Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 30 I_vote_lcapTársalgó - Page 30 I_voting_barTársalgó - Page 30 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 30 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 30 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 30 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 30 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 30 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 30 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 30 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 30 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+16
Cslk
Chazz Deluxe
Joco
Jiijo
NAKA
Tarantila
Makk
Kecske01
Dawe
hajas
Istipisti
Ragnaros
R3dNeX
pendecho
Set
Nheil
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:21 pm

Nem nálam lesz házibuli, Toki és nem is fért rá minden arra az egy képre.
Kb 30an leszünk, de abból csak olyan 4-5 csaj, és elvileg abból egyetlen egy lesz szingli, szóval... marad a szex helyett a szesz, de most nem fogom visszafogni magam, az biztos, mivel szilveszter évente egyszer van és akkor ereszdelahajam van, másrészt amióta dolgozom, még meg se ünnepeltem úgy igazából...
Csak annyit mondok, hogy a Hyper Hyper BIZTOSAN lesz Very Happy
(egyébként elvileg mindenféle retro eurodance handsup zenék lesznek nagyrészben ami szintén zsííííír)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:24 pm

Na akkor mondj párat az alatt Very Happy
Nem vagyok ennyire szaba de biztos megvan az oka hogy keveset kap egy film

Hát nekem csak ennyim van de nekem bőven megfelel :p
https://i.imgur.com/vzFwg.jpg


A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 31, 2012 12:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:33 pm

Sok oka van, pl.:
- a legtöbb reviewt író, amerikai és azok olyan hülyék (tisztelet a kivételnek), hogyha egy film elüt a megszokott irányvonaltól, az rögtön szar
- ha valamiben nincs 5ezer robbanás és nem tökéletesek a vizuális effektek, azok szarok
- ha a történet epic, a karakterek hihetőek, reálisak, jók a dialógusok, ezek sokkal kevesebb embernek számítanak a latban, mint az effektek, robbanások, technikai megoldások általánosságban

De vannak az igazi sznob angol gyíkok is, akik szintén lehúzzák, sokszor totál értelmetlenül az adott filmet.

Bár respect mindenkinek aki képes egyáltalán reviewt írni. Én szeretem ezeket olvasgatni, DE csak miután megnéztem végig a filmet, hogy ne ezek befolyásoljanak mint a retardált szaba féléket xd.

Majd keresek párat, ami nem éri el a 7est és egy írok egy csokorravalót.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 2:10 pm

Azt én pl megköszönném, mert valóban vannak olyan filmek amiket érdemes megnézni.
PÉLDA: a Twillight, ami 5.3-at kapott. Valóban nem tetszik, de lányok százezrei imádják nem szokványos okokból, amit a kritikusok nem vesznek figyelembe. Léteznek 7-es értékelés alatt olyan filmek amiknek kifejezetten célközönségnek íródnak, ezért nem értékelhetőek, az átlaghoz képest.
Másik példa: FORD FAIRLANE 5.8pont... dettó ugyan ez a helyzet, ha az átlag szempontokat vesszük figyelembe, akkor ez egy szar film, de a maga nemében isteni.
ANTIPÉLDA A PÉLDA ERŐSÍTÉSÉRE: Hugo 7.7, Gettómiliomos 8.1. Mind a kettő sok oszkáros film, melyek az egyediségük miatt kaptak jó értékelést, bár nekem ennek ellenére sem tetszettek (a Gettómilliomos közben kifejezetten unatkoztam). Ez a két film pont azért kapott ilyen jó kritikát, amiért rengeteg filmet lehúznak.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 2:34 pm

Másfelől a filmkritikusok is emberek. Én se tudnék rendesen értékelni, pl egy horror filmet, mert utálom ezt a műfajt. Hiába tudom, hogy utálom a horror filmeket, ettől függetlenül nem tudnám normálisan értékelni, mert utálatomnak hála, nincs is nagy tapasztalatom ezen a területen, tehát kevés dologhoz tudom csak hasonlítani az adott filmet.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 5:57 pm

Én egy dolgot megfogadtam még pár éve:
Soha nem fogadok meg semmit, mert nem jó beszabályozni magam.

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 9:07 pm

Na BÚÉK, indulok szeszet fogyasztani mértéktelenül valamint vállalhatatlanul viselkedni!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:30 pm

BUÉK!
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 1:55 am

Boldog új évet!

Én mindig elhatározom, hogy még ha a mennyiségre nem is figyelek, arra igen, hogy ne keverjek 2-nél több piát (jó, max 3) mert abból kutya másnap lesz.
Ennek ellenére nyilván sikerült sört, vodkát, pálinkát, pezsgőt összekúrnom aztán mikor keltettek 10-kor hogy takarítani kéne... na akkor meg azt fogadtam meg, hogy soha többet nem iszom... ami nyilván hülyeség, én mindig is csak a tippmix szelvényeken fogok komolyan fogadni ^^
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 5:42 am

Még minidig fáj a fejem.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 12:29 pm

Boldog enkávé évet mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2013 2:50 pm

Itt van pár új játék Nakának Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=QY7sv9sd0Cw
https://www.youtube.com/watch?v=5dqkIJxFFDw

Mostanában igen jó ilyen indie játékok jönnek ki

Ja és itt lesz ez is O_O
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tenpLSKU-9U#!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2013 9:14 pm

Társalgó - Page 30 402276_149060885243505_1928146561_n


Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2013 9:51 pm

Megvolt a csaj?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 2:39 pm

Nézzétek meg a 23-mas szám című filmet nagyon op
Egyike azon kevés filmeknek ami 7 alatt van de fasza
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 6:09 pm

De ezt empirikusan állapítottad meg? Neked a 7 az valami bűvös határérték? Ha van egy 6,9es az akkor egy fos, de ami 7,1 az már király?

(Amúgy az egy jó film, csak én már annyi ehhez hasonló thrillert láttam, hogy nem voltam a végén meglepve, egyszerűen rájöttem a twistre, ettől nem lett szarabb a film, csak mondom, hogy za ilyenek is egy idő után kiszámíthatóak, annak aki sok ilyet néz)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 6:49 pm

Na csak neked, néhány 7 alatti film, ami nagyon bejövős volt nekem:

Nyolc tanú (2008) 6,6 - akció/thriller
-Sajátos film, 8 különböző nézőpontból láthatjuk ugyanazt a merényletet, mindig visszamegyünk az időben, majd a végén kiderülnek a dolgok (Toki BIZTOS azt hazudná, hogy előre rájött, ki a traitor, de én nem jöttem rá és nem is evidens), jó és ismert színészekkel és sok robbanással!!!!!

13. harcos (1999) 6,4 akció/kaland
-Ez az egyik kedvenc akciófilmem, meglepően véres és brutális csatajelentekkel, vikingek a szörnyek ellen + Antoni Banderas, aki egy arab (...), érdekes, hogy egy muzulmán nézőpontból láthatjuk a vikingek szokásait, lövésem sincs, ez is miért nem kapott nagyobb pontot, de komolyan

A vadon foglyai (1997) 6,8 akció/kaland
-Anthony Hopkins önmagában megéri, hogy csak miatta megnézzünk egy filmet, hozzá jön Alec Baldwin, aki sztem egy kurvára alulértékelt színész, ezek ketten baromira tudnak játszani, jó a sztori, ahogy életben próbálnak maradni az elszigetelt erdőben

Merlin (1998) 6,9 fantasy
-Na látod, ez se éri el a 7est, pedig nálam ez örökké top10es film, magával ragad az egész, a történet, a zene, a szereplők, pedig ez csak egy TVre készült film volt, ne várj mozis nagyjeleneteket...

Szégyenfolt (2003) 6,2 dráma/románc/thriller
-Igazából thrillernek nem nevezném, csak kegyelemből kapta meg ezt a címkét is, Anthony Hopkins ismét olyan, hogy elkezded nézni, és muszáj végignézned, pedig elég lassú film, cselekmény kevés, ez tényleg inkább dráma, de a jó fajtából és ilyen is kell, Nicole Kidman meg akármilyen szerepet játszik, levesz a lábadról és magadévá tennéd rögtön, itt ráadásul kimondottan ilyen a karaktere

A király nevében (2007) 3,8 fantasy
-Na, ezt direkt a pontszám miatt tettem be, hogy sokan ránéznek a pontszámra, és elkönyvelik, hogy ez biztos szar. Valóban, ez nem egy kiemelkedő film. Nem is mondanám erős filmnek. De könyörgöm, csak azért lehúzni, mert nem olyan jó, mint a Gyűrűk ura? Olyan buták, hogy ahhoz hasonlítják, de az egy legendás film, óriási költségvetsből, monumentális jelenetekkel, ez meg csak egy vasárnap délutánra való, könnyed film. A környezet, a várak nagyon szépek. A történetben semmi extra, tele van a párbeszéd ezerszer hallott közhelyekkel, a színészek jól játszanak, a jelenetek egyáltalán bugyuták, a jelmezek szépek, tele van a film sztárral. A főszereplő Jason Statham, aki nem egy nagy színész, de soha nem is állítja magáról, hogy az, nem akar többenk látszódni, mint ami, és azt, amit csinál, remekül csinálja. Abszolút nem jogos ennyire lehúzni, nem kell minden filmnek epicnek lennie, igazságtalan a pontszám

A végzet őrei (2002) 5,9 háborús/misztikus
-Első világháborúban eltéved egy csapat angol katona, valahol a német-francia fronton, találnak egy elhagyatott német lövészárkot, és elkezdenek egymás után meghalni és egymást kinyírni... 2 ilyen téma találkozása nekem ellenálhatatlan, és be is jött a film, megvan a hangulata, a végén meg mindenki azt gondol, amit akar.

Kéjutazás (2001) 6,5 thriller
-Elképzelésem sincs, ez is mitől ilyen alacsony, elejétől a végéig jó hangulatú thriller és olykor valóban félelmetes, de nem az erőszak, meg a vér miatt, ilyen alig van benne, de ha este nézed, elég jó kis borzongást tud okozni, lehet, hogy nem túl reális a sztori, de thrillerben kit érdekel?

Vad Vágyak (1998) 6,5 thriller
-Iszonyú hangulatos, főleg így télen nézni, mivel Floridában játszódik és mindenki bikiniben meg rövidgatyában + hawaimintás ingben szaladgál. Annyi twist van benne, hogy valóban belekergülsz. Az se elhanyagolható, hogy van benne egy leszbi jelenet is + egy édeshármasban is, olyan mellekkel hogy ehh. Persze a sok sznob hülye idióta épp ezekre panaszkodik, de könyörgöm, mitől olyan gáz ez?



Ebből a 9 filmből A király nevében-en kívül (az azért mégse ennyire jó) mindegyiket nyugodt szívvvel tudom bárkinek ajánlani, mert a legfontosabb egy filmben, hogy árasszon egy olyan légkört, hogy ha elkezded nézni, ne tudd abbahagyni és a szereplők is legyenek hihetőek. A látványvilág és a robbanások már csak egy kis +t adnak hozzá, nyilván azokat ls jó nézni, de nem elsődleges fontosságú- Én az Avatarnak megnéztem a felét, de unalmamban elaludtam rajta és azóta se néztem végig, hiába csillog-villog és gyönyörű minden képkocka ha baromira nem érdekel...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 7:22 pm

Nheil írta:




A király nevében (2007) 3,8 fantasy
-Na, ezt direkt a pontszám miatt tettem be, hogy sokan ránéznek a pontszámra, és elkönyvelik, hogy ez biztos szar. Valóban, ez nem egy kiemelkedő film. Nem is mondanám erős filmnek. De könyörgöm, csak azért lehúzni, mert nem olyan jó, mint a Gyűrűk ura? Olyan buták, hogy ahhoz hasonlítják, de az egy legendás film, óriási költségvetsből, monumentális jelenetekkel, ez meg csak egy vasárnap délutánra való, könnyed film. A környezet, a várak nagyon szépek. A történetben semmi extra, tele van a párbeszéd ezerszer hallott közhelyekkel, a színészek jól játszanak, a jelenetek egyáltalán bugyuták, a jelmezek szépek, tele van a film sztárral. A főszereplő Jason Statham, aki nem egy nagy színész, de soha nem is állítja magáról, hogy az, nem akar többenk látszódni, mint ami, és azt, amit csinál, remekül csinálja. Abszolút nem jogos ennyire lehúzni, nem kell minden filmnek epicnek lennie, igazságtalan a pontszám


2 dolog:

Egyrészt a király nevében tényleg egy elég rossz film, akinek ez mondd valamit Uwe Boll rendezte, ami igen sokat elárul. Azt enm mondom, hogy látványra rossz, de azon kívül semmi jó nincs benne. Ja és egy pc játék adaptációja lenne, a játék pedig egész jó volt, szóval ahhz képest is csalódás.

Másrészt nem muzulmán, hanem muszlim.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 7:42 pm

Mivel ennyi jó dolgot halottam a Trónok harcáról, úgy döntöttem megnézek pár részt:
SZÜNET NÉLKÜL NÉZTEM VÉGIG AZ ELSŐ 2 ÉVADOT!
Ez 20x50 perc azaz többi mint 16 és fél óra. Csak akkor álltam fel a film elől amikor kimentem kajáért,teáért vagy vécézni.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 7:47 pm

Apropó, ha valakit érdekel csináltam új skin-t az ADS-hez.
Még ugyan nincs kész, de a lényeg már megvan, csak az ablakokat kell feldobni, ami meg már keményebb dió.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:05 pm

Na ugye Naka, szerinted ennyire hülyék vagyunk, hogy Isti+én+toki+Jijo áradozunk folyamatosan a gotról? Alig várom a 3. évadot, ami még 3 hónap, még úgy is, hogy már végeztem az 5 könyvvel, tehát tudom előre a sztorti, de akkor is életem legjobb sorozata, a 24 mellett...

Ja, amúgy eddig BÁRKI akinek mutattam, ajánlottam, hogy nézze meg, mindenki KIVÉTEL NÉLKÜL GOt függő lett... (még olyan is, aki nem szereti a fantasyt és a gyűrűkúrán kívül soha semmit nem néz ami fantasy azt is csak kényszerből, mert több en egyszerre nézték)

Jó Isti, ha írok egy hosszú postot, pont leszarom, ha elbaszok benne valamit, nemhogy örülnétek, hogy ajánlok nektek jó ksi filmeket, nem kell minden tévedésbe belekötni.


Set reakciója : "nem nézem meg, mert nem nézek sorozatokat" GG
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:22 pm

Ez így van nem is fogom Very Happy
Viszont a top 250 film közül igyekszem a legjobbakat most megnézni

Szóval megvolt a csaj? What a Face
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:38 pm

Azért mert valami top 250es, még nem biztos, hogy neked is bejön, de tény, hogy sokkal nagyobb az esélye.

De akkor már nézd meg a Tizenkét dühös embert, ami 1957es és nem csak, hogy top 250es, hanem top 20ban mindig benne van, én is eredetileg azért néztem meg, mert egy időben én is direkt felmentem a top250be és elkezdtem nézegetni onnan. Na, ha arra képes vagy azt mondani, hogy szar film, akkor valóban egy minősíthetetlen******* vagy cherry
8,9 a pontszáma, az elég neked?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:43 pm

Ja most nézem, jelenleg a világ 6. legjobb filmje a 12 dühös ember a szavazatok alapján. Az már valami, nem?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:55 pm

Sajnos nem mert fekete-fehér Very Happy
Vannak egyéb kritériumaim is nem csak hogy mennyit kapott
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
30 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: