Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcapOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_voting_barOktóber 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcap50%Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcap30%Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcap10%Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_lcap10%Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Október 20. szombat sörözés (kólázás)

Go down 
+5
Szaba
Ragnaros
Toki
Set
Nheil
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 10:38 pm

Nheil írta:
Ne hozzál zenét.

2 dolog öli meg a társalgást:
- amikor elkezdünk vicceket mesélni
- amikor elkezd valaki zenéket mutatni a többieknek, hogy ez a fasza

Kenshiro is megöli a társalgást. Ja meg az is ha valakinek hasmenése van, mint pl nekem amikor ezeket a sorokat írom azaz lesz mindjárt ha kiszaladok a wc-re.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 10:43 pm

Istipisti írta:
Ja meg az is ha valakinek hasmenése van, mint pl nekem amikor ezeket a sorokat írom azaz lesz mindjárt ha kiszaladok a wc-re.

húú ez de jól esett, a szőlő mindig meghajt. meg azt hiszem annak a körtelekvárnak is volt köze a dologhoz.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 2:16 am

Toki írta:
Correction:

thrash = trash

My job is done here.

^
Whoa dis guy has jokes


A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 3:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 2:29 am

Toki írta:
Correction:

thrash = trash

My job is done here.
Veni, Vidi, Vici!
Good job
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 3:20 pm

NevemNaka írta:
Toki írta:
Correction:

thrash = trash

My job is done here.
Veni, Vidi, Vici!
Good job

Dis guy has too

Hát pók most mondta hogy a barátnőjével megy bulizni aznap este (mert miért ne), szóval így nem tudom van-e értelme menni
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 7:17 pm

Én amúgy se maradtam volna sokáig lol... Nheilék is mennek bulizni, én meg barátnőmékkel 9-re megyünk MOri Ligetbe szerintem az nem olyan kevés idő. Alapból nem is ittam volna XD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 7:36 pm

Engem már innentől nem érdekelnek az egyéni retardált indokok, hogy ki miért nem jön, ki hülye, kinek az anyja nem engedi, kinek van menzesze, a lényeg hogy Toki elmeséli az usa kalandjait, Isti pedig jelenlétével emeli a napot, Ragnaros kiengedi a haját, Hajas elmeséli a Sterbinszky bulit, nekem ennyi elég is, aki jön, jön, aki nem, nem pont leszarom.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 9:39 pm

Ha ha! elő síp, dob zene!
Harsogjon harsona:
Számban érzem ízét annak,
Aminek neve: Isti vodka!
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 12:31 am

Istipisti írta:
Ha ha! elő síp, dob zene!
Harsogjon harsona:
Számban érzem ízét annak,
Aminek neve: Isti vodka!

Íta(lopta): Nevem Naka
Cím: Válaszom a szombatra

Zendüljön dob szava!
Harsogjon a harsona!
Orrom facsarja, számat marja,
Minek neve: Isti Vodka!

Égő cseppek járják torkom,
Lenne sok más dolgom,
De kit izgat, ki bánja?
Ez lesz majd a Szombat bája!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 3:27 pm

Naka ugye te nem mész semmilyen partira különcködni? Csak eszembe jutott hogy akkor kik nem mennek azok mit csinálnak majd meg kik lesznek azok?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 3:45 pm

Múltkor még éppen azt mondtad hogy mivel reggelig amúgyis el kell csövezned, jössz bulizni velem.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 9:59 pm

Na a bulit még én se tudom, de ha valaki nem tud hol aludni a koliban mindig van 1 hely. Ja lehet hogy több embernek is lesz hely a lakásunkban, de akkor valakinek lehet be kell vállalnia a földön pokrócon való alvást. De ez még egyáltalán nem biztos.

Más téma: 500-as póker nincs szombaton? Mert lehte nem karok 1500-at elkölteni arra, hogy 1 óra alatt kiessek.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 11:02 pm

Set írta:
Naka ugye te nem mész semmilyen partira különcködni? Csak eszembe jutott hogy akkor kik nem mennek azok mit csinálnak majd meg kik lesznek azok?
Ezt most nem igazán értem, hála a kacifántos megfogalmazásodnak Very Happy ,
de ha jól értettem akkor:
- nagy valószínűséggel jövök
- ha választanom kell e-között az esemény között, és valami más buli között, akkor ezt választom, mert megígértem
- ha nem jövök, az azért lesz mert reggel 8-tól este 10-ig szórólapozni fogok, ami után éjfélre érnék be, és eléggé mozgáskorlátozott lennék
(most azon ügyködök, hogy nem péntektől vasárnapig kelljen szórólapoznom éjjel-nappal, hanem valahogy úgy, hogy a szombat délutánom szabad legyen, és hulla se legyek)
Ráadásul 16 napom van elkészíteni egy 50 oldalas mangát November 1.-re, mert akkor jár le a pályázat (apropó, szurkoljatok, mert ha megnyerem, akkor ki fogják adni, és képregény sorozatom lesz Magyarországon!)

Ha valaki mindezek után nem jön, elfoglaltságra hivatkozva, az személyesen fogom kiherélni, a következő találkozó alkalmával! Cool
EDIT: a póker nem izgat, de inni szívesen jövök!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 11:15 pm

NevemNaka írta:
Set írta:
Naka ugye te nem mész semmilyen partira különcködni? Csak eszembe jutott hogy akkor kik nem mennek azok mit csinálnak majd meg kik lesznek azok?
Ezt most nem igazán értem, hála a kacifántos megfogalmazásodnak Very Happy ,
de ha jól értettem akkor:
- nagy valószínűséggel jövök
- ha választanom kell e-között az esemény között, és valami más buli között, akkor ezt választom, mert megígértem
- ha nem jövök, az azért lesz mert reggel 8-tól este 10-ig szórólapozni fogok, ami után éjfélre érnék be, és eléggé mozgáskorlátozott lennék
(most azon ügyködök, hogy nem péntektől vasárnapig kelljen szórólapoznom éjjel-nappal, hanem valahogy úgy, hogy a szombat délutánom szabad legyen, és hulla se legyek)
Ráadásul 16 napom van elkészíteni egy 50 oldalas mangát November 1.-re, mert akkor jár le a pályázat (apropó, szurkoljatok, mert ha megnyerem, akkor ki fogják adni, és képregény sorozatom lesz Magyarországon!)

Ha valaki mindezek után nem jön, elfoglaltságra hivatkozva, az személyesen fogom kiherélni, a következő találkozó alkalmával! Cool
EDIT: a póker nem izgat, de inni szívesen jövök!

Király vagy!
Ha kiadják én leszek a fő vásárlód xd.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 11:38 pm

Isti, az 1500as a legkisebb szombaton ami időben is megfelel. Higgy magadban, meg is nyerheted xd. (ígyis úgyis anyagilag leterhel mindannyinukat a 7vége, most már ne kezdjünk el szarozni, pont én se állok túl jól annyira, dehát olyan ritkán van ilyen találkozó...)

Ha lehet a lakásotokban aludni, én elképzelhető, hogy jelentkeznék, de ezt még comodon vagy facebook vagy valahol még átbeszéljük, csak ha túl sokan akarnának ott aludni, a korai jelentkezésemm + a vidéki státuszommal remélem prioritást élvezek.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 12:23 am

akkor nekem meg Set nek nagyobb a prioritásunk mert mi 2x messzebb lakunk ha nem 3 muhahhha Very Happy ,
csak mi elvileg iszunk az 1. vonatig reggel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 1:17 am

Nheil (+Isti) úgy tessék tervezni, hogy 14:30-kor indul az 1500-as póker. Így még jobb, mert utána plusz idő marad szósalájzolni.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 1:44 am

Ja és ha valami csoda folytán jönne emó Szaba, ő is pókerezne de ez kurvára nem valószínű, csak megint ugyanaz a négyes pókerfogat állna össze így mint legutóbb.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 4:39 pm

Ugye nem tévedek és a manga főhőse egy fekete pengéjű kard tulajdonosa lesz akinek Set a neve és hosszú fehér haja van?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 6:07 pm

Set írta:
Ugye nem tévedek és a manga főhőse egy fekete pengéjű kard tulajdonosa lesz akinek Set a neve és hosszú fehér haja van?
A fehér haj az stimmel, de sem nem hosszú, se nem Set, se nem fekete kard lóbáló.
De majd a következő mangám főhősét hívhatják Setnek, ha akarod (elvégre nekem mindegy, csak legyen neve).
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:38 pm

Levizelem setünk haját és mindjárt fehér lesz (ja mégsem, inkább sárga).
Ha gondok vannak a nevek kitalálásával naka javaslom a főgonosznak a mazo(p)ista nevet Very Happy

Visszatérve a prioritásokra akár hárman is el tudtok aludni nálunk (ha ketten megosztoznak egy kétszemélyes fotelágy-sarokgarnitúra-nem tudom mi a neve izén) HA és ismétlem HA, úgy alakul, hogy tudtok nálunk aludni.
De ezt asszem csütörtök estig tudni fogom, és majd szólok,
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 9:44 pm

Milyen alvás? Felfedezzük pestet!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 10:25 pm

3nál úgyse lennénk többen. Set+Hajas összebújik, én meg elleszek a földön is ha adsz valami takarót.
De alapvetően lehet hogy reggelig bulizok, majd meglátjuk és persze csütörtökön derítsd ki mi lesz. Hol is van konkrétan a lakás?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 1:34 pm

Örülök, hogy ilyen pozitívan állatok hozzá az éjszakázáshoz, ugyanis mégsem lesz hely (azaz csak akkor ha mindenki a földön alszik, de akkr hálózsákot is hozzatok Very Happy

Amúgy 13. kerület, nem túl messze az Árpád hídtól
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 4:44 pm

Nem gond, akkor reggelig elleszek. Lesz beszédtéma az biztos.

Toki és Isti és én (+ az emó ember ha mégis jön de már leszarom) , akkor olyan fél 2 környékén találkozzunk a plázában, beregisztrálunk időben, megbeszéljük a győztes stratégiát meg ilyenek lol.

Többiek(Ragnaros, Naka, Set, Hajas stb) egymással beszéljék meg, mikor menjenek a kocsmába, mi is csatlakozunk, amint kiesünk de a győzelem a cél természetesen.

Utána este, éjszaka mindenki azt csinál, amit akar, részemről megvan a program és NEM fogok ettől eltérni, tehát nem fogok a buli helyett Pesten ideoda csövezni borozni veletek, bármennyire is jól hangzik. Én senkitől nem várom el, hogy eljöjjön velem olyan buliba, ahol nem fog neki tetszeni a zene, ugyanakkor mégis javaslom ,elsősorban Setéknek, hiszen ha AMÚGY IS reggelig valahogy el akarják teltetni az időt akkor NEM KURVÁRA MINDEGY, hogy ott szenvednek vagy kint az utcán a hidegben? Toki, Isti, ugyanúgy, nektek is javaslom, lesznek fotelek, le lehet ülni, ez inkább egy klub és nem hagyományos értelemben vett diszkó, amennyire a honlapjukon nézem. Belépő 800 forint, igen bazmeg drága, ez van. Ha mégis úgy alakul hogy Istinél lehet aludni, akkor meg gyalog is közel van ez a hely, mivel a Duna Plaza mellett van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Október 20. szombat sörözés (kólázás)   Október 20. szombat sörözés (kólázás) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Október 20. szombat sörözés (kólázás)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: