. Egyébként minden újoncnak segítettem és segítek ezek után is. Eyg csomó olyan dolgot végzek a fórum hátterében amit kb senki se vesz észre de ne mvárok érte cserébe semmit mert szeretem csinálni. Meg kiskorom óta mániáim a bajnokságok és itt most kiélhetem magam szóval ha egy dologhoz értek akkor az az érthető, balanszos, izgalmas versenyek szervezése.
Most a stílusom megváltozott és elég rideg bunkó tudok néha lenni de már látok a fényt az alagút végén szóval ez az állapot se tart örökké, nem csak Istinek vannak periódusonként változó állapotai.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:31 pm

Uram isten, megint jönnek majd az oldalas lelkizések pig

Beszélgessünk inkább a táncoló majomról Majom2
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:09 pm

Ragna admin lett? Dafuq? Vagy eddig is az volt, és a DaD ikon hiánya miatt nem vettem észre? Tetszik a táncoló majom, de akkor legyen inkább Black Salvo a téma What a Face
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:20 pm

Fhú, nekem még DAD ikonom is van. Nem lehetne lecserélni -birka- -ra?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:22 pm

ha rosszul viselkedsz elveszem, és még birkát sem fogsz kapni helyette (xd)
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:39 pm

Eddig észre se vettem, de Grat a Moderátorsághoz!
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:06 pm

Amúgy az tény, hogy mostanában gyökér vagy Nheil, de lehet mindig is az voltál, csak nehezebben viselem Very Happy . De előben jó arc vagy (jól arcon kéne vágni), najó nem tényleg amúgy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 3:01 pm

lol itt megint dráma van xD

érdemes volt felnézni Very Happy




P.S.: Nheil egy pöcs, de neki van igaza. :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
7 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: