Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Tarantila
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Istipisti
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Set
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
R3dNeX
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
NAKA
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Makk
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Ragnaros
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Cslk
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Toki
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcap50%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcap30%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcap10%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_lcap10%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála

Go down 
+7
R3dNeX
Tarantila
Breaker
Istipisti
Set
Ragnaros
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 8:54 pm

Unatkoztam a múzeumban ahol teremőr vagyok és egy újabb nagyon értelmes topik jutott eszembe, szabadon másolhatók a kategóriák és újabbakkak is kiegészíthetők. Következzenek a legek.

Legkreatívabb játékos : Joco
Legjóképűbb : Tarantila
Leghülyébb nevű : hajas91
Legmákerebb : Joco
Legjobb irányban megváltozott : Set
Legnagyobb művészlélek : Naka
Legszórakóztatóbb duel közben : Freed
Legnagyobb diplomata : Istipisti
Legjobban olyan zenéket hallgat, mint én : Rednex
Legjobb humorú : Szaba
Legönteltebb : Joco
Legnagyobb lelki faszverő : Toki
Aki egy Rejtő Jenő-karakter is lehetne : Istipisti
Legnagyobb hajú : Makk
Leggyerekebb arcú : Toki
Leggyorsabban sört ivó : Makk
Legnagyobb flamer : Toki
Legnagyobb önpusztító : pendecho
Legnagyobb cheater : Kyosuke Kiryu
Legnagyobb anime buzi : Ragnaros
Legértelmetlenebb topik létrehozó : ezt magamnak adom
Akinek a kutya se tudja hogy kell kiejteni a nevét: Jijo
Legnagyobb angol buzi : Dawe
Legnagyobb troll : Cslk
Legnagyobb régi whiner : Sadei
Legnagyobb modern whiner : Rednex
Legnagyobb ruling pro : amcsi
Aki a legkomolyabban veszi a duelezést : Breaker
Legtrehányabbul felöltöző : Isti
Egyszerre retardált és ugyanakkor jó arc is : Szaba
3 nő akit most nagyon meg lehetne... :
Elisha Cuthbert Scarlett Johansson VV Kinga
Legjobb sorozat : 24
Legjobb könyv : Trónok harca
Egyetlen párt, ami reménykeltő : Jobbik
Legjobb szöveges szám : Scooter - Hyper Hyper
Legjobb instrumentális szám : Scooter - Trance Atlantic
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 9:13 pm

Hát... öh... kössz... nagyon... öhm... meghatódtam? scratch
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 10:06 pm

Joco itt sincs és mégis többet kapott mint én confused
Lehet meg kéne változtatnom a nevem Set4-re
(legnagyobb máker:Isti)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 10:11 pm

Az nem számít ki mennyit nyert. De mindenki nyert legalább egyet. Nem tudtam annyi különböző kategóriát kitalálni, majd ti folytathatjátok lol.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 10:42 pm

ez már tényleg gáz, ha még Nheil is észrevette, hoyg trehány vagyok
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 10:52 pm

Vedd nagyképűségnek, ha akarod, de a "Legnagyobb ruling pro" címet 2009.08.08. -án elnyertem amcsitól. (élőben dueleztem ellene és nekem volt igazam ahhahaha *evil laugh*)
Különben is vagy fél éve nem volt online és azóta pláne én vagyok a ruling pro xd
Kinek van itt RC-1 rajtam kívűl?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 12:40 am

Breaker írta:
Vedd nagyképűségnek, ha akarod, de a "Legnagyobb ruling pro" címet 2009.08.08. -án elnyertem amcsitól. (élőben dueleztem ellene és nekem volt igazam ahhahaha *evil laugh*)
Különben is vagy fél éve nem volt online és azóta pláne én vagyok a ruling pro xd
Kinek van itt RC-1 rajtam kívűl?

Azért az RC-1-et még Dreamer is lerakná -.-' Papa
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 1:06 am

VV Kinga nem tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 1:44 am

Lol már mi nálam ez az onpusztíto duma? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 2:09 am

Crystal meth, Crocodile, stb geek
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 8:26 am

Hé azt hittem ti is osztotok ki pár díjat.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 8:30 am

Úristen tényleg VV Kingát írtál?? affraid Gondolkodok
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 8:59 am

VV Zsófit akart nekem megírta comodon Very Happy
Breaker : /life
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 6:14 pm

Óhh köszi Nheil, ez a díj bejövős, bár igaz, a tudás ártalmas. Ja és ahogy Set mondta, én vagyok a Funny Guy, a Core a csapatban, ezen téren. Tehát reklamálok a díjamér! ˇˇ Pacsker! Ja és a díjátadás előtti beszédem:

- Köszönöm anyukámnak a sok rántott husit, nélkülük nem ment volna, ja és, aww yeah!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 7:26 pm

Mi a bajotok Kingucival? Én se beszélgetni szeretnék vele. Aki azt mondja nincs jó teste annak eléggé baj lehet az ízlésével? Ki akkor a jó testű nő?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 7:39 pm

Ban?

Tarisznyarák feje van
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 7:48 pm

Ha lenne lehetőség büntetlenül jól megrakni, ki ne élne a lehetőséggel? Ráraksz egy zsákot a fejére. Aki még ezzel együtt se hajlandó, az HOMOSZEXUÁLIS, ASZEXUÁLIS vagy simán RETARDÁLT.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 9:08 pm

Hát nekem fontos azért a fej is Very Happy, meg liba se legyen

jó testű nőből Magyarországon millió van, ebből büszkélkedhetünk Very Happy
meg sokan vannak jobb testtel és valódi mellel
(lehet azért mondom mert van bnőm, de ha nem lenne akkor is ha nagyon kilennék éhezve Very Happy)

Úgyhogy akkor én Tunte vagyok XD
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 9:53 pm

Persze hogy ő is lerakná. Sajnos még RC-2 nincs, talán nyáron lesz.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 10:33 pm

Lehet ha nem tudnám mekkora picsa meg, de nekem sok ronda csaj jobban bejön mint :S
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimePént. Május 18, 2012 11:10 pm

Mi az az RC-1?
ruling class?

EDIT: közben rájöttem: "Retard Class-1", HAHA. Sorry
Komolyra fordítva a szót, megnéztem a feladatokat és nagyon könnyűek, viszont ez szült egy új kérdést: mi az a Cossy ID, és hogy lehet szerezni (ingyen)?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 3:03 am

Beírsz randomra XD számot, vagy lemész HF-be és megkéred Robit, hogy adjon. De inkább írj be randomra.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 10:47 am

Jahm, de ez az "gyáá rc1 vagyok meg rc2 leszek" csak lelki faszverésre jó max, meg elmondhatod anyukádnak aki büszke lesz rád Very Happy ,YCS-eken is volt olyan hogy azt se tudták mit csináljanak a judge-ok pedig ott nem egyedül néznek egy meccset. Ezt a netes izét, ami már mellesleg több éves, meg dawe is kitölti neked 80%ra.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 11:44 am

Breaker szeretném megkérdezni, milyen zenéket hallgatsz? De azt nem válaszolhatod hogy "mindenfélét" mert az nem éri.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 8:39 pm

Többnyire azt ami azokban a játékokban van, amivel szoktam játszani.
pl GTA San Andreasból a hip hop jött be nekem. De a versenyzős játékokból is vannak amik jobban tetszenek, NFS Undercover-ből pl A Prodigy-féle zenék jönnek be.

Megint leírom, hogy igen, tudom, hogy az RC-1 lófasz. De nincs más. DNes judge/admin teszten pl 17/20at értem el. Már csak azért is Judge leszek, mert displayeket kapnak (bár lehet nem mindig jössz ki +ba). Ha akartok csinálok nektek egy nem hivatalos kérdéssort amivel lemérhetitek a tudásotokat mielőtt beszóltok, hogy szart se tudok. Az, hogy YCSken is volt olyan, az azt jelenti, hogy alkalmanként előfordulnak nehéz helyzetek, de 95%ban tudják a dolgukat, és az elég jó.

RC - Rulings Comprehension

COSSY ID az egy kártya azonosító, amivel a hivatalos adatbázisba bekerülsz. Robi nem tud adni, mivel nem vagyunk hivatalosak (dolgozom rajta, de basznak válaszolni az emailjeimre). Én is csak külföldön tudtam beszerezni egyet (előzetes egyeztetés alapján). Amúgy hivatalos versenyen amikor nevezel és még nincs akkor kapsz egyet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Történelmi verseny 2.0 első forduló
» Yugioh történelem verseny első forduló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: