Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Page 4 I_voting_barTársalgó - Page 4 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 4 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 4 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 4 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 4 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 4 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 4 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+17
R3dNeX
hajas
Kalmakun
Breaker
XST
Freed
Szaba
Istipisti
Ragnaros
Set
Makk
pendecho
NAKA
Toki
Tarantila
Joco
Nheil
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:07 pm

szabának ez a kezdőkéz NEM számít mák kéznek, csak simán a jó deck eredménye:

Dark Hole, Monster Reborn, Solemn Warning, Solemn Judmennt, Mind Control, Card Trooper

Csak hoyg tudjátok neki ez nem mák kéz és én vagyo ka whiner amiért ezt máknak merem nevezni flower

de azért nyertem 2 1 re és ő whinolt
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:23 pm

Látom lelkileg megviselt hogy lekontráztam az autoShi Enedet elsőben. santa

ne feledd megemlíteni hogy utána lonefiret húztam szal így a mind control használható lett


Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 18, 2011 8:16 am

Definition of Sex:

Sex, or as I like to call The Greatest Show On Earth, refers to the male and female, or female and female, or male and male, or male and female and female, or male, male and female, or female and male and male and female and Toaster, or male and female and horse, or male and bedpost, or male and hand, or female and finger,or male and female and horse and finger and donkey and cat and bedpost and dog, or female and female and cup or female and male and fist and female and male and male and foot or female and gear stick or man and girl and camera guy or your hand or madonna and anything etc. interaction which can result in stained bedsheets, broken kitchen tables and/or windows, unusual auto interior odours, webcam content, or the creation of a creature known as the baby.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 12:49 pm

Eddig nem utáltam,ugy a kcvds-t és a kc kozosséget mint itt eggyesek(egy vagy két gy?),de már megint nem lehet logginolni és az egyetlen torna a world championship amire jelentkeztem és várom már,hogy elinduljon 3 hete most: Hi folks,

The tournament host asked me to declare that

THIS TOURNAMENT IS CANCELED



Due to unspecified circumstances. Thank you for your understanding.



Azthiszem én is áttérek a duelingnetworkre(én az elején mindig kikapcsoltam a zenét,mert fos volt,de a multkor duel kozben véletlenul visszakapcsoltam és vann hangok is Smile aki esetleg nem tudta volna).
Nemkérek olyan kommentot,hogy but seto works hard... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 1:02 pm

But Seto works hard! Csak nem a KC-vel, az egyszer biztos Very Happy

És a zene az kurva jó XD Van hogy csak amiatt elindítom az oldalt Very Happy
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 8:45 pm

Nemtudtok olyan oldalakat,ahonnan jo deckeket lehet kopizni?
(tcgplayer-en kívul)
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 12:15 am

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 12:12 am

Hellósztok igyatok almás Borsodit.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 11:20 pm

A Citromos Gösser még mindig jobb. Szerintem. Razz
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:00 pm

Sztem meg kár ilyen istenverte 1.8 fokos szarokra pazarolni a szót (a pénzeteket meg a gyomrotokat pláne), akkor igyatok sört és mellé narancslevet/limonádét.

Am Löwenbrau mer olcsó a SPARban és jó.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:15 pm

Tény hogy nem baszol be tőle de finom és csak kipróbálásból ittam egyet és ilyen kibaszott melegben üdítőnek találtam az ízharmóniáját meccs után. Nem kell egyből fikázni vagy kell?
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:20 pm

Véleményt mondtam mi éppen fikázás volt jah. A Fütyülős szánsavas italt meg a Bacardi Breezert is kb ide tudom sorolni, nem a narancsos sör vagy Nheil elleni támadásnak szántam. Sztem ezek zusammen szarok és kész. Írhattam volna azt is hogy "iszik a faszom", csak gondoltam most staple trollkodás helyett kissé kifejtem álláspontomat albino
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 8:20 pm

Nálunk a faluban a CBA-ban 150 a Steffl a TESCO-ban meg 185 mi a fasz?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 1:40 pm

Ez kapitalizmus Very Happy
Tarantila carried out 1 launched of one Bűvös kocka! :
20
És ne felejtsük el, hogy a CBA-nak vannak politikai érdekeltségei Razz ha már az olcsóságról és a hirtelen terjeszkedésről beszélünk Razz
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:54 pm

CBA-ba készülsz menni dolgozni vagy hh ilyen hirtelen nagy a tudásod "A magyar üzletlánc"ról? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 1:25 am

Valami politizáló homokos le negrepelte a HSZ-emet Very Happy benyalhat Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:58 pm

Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:13 am

A piercing Battle Damage az király... de ez a HERO meg "targeted for an attack".... XD
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 2:59 pm

Set írta:
OMG ez mi retardság már
http://forum.duelingnetwork.com/t555-problem-solving-card-text-new-words-phrases


De erre most miért is van szugség?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 5:47 pm

Kb azért, hogy egyszerűbb legyen a játék, meg hogy emiatt több bevétel is legyen gondolom, mert így talán többet játszanának. Alapból annyira nem is rossz ötlet, egy-két dolgot tényleg le lehet rövidíteni, vagy egyszerűsíteni. Habár abban kicsit kételkedek, hogy állításuk szerint ezután már a kártyákon lévő leírás alapján is ki lehet találni, hogy mit kell csinálni a különböző helyzetekben és csak a legextrémebb esetekhez kell majd neten rulingokat keresni. Viszont a nagyobb változtatásokról még nem mondták meg mik lesznek, szóval kíváncsi vagyok mi lesz.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 6:52 pm

Istipisti írta:
Kb azért, hogy egyszerűbb legyen a játék, meg hogy emiatt több bevétel is legyen gondolom, mert így talán többet játszanának. Alapból annyira nem is rossz ötlet, egy-két dolgot tényleg le lehet rövidíteni, vagy egyszerűsíteni. Habár abban kicsit kételkedek, hogy állításuk szerint ezután már a kártyákon lévő leírás alapján is ki lehet találni, hogy mit kell csinálni a különböző helyzetekben és csak a legextrémebb esetekhez kell majd neten rulingokat keresni. Viszont a nagyobb változtatásokról még nem mondták meg mik lesznek, szóval kíváncsi vagyok mi lesz.

En támogatom,hiszen így fejlodik a játék,csak nehogy rossz irányba fejlodjon.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 3:42 am

Kurvára nem fejlődik azzal szerintem, hogy ahelyett, hogy leírják részletesen, hogy ha ATK módú lény DEF módú lényt üt, akkor is sebzi, mintha egyszerűen annyit írnának, hogy "this card can do piercing damage". Aki most kezdi a játékot, és tud angolul, az nyilván megérti a mostani leírást, mint azt hogy piercing dmg, azt nyilván meg kell majd keresnie neten, hogy mit is jelent.
Továbbá nem hiszem, hogy a hero HERO-vá való átnevezése bármilyen módon előrelendítené a játékot.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 9:55 am

Kibaszott tilitoli rövidpasszos Barcelona... Megint... túl erős volt ... Messi baszki hihetetlen.
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 12:07 pm

Toki írta:
Kurvára nem fejlődik azzal szerintem, hogy ahelyett, hogy leírják részletesen, hogy ha ATK módú lény DEF módú lényt üt, akkor is sebzi, mintha egyszerűen annyit írnának, hogy "this card can do piercing damage". Aki most kezdi a játékot, és tud angolul, az nyilván megérti a mostani leírást, mint azt hogy piercing dmg, azt nyilván meg kell majd keresnie neten, hogy mit is jelent.
Továbbá nem hiszem, hogy a hero HERO-vá való átnevezése bármilyen módon előrelendítené a játékot.

Pedig pont hogy így megérti szerintem mert animében is piercing effectnek mondják és sok kiskölyök az anime miatt kezdi el ezt a gamet tolni és a mostani szövegezés különben is tök retardátlan, feleslegesen hosszú.

owned you

btw ne hagyjátok hogy nheil témát váltson ilyen retardált dolgokra mint a foci tongue
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 1:01 pm

Sleep Sleep Sleep lol!
Kriksz Kraksz, srácok 1 hetem van hátra aztán Szaba vagyok szóval 2 hét múlva hétfőn valaki sör???
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
4 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: