Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 38 I_vote_lcapTársalgó - Page 38 I_voting_barTársalgó - Page 38 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 38 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 38 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 38 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 38 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 38 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 38 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 38 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 38 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+16
Cslk
Chazz Deluxe
Joco
Jiijo
NAKA
Tarantila
Makk
Kecske01
Dawe
hajas
Istipisti
Ragnaros
R3dNeX
pendecho
Set
Nheil
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 6:10 pm

Én azt szeretném megélni hogy ragnának normális kapcsolatai legyenek nem csak ilyen animések ismerettség Very Happy 17 éves korig még elmegy a téma de utána már nem menõ
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 6:19 pm

Ragnaros meg azt szeretné megérni, hogy ne általánosíts és ne kombinálj és az anime kapcsolatai is normális emberi kapcsolatok. Különben sokan 30 felett is animebuzik, nincs azzal semmi baj, ha valaki szeret valamit csinálni akkor jól érzi magát abban a közösségben. Nem értem a lolozás vagy xy játékkal való játszás mennyivel menőbb, mint az animék kedvelése. Ez mind egyéni ízlés kérdése, ugyanúgy semmivel se menőbb a rockzene mint a tücctücc zene de ezt kitárgyaltam ezerszer és nem is fogom folytatni.

Ragnaros, ha sikerül meggyőzni hogy ygozzon a csaj, feltétlenül hívd ide fórumozni, hogy dobja fel a fórumot, ne csak egymással vitázzunk folyton :-).
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:02 pm

Senki nem mondta hogy a LoL vagy bármelyik egyéb játék "menőbb" a másiknál, ez megint a te egyéni véleményed Smile

Ami a rockot illeti még mindig több történelmi háttere és meghatározóbb alakjai vannak mint a "tüctüc"-nek.
Ja és van értelme
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:47 pm

Annó amikor L2őztünk 2 haveromnak is L2őzött a csaja kb kiidegelt engem meg spanomat a világból a csaj XD mindig magyarázni kellett nekik és apsijaik nekik gyűjtöttek cuccokat nem velünk tolták a játékot Razz ennyit a női playerekről...

Amúgy meg szívjatok gázt.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 8:40 pm

Csak annyit mondtál, hogy az anime 17 éves korig menő.
És a rock meddig menő, csak kíváncsi vagyok. 28 éves korig? Vagy 32? Hol vannak ilyen határértékek leírva, megnézném szívesen, ha már egyszer felvilágosítottál minket hogy az anime az 17.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 8:42 pm

set logika : tücctücc zenének nincs történelmi háttere = szar (amúgy van, már a 70es években is volt)
számítógépes játékoknak nincs történelmi háttere = szar
platón fütyül
vonat fütyül
platón = vonat
clown
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:12 pm

Set: animeconon (igen, 21 évesen is rendszeresen járok) láttam már 80 éves bácsi beöltözni. Szerintem nem korfüggő, hogy az ember rajzfilmet nézzen. Miben jobb most ha pl Frakk a macskák rémét néznék?
Nheil: Eddigi legjobb nemanimés anime védelme amit eddig láttam Very Happy Nagyjából az egyetlen is, szóval respect Nheil! +repu.
Tara: Hát igen. Kevés a jó női játékos. Ezért volt jó vetkőzős Yugioh-t játszani a barátnőmmel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:18 pm

Ragna: Mégse mentél vele sokra hogy falkabeli volt


Nheil: Meglepően a számítógépes játékoknak is több van (történet)

Nheil írta:
platón fütyül
vonat fütyül
platón = vonat
Ezt nem is értettem, beszívtál?

Am hajas javasolta egy vita topi létrehozását (LOL), hasonlóan mint a filmhez vagy zenéhez, adott egy téma azt hadd szóljon (talán írna bele ő is)
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:36 pm

Nem mentem sokra, mert ha nem működik egy kapcsolat, nincs az az anime ami egybetartja. Kívéve Dragon Ball. A Dragon Ball mindent megold!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:37 pm

Az hogy konkrétan Ragnaros nem ment sokra, nem határozza meg, milyen egy átlagos anime kedvelő csajozási siker mutatója.
Ráadásul nem ismered a magánéletét, honnan tudod, hogy nem szedett össze néhány animebuzi bébit? Egyet be is vallott, hogy járt vele. ÉS ki tudja mennyi rövid ksi kalandja volt. Már az az egy is több mint a semmi. Nem mindenki írja ki ide az élete minden történését, rólad is csak annyit tudunk, hogy most éppen van csajod. Ez azt is jelentheti, hogy rajta kívül nem is volt soha senkid. Ha te minimális kiírásokból nagy (és sok esetben ostoba) megállapításokat teszel, ugyanúgy más is gondolhatja ugyanezt rólad.

Azzal nincs semmi baj, ha kiírsz véleményeket meg meglátásokat, de amint azt meg kell védeni, érvekkel alátámasztani, ott igencsak nagy bajban vagy, Pesten az ominózus Naka féle DJ-rockzene-hangmester dologban ő beszélt fél óráig te meg max a bólogatásig jutottál el és itt se villogsz a (reális) dolgok ütköztetésében.

Erre azt mondanád, hogy én is dobálózok összevissza. Ez jogos, viszont én valamivel nagyobb arányban vagyok képes megvédeni a dolgaimat, hozok példákat, érveket, míg a te technikád kb az, hogy önmagad ismétled, illetve mély meggyőződésedben hogy a másik hülye és a te általad halgataott zene, nézett film, játszott játék, hajszínű nő, ivott sör a kizárólagos jó és menő míg a másik az fos és le kell nézni.
Engem nem érdekel az anime, kivéve a Songokut, de mért nézném le azt aki ezt szereti és eljár rendezvényekre? Az is egy közösség, hasonló emberekkel, akik rajonganak valamiért. Mindegy hány évesek. Különben is kurva sok képet láttam ilyenekről és elég sok bombanő járkál ilyenekre is.

Annyit kéne mindössze felfogni, hogy ha valakivel valamiben nem értesz egyet, attól az:
- nem hülye
- nem idióta
- más dolgok is lehetnek értékesek
- mások számára amit te értéknek tartasz az lehet, hogy fos, csak tiszteletben tartják
- az aktuális hangulatod valaki irányába nem számít az adott tárgy megítélésében, az a primitív emberek ismertetőjegye, kerülni kell az ilyet

Röviden : Legyél olyan, mint a 4es esküdt védd meg a dolgaidat (reálisan, udvariasan, tiszteletteljesen) , de ne tartsd szégyennek elismerni ha bárhol bármikor hacsak részben is de megváltozott a kőbe vésett véleményed valamiről. (lehet, hogy te lelki megrázkódtatásnak vetted pl. hogy az a Scooter szám a ami a zenegépben ment és félve vallottad be, hogy bejött, de már mér lenne az?)

Nem sok értelme van ennek a postomnak (se) de most úgyse tudok felidegesíteni, beszólhattok akármit, most hapky vagyok és ez olyan ritka
Very Happy Smile pig tongue I love you Surprised

ui: a barátnőm szőkésbarna hajú, az menőnek számít? queen
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 10:16 pm

Ilyet sem mondtam hogy a mások által kedveld dolog értéktelen...
Írok valamit, erre te egy oldalban írsz olyat amit én nem is mondtam. Jó taktika gg. Ugyan ezt csinálod amit rám akarsz erőltetni, írsz egy jó kövér posztot aztán úgy állítod be magad mintha valami nagy császár lennél és neked van igazad, holott nem is volt szó ilyesmiről.
Ha jól emlékszem az a beszélgetés nem vezetett sehova, megállapodtunk hogy a "DJ" "zenész" de amit csinál az nem zene, ennyi volt.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 10:23 pm

Nheil írta:
ui: a barátnőm szőkésbarna hajú, az menőnek számít? queen

Attól függ, hogy eredeti, vagy festett. Az eredeti barnából nagyon sok van, a festett szőkéből is. De ha eredeti szőkésbarna az jól néz ki! Szerintem a legjobb az a vörös. santa <-- vörös
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 10:26 pm

Azt hiszem eredeti szőkésbarna.
De meg akarom majd győzni, hogy legyen platinaszőke! Imádom.

Set : Nálam mindig benne van a túlzás meg az okoskodás, de én ilyen vagyok és ha most annyit elértem hogy magadhoz képest elég jól megnyilatkoztál ilyen hosszabb postban az már csak ér valamit, nem? rendeer


Pók, felment má 90 százalékra? Mer akkor már el lehet kezdeni, általában nem kell teljesen hogy elérje a 100at a a cucc az eleje megy már rendesen :-)
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 12:17 am

az a menő amit én szeretek bahahah

és még mindig enm néztem meg a filmeket, meg reviewot sem írtam muhahaha
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 12:24 am

Mert pöcs vagy
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 12:30 am

A dologhoz annyit fűznék hozzá, hogy nem minden fehér és fekete, nem lehet beskatulyázni a dolgokat ilyen egyszerűen. Ragnaros anime buzi na és, az hogy valami korfüggő az beszűkült gondolkodás szerintem nagyon, az emberek mind mások és mások, de hogy valamiből ki kéne nőni (kérem a szavaim nem kiforgatni) olyan nincs, a társadalalmi betegség okoz ilyet csak, hogy az emberek így gondolják. Lehetne hozni sok példát, de nem szeretek regény postokat írni.

Ui: Ragnarosnak + repu énis a vöröseket imádom Very Happy
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 2:18 am

milyen unalmas lenne az élet ha mindenkinek ugyanaz tetszene?Very Happy


ahogy makk is mondta nem lehet beskatulyázni a dolgokat
én pl nyitott vagyok a legtöbb dologra, volt korszakom amikor kevesebb tüccöt halgattam mint más félét, ez változó, hangulatfüggő

Ragna meg jól csinálja, anime körökben fazsa csajok vannak Very Happy
meg az kb olyan mint más a játékba szabadul, és kockul

ott meg való életben űzi ezt a dolgot


Amúgy meg hülyeség az ilyen kinővésről beszélni, mert milyen fórum ez, ygo, és hány évesek vagyunk? XD


Nheil ahogy látom akk jól megy most,m csak így tovább Razz Very Happy

Meg hogy kielégítsem a vágyad,
Bnőmmel 2011. Szilveszterén ismerkedtem meg, de már előtte is láttam, mert egy suliba jártunk, de akk még máshonnan fújtak a szelek

Lényeg, hogy ott megtetszett, de vizsgaidőszak volt, akkor még nem akartam semmibe se belekezdeni, aztán amint lezárult, Február elején megböktem facen, aztán vissza bökött, aztán gondoltam, ha fent lesz facen ráírok
Rá írtam, elkezdtünk beszélgetni, még azon a héten elhívtam talizni, azon a hétvégén találkoztunk is, Veszprémben a plázában beültünk a mokkába, meghívtam egy italra, egész jól alakult, de nem volt semmi különös
Utána köv héten beszélgettünk, aztán megint taliztunk, utána megint taliztunk, egész jó idő volt, sétálgattunk erdősebb részen veszprémbe, hazafele egy megállóval tovább mentem mint kellett volna, amivel sikerült meglepnem
Mondtam pár szép dolgot és megvolt az első csók, és onnantól úgymond már együtt voltunk.

Facen lehet látni róla a képet, úgyhogy nem sokat kell írni, de Nagyon Sötét barna hajszínű, alacsony, vékony, jó alakú, kékszemű, tud gitározni, zongorázni, már csak az éneklésre akarom vhogy rávenni Very Happy

Nem azt mondtam amúgy hogy minden egyes részletet elmesélj Nheil, de nagyjából h mi volt Very Happy

De most elmeséltem, úgyhogy Razz

Amúgy meg haverom volt bnőjét LoL-ban ismerte meg, csak akkor még volt pasija, aztán szétmentek, aztán összejöttek
És nem volt kocka csaj, és még jól is nézett ki
Meg másik havernak a CoD-os klánjában az egyik csapattársa jött össze egy CoD-os csajjal


Istivel ilyen téren mi a helyzet? Very Happy
végén kiderül ő az igazi Casanova Razz

Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 3:02 am

-aki 80 évesen is anime izére jár az pedofil .
-a vörösek az istencsászárok , de jöhet barna fekete stb és utoljára szőke
-ízlések és pofonok pl igen kíváncsiak vagyunk egymás bnőjére és illik "bemutatni"
-mi a RETEK értelme van ki...szot oldalas commenteket írni ?
- mindent lelehet írni tömören és világosan Wink

Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 4:57 am

Akkor az én kommentem:

hajas: apámnak van guminője ami a műhely falán lóg egy akasztófán, és azt aki kúrvázik nem ítélem el, mert tulajdonképpen aki nővel lefekszik az valamiért cserébe fekszik le vele, szeretet, pénz, sex tehát ő is kúrva, és te is az vagy.

Nheil: végre pozitívan látod a dolgokat és láttam a múltkori postodban, hogy eljutottál oda, hogy pont leszarod ki mit ír ki fórumra, és ragelés nélkül tudsz leszarom postot írni, mert a munka stb mellett ez a legkisebb fing ami felidegesíti az embert.

Set: én nem általánosítok, de minden hosszúhajú ember NÁCI!!!!!!

Ragnaros: tök jó arc srác, úgyhogy ne bántsátok (ne te tanítsd meg a nődet LoLozni xD)

istipisti: befejezte a vizsgáját és baszik, feljönni fórumra... Sad meg reviewt írni

Toki: baszd meg, hogy nem mondtál semmit a Szállj el kismadár című zene játék postomra Sad

Rednex: én nem írom ki az életemet fórumra, mert pont leszarom, hogy érdekel-e bárkit XD mert engem nem érdekel a magánéletetek, mert az azért kibaszott magánélet Very Happy

Makk: minden vörös hajú RIBANC!!!!! jah és NÁCI!!!!!!

Ezt a marha értelmes hsz-t. tudtam így hajnali 3omkor ide biggyeszteni, amúgy 80%nál megállt mert senki se tölti fel, elkezdtem leszedni egy másikat, de ezt ketten töltik és ők is lassúak XD

És ne bántsátok szegény Daftit ő tényleg semiről nem tehet Sad
Bad period, bad hand, fucking mouse, miss click SadSadSad GG
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 10:39 am

Tarantila írta:
én nem írom ki az életemet fórumra, mert pont leszarom, hogy érdekel-e bárkit XD mert engem nem érdekel a magánéletetek, mert az azért kibaszott magánélet Very Happy

Ez vonatkozik rám is sry
Mondjuk hajasnak bemutatnám végre de baszik lejönni a városba egyszer is
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 2:32 pm

Tarantila : baaaazmeg, mikor reggel olvastam amit írtál, majdnem befostam a gatyámba, végig visítottam, ha máskor is rádjön hajnali 3kor az ihlet, ne fogd vissza magad lécci, amúgy meg csak annyi, hogy aki büfés az buzi

Makk : Tetszett ez a fekete-fehér szöveg, mintha én írtam volna, de azért náci vagy és fünf

Hajasbaba: különbözőek vagyunk, néhányunknak örömet okoz, ha megnyilatkozhat hosszú postokban, mert az simán csak fun, szabadjára ereeszteni ami bennünk van intellektuális formában, most van mikor rövid, van hogy hosszú lesz, de én szeretem olvasgatni is az ilyen irományokat, sőt néha direkt basztatom az embereket hátha megsértődnek és ők is írnak jókat amúgy aki ennyit codozik az nagy náci

Toki : az egy grammar nazi

Naka : Nem azért, de aki képregényt csinál, az náci

Istipisti : most éppen attention whore, a kutyát nem érdekli hogy nem ír reviewt meg nem néz filmet xd, még hiányzik neki pár lánc hogy iazi mester legyen belőle, addig azonban csak egy sima náci ő is (ja és nem mindegy, hogy "befejezte a vizsgáját és baszik" vagy "befejezte a vizsgáját és baszik feljönni" ezt Pók furán írta haha) és persze Rammstein is náci

Set : a rockzenéről kiderült, hogy a Sátán zenéje, szóval ez elég egyértelmű, hogy náci vagy te is

Rózsa Alexander : most ő is hosszú postot írt, hát nekem eléggé sajátos a történetem, mert ezzel a csajjal (iletve most már nővel) majdnem 10 éve, az érettségim évében, a nyáron, jártam vele majdnem 3 hónapig, ő volt az első lány, akivel egyáltalán csókolóztam és minden más tekintetben is ő volt nekem az első. De akkor nyár végén otthagytam őt, sok oka volt, de főleg az, hogy eléggé megriadtam attól, hogy kapcsolat meg minden, nem bírtam a felelősséget, nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy ő nagyon nagyon szerelmes volt belém és rám volt csimpaszkodva folyton, szóval kidobtam úgymond. Azt hittem majd úgyis lesz egy csomó nőm, hát ebben jó nagyot tévedtem xd, utána technikailag egy másik csajom volt csak, meg olyanok, akikkel etyepetyék voltak, ezek egy részét nem is raknám ki a falra, szóval ezeket hagyjuk is, aztán most év végén egy hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem tehát a régi exemmel facebookozgatni és ő is egy ideje szingli (én meg kurva régóta), pedig már 3 évig együtt is élt egy csávóval, szóval belekóstolt ebbe-abba, de most éppen szingli és ilyen próba-szerencse alapon, kiss éfélve felvetettem, hogy találkozzunk, ha más nem, dumálgatunk meg milyen érdekes lenen hiszen nem láttuk egymást 9 és és fél éve és ő rögtön benne volt a dologban. VÉgül is most 7végén kerítettünk erre sort (sajnos van közöttünk 50 km, mert ő tatabányai, emiatt nehézkes, mindketten dolgozunk, ráadásul ő neki a beosztása is elég buzi) , és én hát eléggé be voltam fosva hogy mi lesz mint valami suhanc, de azt hiszem ő is, szóval mikor megláttam hát tök elképedtem, nagyon bejött... régen is jó nőnek tartottam, de akkor 16 évesen inkább lány volt még, most egy nagyon szép nő, dekoratív, csinos, vonzó, nagyon szép a bőre, szinte hibátlan, a haja is király, plázában ruházati boltban eladó, gecire jó ruhái vannak, imád öltözködni, érzéke van hozzá, eléggé sikerült levennie a lábamról, aki ismer, tudja milyen "reális" ember vagyok na most sikerült jól elvarázsolnia, elgyengítenie. Aztán ugye nála aludtam éjszaka. Részletekbe kár belemenni, mindenki el tudja képzelni. Elvileg a hapsi szokta a nőket felszedni és felvinni kéróra, hát itt konkrétan fordítva volt xd. És nagyon aranyos is és beszélgetni is lehet vele, imádja a Porot sorozatot is pl. meg unblock a sorozatokat, filmeket, dragonballt is fogok vel együtt nézni mert ez nagyon régi vágyam xdddd hogy nővel együtt nézzem. Szóval igen most el vagyok kicsit varázsolva de ez most érthető hiszen most ez volt az első randi, majd biztos leszáll a rózsaszín köd meg minden, de neki is mondtam, hogy én most elég nagy eséllyel azt látom, hogy komolyan gondolom a dolgot, szóval ez van... az sz betűs szót egyelőre kerültem, de még ő is és ez így jó is. Ne legyünk rögtön túl érzelgősek. Ő Kos én pedig Ikrek, ez amúgy jó felállás. Különben egy nagy náci vagy mert sokat írsz pontpontpontot az írásaid végére, ez olyan mint a géppuskaropogás, aggresszív náci vagy és kész.

Szaba : róla nem tudok a jóízlés határain belül nyialtkozni xddddd

Gogetto : Nem rakott Snipe Huntert a Fabled deckjébe, szóval egy náci.

Ragnaros : Ne bántsátok őt baszki, ő itt a legőszíntébb ember mindőtök közül, sose sértődik meg, mindig vidám és pozitív és különben is melyikőtök játszott már ygo vetkőzős duelt??? Hát én nem, pedig szeretnék...

Nóci : Ő régen a Valóvilág műsorvezetője volt, ő nem náci, hanem nóci, a jó nőci.

Kyosuke Kyriu : Be more mature guys, stop this at once, miserable hungarian trash...

Breaker : 3 MST mellé mi a fasznak?

Istipisti mégegyszer : aki nem rak gadget deckbe limitedet az ******

Aki erre válaszol, az mind náci.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 3:09 pm

de akkor sem értem hogy magán élet ide vagy oda , nem azt kértük hogy meséljetek részletesen mindent tényleg minden koszt ,csak azt hogy kicsoda és 1 kép és annyi már elég .... ennyi bele fér sztem
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 4:22 pm

Én azt írok ki amit éppen akarok, mert én kettes szintű szuperharcos vagyok, te viszont csak egy sima buzermyakovics vagy, és ezért nem érted Basketballcheersbom



Komolyra fordítva : van amikor nem tudatosan írsz ki valami csak úgy jön. Lehet hogy csak a fele igaz, lehet hogy minden szó. Itt a munkahelyen ha éppen idetévedek a netes fos géphez és van pár szabad percem, kiírok ide valamit mert sok minden mást nem tudok csinálni, annyira fos lassú hogy még a facebook is istentelenül akad ez viszont sima fórum ez megy. Nem kell minden érteni.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 4:41 pm

Hát mi az hogy az adóhivatalnak szar gépei meg nete van, felháborító! Very Happy
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 5:41 pm

mé az is vicces hogy egy informatikai sulinak is szarok a gépei xD
meg a hivatalokban meg majdnem minden cégnél vannak , (jó a TVK-n pl jók vannak ) alapból szarok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 38 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: