Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
kiryu111 chaos I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
kiryu111 chaos I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
kiryu111 chaos I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
kiryu111 chaos I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
kiryu111 chaos I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
kiryu111 chaos I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
kiryu111 chaos I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
kiryu111 chaos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
kiryu111 chaos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
kiryu111 chaos I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
kiryu111 chaos I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
kiryu111 chaos I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Tarantila
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Istipisti
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Set
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
R3dNeX
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
NAKA
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Makk
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Ragnaros
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Cslk
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Toki
kiryu111 chaos I_vote_lcapkiryu111 chaos I_voting_barkiryu111 chaos I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
kiryu111 chaos I_vote_lcap50%kiryu111 chaos I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
kiryu111 chaos I_vote_lcap30%kiryu111 chaos I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
kiryu111 chaos I_vote_lcap10%kiryu111 chaos I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
kiryu111 chaos I_vote_lcap10%kiryu111 chaos I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 kiryu111 chaos

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 11:45 pm

Chaos Necroface
Sziasztok! Gondoltam, hogy kicsit feldobom az oldalt az egyik kedvenc deckemmel, ami nem más, mint az egykori deltaknight-os kiryu111 ötletéből született chaos necroface. (ezt a nevet én adtam neki)


A pakli tartalma:

Monsters:

2x Tragoedia
1x BLS
1x Chaos Sorcerer
1x DaD
1x Caius
1x Necroface
1x Cyber Dragon
1x Maxx C
3x Dimensional Alchemist
3x Cyber Valley
2x Veiler
2x Tour Guide
1x Dark Resonator
1x Gorz
2x Battle Fader


Spells:

1x Monster Reborn
1x Dark Hole
1x Heavy Storm
3x Golden Sarcophagus
1x Allure of Darkness
1x Mind Control
1x Machine Duplication
1x Enemy Controller
2x Typhoon


Traps:

2x Torrential Tribute
1x Return from the different dimension
2x Call of the Haunted


kiryu111 chaos Kiryu111_chaos_necroface_www.kepfeltoltes.hu_

A pakli rendkívül konzisztens és nagyon jó húzóereje van. Egyik fő célunk necroface remove-olása,amit könnyen megtehetünk a 3 szarkofággal. Ha necroface effektje aktiválódik, akkor a dimensional alchemistjeinknek és leviair-nak már van targetje. Nem mellesleg ha megkapjuk és kijátszuk, akkor minimum egy 2200-as monstert kapunk, ami nem olyan rossz áldozat nélkül. Azért írtam, hogy minimum, mert sorcerer,bls,dad,valley,fader mind removol, ezért általában nagyobb ez a támadási összeg.

R.D.D. miatt ezért könnyen OTK-ellehtjük ellenfelünket, ha az figyelmetlen, vagy ha két valley-t hozunk vele másik két szörnnyel az +4lap, globálban +3 ami nagyon jó, csupán tudni kell, mikor kell kijátszani, mert megköveteli az életpontjaink felét.

Első látásra talán kicsit fura lehet az 1 darab machine duplication, viszont 2-nél nagy az esély dead draw-ra. Akkor se csüggedjünk, ha a valley-k kijátszása után húzzuk be, mivel necrofacel visszaforgathatóak.

Legnagyobb előnye a decknek, hogy tele van kézből kijátszandó lapokkal pl. Tragoedia. A sok húzóerő miatt mindig magas attackja lesz, ha viszont mégis alacsony lenne,akkor használjuk az effektjeit.

Valley-val removolhatjuk az ellenfél szörnyét, ezért különösen hasznos mind control, enemy controller és a fentemlített tragoedia.

Cyber dragon azért kapott benne helyet, mert az első körös idegesítő zenmaines-eket nagyon jól hatástalanítja.

A többit szerintem nem kell magyarázni, de ha kérdésetek van kommentben tegyétek fel s válaszolok.



Tippek:

Call of the haunted-et ne aktiváljuk, csak ha muszáj. Ha kivárjuk, hogy az ellenfelünk aktiváljon egy typhoon-t, akkor chaineljünk, hozzunk alchemistet, majd ha az destroy-olódott, adjunk a kezünkbe valamit a banished zonából.

Aktiváljuk Tour Guide effektjét, hozzuk vele Dark Resonator-t majd enemy contollerrel áldozzuk fel tour-t ,raboljuk el az ellenfél szörnyét és synchro.

Ne feledjük, hogy veiler is tuner, szóval ha más lehetőségünk nincs használjuk synchrora például faderrel és így hozhatunk formula synchrot.

Gondolkodjunk! Golden sarcophagus-al azt hozzuk amit fel is tudunk majd használni.Például ha nincs egy dark monster sem a kezünkben, felesleges dad
-t hozni.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 10:56 am

Kössz, hogy felraktad.

Régen használtam ilyen deckkel és Cyber Valley tényleg működik 1 Machine Duplicationnal.

Viszont a Tour Guide+Dark Resonator+Mind Control kombó nem működik, mivel nem Tour Guide-ot nem lehet synchrozni, hanem azt a szörnyet amit deckből hozol. Így az általad lehozott tuner synchro-képtelen.
Ezt esetleg egy Genex Ally Birdmannel meg lehet oldani: Tour Guidedal Tour Guide és amelyik deckből jött, az vissza kézve, le Birdman, lvl 6 synchro vagy Mind Control és ennek hála következő körben is lesz egy Tour Guide-od.
Arról nem is beszélve, hogy az akció után Birdman remove-ba megy Necrot erősítve.
Érdemes megfontolni a használatát.

Talán még -1 Fader és +1 Maxx "C" így 2 Tragoedy és Gorz mellett.
Sok manapság a Broken "egy kör alatt 100 summon" deck.
Maxx "C" vagy megállítja, vagy elkezd summonolni, egy OTK-ért, ami meg ha megtörténne, akkor 3-4 behúzott lap között (vagy már alapból kézben) már igen nagy esély van egy Tragoediára, amit ha lehozol 3000 ATK fölött lesz.
Nálam ez mindig bejött.

Még egy ötlet: Honest
Ha duplán támadsz BLS-sel és ráküldöd Honestet akkor az már önmagában OTK gyanús. Ha lent van mondjuk egy szörny 2000 atk-val akkor keresztül ütsz 3000-t és utána még ütsz 5000-t.
Ez egy nagyon durva kombó, bár 5 menetből 1-szer jön össze, de ne felejtsük el, hogy Honest chaos feed, és jó más Light-okhoz is.

Ezekhez az ötletekhez egy kicsit okoskodni kell, de szerintem nektek már van nem kevés tapasztalatotok chaos téren.

Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 2:46 pm

Köszönöm az ötleteket. Igen a dark resonatoros combot benéztem, viszont birdman nemhiszem, hogy annyira jó ötlet. Nem is rossz, de nem is túl jó. Mivel csak egy birdman-ről van szó és tour-nak csak kettő targetja van. Igazából nem tudom mit vehetnék ki. A dark resonator ettől függetlenül maradhat vagy mindenki döntse el maga, hogy inkább night assailantot használ. A fader maxx C-re cserélése jó ötlet, ebben igazad van csak ugye sokszor jó húzni az időt, amíg behúzod a boss monstereket. Honestben nem vagyok még biztos, tesztelni kell.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 7:50 pm

Ez a deck buzi mert mindig kikapok ellene!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 9:30 pm

Kösz Pende, akartam is ilyet csinálni. Régen amúgy én azt hiszem még több necroface-es verzióval találkoztam, most, hogy limitált mennyire működik?

Honest Bls meg a 3 alchemist meleltt kicsit talán necces, de talán megéri.

Tour guide szeritem kettőn is tökéletesen megfelel, nem is kell neki más target, és akkor a resonator helyére mehetne egy caius, mert én 2 trag és fader mellett az egy caiust bevallom keveslem, de lehet tévedek ezzel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:10 pm

Caiusból 2 jobb, mint az 1 random mégha nem is erre épül a deck.

Tourok mellé pedig igen jó a Night assailant, mert ha behúzod mindkét tourt, lesz két totális dead lapod, amire nem azt mondom hogy nagy az esély de néha igenis megtörténik, Assa pedig önamgában is jó effecttel rendelkezik.
Vagy felejtsd el a tourokat úgy ahogy vannak, így elbúcsúzol egy potenciális rank 3 idézéstől duelenként ami nem tragédia, úgyis sok a veiler manapság.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:22 pm

szerintem maradjon tour, ha másra nem jó veiler baitelésre igen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kiryu111 chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: kiryu111 chaos   kiryu111 chaos I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
kiryu111 chaos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chaos Ritual
» Chaos Dragon
» Chaos blackwings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: