Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 2 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcap50%Általános kérdések - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcap30%Általános kérdések - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Általános kérdések - Page 2 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Általános kérdések

Go down 
+27
hajas
kageoni
Dawe
fuhaaa
XST
NAKA
R3dNeX
Breaker
Yusei
ArtificialSoul
Szaba
Csabi
Rochester
Toki
Set
dotamaster
Nheil
yami05
Siverius
Istipisti
Freed
Cslk
Tarantila
Joco
pendecho
Sheodon
Ragnaros
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 12:00 am

Értem, akkor erősen hanyagolni fogom. Köszi! Smile
Vissza az elejére Go down
dotamaster




Posts : 1
Join date : 2010. May. 18.

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 6:25 pm

hali

kezdő vagyok nagyon, és sajon még odáig se jutottam el hogy elindítsak egy duelt, összeállítottam egy paklit, rámegyek h duel

- ha host vagyok hiába írja ki h csatlakoznának hozzám nem indul semmi
-másokhoz ha csatlakozok akk vár és nemcsinál semmit csak connectol.

először tűzfalra gondoltam mondom hátha de nem, internetem 4 megás gépem elégjó szóval erresetudok gondolni:S ha valaki észszerű megoldással tud szolgálni kérem segítsen!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: .   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 7:35 pm

.


A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 7:50 pm

Egy hülye kérdés: Elmentetted a decked? xD
Sztem igen, de ha mégse, akkor lehet az a baj.
Ha nem ez a baj, akk az is lehet, amit Dafti mondott, szóval próbálj meg másokhoz csatlakozni.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 8:52 pm

ha egy dandyliont feláldozok Tribute summonra, és az ellenfél TT-zik rá, akkor elöbb a tokenek jönnek le, vagy a TT pusztít?
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 8:54 pm

Előbb TT, utánna tokenek. Sztem így van, javítsatok, ha tévednék. :/
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: .   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 11:00 pm

.


A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 11:55 pm

akkor mégegy kérdés. Honnan tudtad hogy pont Caiusra áldoztam be? XD
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: .   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 1:00 am

.


A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 2:02 pm

Dafti írta:
Ööööö igen aszem jól mondod!

PL:

Dandy-t Tributolod mondjuk Caiusra
Lejön Caius, Dandy eff aktivalizálódik
de az ellenfél a Caius summonját chaineli TT-vel és az már chain link 2 (az 1 a dandy eff) aszem de közbe caius summon effje is aktivalizálódik az lesz a chain link 3
és ha jól tom a chain link 2 előbb aktiválódik mint az 1 de a 3 már nem aktivizálódik mert szintén a 2 élvez elsőbbséget. Tehát TT leüti Caiust de az effje nem aktiválódik és utána jönnek a tokenek!

Most lehet hogy nagy baromságot írtam úgyhogy erre a véleményre inkább ne igyatok mérget! XD

Ez tényleg oltári nagy baromsoág....
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 2:39 pm

Igen az.. Very Happy A Chain Link-eknek mindig a legnagyobb aktiválódik először, szóval hiába menne vissza Waboku kézbe Brionac eff-jéből, ha chain-eljük Waboku-t, stb.. De, ez mindegy, fő az, hogy először TT destroy, aztán Chain Link 1 - Dandylion. :/
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: .   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 3:46 pm

.


A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 4:56 pm

igen, de sajnos nem úgy épül fel a pakli hogy 1 dandy, 1 Caius, 19 solem, és 19 dark bribe Very Happy
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 28, 2010 3:21 pm

"Rég" volt ilyen, ezért gondoltam kérdezek egyet. (Komoly a kérdés ^^)
A Cyber Twin Dragon vagy Cyber End Dragon fúziókhoz használhatok The Light - Hex Sealed Fusion-t?
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 28, 2010 3:32 pm

Igen.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 28, 2010 3:41 pm

Én am sosem értettem miért is, de igen használható. :/
---
Edit: Jah oks, felfogtam. ._.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 10:20 pm

Hogy tudom megmagyarázni egy nagolnak, hogyha lehív egy Raiza-t, akkor tudom rá aktiválni a TT-t?
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 11:14 pm

Egyszerű, 3 módja van:
1. - "When you summon Raiza, it starts a chain, so I can chain a Trap Card for it, which one will be the 2nd link (1st is the summon and the effect of Raiza), so Torrential Tribute will be activated first, then the effect of Raiza, but if you targeted Torrential Tribute, it won't go back to my top-deck, because it is sent to the graveyard cause of it's activation, so thus there's no target anymore."

2. - "u sux i r nowing teh rulz becus im rulz teh lobbey"

3. - {Exit gomb lenyomása}
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 11:19 pm

Én inkább az exit gombot ajánlom, aki nem fogja fel a szabályokat annak hiába magyarázol No
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 1:49 pm

miért van az hogy KCVDS-ben rengeteg lapnak nálam nincs képe? Akárhány fényképet látok paklikról, mindenhol mindegyiknek van képe. Ezt hogy lehetne orvosolni?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 2:04 pm

Töltsd le az image pakkot hozzá. Sajnos már nincs fent a gépemen, de a KC weboldalon a Downloads között megtalálod, utána mindegyik ujabb lapnak lesz képe. Ott le van írva hogyan kell feltenni, nem ördöngös.
De ha szerencséd van és Szabának még megvan a gépén, vagy esetleg Thocinak, asszem nekik még megvolt multkor a fájl, akkor kérd el tőlük.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 3:10 pm

Köszönöm a segítséget! Mostmár nem fogok Quickdraw helyett a hamstert leidézni a pályára XD
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 5:04 pm

Megtörvén régmúltba visszanyúló hallgatásomat, ím egy újabb kérdés: Ha nincs szörny a pályámon és direct damaget kapot, akkor Tragoediat idézhetem effectje által, vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 5:08 pm

Idézheted. Minden battle damagnél jöhet.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:48 pm

Ömm.. Yubel-ről szeretnék mondani valamit, vagyis kérdezni, szal, ha Hardened-Armed Dragon-ra idézzük, akkor nem kell tribute-olnunk érte az End-Phase-ben, így Skill Dran híján Pointless Defense Deck-be nagyon jól elvan. :O Btw, 'When "Yubel" is destroyed while in the hand or Deck, its effect activates. If it is destroyed while face-down, its effect activates.' ez mit jelent pontosan? :O
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános kérdések
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Kérdések-
Ugrás: