Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Set
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Makk
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Toki
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_voting_barHUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcap50%HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcap30%HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA találkozó.....nálam

Go down 
+10
Breaker
NAKA
Makk
hajas
Ragnaros
R3dNeX
Set
Nheil
Tarantila
Istipisti
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:07 am

R3dNeX írta:
...akk esetleg lehetne pesttől bandával menni
Hát én nem számítok bandának, de jövök Pestről Very Happy

Nheil írta:
Pestről mennyi idő Miskolcig a vonat?
Azért kérdezem hogy mennyi dobozos sört vegyek előtte hogy az útra mennyi lenne ideális.
Szerintem cirka 1 óra, de 10 dobozból még (túl nagy) baj nem volt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 6:33 am

Nem jösztök el Miskolcig mert előtte 2vel kell leszállni. De am 2,5 óra lenne.
Az jó pár sör Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 10:51 am

Ha jövök, én is Pestről jövök.
Sör? Too mainstream. Én inkább vizet hozok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 10:59 am

De szerintem ez nem volt kérdés, hogy akik innen jönnek azok együtt mennek, mi fasznak mennénk külön? xD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 12:38 pm

hát nem volt kérdés
de épp az egyértelmű dolgoknál szokott az lenni h a végére teljesen más sül ki
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 1:25 pm

Rednex te mi a szarért nem csatlakozol be a Comodo hálózatba amikor már mindenki ott van és olyanok is akik nem hudások? Úgyse hiszem el hogy mindenkinek megy csak neked nem.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:07 pm

nehezen válók a hamachitól Very Happy
még siratom Razz

ha lement a hétfő akk majd csatlakozom
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:10 pm

GG kellemés egyszemélyes siratást akkor.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 11:05 am

http://screenshot.xfire.com/s/123265785-4.jpg
Ilyet is játszhatunk ha van rá igény Very Happy (szeretek nyerni)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 11:21 am

Én maradnék a konvencionálisabb póker, ygo, alcoholity féle dolgoknál.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 1:04 pm

Az milyen játék? Egyébként én inkább erre gondoltam. http://9gag.com/gag/1374154
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 1:19 pm

Ilyen : http://szuletesnapiajandekok.com/sites/default/files/Alkoholi.jpg
Sztem ez jobb Very Happy Van benne kártya is, az még pluszba szopathat
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 5:11 pm

Június 13-án elhagyom ezt a fostalicska országot a nyár végéig, ergó nekem csak előtte lenne jó.
A vizsgáim valószínűleg 5-6. környékén fejeződnek be, szal nekem konkrétan egyetlen hétvége, a 8-9-10 lenne a megfelelő. Ha ekkor lesz, most úgy néz ki, megyek (ez még változhat ha vmiből UV-zni kell), ha nem ekkor lesz, akkor nem. De úgy alapból nekem elég necces ez, szóval ne igazítsátok hozzám, ahogy nektek jó.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 10:23 pm

A 8-9-10 hétvége nekem tökéletsen jó azt hiszem, szóval megpróbálhatjuk megoldani (habár mintha Rednex is azt mondta volna, hogy pont 8-án nem ér rá)
Viszont most van otthon egy tálca fölös sör, ha valakinek ez több kedvet csinál...
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 10:37 pm

A + sör kifejezetten csábító.
Akkor maradjunk a 8-9-10 hétvége körül legyen ez a kiindulás és akkor úgy tervez mindenki előre.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 11:38 pm

Toki
Amerikába mész "nyaralni" ?Very Happy
ez az a táborozós cucc, ahol 1 hónap tábor, maradék időbe meg vmi meló?
Ha az, ha nem, majd mesélhetsz Very Happy
Én jövőre próbálkozok be vele


Összejövethez, meg hát jah, 8-án megyünk Nagyszüleim 50. esküvői évfordulójukra, és akk ott leszünk kb 10 napot

Az hogy én megyek e, még annak a függvénye is hogy végzek a vizsgákkal, igazából 1 tárgy lesz kérdéses, ami ha meglesz akkor megyek, ha nem lesz meg akkor még nemtom hogy lesz

De hogy 8-án megyek arra 90% esély van
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 2:41 am

akkor lassan el lehet dönteni ki jön 100% és ki nem
meg össze kéne írni a neveket ... pálinkát valszeg hozok (ha addig nem iszom meg xD)
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 4:39 am

Red, aha Amerika, 2 hónap táborban meló, aztán kedv (meg megmaradt pénz) szerint utazáspartyzás. Mivel én még csak szaros 20 éves leszek idén nyáron, nem fogok tudni legálisan piálni, márpedig azt ott ellenőrzik mocskosul. Van jó oldala is - így több marad a tábor végére, és többet tudok utazgatni. Aztán szeptemberre vissza kell érni tanításra, máskülönben necces, hogy adnak jövőre is vízumot.

On topic: .
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:04 am

Most már mindenki belépett a Comodora kivéve a legnagyobb közösségi ember - R3dnex.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:34 pm

(Toki még mindig nem, de ő már csak pókerezik, nemtom számolni kell-e Very Happy)

Hűha nekünk fasza lesz ha 8-9én lesz mert utána 11-12e osztálykirándulás Very Happy

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:55 pm

Thoci mindenképpen egy szarházi mert az oké hogy már nem ygozik, mert mi se nagyon, legalábbis én csak akkor ha verseny van, de látszik ennyire szart se ért neki ez a közösség ha csak úgy egyik napról másikra itt hagy minket a gecibe. Ygo nélkül is lehet fórumozgatni.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 6:51 pm

Támogatom, hogy fixáljuk le az időpontot, mert nekem is fontos lenne nagyon jó előre tudni, mert idegenforgalommal foglalkozunk és azt a házat bérbe szoktuk adni, tehát tudni kell mikor leszünk mi ott.

Azért lenne jobb a júni eleje, mert akkor még kevesebb a turista, tehát nagyobb eséllyel lesz szabad a ház amikor menni akarunk.
Akkor tehát használjuk kiindulásként a 8-át pénteket. Ha ekkor lesz a buli, akkor én is a pestiekkel együtt megyek.
De valószínűleg 15-e is ugyanolyan jó, ha sokaknak nem felel meg.
Várom akkor hogy ki meliyk időpontra szavazna. (gondolom péntek délután/este szombat lenne az időpont ami mindenkinek a legjobb)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 6:58 pm

Én 9et mondok. Mi még 8án sztem vizsgázunk (fogalmunk sincs hánykor), plusz ha szombaton lenne akk fel lehetne rá készülni rendesen, ott lenne rá a délelőtt.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 7:00 pm

és kajálna egész nap Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 8:49 pm

Akkor legyen június 9.

De aki nem lépett be comodoba az nem jöhet. confused
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA találkozó.....nálam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA találkozó.....nálam
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» HUDA találkozó nálam 2.
» HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban
» HUDA film klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: