Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Riding Championship I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Riding Championship I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Riding Championship I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Riding Championship I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Riding Championship I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Riding Championship I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Riding Championship I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Tarantila
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Istipisti
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Set
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    NAKA
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Makk
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Cslk
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Toki
    Riding Championship I_vote_lcapRiding Championship I_voting_barRiding Championship I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Riding Championship I_vote_lcap50%Riding Championship I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Riding Championship I_vote_lcap30%Riding Championship I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Riding Championship I_vote_lcap10%Riding Championship I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Riding Championship I_vote_lcap10%Riding Championship I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Riding Championship

    Go down 
    +4
    Nheil
    NAKA
    Ragnaros
    Makk
    8 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
    SzerzőÜzenet
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 2:30 pm

    RIDING DUEL ACCELARATION!

    Ez a spec verseny az ADS Turbo Duel módjáról fog szólni.

    Format: Turbo Duel TCG+Speed Spell lapok+Dark Tunerek és Dark Synchrok valamint minden olyan lap ami a Speed Spellekkel és Speed Counterekkel babrál legális.

    Banlist: 2013 TCG Adv szept 1. +Special

    Deckekről: Nincs csere és decklistet megintcsak kérek.

    - Szokásos 2 csoportos módszer. WIN vagy LOSS számít alapvetően pontegyenlőség esetén egymás elleni eredmény, ha annyira körbeverés lenne, akkor lényeg lesz hogy 2 - 0, 2 - 1 egyéb esetben mindegy lesz, de azért majd írjátok ki.
    - Utána TOP4 egyenes kiesés.

    Hogy mi TCG vagy OCG vagy Anime ADS alapján dől el.

    Gay rules:
    - Az Extraban nem lehet Exceed/XYZ lapok.
    - A deckben legalább 10 db speed spell kell legyen.
    - Beatdown, Swarm, Control deckek a megengedettek.

    Ezek azért lényegesek, mert ez a verseny próbál kicsit hasonlítani a 5d's-re, így nem lehet kitrükközni hogy nem is használsz speed spell-t meg te mégsem synchrozod magad, valamint nem lesznek stall deckek.
    Ja igen ettől persze nem kötelező hogy a decked feltétlen Synchro deck legyen (de gyanítom igazából mindenkinek az lesz).

    Banlist változás:

    Tiltott:

    - Malefic az összes
    - Earthbound Immortal az összes
    - Speed Spell Pot of Avarice

    Én többet nem szeretnék bántani igazából, majd kiderül, hogy esetleg mit kellhet bántani.

    Hogy lehet ilyet játszani?

    - Az egyik játékosnak benne kell legyen a Speed World 2 lapnak a deckjében, a másiknek viszont NEM!
    - Fontos hogy nem lehet 39 lapos a decked, az bónusznak megy majd bele valakiébe, és teljesen mindegy kiébe van.

    Jelentkezők:

    Makk
    Ragnaros
    pendecho
    Nheil
    Zoli
    Istipisti
    Jonatan


    A hozzászólást Makk összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 09, 2013 3:13 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 2:50 pm

    Jelentkezek, de lenne pár kérdésem.
    Minden anime lap megengedett, vagy csak a speed spellek, vagy csak ami volt az 5d-ig?
    Tudtommal ha Turbo duel mode-ban indítjuk a duelt, akkor automatán kikerül a field spell. Akkor is kötelezően benne kell lennie a deckben?
    Ha jól emlékszem az 5D-ben volt fúzió is. Fusion lény sem lehet az extrában?
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 5:22 pm

    Ragnaros írta:
    Jelentkezek, de lenne pár kérdésem.
    Minden anime lap megengedett, vagy csak a speed spellek, vagy csak ami volt az 5d-ig?
    Tudtommal ha Turbo duel mode-ban indítjuk a duelt, akkor automatán kikerül a field spell. Akkor is kötelezően benne kell lennie a deckben?
    Ha jól emlékszem az 5D-ben volt fúzió is. Fusion lény sem lehet az extrában?
    Ezeket nehéz lenne meghatározni így, úgyhogy igen minden anime lap. Turbe Duel-t hostolsz egyik embernek benne kelle legyen a field spell. Ő fúzió valóban volt, de nem akarom hogy nagyon E Herozzon valaki igazából.
    Vissza az elejére Go down
    NAKA

    NAKA


    Posts : 877
    Join date : 2011. Jan. 27.
    Age : 31

    Tapasztalati pont
    Credits: 12
    Győzelmi mutató: 5-9

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 8:23 pm

    Jelentkezek, de lenne nem egy-két apróság, mivel soha se turbo dueleztem még:

    1, mivel senkinek sincs (szerintem) túl sok tapasztalata turboduel pakliépítés terén, ezért szerintem jobban járnánk, ha most nem lenne deck küldés. Úgyse fog senki se csalni. Nem akarok végig szopni egy egész tournamentet, csak azért mert nem építettem jó paklit az elején....

    2, légy oly szíves és írd le a turboduel szabályait, mert én pl. nem vágom őket. Pl nem értem miért kell csak 1 speed world, ha az összes ads replayben amit eddig láttam, mindig 2 volt kirakva, és mi van akkor ha leszedem az ellenfél speed worldjét egy mst-vel?

    3, A banned, limited és a semi-limited lapok speed-spell változata unlimited. Valóban betehetek 3 giant trunade-et a deckembe? Ezt kérdezem abból a szempontból is, hogy mi lesz akkor a speedworldel ha elsütöm.

    4, Most akkor nem lehet olyan deckkel menni ami field spellt is használ?

    5, lehessen használni lvl5-nél kissebb, ám nem hero fuzi lapokat. Instant fusionnak kell tápnak, amiből tudtommal van speedspell is.

    6, Crimson Bladert és King Tiger Wanghut bannold. Ezt gondolom nem kell magyarázni.

    Most így hirtelen csak ennyi jutott eszembe Rolling Eyes

    edit:
    nincs kedved visszaengedni néhány bannolt synchro szörnyet?
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 9:09 pm

    Én kihagyom mert ilyen agyament anime lapokkal pláne nincs kedvem játszani ha már a rendes mostani format miatt is sírok.

    Csak párat olvastam el ilyen Time Lordok meg mindenféle elbaszott táp synchrokat de az elég is volt.

    Naka igen mehetsz 3 sped spell giant trunade del de nem lesz elég speed countered hogy használd őket folyton szóval a counterek miatt nem durva az unlimited korlátozás semmire.
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 11:15 pm

    Naka, ha elolvasod a Speed World 2 effectjét, akkor máris megválószódik sok kérdésed. Ha 1 játékosnak benne van mind a 2 kap 1-1 speed worldot.

    Mi a lószarért bannoljam azokat?

    A deck küldést meggondolom akkor.
    Vissza az elejére Go down
    pendecho

    pendecho


    Posts : 467
    Join date : 2010. Mar. 29.
    Age : 32
    Location : Slovakia,near Galanta

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 8-5

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 1:10 am

    Soha nem turbo dueleztem még, de benne lennék ha anime lapok nélkül játszanánk, mert tényleg vannak op-k közöttük.Így első látásra a szabályok szerint hasonlít a duel of champions vagy az új warcraft tcg-kre.(Hearthstone talán a neve)
    Vissza az elejére Go down
    NAKA

    NAKA


    Posts : 877
    Join date : 2011. Jan. 27.
    Age : 31

    Tapasztalati pont
    Credits: 12
    Győzelmi mutató: 5-9

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 2:40 am

    speed world elpusztítható?
    Vissza az elejére Go down
    pendecho

    pendecho


    Posts : 467
    Join date : 2010. Mar. 29.
    Age : 32
    Location : Slovakia,near Galanta

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 8-5

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:17 am

    NAKA írta:
    speed world elpusztítható?
    nem
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 12:06 pm

    Rendben mivel már 2 ember is jelezte akkor nem lesznek anime lapok, kivéve a Speed Spellek és Dark Tunerek és Synchrok. És akkor engedem a fusion cuccokat végülis.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 10:07 pm

    Na akkor megyek én is lesz ami lesz bár valami dragon noobler meg fire king szarságok szerintem secperc alatt szétvernek megint v_v de mostmár a fun a lnyeg.
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 11:42 am

    Na csak összejövünk lassan. Hát lehet végülis, de azért pár spelljük nincs amit szeretnek, Exceedezni sem tudnak, úgyhogy biztos hogy gyengébbek lesznek. De majd meglásjuk mi lesz, nem fogom hülyére tiltani az egészet, mert minél több a gay rule annál inkább nem jönnek majd emberek.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:57 pm

    Egyébként ha már a speed spellek benne vannak, akkor nem lehetne azokat a csapdákat/lényeket bevenni, amik a speed counterekkel babrálnak? A Gate blocker 1-2, és 7 csapda.
    Vissza az elejére Go down
    pendecho

    pendecho


    Posts : 467
    Join date : 2010. Mar. 29.
    Age : 32
    Location : Slovakia,near Galanta

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 8-5

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 2:34 pm

    Ragnaros írta:
    Egyébként ha már a speed spellek benne vannak, akkor nem lehetne azokat a csapdákat/lényeket bevenni, amik a speed counterekkel babrálnak? A Gate blocker 1-2, és 7 csapda.
    Minek az csak építs egy jó decket summoner monkal meg dobd el a speed spelleket Razz
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 2:44 pm

    Ragnaros írta:
    Egyébként ha már a speed spellek benne vannak, akkor nem lehetne azokat a csapdákat/lényeket bevenni, amik a speed counterekkel babrálnak? A Gate blocker 1-2, és 7 csapda.
    Nagyon is jogos Ragnaros, jó hogy szóltál, igen beleveszem akkor azokat. +rep
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:53 pm

    Höhö megépítek valami tematikus decket és legfeljebb bukom az összes duelt Smile 
    Vissza az elejére Go down
    NAKA

    NAKA


    Posts : 877
    Join date : 2011. Jan. 27.
    Age : 31

    Tapasztalati pont
    Credits: 12
    Győzelmi mutató: 5-9

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 9:49 pm

    pendecho írta:
    Ragnaros írta:
    Egyébként ha már a speed spellek benne vannak, akkor nem lehetne azokat a csapdákat/lényeket bevenni, amik a speed counterekkel babrálnak? A Gate blocker 1-2, és 7 csapda.
    Minek az csak építs egy jó decket summoner monkal meg dobd el a speed spelleket Razz
    Jaja, miután megnéztem h milyen speed spellek vannak egyből a spell-discard costos cuccokat kezdtem el én is nézni Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 8:47 am

    Bocsesz de visszalépek, a következő hetekben teljesen nem lesz időm ilyenekre, még a hétvégéim is teljesen be lesznek táblázva itt még ráadásul netdeckelni se lehet, mert ugye kéne építeni valami speed spelles cuccot szóval nem akarom hogy miattam húzodjon a torna, már az előzőben is lassan haladtam ami nem jellemző rám.
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 7:02 pm

    Nheil írta:
    Bocsesz de visszalépek, a következő hetekben teljesen nem lesz időm ilyenekre, még a hétvégéim is teljesen be lesznek táblázva itt még ráadásul netdeckelni se lehet, mert ugye kéne építeni valami speed spelles cuccot szóval nem akarom hogy miattam húzodjon a torna, már az előzőben is lassan haladtam ami nem jellemző rám.
    Hmm igazából szerintem nem lényeges, ha igazából így tudom előre, lehet várni, mivel sokan úgy sem leszünk, sőt esélyes igazából el se indul, mivel eddig 5-en vagyunk Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    [HUN]zolik18

    [HUN]zolik18


    Posts : 17
    Join date : 2013. Sep. 28.
    Age : 22

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: jelentkezés:D   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 5:29 pm

    Én is jelentkeznék ha még lehet,ja és új vagyok itt szóval jó lenne ha valaki tájékoztatna,hogy mi,hol,merre,meddig:D
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 9:40 pm

    Helló!
    Próbáljuk összehozni, hogy elinduljon a verseny, addig is ha bármilyen kérdésed van írj nekem PM-ben nyugodtan.
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 11:06 pm

    Istipisti írta:
    Helló!
    Próbáljuk összehozni, hogy elinduljon a verseny, addig is ha bármilyen kérdésed van írj nekem PM-ben nyugodtan.
    Te most jösz vagy nem? Mert ha 7-en vagyunk akkor valamit össze lehetne hozni már tuti.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 7:25 pm

    Én mondtam hogy megyek:D 
    Vissza az elejére Go down
    pendecho

    pendecho


    Posts : 467
    Join date : 2010. Mar. 29.
    Age : 32
    Location : Slovakia,near Galanta

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 8-5

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 12:33 am

    Ebből úgy néz ki nem lesz semmi, sima versenyt kéne megpróbálni rendezni, hátha több jelentkező lesz.
    Vissza az elejére Go down
    [HUN]zolik18

    [HUN]zolik18


    Posts : 17
    Join date : 2013. Sep. 28.
    Age : 22

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: exceed   Riding Championship I_icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 4:52 pm

    Én csak azt szeretném tudni mik azok az eceed lapok? Szerintem legyen deck váltás is,én pl. Még csak 2x turbo dueleztem szóval nem nagyon értek hozzá. A másik az,hogy megengedettek-e a sima spellek mivel lehet őket aktiválni, ha feláldozol 2000LP-t?
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Riding Championship Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Riding Championship   Riding Championship I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Riding Championship
    Vissza az elejére 
    1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Yu-Gi-Oh! Championship Series Prize Cards

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
    Ugrás: