Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcapSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_voting_barSzeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap50%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap30%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap10%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap10%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Szeptemberi új banlist verseny

Go down 
+9
Ragnaros
NAKA
Makk
Cslk
Jiijo
Gogetto15
hajas
Tarantila
Nheil
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Mi lesz az új broken deck ?
Elemental Hero
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap0%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Matolcsi
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap23%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Little Mermaid
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap15%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Laval
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap0%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dark World
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap23%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Batman
Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_lcap38%Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_vote_rcap
 38% [ 5 ]
Összes szavazat : 13
 

SzerzőÜzenet
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 9:20 pm

Ragnaros írta:
Ha 4 napja kiírtad, akkor minek megint? Most Tarával arról vagyunk híresek, hogy szarunk bele egy versenybe? Very Happy

Kompezálja a pöcsét megint xD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 9:40 pm

Buta birka vagy Pók ha megint kezded ezt.

Top 4

Dini vs Tarantila
Set vs pendecho


határidő vasárnap este
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:48 pm

2-1 Dininek GG
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Dini221

Dini221


Posts : 34
Join date : 2012. Jun. 01.
Age : 28
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:49 pm

2-1 nekem GG
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 9:18 pm

Döntő

Dini vs pendecho (hacsak még ma este Set nem méltóztatik a lolozásból idekukkantani)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 9:43 pm

Akkor menjen pende!
Bocsánat hogy hétvégén barátnőmnél voltam többször nem fordul elő.
Ma egész nap comodon voltam btw
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:13 pm

Set írta:
Akkor menjen pende!
Bocsánat hogy hétvégén barátnőmnél voltam többször nem fordul elő.
Ma egész nap comodon voltam btw


Pendecho meg 3 napja egyfolytában kérdezi hol van Set.
Ha barátnődnél tudsz lolozni akkor semmi gond nincs.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:20 pm

Nem szokásom haladékot adni de mivel most csak eleve 3 napot adtam, most kivételesen adok 1 extra nap haladékot mert kedves vagyok.
Holnap estig.

Mivel egész nap Pesten kórházban leszek úgyis el lesz baszva a napom. Nem engem vizsgálnak de attól még unalmas lesz.


De akinek van ideje lolozni, de duelezni nem, annak nincs joga hőbörögni.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:24 pm

Nem loloztam nála mert nincs gépe téma lezárva
Vissza az elejére Go down
Dini221

Dini221


Posts : 34
Join date : 2012. Jun. 01.
Age : 28
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:55 pm

Csak megjegyezném hogy ma Set egésznap online-volt.....
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 8:55 pm

És most mi a szart csináljak? Szombaton és vasárnap pendecho volt online, tegnap és ma meg Set. Akárhogy döntök, én leszek a szar ember megint. Reális.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:07 am

Mivel más lehetőségem nincs, feldobtam egy pénzt és így Set jut tovább. Ez van. Lehet utálni érte.
Az igazságos megoldás az lenne ha egyik se menne tovább... de döntőt duel nélkül nyerni a lehető legretardáltabb dolog szóval:

Dini vs Set döntő.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:51 am

Ne már! Tök jót álmodtam ne baszd el a kedvem Very Happy
Még simán várhatunk 2 napot
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 5:08 pm

Szerda,csutortok,péntek,szombat és vasárnap is 11tol 1ig vártam... Most az ,hogy a bonusz napokon nem voltam,sajnálom,de nemvoltam gépkozelben és nemtudtam,hogy lesz bonusz nap.Mindegy akkor kiestem,mert vasárnap nem voltam fél napot online....hogy Nheil szavaival éljek: Reális
Mindegy nekem nincs kedvem a szarakodáshoz, nem baszodtam fel ,csak egyszeruen meguntam a dolgokat ,szoval droppolok torténelmi fordulorol is.
További jo duelezéseket.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 9:16 pm

Relax pende! Szerintem inkább ugass be Nheil-nek 1-2x feszültség levezetőnek, hidd el jó néven fogja venni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:53 pm

Final: Set 2-0 Dini
Vissza az elejére Go down
Dini221

Dini221


Posts : 34
Join date : 2012. Jun. 01.
Age : 28
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:55 pm

Értem már miért utoljátok a Dw.t ha nincs side-ellene
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 11:03 pm

Na gratulálunk Setnek, a győztes decklistet remélem kirakja hogy megcsodálhassuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeptemberi új banlist verseny   Szeptemberi új banlist verseny - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szeptemberi új banlist verseny
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2013 szeptemberi lista
» 2014 Banlist
» A zelső HS verseny!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: