Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcapVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_voting_barVerseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcap50%Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcap30%Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcap10%Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_lcap10%Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Verseny szervezési szabályok!

Go down 
+16
Dawe
hajas
Dini221
Makk
Ragnaros
Set
Istipisti
R3dNeX
Yusei
Toki
Szaba
Nheil
Sheodon
Cslk
Joco
Tarantila
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 9:36 pm

Ez a 3000 pontos szabály értelmeten, mert rajtad kívül senki másnak nincs ennyi pontja még Tarantilának se XD.

Szvsz semmi szabályt nem kell meghatározni, jelentkezhet akárki és felirjuk a listára lol, ha lámskodik, akkor ugyis kiderül az meg neki se jó, szóval valaki csak elvállalja v_v .
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 10:21 pm

Nheil írta:
Ez a 3000 pontos szabály értelmeten, mert rajtad kívül senki másnak nincs ennyi pontja még Tarantilának se XD.

Szvsz semmi szabályt nem kell meghatározni, jelentkezhet akárki és felirjuk a listára lol, ha lámskodik, akkor ugyis kiderül az meg neki se jó, szóval valaki csak elvállalja v_v .

Szabának van lol
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 10:24 pm

Ja ok bocsi akkor ti ketten valóban rendezhettek... ˇˇ
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 1:37 pm

Childish... nem is tudom ki itt a legnagyobb spammer, de hogy Jocó a legnagyobb, az egyszer hótziher...

Én érettségi (június 16.) után bátran vállalok versenyt, addig még 1 torna épp beleférne.
Tehát június 2. felében vállalok egy SPÉCI versenyt, mert bizony ha tetszik, ha nem, nincs Thoci-tourney lame twist-szabály nélkül.

Ad bot deactivated.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 5:44 pm

"Bárki rendezhet versenyt, aki admin, mod engedélyét megkapja."

Akkor ennyiben változtatom a szabályokat.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:15 pm

De most szerintem akárki rendezhetne versenyeket, max előbbre helyezzük egy mod vagy admin versenyét, ez mondjuk tökéletesen javítaná azt a tényt amit mondtál, hogy ne mindig ugyanazok csináljanak versenyt...
Vissza az elejére Go down
Yusei

Yusei


Posts : 87
Join date : 2010. Jul. 31.
Location : Magyarország (Hungary)

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Yusei   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 2:00 pm

Hoppá-hoppá milyen topicot látnak szemeim Twisted Evil muhaha Twisted Evil Úgy látom hogy most üres a jelentkezési lista ezért úgy gondoltam hogy én szívesen rendeznék egy versenyt ha majd az utolsó befejeződik Very Happy Csak valaki mondja meg hogy sima versenyt vagy speciális szabályos versenyt kellene csinálni mert úgy látom hogy is-is kell csinálni de nem tudom hogy az utolsó milyen verseny. Smile
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 5:26 pm

Úgy hallottam, hogy Thoci fog az enyém után rendezni, de utánna szerintem szabad a hely. :/
Vissza az elejére Go down
Yusei

Yusei


Posts : 87
Join date : 2010. Jul. 31.
Location : Magyarország (Hungary)

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Yusei   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 8:21 pm

Ja akkor bocsi én azt nem tudtam mert csak a kiírást néztem és nem volt egy név se a várakozok résznél. Nem baj akkor majd Thoci versenye után csinálok ha lesz hely. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 10:52 pm

Jó felírtalak a listára, de mindenképpen el kell indulnod Thoci versenyén hogy kiderüljön mennyire vagy megbízható mennyire értesz a szakmához lol stb.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 1:05 am

Beírtam magam csak, hogy Nheil nyerhessen megint versenyt Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Yusei

Yusei


Posts : 87
Join date : 2010. Jul. 31.
Location : Magyarország (Hungary)

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Yusei   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 11:48 am

Nheil írta:
Jó felírtalak a listára, de mindenképpen el kell indulnod Thoci versenyén hogy kiderüljön mennyire vagy megbízható mennyire értesz a szakmához lol stb.


Ok köszi de így is úgy is indolok Thoci versenyén hisz azért vagyok itt hogy játszhassak és fórumozzak. Smile A megbízhatóságomnak meg nem kell kiderülnie mert az vagyok.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 3:54 pm

Ahogy látom én vagyok a következő a listán, úgyhogy hamarosan várható egy verseny a rendezésemben.
Ha van rá igény (min. 12 ember, de jobb ha több), akkor minél előbb megszervezem, viszont ha nincs akkor már ebben a formatban ne várjátok. (PM-ben, vagy postba jelezzétek, hogy ki akar versenyt, hogy tudjam hány főre számítsak.)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 11:01 am

Látom senki se akar versenyt csinálni úgyhogy bevállalom akkor a Joco utáni következőt.
Úgy veszem észre hogy inkább előnyben részesítitek a special versenyeket, ezért olyan lesz. de nem teljesen retardált, mármint nem lesznek nagyon lapok betiltva meg ilyenek :-) de mégis egy kis meglepetés kell hogy legyen hogy izgalmas legyen nem? de.
Nekem bőven elég ha 8-10 ember elindul ha zaok végig is játsszák.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 9:38 pm

Nah Nheil után én szervezek 1-et Szabályok a következők:

Sima verseny lesz, jól megszokott rendszerben.

Deck rule: nincs (TCG/OCG mehet)
Side: deckeket képekkel együtt elküldjük szépen, vagy listára leírva

Aki nyer az kap egy puszit. (Nheiltől)


A hozzászólást Tarantila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 27, 2011 1:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:58 pm

nincs TCG?

komoly pig
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:27 pm

Pókszi után meg ÉÉÉÉÉN rendezek valami gigagay tourneyt ha tetszik ha nem.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 11:43 am

Na buzik lehet jelentkezni szabad a pálya rendezésre.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:05 pm

Majd akkor rendezek úgy is normál verseny jön Ugrál
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 2:04 pm

Elveszed a lehetőséget a sok aktív embertől mint Isti vagy Rednex v_v

Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 12:00 am

Speciális versenyre találtam ki vmit, ha van akit érdekel stb, és lehet, és lesz időm lehet megszervezem, de ha más is lát vmi fantáziát lophatja az ötletet


Mivel unom h ha jó handet kapok, akkor nem lehet lejátszani, disconnect stb, vagy éppen szar handem van és nem lehet csinálni semmit
Ezért gondoltam egy speciális esetet, amihez nem kell extra tudás, de érdekes matchek alakulhatnak ki, és talán nagyobb egyenlőséget lehet elérni vele.

Először is, 7 lappal kezdünk a normál 6 helyett, lehet h hülye ötlet de kell, mivelhogy:
Lehetőség van Mulligan-re,
Ami annyit jelent, hogy kezedbe van a 7 lap, és ha úgy látod h szar, akkor visszakeverheted a paklidba mind a 7 lapot, de helyette 1 lappal kevesebbet húzhatsz, azaz ha Mulligeneztél akkor már csak 6 lapot húzhatsz ez után.
De ezt többször is megismételheted, de minden eggyes Mulligennél 1 lappal kevesebbet húzhatsz mint ahány a kezedbe volt.

Következő része, mivel vannak random lapok, amiket vagy bemákol az ember, vagy nem, de a legtöbb pakliba megtalálható mint pl egy heavy storm, akkor lehetőség van olyanra, hogy ha az ellenfél kijátszotta, akkor a következő körünkben a rendes draw phase helyett, azt a lapot húzzuk a pakliból amit az ellenfél kijátszott,
és ezt a lehetőséget 3-szor lehet kihasználni

De van egy másik alternativa, mivelhogy előfordulhat az az eset, hogy teljesen különbözőek a paklik, vagy csak éppen úgy döntesz hogy nem akarod ezeket a lehetőségeket kihasználni, akkor
azt a 3 lehetőséget ellőve, a rendes draw phase-d helyett, azt a lapot húzod amelyiket szeretnéd, de mivel úgy túl nagy előnyre lehetne szert tenni, ezt az ellenfeled körének a végén kell bejelenteni hogy ezt a lehetőséget választod. De azt nem hogy melyik lapod veszed a kezedbe.

Ilyenkor az ellenfeled a köre végén dönthet arról, ha még megvan neki is ez a lehetősége, hogy húz egy kívánt lapot a paklijából, (és azt még settelheti, vagy kezében tarthatja) vagy nem. De a következő draw phaseban nem húz lapot.

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 1:27 am

Szerintem ezek tök király ötletek, én teljes mértékben támogatom, hogy legyen egy ilyen verseny.
Viszont akkor azt kéne meghatározni, hogy pontosan mik azok a random lapok amiket bemákolhat az ember, meg még egy-két dolgot, és akkor tökéletesen jó lesz a dolog.
Honnan jön amúgy a Mulligen kifejezés?

Ha gondolod (és a többiek is benne vannak) akármeg is rendezheted, mert úgy néz ki az általam kitett versenyből nem lesz sok minden. De várjunk még egy kicist, hátha.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 2:31 am

Asszem az első ötlet a Magic-ből van Isti
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 3:37 am

Set eltalálta
Magic The Gatheringből van a Mulligan Very Happy

Anno még játszottam vele, aztán jó ötletnek találtam, és legalább ezzel vmilyen szinten van esély normális handre
És ne csak a mákolásra lehessen fogni a wint vagy losst Razz

Aztán hogy mik azok a random lapok, azt már inkább rátok bizom, én még nem vágom annyira hogy melyek lehetnének a kivételek stb

Hát egyenlőre én még nem tudok szervezni, még 2 vizsga hátra van, azokat le akarom tudni Very Happy

Mai szerencsére sikeres volt Smile
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 11:04 am

A Mulligan az jó ötlet, a szar kezek miatt, de elég ez a 6 lap is, nem kell 7.

A másik kettő ötlet sztem túl broken, csak úgy a kezembe bekeresni egy heavyt pl., na ilyenek után jönnek az igazi nagy whineolások.

Amúgy mindenki oylan szabályoakt alkot amit csak akar. Csakk érdés meglesz-e a 8 ember v_v .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Verseny szervezési szabályok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny szervezési szabályok!   Verseny szervezési szabályok! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Verseny szervezési szabályok!
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Káosz verseny
» Homo verseny
» A zelső HS verseny!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: