Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 23 I_vote_lcapTársalgó - Page 23 I_voting_barTársalgó - Page 23 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 23 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 23 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 23 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 23 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 23 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 23 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 23 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 23 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+17
R3dNeX
hajas
Kalmakun
Breaker
XST
Freed
Szaba
Istipisti
Ragnaros
Set
Makk
pendecho
NAKA
Toki
Tarantila
Joco
Nheil
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:07 pm

Skypeon alapból be kell kapcsolni különben csak Chat. Tehát bekapcsolod és megy vagy éppen kikapcsolod.

ADS-hez mindegy, nem CoDozni akarunk Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:14 pm

Még egy lehetőség van, valaki csinál a gépén egy virtuális hálózatot, like dis : http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=64926 A többiek meg csatlakoznak. Nem tudom működik-e még nem próbáltam de elméletileg akkor olyan mintha egy routeren lennénk és működne a gém. A kommunikációt meg meg lehet oldani
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:30 pm

Szerintem is a kommunikáció az huszadrangú kérdés, kommunikálni mindenki meg tudja oldani magának, az újaknak meg kommunikálhatsz napestig, majdnem olyan mintha a falnak mondanád.

egyébként meg Automatic Dueling System jelszó:1 255 férőhelyes szoba és most lb 50en vagyunk bent. Ha ide minden hudás feljönne, már meg lenne oldva a dolog. Ennyi. A héten kétszer is törölték nem tudom mi okból de mindig pár órán belül újra létrehozták. Amíg nincs más ez a legjobb megoldás. Az meg nehogymár probléma legyen hogy itt mások is vannak, nem csak mi, sőt, ez inkább pozitívum, mert így tesztelhetünk ismeretlenek ellen is, valaki általában ráér duelre. Én játszotta már itteni emberek ellen, vannak köztük egészen prók és persze ilyen joey féle noobok is szóval vegyes az összkép.

Szóval
Automatic Dueling System
jelszó : 1

Tőlem menjetek skypera kommunikálni ha jól esik én nem szarozok ilyennel cherry
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:34 pm

Szarok ellen, és nem lehet chaten rendesen írni, mert nem Magyarok.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:44 pm

Pont leszarom hogy nem magyarok, ez nem DN, itt nem lehet cheatelni meg misclickelni, effektive teljesen mindegy hogy aki ellen játszol az Istipisti vagy xyzdragonninjasetokaiba, legalább teszteled a deckedet.

magyar hamachin beírhatod naponta 20szor h csa valaki duel? és kb óránként ah egyszer jön ellened valaki. Így nem tudom hogyan tesztelsz pl. egy decket. Ha DNben mentünk randomok ellen itt nem értem mitől olyan shit dolog ez lol.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:57 pm

http://shriek.twoday.net/topics/Banned+Lists/
Ne már ez most komoly? Még mindig nem hiszem el de délután óta nem jött másik :S Tengu miatt még mindig fake gyanus
/quit
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 12:00 am

Hát ennél csak az LSeknél volt szarabb lista...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 12:36 am

Szerintem is igen valószínűtlen. Ha jól tudom egyetlen egyszer tettek tcg exclusive lapot az új listre, de az különleges eset volt. Meg az előző két banlisthez képest kevés a változás, nekem ez is gyanús.
Ha pedig valóban ez marad, akkor a következő format szörnyű lesz...
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 8:47 am

Hát csodálatos lesz a format...
Értem én hogy szét kellett baszni a planteket, ezzel nincs is bajom, de most komolyan, ez lesz a szép új világ hogy top 32 decklistből ezentúl 32 darab inzektor vagy windup, esetleg a 2 kombinálva lesz?
Trishula is hát ezek meglesznek nélküle vígan.

Anno LS valóban atom erős volt, de mellette ott volt alternatívának a 3 bestiarival felálló GB, vagy a még mindig 2 dadot fogllakoztató teledad...


Kéne akkor egy olyan opció hogy 3 maxx c + 3 effect veiler ALAP deképítési mód, mert ez a két új agyatlanság deck ellen bolond aki nem mainel ennyit.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 11:47 am

A list Fake volt ^^, mint kiderült estére
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 12:27 pm

Egyelőre imádkozzunk hogy az volt. Mert az ellenkezőjét sem bizonyítja még semmi, nagy a csend...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 8:02 pm

18-án lesz meg hivatalosan a banlist nem? Szóval reménykedhetünk még.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 10:28 pm

21-én lesz hivatalos. De már ma kinnt kéne lennie. Surprised
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 11:23 am

Ez a hozzászólás tetszik:



Not Surprised
For awhile now it's been pretty obvious that the ban list aren't really tailored to fixing the state of the game. I mean realistically speaking Konami is a business so naturally they're going to limit tuners or ban synchros to force Xyz (Exceeds) on the player base. Ban list always are invented and tailored in a way to push the next six months of product down the line while making cards/decks from the past obsolete.

As for Agents it wasn't surprising they get hit nor really the plant Synchro engine. Spore/Glow-Up Bulb made Shooting Quasar Dragon plays. Granted not anywhere near a problem as other things like non-stop Agent decks. Torrential is interesting Anti-Xyz (Exceed) there was a time when it was semi wasn't that big of an issue.It prevents swarming which is pretty much the only thing decks do these days.

Not a great list since Wind-Ups/Inzektors/Rabbit/Tour Guide (in TCG) are pretty much making the game bland but all that stuff just came out and is still making Konami plenty of money.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 10:59 pm

Ki látta mi verte be a sok rabbit wind-up meg inzektor decket legutóbbi ycs-en?
Királyság mondom neketek, habár azt hiszem ez is olyan, mint a múltkori mexikói 6sam győzelem, és a váratlanság jobban segített, de akkor is YEAH!!!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 11:48 am

Találtam egy jó kommentet ami jól megfogalmazza azt amit én is tapasztalok a mai tücctücc zenékkel kapcsolatban:


Nyugaton a fiatalság minimum 35 éves kor , főleg a hardstyle bulikon , hát igen sajnos én sem fiatalodom , Szombathely mellett lakom 25 kiló méterre , én még akkor voltam fiatal 2004be , de hát ha az ember Hands up bulit akar , főleg a régi nagy zenékkel , sajnos már más országba kell menni!Felváltotta a a vidám , énekkel és dallammal teli zenéket , a monoton , lassú recsegés , aminek se leje se vége, és mi 20 évesen voltunk fiatalok akkor , most aki fiatal 15!!Elárul valamit Smile


monoton, lassú recsegés = dubstep ....
south park egyik részében pont erről van szó hogy mindenki ezt hallgatja és Stan úgy érzi mintha beleszarnának a fülébe
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 12:33 pm

Nem reprezentatív összehasonlítása a retro és a mai elektronikus mainstream zenének :


2001 Sylver Forever In Love

Nos, akkoriban ilyenek szóltak a rádióban (könnyes szem) . Energikus, élettel teli, de mégis könnyed, igényes trance alap, szép női énekhanggal. A klip is el van találva, nem buzik, nem drogosok, egyáltalán semmi buzdítás semmiféle extrémitásra vagy hogy idd le magad, drogozd össze magad. Ráadásul ez még pont viszonylag populáris, nem is a legtombolósabb fajta.


2011 Skillrex - Scary Monsters And No Sprites

Na ez nem tudom szól e a rádióban de azt tudom hogy most a dubstepp az nagyon népszerű... Nekem is egyre inkább az az érzésem ezt hallgatva hogy mintha valaki bele akarna szarni a fülembe... Most komolyan, nem jobb az előző???
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 2:01 pm

dubstep : wubwubwubwubwubwubwub scrhashcbjhbefnacbn wubwubwubwubwubwub
Egy elromlott dvd író hasonló hangokat ad ki Very Happy
Az elsőre szavazok
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 4:08 pm

Személy szerint a másodikra teszem a voksomat.
Hogy miért?
A két szám közül egyik sem tetszik...
Viszont az első számot semmilyen környezetben nem tudnám hallgatni, míg azt a zenei stílust amit a skrillex képvisel (ne keverjük össze a régi fos dubsteppel, nem is értem miért nem nevezték át a stílusát)nagyon jó bulizó zene.
Továbbá Sonny Moor (Skrillex) anno rendes Hard-core bandában játszott és tudja rendesen azt amit egy zenésznek tudni kell. Nem lehet összehasonlítani a két számot, mert míg az első szám egy tipikus rádiós sláger, addig a Skillex és társai által játszott zene a hard-core metál, elektronikus iker testvére.
Csak hogy példákkal dobálózzak:
-egyszer lejátszottam egy skrillex számot gitáron, és nagyon fasza szólók jöttek ki ami teljesen passzolt a pentaton skálára (ezen a skálán szólózik kb. minden gitáros a Blues megjelenése óta)!
- https://www.youtube.com/watch?v=PIk5InQymaE Skrillex és The Door együtt játszik!!! A Door megmaradt tagjai hajlandóak voltak össze álni Sonny Mooral egy szám erejéig. Ez szerintem egy kibaszottul nagy megtiszteltetés, és meg is érdemli valószínűleg, mert a Door-osok tudják a dolgukat.
(Míg szerintem az első szám írója azt se tudja ki az a Jim Morrison....)

Persze undorító azok a drogos tini csordák akik körül lengik a Skrillexet, de erről Ő nem tehet.

(Ízlések és pofonok, de aki nem vágja a régi igazi zenéket azok megérdemelnek egy kibaszott nagy seggbe rúgást!)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 11:06 am

Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 11:10 am

Nah a Bukméker szobában látom Nheilnek 1 meccset kell eltalálnia és nyer Very Happy 49,5 zsetont Wink

Másik én Keddtől megint elmegyek 2 hétre :S, de az lesz az utcsó utána már más melóm lesz ^^,
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 11:41 am

lol most akkor mit csináljunk veled?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 1:33 pm

Semmi én ezt letolom ezzel még úgy is majszoltok és megvártok. Az elején mondtam Nheilnek, hogy elfogok menni verseny közben én úgy jelentkeztem Very Happy

De szerintem kitart addig a kör Gúnyol

Amíg nem vagyok 2 kérésem lenne:

- Egyik, hogy minden verseny végén a statokat frissítsétek, a hosszú versenynél minden kör végén.

- A fogadásokat valaki vegye át.

- Valaki tartsa rendben a Crediteket, minden versenyért +5 minden indulónak (Ragna versenyéért még nem kapott senki) Nheil+Set versenyén pedig minden körben minden induló +5-öt kap. És a hosszú versenyen csak a top 4 kap Creditet! a pont rendszer alapján.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 2:09 pm

Jó Isti meg én megoldjuk a statokat.

Bukmékert valaki vegye át mert ahhoz se időm nem lesz elég meg kedvem se v_v .
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 2:28 pm

http://www.hkkonline.hu/

Várom hogy készen legyen Smile
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
23 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: