Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcapElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_voting_barElső hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcap50%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcap30%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcap10%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_lcap10%Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála

Go down 
+7
R3dNeX
Tarantila
Breaker
Istipisti
Set
Ragnaros
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 8:45 pm

De én nem akarok judge lenni, szerintem sokkal viccesebb anélkül nagytudásúnak lenni. albino Am nem csak hogy judge de még csak játékos se akarok lenni.
De beszólni mindenkinek be fogok ezentúl is haha.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 8:52 pm

Hehe Very Happy Csinálj én megnézném
Wondershare Quiz Creator programot tudom ajánlani, nyáron mikor még nagyon olvasgattam az ilyen advanced szarokat azzal akartam csinálni egyet de nem jutottam el csak vmi 50 kérdésig Very Happy

ÉS nem azt mondtam hogy szart se tudsz, hanem azt hogy nem érdekel senkit Very Happy Nagy a különbség.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 11:35 pm

Hát jó lehet nyáron akkor csinálok egyet.
És nem csak azért jó tudni a szabályokat mert másokat kisegíthetsz vele, hanem magadat is. Szvsz (ez szaba védjegye?) nem lehet jó játékos valaki, ha nem tudja a rulingokat elég jól. Ha meg már elég jól tudom a rulingokat akkor nem kell túl sokat tennem ahhoz, hogy jó judge legeyn belőlem - legalábbis a ruling téren.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 2:17 am

Azt elmondom neked, hogy itthon Judge legyél be kell nyalnod. Tök mindegy milyen papírod van, te is tudod itt sokszor hogy állnak az emberhez.

Mo-n ezt a Yugioh dolgot el lehet felejteni, max funnak jó, de nincs normális díjazás meg semmi, nincs cél amiért küzdeni lehet. Régen egész dispplayeket kaptak a nagy versenyen a győztesek, Ipod stb. Most meg ha mákod van bontasz egy Hornetet és az első jól jár.

3-madik én 1-2 emberen kívűl nem kedvelek senkit aki élőben tolja, totál szánalmas emberek, akik tényleg kiélik magukat ebben, hogy nekem van egy papír JD-m és kimegy kiverni rá. 12 évesek több 10ezreket költenek a játékra anyuci apuci pénzén, és itt nincs megbecsülésse.

Akinek sok lapja vagy pénze van, annak nyalják a seggét stb. HKK-ban pl ez máshogy van eleve magyar játék. Ott ha jó játékos vagy, de nem akarsz befektetni, akkor egy profi ad neked paklit, te benevezel és felezitek a nyereményt. Ami első 2 helynél egész jó komolyabb versenyeken a többi helyezés is fasza.

Pl ott én 4 sráccal meg egy csajjal gyűjtöttem együtt a kártyákat. Yugiohban csak az irigység és a én vagyok a legkirályabb nyomorék szindróma számít. Jah meg a verjük meg a Pottert. Meg nyaljuk Dreamer segét, hogy adjon lapot.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 10:22 am

Minek ruling, Azt hittem azért játszunk ads-el, hogy ne kelljen tudni.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 5:19 pm

De isti jobb ha tudod mit csinálsz mielőtt belemész, nehogy máshogy történjen és akkor lessél meg mondjad, hogy biztos bugos stb

Én se itthon akarok judge lenni, legalábbis amíg nincs támogatás

Azért a nyomik mellett van pár jófej (de sajnos kevesebb)
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 5:33 pm

Én is vettem eredeti lapokat 1-2 sráctól, meg HF-ből is már, de könyörgöm, kurva drága, amire az ember összerak egy decket, addigra összeszarja magát, kivéve, ha nem vagy kőgazdag (lásd: yugiohplayer.hu- dave) felveszem a gyereket msn-re, keménykedik hogy neki gószt rer jédéje van, meg faszom, azt dagadtabb mint a narutoba chouji lol... mást nem tud felmutatni, én legalább büszkén állítom, hogy mások picsájának nyalása nélkül, meg nagyképüsködés nélkül bekerültem egy jó közösségbe, ahol tényleg fun a duel, persze vannak rage-es pillanatok, szar kezdőkéz, meg miegyéb, de akkor sem az a fontos erre, hogy ki nyer és ki nem, hanem a játék élvezete. HF-be meg vérkomolyan veszik. Én nem fogom mások barátságát lecserélni pár szaros lapra... A rulingokkal kapcsolatban meg, ADS-el sokkal könnyebb megtanulni szerintem, mert ott elég megnézned, nem kell utánna olvasni, megnézed, megmarad a fejedbe, tudod. Kb. ennyi. Aki meg még a DN-t használja(van jó pár ilyen academy) azok meg vagy szimplán retardak, vagy baj lehet a fejükben, az ADS már rég hazavágta a DN-t, szerintem. (csirkésreklám)
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:31 pm

aki DN-t használja, szerintem inkább tiszteletet érdemel, hogy nem választja a könnyebb utat, és át is gondolja, hogy mit hogy kell csinálni, enm hagyatkozik az ads-re, hoyg az majd úgy is megmondja neki, hogy mit kell, mg akkor is ha saját maga nem tudja (saját tapasztalat). A tanulás persze dícséretes, csak nem szabad átesni a ló túloldalára, és adottnak venni azt, hogy majd az ads úgy is tudja mi a helyzet.

Igen, mondhatjátok, hogy akkro miért nem használok én is DN-t, de kivel használjam, ha mindenki ads-el tolja? (ja meg amúgy sincs kedvem mostanában duelezni)
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 10:49 pm

DN szinte már csak akkor jó szerintem, ha nincs kivel tesztelni. Ott meg átvághatnak simán, ha nem figyelsz oda, meg aztán, ha nem reagálsz időben, akkor ott simán reklamálnak, ha 2mp-vel később kapcsolsz. Amióta ADS-el tolom, én is jobban át tudom gondolni a szituációkat. Sokat segített nekem, meg gondolom másoknak is a DN, de az ADS átveszi lassan az irányítást, hát még ha jön valami story mode-os ygo is valahonnét, vagy a ygo online 4, arra is lesz jó pár vevő emberke...
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 12:28 am

Mióta az ADS-t használom, sokkal szebbek, és egészségesebbek a napjaim. Hála az ADS-nek úgy érzem, hogy végre teljes életet élhetek.
Köszönöm ADS.
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 30
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 6:32 am

Már csak szerver alap kéne hozzá, akk még jobb lenne!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 6:49 am

Pisti én melóban tudok DNezni Very Happy Jocoval szoktam mostanság tolni meg régi csapattársakkal, mert ol school játékosokkal =)
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 2:37 pm

Azért ha lenne egy JD lapom élőben, lehet hogy én is kiverném rá, de egy Red Nova Dragonra egészen biztosan.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 12:48 am

van Red Nova Dragonom :S
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 3:10 pm

És ez hány csajnak jött be eddig?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 8:42 pm

Mr. alacsony intelligencia elemében van a héten lol.
Mi ez, megszállt a beszólási démon?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 10:48 pm

Set írta:
És ez hány csajnak jött be eddig?
Set,
Te Admin vala, a te dolgod valá
Az eltévejedet bárányok terelgetése
A tiszta s szent útra, hogy lényük tisztán
S borjú gida ártatlanságával üdvözölvén Szent Pétert.
S nem az, hogy paraszt valálj te köcsög.

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Good-shepherd
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 11:40 pm

NevemNaka írta:
Set írta:
És ez hány csajnak jött be eddig?
Set,
Te Admin vala, a te dolgod valá
Az eltévejedet bárányok terelgetése
A tiszta s szent útra, hogy lényük tisztán
S borjú gida ártatlanságával üdvözölvén Szent Pétert.
S nem az, hogy paraszt valálj te köcsög.

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Good-shepherd

Ez fasza Very Happy
Am mikor lesz új fejezet?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 1:31 am

Set nem csak mod?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 2:49 am

Set írta:

.....Am mikor lesz új fejezet?
Sokára, mert most újrakészítem a prológust is, mert nem tetszik.
Miért?
Azért mert eddig a4-es lapra dolgoztam, hogy a5-ösön jól nézzen ki, alkoholos filccel csináltam (ami 10 oldalanként kb. 2000ft), elkapkodtam és kitaláltam egy jobb indítást.
- A4-ről cserélek B3-ra, aminek a végeredménye egy 300dpi-s b5-ös lapméret lesz (tömegnyomtatás kompatibilis, több panel fér egy oldalra és még részletesebbre lehet így csinálni)
- filcről váltok tusra (szebb vonalak, van fehér szín is és 10 oldalanként kb 100ft)
- új prológus sokkal részletesebb rajzokkal (azt találtam ki, hogy csak a Secound World-öt magyarázza el, de részletesebben, és az ezt követő fejezetek egyesével mutatják be különböző emberek életét kis sztorikkal. Ezek nem fognak összefüggeni, de amikor megvan az összes bemutatás az utolsó végén összegyűlnek. Aztán a második Kötetben meg már együtt kalandoznak.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála   Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első hivatalos varacskos disznó díjkiosztó gála
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Történelmi verseny 2.0 első forduló
» Yugioh történelem verseny első forduló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: