Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Tarantila
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Istipisti
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Set
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
R3dNeX
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
NAKA
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Makk
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Ragnaros
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Cslk
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Toki
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcapIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_voting_barIstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcap50%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcap30%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcap10%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_lcap10%IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!

Go down 
+5
R3dNeX
pendecho
Ragnaros
Nheil
Istipisti
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 10:23 pm

Hőn szeretett vezérünk Tara egy időre eltávozott közülünk, szóval most én rendezek helyette versenyt Very Happy

Nem bonyolítanám a dolgot, minden teljesen átlagos lesz, egy normál verseny lesz, normál szabályokkal, amik valami ilyenek:

TCG only lapok, TCG szabályok, 2/3 match duelek, side van, meg fogalmam sincs mi még. Ha eszembe jut majd updatelem. Pontozás, is úgy, mint máskor.

Azaz mindenki egy deckkelmegy, deck csere nincs, és az ORCS-os lapokat se lehet beletenni, mert azok csak 24-én jönnek ki TCG-be (kösz az infót Nheil) addig meg remélhetőleg a nagy része lemegy.
Screent nem kell küldeni a deckekről, most megint tombol bennem az emberszeretet, megbízok mindenkiben.
Na jó, mielőtt még mindenki reterdnak néz, küldjétek inkább el nekem PM-ben.

Szóval gyertek. Jó lenne ha a hét végéig le tudnánk tolni az első fordulót vasárnap estig, de majd lesz valami.

burn/exodia/stall deck nem megengedett (ha mindenki benne van akkor megengedem, csak nem szeretném, hogy valaki amiatt droppolna, mert exodia ellen ftk-t kap xD)

Jelentkezettek:
Nheil deck elküldve
Ragnaros deck elküldve
Pendecho deck elküldve
én elküldtem Chazznek a decket
R3dNex deck elküldve
Set deck elküldve
NevemNaka deck elküldve
hajas91 deck elküldve
ChazzDeluxe deck elküldve

Csoportok:

A.
Nheil 5 pont
Pendecho 3 pont
R3dNex 7 pont
NevemNaka 0 pont

B.
Ragnaros 6 pont
Istipisti 9 pont
Set 4 pont
Hajas91 3 pont
Chazz Deluxe 5 pont

Meccsek:
Istipisti vs. Chazz Deluxe: 2-1
Istipisti vs. Set 2-1
Set vs. hajas91 2-1
R3dNex vs. Nheil 2-1
Nheil vs. NevemNaka 2-0
Istipisti vs. Ragnaros 2-1
Chazz Deluxe vs. Set 2-1
R3dNex vs. NevemNaka 2-0
Ragnaros vs. Set 2-0
Pendecho vs. Nheil 2-1
Hajas91 vs. Chazz Deluxe 2-1
Ragnaros vs. Chazz Deluxe 2-1
Istipisti vs. Hajas91 2-0
R3dNex vs. Pendecho 2-1

Következő forduló: határidő legyen mondjuk kedd este
R3dNex vs. Ragnaros 1-2
Nheil vs. Istipisti 2-0

Döntő:
Ragnaros-Nheil 1-2

3. helyért: R3dNex vs. Istipisti 0-2

A Győztes Nheil, grat neki!!


A hozzászólást Istipisti összesen 27 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 24, 2012 3:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 10:38 pm

Én jelentkezek és ownolni fogok gladiátorokkal mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 10:41 pm

Jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 12:38 am

burn/exodia/stall deckek megengedettek? Amugy jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 3:38 am

jelentkezek vmi random deckel Very Happy
de elfogadom az ajánlásokat is Smile
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 1:30 pm

Jövök bro, majd le copydeckelek mindenkit What a Face
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 9:04 pm

valakinek utolsónak is kell lennie Very Happy

jelentkezek
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 1:06 pm

Na jöjjön még valaki és akkkor kezdjük is.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 1:44 pm

akkor jelentkezek én is
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 3:32 pm

Kiteszem akkor a csoportokat, a határidő legyen mondjuk jövő péntek este.
Ha elkülditek a deckeket akkor lehet játszani. Én meg elküldöm a deckemet majd valakinek ha megcsinálom.

persze aki akar még jelentkezni becsatlakozhat, majd beleteszem valamelyik csoportba.
ja első kettő jut tovább
Vissza az elejére Go down
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 9:57 pm

Jelentkezem én is!
PM-be küldjem a decket?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 10:25 pm

ja PM-be jó lesz
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 1:22 am

Chazz Deluxe ellen nyertem 2-1re gg's.
Régebben azt mondtam volna, hogy egy skill nlküli noob vagyok, aki csak makkol, de mivel megfogadtam újévkor azt mondom, hogy a makk az én skillem, és egy pro vagyok.

Set ellen is 2-1, részletekért lásd fentebb.

AMÚGY MEG ÉN VAGYOK A FÓRUM LEGLASSABB JÁTÁKOSA, ezentúl ő lassúsága címen illessetek.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 2:00 am

VS Set 1-2 oda
VS Chazz 2-1 ide
VS Isti 0-2 oda
VS Ragna 0-2 oda

Chazz-nél BLS vitte a meccset a megmentőm de egy csomószor misspalyeztem pl gorzt egy körrel később hoztam ... gg
Isti persze hogy lemakkol xD gg



A hozzászólást hajas91 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 20, 2012 9:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 2:03 am

Makker vagy Isti de most mind azok vagyunk santa
Set 1-2 Isti
Set 2-1 hajas
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 11:59 pm

Shit fun deckkel kikaptam Rednextől 2-1 re, shit kezekkl persze.
alien cat afro flower


pendecho, Naka - már 4szer írtam hamachin de sose válaszolnak hööö
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 12:37 am

gg végre már nyertem nheil ellen XD
ált nekem szokot bad draw lenni
most azért tűrhetően jöttek, kivéve az elsőn

de sztem azért jó duelek voltak...
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 6:56 pm

2-0 Nheilnek
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 7:00 pm

igen, 2-0 , swapoltam a bulbomat egy... mondjuk úgy broken lényre és azzal nyertem rendeer
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 8:29 pm

vs Ragnaros 2-1. Huh király duelek voltak, az utolsóban nagyon bemakkoltam a mind control topdecket. GG's.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 8:46 pm

Isti le fogja makkolni a saját tornáját bazdmeg Very Happy
Set 1-2 Chazz (fuckin' Gorz)
Set 0-2 Ragnaros
Végre vége, hát én nem vagyok elég luker :/
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 10:40 pm

Istipisti elvert 2-1. Nem makkolt ez semmit, csak én követtem el, olyan hibát, hogy ha megtudnátok, letíltanátok a honlapról Very Happy
Set ellen nyertem 2-0ra. Nem jöttek túl jól neki a lapok.
Chazz ellen nyertem 2-1re. Szoros meccsek voltak, de a végén csináltam egy duality mákolást.
Hajas ellen nyertem 2-0ra.


A hozzászólást Ragnaros összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 20, 2012 9:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 11:05 pm

gg NevemNaka ellen 2-0

második duel vicces volt Very Happy
de ott is buktam 3 lapot hogy nem hivtam maxx c-t, de aztan a végére nemistom hány lap jött be abban a körbe XD, hát előnyre is tettem szert Razz
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 1:01 pm

Na látom Isti ownolja a csoportot. Majd a verseny végén mutasd meg a deckedet, megnézném mivel tarolsz ennyire affraid

pendecho meg legalább elküldhetné már a deckjét hogy haladjunk.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 6:50 pm

Nyertem Nheil ellen 2-1re gg.
Vesztettem Rednex ellen 1-2re gg.


A hozzászólást pendecho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 21, 2012 1:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! Empty
TémanyitásTárgy: Re: IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!   IstiP normál versenye, makkoljatok sokat! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
IstiP normál versenye, makkoljatok sokat!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Isti normál versenye
» Tag duelek versenye
» Tarantila rendhagyó versenye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: