Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcapJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_voting_barJovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcap50%Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcap30%Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcap10%Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_lcap10%Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo

Go down 
+6
Set
hajas
Nheil
Tarantila
NAKA
Istipisti
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:53 pm

Mi ez a fideszes mindenki hozzon még egy embert szöveg?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:59 pm

Pótolni kell a kiesett embereket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 3:26 pm

gyere te is és hozhatsz
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:45 pm

majd ilyen scooter-es szőke srácok jönnek majd What a Face 
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:16 pm

nah most akkor mennyien jövünk biztosan 100%osan és nem leszek random kifogások h eltört a lábam meg ilyen faszságok meg meghívtak buliba
(egy olyan buliba akikkel mindig találkozhatsz vagy többször mint velünk)...
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:26 pm

Hát szánalmasak vagytok basszátok meg. Legalább egy éve basztatjuk itt szegény Istit, aztán mikor itt a lehetőség jönnek a kifogások.

"Jajj nincs pénzem hónap vége van"

Ebből látszik hogy itt szartok az egész közösségre, ÉN meg HAJAS diákok voltunk (nem kapunk fizetést a gyengébbek kedvéért) és ennek ellenére a legtöbb találkozón ott voltunk PESTEN, mert minket érdekel ez a közösség, hogy mi van az emberekkel. De ha egy percet is meg kell mozdulni és vonatozni, buszozni az már valamiért nem megy nektek úgy látom. Nheil kivétel most mert egy repjegy télleg nem 2ft. Nem mondok neveket (valszeg nem is olvassa már a fórumot) de valakinek az volt a kifogása hogy "fárasztó utazni" mert nem megy oda közvetlenül vonat csak kerülővel. Kérdem én nem bírja ki azt a +1 órát? Hát akkor egészségére.
A fizetés meg így be van időzítve hogy minden hónap pl. 25-én eltűnik a kártyáról vagy nem értem? Akkor nekem is el kell költenem majd a második héten, minek is takarékoskodni.

"Másnap buli van"
NAÉS AKKOR MI VAN?

Ragnarost meg feláldozták az animebuzik hogy feltámasszák az ősi japán maszturbálásért felelős istenét szóval most mind jól szórakozhatnak, vagy nemtom hol van.

Komolyan Naka az egyetlen értelmes ember akin még látszik hogy érdeklődik irántatok, de nagyon nem érdemlitek meg.
Szégyelljétek magatokat v_v
Akit nem találok ott pénteken azt nem ismerem többé. (tudom hogy ez nem fogja érzékenyen érinteni egyikőtöket sem, de így szép lassan eltűnnek majd az emberek)
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:00 pm

főleg én meg Set majdnem 200km ről megyünk fel mer t találkozó van és végre nekünk nem kell akkora utat megtenni h legyen vmi
és ha mi évente 2-3x feltudunk menni pestre akkor ti is lejöhetnétek jah és ez évente 1x van Bogács 1x kéne utazni is 1x !!!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:29 pm

Sajnos nekem valóban hülyén jött ki, mert amúgy tényleg szívesen elmennék de nekem oda-vissza 10-15 ezer lenne minimum utazás + költségek és még ebben a hónapban vár rám a 65 ezres repülőjegy + a további kiadások és még így is anyámtól kell kölcsönkérnem valamennyit és hegyalja is drága volt.
Erről nem Isti tehet, egyszerűen szar az időpont :/ .
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 10:17 pm

Nem mondtam hogy bárki is tehet róla, de ha egy másik időpontba lenne akkor sem lenne olcsóbb az utazás szóval akik az első kategóriába tartoznak ugyanúgy szarnának bele az egészbe. Itt csak az a lényeg hol van, ha véletlenül 20 percen belül akkor talán felemelik a seggüket és felszállnak egy metróra/buszra de így nem. Pesten kívül hiába történne bármi is ki se mozdulnának
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:32 pm

rednex: Az első egyértelmű faszság volt, szerintem el sem olvastad amit írtam vagy ha mégis olvasd el még egyszer legalább hogy felfogd és úgy próbálj válaszolni rá.

A másodikat azért töröltem mert ha én se sértegetek senkit direkt módon egyik hozzászólásommal sem akkor te se tedd légyszíves ne legyél paraszt.

Arról nem is beszélek hogy mivel te most amerikában vagy nem értem mi közöd a témához? Ez most olyan mintha én megmondanám neked hogy holnap nem mehetsz sehova mert csak. Gondolkodj kicsit aztán válaszolj ha akarsz (inkább ne).
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:50 pm

csak mond el mi volt az elsoben a faszsag?
ezekszerint az igazsag az faszsag oke

egyszeruen te nem birod felfogni a dolgokat, es szamodra a post torles a megoldas, mert nem birod elviselni az igazsagot, se a kritikat

masodikban meg megirtam a velemenyem rolad,

aruld el mi ertelme van h kitorlod, vagy milyen problema lesz attol ha bent marad a poszt (az elso?)
aki a paraszt az te, mert az elso posztban normalisan leirtam a dolgokat

masodikban meg oszinte velemenyt nyilvanitottam es ennyi

es h itt vagyok amerikaban, vagy magyarorszagban az oly mind1 mert a kozosseg resze vagyok, es velemenyemet mert ne oszthatnam meg?

itt beszelsz a kozossegrol, h leszarjak stb
de velemenyt nem hagysz nyilvanitani,

oke problemad van velem, ird meg, de ne ezt az ovodas poszt torolgetest jatszd amit mar honapok ota jatszasz
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 12:07 am

de nem azér Rednex ... de ha nem pesten van vagy nem max1 órára akkor nem lesz semmi talán Naka eljön de akkor respect neki és berúgunk 4en mint a szar meg bogácson lehet aludni is szal nem aznap kell haza menni én is mutertól kérek h letudjak menni mert hó eleje van és ha 1 héttel később lenne akkor nem is lenne kérdés h megyek e , most is megpróbálok elmenni ha kapok legalább buszjegyre...

mind1 aza a lényeg h most lehet bogács és megyek mert istit ezért baszogattuk h mikor lesz mikor lesz már vagy lesz e az évben és most láss csodát igen lesz szal menni kell rá
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 12:08 am

Hát ez egy újabb semmitmondó hozzászólás amiben én vagyok a téma (megint). Try harder pls
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:03 am

Júni 27-én randomra szólt hogy lesz júni 5-én (amit én 30-án el is tudtam olvasni) hát bocs hogy így randomra pont akkor nem érek rá. Tényleg az én kurvaanyámat.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:01 am

Oké megint késsőn írtam, de ha hamarabb írok és megint lefoglalják közben a szállást akkor én vagyok a köcsög ismét.

Sajnálom nem jöttök többen, majd Settel, meg Hajassal jól érezzük magunkat akkor xd
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 11:51 am

Istipisti írta:
Oké megint késsőn írtam, de ha hamarabb írok és megint lefoglalják közben a szállást akkor én vagyok  a köcsög ismét.

Sajnálom nem jöttök többen, majd Settel, meg Hajassal jól érezzük magunkat akkor xd
Na hát nektek azért jó bulit, de azért iszunk mi még együtt meg lesz még YGO Drinking game is!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 12:06 pm

Tényleg sorry, ide későn szóltam de nem kapok addig fizut :S
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 6:56 pm

Nem tudom, hogy Set íra-e már, de bocs ISTI, én se tudok jönni...
Ha érdekel, hogy miért, akkor megírom PM-ben.
Kurva jó lett volna, egy jó kis ereszd el a hajam buli, a világ végén, nem értelek titeket.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 4:41 pm

hát kár h nem jöttetek , kurva jó volt , a ház is fasza Very Happy
még Deadbone is beugrott Shocked

majd dobok fel néhány képet Smile
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 6:02 pm

Felraktam a képeket meg a videókat megnézhetitek őket Very Happy

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5

videjó1
videjó2
videjó3
videjó4
videjó5

Tudom csinálhattam volna több képet csak a zene az én telómról ment végig szóval le volt foglalva Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 6:23 pm

Isti a fenyegetőző mindenségedet, széttöröm az üveget a fejeden legközelebb a Ludóban! albino 
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:38 pm

Azért respect nektek hogy megtartottátok foghíjasan a bulit, sajnálom hogy ki kellett hagynom. Előttünk még az élet, lesznek még azért még meetingek.

A képeken és videókon szereplő suna kicsoda?

Ja és Isti ha rossz leszel széttörök a fejeden egy vodkásüveget.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:49 pm

Szeptember elején még simán tarthatok egyet.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 12:16 am

Nheil írta:

A képeken és videókon szereplő suna kicsoda?
Barátnőm
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 12:20 am

nah itt van még vagy 20 kép most eszembe volt többet is csinálni és nem bebaszni annyira mint makknál tavaly XD

nekem is az utólsó 5 percbe lett zsém Surprised 

Bogács további 20 kép


isti : most már foglald le előre nehogy jöjjenek vmi ukránok megint :DXD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo   Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» HUDA Találkozó 2011
» HUDA találkozó.....nálam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: