Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Tarantila
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Istipisti
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Set
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
R3dNeX
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
NAKA
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Makk
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Ragnaros
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Cslk
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Toki
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcapBad Matchup Lucker Whiner verseny I_voting_barBad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcap50%Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcap30%Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcap10%Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_lcap10%Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Bad Matchup Lucker Whiner verseny

Go down 
+7
Istipisti
Set
R3dNeX
pendecho
Tarantila
hajas
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 8:48 pm

Nah ez speciális verseny lesz de a lapok használatára vonatkozólag szinte semmilyen megkötés nem lesz, szóval lehet full ctrclctrlv netdeckekkel nyomulni.

Szabályok 1:

- Csak TCG lapok megengedettek, TCG szabályokkal, ha elhúzódik addig míg Inzektorok és más shitek kijönnek, mindegy, a jelenlegi állapot számít, tehát nem lehet őket használni. Erre figyeljetek oda, nincs Inzektor, Sacred, E Hero Escruiado stb. (yugioh wikián ha japán betűket látsz a kártya leírásban akkor az a lap OCG)
- Szokásos 2/3 duelek
- NEM, tehát NEM a győztes kezd! Hanem az aki lucker. Ergo új duelt kell kezdeni ha vége az előzőnek, nem offer rematch gombot nyomni.
- Szokásos pontozás.
- A sorsolás az indulók számától függően lesz meghatározva.
- Side nincs, mert OLVASS TOVÁBB


Szabályok 2:

- 3 deckkel kell nekiindulni minden meccsnek. (lehet 45 decked is és váltogathatod őket folyton) .
- A 3 deckből MAXIMUM egy lehet gay (értsd : exodia, burn, FTK, Final Countdown, mindenféle ilyen faszság)
- A 3 decknek különbözőknek kell lenniük.
- Példák jó 3 deckekre:
GB, LS, Plant Synchro
Karakuri, LS, Exodia
Chaos, LS, Gadget
Dino Rabbit, TG Stun, Hyperion
- Példák rossz 3 deckekre:
Sima Gadget, Machina Gadget, Karakuri
Exodia, Burn, LS
Plantsynchro, Plant Chaos, GB
Sima Agent. TG Agent, Samurai
Sima LS, Twilight, Scrap


Tehát a 3 deck térjen el lényegesen egymástól. Minél jobban eltér, annál több az esélyed, hogy valami totál jó (vagy ép kurva szar) matchupod legyen. Aztán lehet sírni.

Akinek kérdése van az ne ide spameljen hanem hamachin, msnen, PMben, anyámkínjában stb.

Jelentkezési határidő január 3.

JELENTKEZŐK:

Nheil
hajas91
Set
Istipisti
Tarantila
R3dnex
pendecho
NevemNaka
Ragnaros

Csoportkör:

A CSOPORT

1. pendecho 10
2. Tarantila 7
3. Nheil 7
4. Istipisti 3
5. Rednex 0


Tarantila - Nheil 2-0
Nheil - Rednex 2-0
pendecho - Tarantila 2-1
pendecho - Nheil 2-1
pendecho - Istipisti 2-0
pendecho - R3dnex 2-0
Istipisti - R3dnex
Istipisti - Tarantila 2-0
Nheil - Istipisti 2-0
Tarantila - R3dnex 2-0


B CSOPORT


1. Set 8
2. Ragnaros 7
3. davido13 6
4. hajas91 5
5. NevemNaka 4

davido13 - NevemNaka 2-1
Set - hajas91 2-1
Set - NevemNaka 2-0
hajas91 - Nevemnaka 2-1
davido13-hajas91 2-0
Set - davido13 2-0
hajas91 - Ragnaros 2-1
Ragnaros - davido13 2-1
Ragnaros - Set 2-0
NevemNaka - Ragnaros 2-1

KIESÉSES SZAKASZ

Tarantila - davido13 2-1
Ragnaros - Nheil 1-2

Set - Tarantila 8-0
Pendecho - Nheil 1-2

DÖNTŐ

Set - pendecho 2-1










A hozzászólást Nheil összesen 23 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 15, 2012 11:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 8:56 pm

jövök én is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 10:38 pm

Jövök csak mert nem olyan szar mint amit akart csinálni.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 11:11 pm

Jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 11:54 pm

nah akk jelentkezek én is, h legyen noob is Very Happy

de azért kíváncsi lettem volna arra a szarra is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:02 am

Jövök mert a kő-papír-ollóba makker vagyok.
Most noob leszek és itt kérdezek : Azt írtad 3mal kell nekiindulni de azt nem hogy kötelező-e használni mindhármat? Pl. egy zsidót kapok ellenfélnek (mert tuti vele raktok össze), akkor leverhetem csak exodiával?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:19 am

Set írta:
Jövök mert a kő-papír-ollóba makker vagyok.
Most noob leszek és itt kérdezek : Azt írtad 3mal kell nekiindulni de azt nem hogy kötelező-e használni mindhármat? Pl. egy zsidót kapok ellenfélnek (mert tuti vele raktok össze), akkor leverhetem csak exodiával?

Szerintem ez is felesleges kérdés mert le volt írva ez is Ban?
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:50 am

Set írta:
Jövök mert a kő-papír-ollóba makker vagyok.
Most noob leszek és itt kérdezek : Azt írtad 3mal kell nekiindulni de azt nem hogy kötelező-e használni mindhármat? Pl. egy zsidót kapok ellenfélnek (mert tuti vele raktok össze), akkor leverhetem csak exodiával?

Ki a zsidó?

Amúgy megyek és majd whineolni fogok csak azért is.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:08 am

Set értelmetlen a kérdésed. 3 deck kell, de ha kettőt nyered akkor nyilván felesleges a 3. mert 2 0 lesz úgyis neked. Exodiával mehetsz EGYSZER a háromból.
Egyébként meg nem értem mitől kellene téged zsidóval raknom össze, nekem annyira pont mindegy hogy ki ki ellen megy ebben a kemény 8as mezőnyben egyedül nekem van zsidó nevem de tudomásom szerint nem vagyok az cheers
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:18 am

Nheil írta:
Set értelmetlen a kérdésed. 3 deck kell, de ha kettőt nyered akkor nyilván felesleges a 3. mert 2 0 lesz úgyis neked. Exodiával mehetsz EGYSZER a háromból.
Egyébként meg nem értem mitől kellene téged zsidóval raknom össze, nekem annyira pont mindegy hogy ki ki ellen megy ebben a kemény 8as mezőnyben egyedül nekem van zsidó nevem de tudomásom szerint nem vagyok az cheers

Zsidó=hajas szerintem Gépágyú
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 2:15 am

nekem is ez a tippem.

jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:37 pm

Nevezek.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 3:00 pm

Tarantila írta:
Nheil írta:
Set értelmetlen a kérdésed. 3 deck kell, de ha kettőt nyered akkor nyilván felesleges a 3. mert 2 0 lesz úgyis neked. Exodiával mehetsz EGYSZER a háromból.
Egyébként meg nem értem mitől kellene téged zsidóval raknom össze, nekem annyira pont mindegy hogy ki ki ellen megy ebben a kemény 8as mezőnyben egyedül nekem van zsidó nevem de tudomásom szerint nem vagyok az cheers

Zsidó=hajas szerintem Gépágyú
Nem.
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 9:55 pm

Jönnék, de mivel tuti nem fejezzük be holnap utánig, ezér nemhiszem hogy értelme lenne, kedden koli van már. Ha addig esetleg meg tudjuk csinálni akkor viszont benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 1:27 pm

Dawe írta:
Jönnék, de mivel tuti nem fejezzük be holnap utánig, ezér nemhiszem hogy értelme lenne, kedden koli van már. Ha addig esetleg meg tudjuk csinálni akkor viszont benne vagyok.

Ennek a postnak se volt sok értelme.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 7:27 pm

Na kiraktam a csoportokat lehet kezdeni játszani.
Még utólag aki akar csatlakozhat freeslotnak a B csoportba.

Egy kis lelkesítés:
Mindkét csoportgyőztes egyből bekerül a top4be, vagyis megéri megnyerni a csoportot.

Valamint a 2. és a 3. helyezettek jutnak tovább.
Mindenki játssza le minden meccsét nem akarok óvodás droppolást látni, ez eleve egy lucker verseny úgyhogy nem vagyok a kíváncsi a "jaj már megint csak 1 lap miatt haltam meg" sirámokra.
Ha nem jelentkezik freeslot akkor a B csoportosok nagyon luckerek, mert csak 1 ember fog kiesni v_v.

Mindenki lehetőleg egy postba rendszerezze az eredményeit.
Csak akkor lehet az ellenfél deckjeiről infókat kiadni ha ő megengedi.


HATÁRIDŐ : január 10. (9 nap 4 meccsre, nem fogunk heteket várni senkire)
Vissza az elejére Go down
Davido




Posts : 6
Join date : 2011. Dec. 15.
Location : Ukrajna

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 9:41 pm

Benevezek
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 10:06 pm

Nyertem 2-0-ra Nheil ellen albino Pro deckel mentem a második duelben albino

Gonosz gondolat

Buktam 2-1-re Pendecho ellen GG. Első duelben rossz decket választottam noob

Buktam Isti ellen 2-0-ra ez nem az én napom volt... Hordágy

Nyertem Rednex ellen 2-0-ra ismét visszanyertem önmagam Gépágyú

Pontjaim: 7 pont


A hozzászólást Tarantila összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 09, 2012 3:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 10:07 pm

vs Tarantila 0-2 Sikerült első 7 lapomból 3 vayut húznom, meg még dustshootozott is... 2. duel meg no comment inkább.

vs Rednex 2-0 Hát most luckoltam mindkétszer 2 kör alatt kivégeztem, LS millek most valamiért nagyon luckerek voltak lol.

vs pendecho 1-2 Nemzetközi versenyen szarrá vertem a 3. deckkel mindenkit meg Pókot is most meg egy tragoedia megölt egymagában.

vs Istipisti 2-0 hát izé jó kezem volt neki meg nem xd


A hozzászólást Nheil összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 08, 2012 3:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 11:44 pm

Davido lecsapott 2-1-re (gyönyörű meccsek voltak Very Happy)
Set 2-0-ra kivégzett
ki gondolná? hajas is megvert.. végeredmény: 2-1
vééégre!!! nyertem 2-1-re!! ragna szerencséje velem volt! lol!



pontjaim: 4


A hozzászólást NevemNaka összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 05, 2012 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Davido




Posts : 6
Join date : 2011. Dec. 15.
Location : Ukrajna

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 12:16 am

Igen, szépek meccsek voltak Very Happy

Pontjaim:2
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 11:12 pm


VS Set 1-2
VS Naka 2-1
VS Davido 0-2
VS Ragnaros 2-1


a DW mindig hozza Very Happy gg jó meccs volt ez is

hát ilyen szar handet de már mind1 gg.... Neutral

Nakaval nagyon izgalmas meccset toltunk kár hogy nem láttátok de a mindent eldöntő meccset a DW hozta cheers

nem igaz hogy lemakkolt mindig azzal nyert amit pont behúzott sztem és 1-1 nél gondoltam köcsög leszek és Exodia és erre meg nem jött a lap hát elég sok luck volt neki nah de mind1 jók voltak a meccsek gg

( és még most se tudom hány pontom van ) help


A hozzászólást hajas91 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 05, 2012 5:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 11:55 pm

random loss

:BUM:R3dNeX Gépágyú 0-2 Destroy Nheil

Szaba : 0
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 12:45 am

Set 2-1 hajas
Set 2-0 Naka
Set 2-0 Davido
Set 0-2 Ragnaros
Mióta számoljuk a pontokat magunknak lol? Very Happy
De asszem 8 van


A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 05, 2012 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Davido




Posts : 6
Join date : 2011. Dec. 15.
Location : Ukrajna

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 12:46 am

-hajasa91 2-0
Pontjaim:4
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bad Matchup Lucker Whiner verseny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bad Matchup Lucker Whiner verseny   Bad Matchup Lucker Whiner verseny I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bad Matchup Lucker Whiner verseny
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Anti OP verseny
» Káosz verseny
» Format búcsúztató OCG verseny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: