Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Set
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcap50%HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcap30%HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA találkozó.....nálam

Go down 
+10
Breaker
NAKA
Makk
hajas
Ragnaros
R3dNeX
Set
Nheil
Tarantila
Istipisti
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 5:57 pm

Gyűlünk szépen gyerekek, csak így tovább, jöjjön mindenki bátran, minél többen leszünk annál jobb.
A piásoknak annyit, hogy viszek természetesen valamennyi pálinkát (Naka azt hiszem a múltkor is értékelte, meg Makk kedvéért sem hagynám ki). ha valakinek a pia kérdéses, akkor pár száz forintért lehet venni azt hiszem 2 literes spar-os sört, de valószínűleg az is olyan lez, mint a bor amit említettetek.
Ha pedig be meritek vállalni, vannak otthon valami nagyon régi piák (likőr, brandy bor meg még fogalmam sincs micsoda, és ha nem vagytok félősek megkóstolhatjuk jók-e még)

Breaker: remélem meggondolod magad, és a talánról biztosra váltassz (a meggyőzésedhez kérnék tippeket ha lehet Very Happy ) Inni nem kell persze, nem fogok én se Smile lényeg, hogy jól érezzük magunkat.


A hozzászólást Istipisti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 03, 2012 6:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 6:16 pm

Az a baj, hogy én egy ilyen antiszoc gyerek vagyok aki inkább otthon kockul, minthogy elmenjen bárhova. Kivételek vannak, ami kötelező (iskola), szülők visznek el, én jónak tartom (YGO [verseny] minél több emberrel és minél jobb díjazással) és lehet még valami egyéb.

http://buli.html

Error 404
Page not found.

Ezeket mind öszefoglalva: nem lesz könnyű meggyőzni.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 6:21 pm

Breaker írta:
Az a baj, hogy én egy ilyen antiszoc gyerek vagyok aki inkább otthon kockul, minthogy elmenjen bárhova. Kivételek vannak, ami kötelező (iskola), szülők visznek el, én jónak tartom (YGO [verseny] minél több emberrel és minél jobb díjazással) és lehet még valami egyéb.

http://buli.html

Error 404
Page not found.

Ezeket mind öszefoglalva: nem lesz könnyű meggyőzni.

Lesz pina!

Ha más nem Hajas
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 6:49 pm

óóóóh honnan lesz már ? Very Happy újítasz ilyen beton pillangókat akiknek még bajszuk is van meg a combjukkal kettéroppantanak ? xD

ha buzulni akar pók akkor vonatozunk és én vagyok a kalauz What a Face
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:02 pm

Hajas a kalauz a buzivonaton Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 8:12 pm

nekem a legjobb Very Happy mindenkin átmegyek Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:18 pm

Naa még elijesztetek mindenkit Very Happy
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 1:47 am

Istipisti írta:
A piásoknak annyit, hogy viszek természetesen valamennyi pálinkát (Naka azt hiszem a múltkor is értékelte, meg Makk kedvéért sem hagynám ki).
Hülyéskedsz!? Nagyon jó kis pálinka volt az!
Good job
Istipisti írta:
otthon valami nagyon régi piák (likőr, brandy bor meg még fogalmam sincs micsoda, és ha nem vagytok félősek megkóstolhatjuk jók-e még)
Benne vagyok, nem tartom magam félősnek Very Happy. Ha meg nem jó a pia, akkor yu-gi-ohról váltunk Jackass-re!!!
Gonosz gondolat

Breakernek: gyere-gyere ne hagy ki egy jó lehetőséget, a gép elött télen kell rohadni, nem nyáron! Laughing
És ha más nem is, de én ragaszkodom hozzá hogy gyere Razz

Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 2:13 am

El kéne valahogy intézni, hogy el tudjak menni... Ki tudja, hátha, ha nem is, mindenesetre annyit közölnék, hogy mióta Hajas azt írta hogy a vonaton ő lesz a kalauz, és hogy "átmegy" mindenkin, nekem és Jiijonak vonatfóbiánk lett. xD
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 2:16 am

a Jackass ötletet támogatom cheers
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 2:18 am

Még csak most írok, de már itt van az az ember...És hétfőn vonatra kell szálnom majd... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Jiijo

Jiijo


Posts : 63
Join date : 2011. Apr. 02.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-2

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 2:18 am

Kúrva istenit, hogy én még1x nem szállok vonatra. xD
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 2:19 am

Felgyújtom az összes máv vasutat. xD
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 8:21 am

Lehet mégse megyek nem férek fel a vonatra mivel túl BESZŰKÜLT vagyok. pig
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 10:56 am

Amúgy viszek 2 decket biztos azért, pálinkát is, meg magamat!
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:39 am

hajas91 írta:
a Jackass ötletet támogatom cheers
Tudtam én, hogy te vagy az én emberem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 3:36 pm

És ezek után ti még csodálkoztok, hogy eddig egy találkozóra se mentem. Most elkezdtem gondolkodni, hogy ezen ott-e a helyem. O_o Féltem popimat O_o
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 4:17 pm

Medve csapdát bele aztán jó lesz az!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 10:00 pm

Ragna: én is féltem, de folyik a ház mögött egy patak, aki túlmelegszik azt legfeljebb beledobjuk lehűlni Very Happy Már csak ezért is gyere xd
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 10:23 pm

Ezért mondta Pók hogy szervezz be csajokat Very Happy
Hát ha meleg lesz ha nem hajast be kellesz dobni Very Happy
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 10:36 pm

Set-et viccesebb lenne mert ő keménykedik állandóan meg a hosszú hajúakat még viccesebb eláztatni mert akkor majd úgy fog kinézni mint a körből a csaj What a Face


A hozzászólást hajas91 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 04, 2012 11:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 10:50 pm

bele lehet odaa esni anélkül is, szóval lehet nem is lesz rá gondunk
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:29 pm

elég pár feles, meg sör, főleg ha meleg lesz, aztán potyognak oda bele maguktól az emberkék Very Happy

amúgy ki menne pestről?

ha mégis úgy alakulna h mennék
mert sajnos nem kis távolság és nem olcsó
kérdés h lesz meló

akk esetleg lehetne pesttől bandával menni
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:52 pm

időpont mikor lesz végleges ? Razz
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 12:58 am

Pestről mennyi idő Miskolcig a vonat?
Azért kérdezem hogy mennyi dobozos sört vegyek előtte hogy az útra mennyi lenne ideális.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA találkozó.....nálam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA találkozó.....nálam
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» HUDA találkozó nálam 2.
» HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban
» HUDA film klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: