Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 32 I_vote_lcapTársalgó - Page 32 I_voting_barTársalgó - Page 32 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 32 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 32 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 32 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 32 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 32 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 32 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 32 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 32 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+16
Cslk
Chazz Deluxe
Joco
Jiijo
NAKA
Tarantila
Makk
Kecske01
Dawe
hajas
Istipisti
Ragnaros
R3dNeX
pendecho
Set
Nheil
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 3:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=PEAgoIPikyo&list=UUoFfKaCce3AfKl01fqyhvSg&index=11

Itt egy jó hárpia deck. A srác egy hülye és utálom ,de ezt a decket jól megcsinálta szerintem.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 3:51 pm

De nem ám egy kicseszett dn screenshotot csinált volna, vagy írt volna egyet... de persze a duelt azt fel kell venni vidire.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 4:29 pm

Az emberi százlábú:
Hát én végig néztem egy éve kb a haverokkal. Végig sírtunk a röhögéstől. Ha rajtam múlt volna akkor ez a film nem hogy 4.4-et kap de a stúdiót se hagyja el. Nem nagyon találok rá szót, hogy mennyire nem tetszett. Persze ez csak az én véleményem.
Ha már a filmek értékelésénél tarunk:
Én lényegében 4-féle filmet szeretek:

1. Vicces.
Az se baj ha az egész csak a humorra épül. Másfél óra röhögés nem elpazarolt idő.
(példa: Ted, Horrorra Akadva)

2. Pörgős Akció.
Tökéletes agymosás, kurva menő beszólásokkal és stílussal egy egyszemélyes hadseregtől.
(példa: Machete, Crank, Expendable, Shoot'em Up)

3. Amikor az utolsó 10 percben áll össze a film kisütve az ember agyát
Részletes mind a sztori, mind a kivitelezés. Nem is kell egyedinek lennie, csak legyen benne valami amitől azt mondod hogy "baaazmeeeg" affraid
(példa: A Tökéletes Trükk, Forrás kód)

4. Tökéletes felépítés (leginkább sci-fi/Fantasy)
Ez a kategória szerintem a legelismerésreméltóbb az összes közül, mivel 2 órába kell besűríteni annyi információt, hogy a néző otthon érezze magát. Ez sorozat esetén egyszerű, mert sok részen keresztül lehet ezt a folyamatot végre hajtani, anélkül, hogy zavarná a nézőt, de ez egy mozi film esetében kurva nehéz.
A világ amit kialakít nem valóságos mégis élethű, tele olyan dolgokkal amik nem léteznek, mégis tudja mindenki hogy mi az. Lást Star Wars: Fogat, X-Wing, Droidika, LÉZER KARD, stb.
A kategória jobb filmjeinek háttere annyira ki van találva, hogy nagyon nehéz (vagy nem is lehet) belekötni, nincs ellentmondás, és sokkal több infónk van a világról, mint amennyi szükséges. Anélkül hogy a magolnánk. Egy ilyen film sikerességét a legkönnyebben úgy lehet felismerni, hogy megjelenése után évekkel is lehet ilyen játékokat kapni amiket felnőtt férfiak cserélgetnek sok-sok ezer forintért. Very Happy
(példa: Star Wars, Ötödik Elem, Aeon Flux, Gyűrűk Ura)

Nesze Nheil egy ide nem illő kisregény flower


A hozzászólást NevemNaka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 08, 2013 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 4:46 pm

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 6:05 pm

Naka, én nagyjából ugyanezt fejeztem ki, csak rövidebben és te kategóriákra bontottad a filmeket, hogy melyik fajta film miért jó, tetszett ahogy megfogalmaztad, valójában miért is nézzük ezeket.
Persze amikor valaki kijelenti az okos dolgait hogy pl. feketefehér, 2000 előtti, XY színész filmjei, 7es érték alatti filmek stb. alapból szarok akkor az a reakció kb hogy áhhh bazzeg.

-amúgy a Forráskódot én is néztem nemrég és beadta nekem is, nagyon jó volt az alapötlet és a kivitelezést is sikerült nem elbaszniuk atom hihetetlen faszságokkal

Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 7:14 pm

Nheil én már nyilván láttam mindkettőt. Az első után azt hittem, hogy annál a német dokinál betegebb embert nem fogok látni egy jó ideig filmben. Ez így is lett - amíg ki nem jött a 2. rész.
Komolyan elgondolkoztam a 2. megnézése után, hogy a főszereplőt játszó színész valóban nyekkent-e, mert ha nem, akkor bármilyen gusztustalan undorító betegállat maga a film és az ő szerepe is, életdíjjal meg Oscarral nem lehet eléggé kifejezni, hogy mennyire jól játssza.
Ja, és funfact, a 2. rész fekete-fehér Smile
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 8:46 pm

Megis fogom nézni a napokban a 2. részt :-) .
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 8:59 pm

mondjuk az elsőben is volt egykét kivételezni való ami nem teljesen reális sztem,
vagyis kicsit értelmetlen volt néző szemszögéből

viszont sztem nem vicces film, és nem is vicces dolog ami nevetni való
mivel az auschwitz adta a filmnek az alap ötletét, ahol embertelen kínzásokat, kísérleteket végeztek...

amúgy meg egész jól megvolt csinálva, színészi szereplés, maga a feszültség stb

az elsőt bnőmmel néztem, de másodikat már nem akarta megnézni úgyhogy egyedül néztem, alapból már az az ürge betegnek néz ki,
viszont ott már még brutálisabb dolgok voltak
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 pm

Amit Rednex írt, csak ismételni tudom (kivéve sajnos a barátnő-tényezőt Very Happy).
Ha létezik jó sequel, sőt ha létezik olyan, hogy a második vagy valamelyik későbbi rész jobb az elsőnél, akkor ez a Human Centipede-nél így van. A maga undorító világában sikerült tovább fokozni az ötletet. Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak a záró részre, imdb-n rákerestem, és bár nincs sok konkrétum róla, a szereplők közt ott van az első és a második részből is a két csúnyabácsi... ami elég lehetetlennek néz ki, kivéve, ha visszamegy az időben a 3. rész..
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:24 pm

Hagyjuk már ezt az auschwitz dolgot, szerintem a készítők pont ilyen görbe tükör miatt csinálták németesre a figurát is, minden egyes ilyesmiről rögtön auschwitzet kapcsolják , tök gáz, ez egy simán beteg, abberált film, semmi köze nincs más dolgokhoz. Irreális az egész és nem is kell benne reális dolgokat keresni, én inkább röhögtem rajta, mert annyira abberált faszság volt az egész, hogy nem tudtam igazán megijedni, ráadásul alig mutatnak valamit is, a fásli mindent takar.
Lehet a 2. rész az már nehezebb feladat lesz :-).

Ncoreon is a mindenféle birka ott kezdte már a Mengele meg auschwitz meg zsidókból lámpaernyő meg szappan meg hasonló KITALÁCIÓkat (maguk a zsidók is elismerték hogy ezek csak legendák) , egy ilyen alacsonköltségvetésű vicc film kapcsán.

Mert ha a Schindler listájáról auschwitzoznak, az rendben van, annak az is a lényege.


Erről jut eszembe, a holotúlélőknek a járadékát megemelte a kormány 50 % - kal, mert arra mindig van pénz. Ugyanakkor a Nemzet Színészeinek LEÁLLÍTOTTÁk a juttatásokat. GG, Magyarország, ugyebár prioritások.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:53 pm

úgy szeretem amikor tudatlanságban beszélnek az emberek...
Nheil ez kb most ugyanolyan mint " fekete fehér filmet nem nézek"

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&tl=hu&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FThe_Human_Centipede_%28First_Sequence%29&anno=2

tréfa és náci kísérletek, (például mint amit josef mengele végzett...) adta az inspiráció alapját a filmhez.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 10:03 pm

Na és akkor mi van, ha az adta az ötletet? Az valami szentségtörés, amit még csak említeni se lehet? Amúgy meg oké, hogy onnan vették, de Mengele ilyet nem csinált, csak hasonlót, neki az volt a mániája, hogy minél több iker gyerekkel kísérletezett, mert azt akarta elérni, hogy minden német nő ikreket szüljön, hogy a népességben ők uralkodjanak majd. Ennyi erővel, soha semmilyen gyilkosság ne legyen egy filmben sem, mert az érzékenyen érinti azokat, akiknek valaha megölték a rokonát. Meg ne csinéljunk háborús meg történelmi filmeket se.
Csak ezt a fajta mágikus belénknevelt mindensarokbanauschwitzésazcsúnyadologvolt dolgot nem kedvelem.

De szappan akkor se volt!

De azt végképp nem értem, ha most én tévedtem egyet, az hogy függ össze azzal ha valaki nem néz fekete-fehér filmet, ami egy ízlés, egy döntés? Ezt megmagyarázhatnád.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 10:27 pm

Jóóó igen, most tévedtem egyet de ne rugózzunk már ezen, nem akarok vitatkozni se bántani senkit.

Várom a köcsög feliratot a Once Upon A Time-hoz, szünet után újraindul a sorozat, amelyben minden részben elhangzik a True Love kifejezés és mégis nézem..........
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 10:33 pm

én csak azt modntam h az adta az alapot
és hogy a való életben ilyet csinálnak vkivel az nem egy vicces dolog

meg nem tudom hol van mindenhol auschwitz?
sztem összelehetne számolni egy kézen hányszor mondtam én filmel kapcsolatosan azt

a tény az tény, ez csak egy modernebb változat ennyi

és attól függetlenül, hogy film sose lehet tudni, hogy való életben mik folynak...

persze ez csak egy film, csak az a nem mind1 hogy vígjátékként vagy mint abszurd dolog van megcsinálva, vagy úgy mint aminek van köze a valósághoz, ha kicsivel távolabbi nézetből is


és hogy hogy kapcsolódik ahhoz hogy nem "nézek fekete fehér filmet"
anélkül, hogy tudnád milyen a film, leszólod és szar film, mert fekete fehér, már meg se nézem ect.

anélkül, hogy tudtad volna mi az alapja, leszólod hogy ez baromság, semmi köze, eszébe nem jutott ect...
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 11:08 pm

mikor mondtam én olyat hogy nem nézek fekete-fehér filmet? soha.

Amúgy várom még mindig a hárpia decklistet valakiiiii
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 11:14 pm

úristen...

tudom h nem te mondtad, hanem set

ez csak a hasonlat lényege...
gondoltam akkor ebből leveszed
de még így is férre érted
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 11:49 pm

Bszki, 2 napja az egyik fülemre nem hallok szinte semmit...
És ilyen már tavaly is előfordult egyszer,aztán pár nap alatt megjavult. Fura.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 12:40 am

inkább poszolj a zene játékba hogy haladjunk
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 1:01 am

Jó ok írjuk föl a dátumot, Nheil tévedett és el is ismerte, lapozhatunk. Nézd meg a 2-t az már nem Auschwitz, az pőrén a gusztustalanságra megy rá.

Amúgy eszembe jutott egy vicc XD

Hitler megkérdez egy zsidó kisfiút:
- Mi szeretnél lenni?
- Autószerelő. - mondja a fiú.
- Nem úgy kérdeztem: szappan vagy szandál?

Zenébe amúgy nem értem mé nem lehet haladni én se. Tudom, volt már ez a téma (lehet nem is egyszer), de ez kb kimeríthetetlen, annyi jó filmzene van.

Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 1:13 am

igaz igaz toki Very Happy

meg nem is az a lényeg h volt e már a téma vagy sem, mert ha vki nem volt abban az időszakban, akkor itt a lehetőség, hogy tegyen
és még a téma se nehéz

zene az ami mindekit körbevesz Razz


Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 7:38 am

Ma postolok, de nehogymá ne spamelhessek azt a társalgóba, amit szeretnék... Azért engedélyt nem fogok kérni se Rednextől se mástól.

Amúgy most hogy Toki csak ritkán van itt, hogyhogy jobb arcnak tűnik mint régen? Vagy csak beetetés?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 9:52 am

Ha meg ilyen kedvesen meg lettem kérve, hogy írjak a nap zenéjébe, te is írhatnál a mese mondókába I love you bom cheers
(ha rossz leszel, egy csomó csúnya dolgot fogok csinálni a karkatereddel, legalább egy human centipedés jelentet kapni fog xddd)

Istipisti, szerinted Uwe Boll megrendezné a mese mondóka alapjául szolgáló filmet? És ha igen, sikeres lenne, elérné a 4es pontszámot legalább?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 4:03 pm

ha letudtam a következő vizsgákat akk írok,

amúgy kíváncsi lennék arra miket művelné a "karakteremmel" Very Happy
az tutira mégjobban feldobja a storyt Very Happy

Mikor nem volt Toki jófej? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 9:40 pm

Milyen 4-es pontszám minimum 20-as lenne még Uwe-től is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 11:10 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
32 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: