Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Tarantila
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Istipisti
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Set
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
R3dNeX
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
NAKA
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Makk
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Ragnaros
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Cslk
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Toki
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 5 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 5 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcap50%Általános kérdések - Page 5 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcap30%Általános kérdések - Page 5 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Általános kérdések - Page 5 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Általános kérdések

Go down 
+27
hajas
kageoni
Dawe
fuhaaa
XST
NAKA
R3dNeX
Breaker
Yusei
ArtificialSoul
Szaba
Csabi
Rochester
Toki
Set
dotamaster
Nheil
yami05
Siverius
Istipisti
Freed
Cslk
Tarantila
Joco
pendecho
Sheodon
Ragnaros
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 4:31 pm

És ezt csak úgy a hasadból mondod vagy valahol láttál ilyet leírva?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 4:56 pm

Csak két oldalt találtam ahol ezt már megkérdezték : link1
link2
Am nemtudom miért zavart össze az effje én is simán rávágtam volna hogy lehet, mint ahogy Joco. Smile
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 6:55 pm

Nheil írta:
És ezt csak úgy a hasadból mondod vagy valahol láttál ilyet leírva?

Nem hasraütésre ment, már máskor is mondtam h lehet, de úgy látszik nem tartasz annyira jónak, h elhidd nekem, szal nem volt kedvem még1szer kifejteni.
Vissza az elejére Go down
ArtificialSoul

ArtificialSoul


Posts : 13
Join date : 2010. Sep. 11.
Age : 33

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 10:34 am

Nem akartam új topicot létrehozni, mert egyszerű a kérdésem, ezért inkább csak itt megkérdezem:

Tudja vki véletlenül, h KCVDS-re mikortól lehet majd újra regisztrálni, mert jelenleg biztonsági óvintézkedések miatt nem lehet, nekem pedig még nincs accountom. Hátha a fórumukon ír vmi infót. Én nem bírom megnézni, mert csak bejelentkezett felhasználok nézhetik meg a topicokat.
Vissza az elejére Go down
Yusei

Yusei


Posts : 87
Join date : 2010. Jul. 31.
Location : Magyarország (Hungary)

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Yusei   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 11:49 am

Hát ezzel az a probléma hogy nem igazán lehet előre tudni (vagy legalább is én nem tudtam régen). Mert hogy össze-vissza nyitják zárják a regisztrációt. Nekem is amikor még anno regeltem vagy 1 hónap biztos eltelt mire sikerült elcsípnem egy éppen nyitott regisztrációt. Tehát csak annyit tudok tanácsolni hogy sűrűn nézegesd a kc reg részét hátha pont akkor már lehet. Én is ezt csináltam és így is 1 hónapig várakoztam arra hogy regelni tudjak ahogy már fentiekben írtam. De hátha neked szerencséd lesz és jóval kevesebb időbe telik majd a regre való esély mint nekem.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 3:28 pm

Artificial adok neked accontot, van ey fölös ami ilyen mindenki accountja. Majd elküldöm PM-be.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 4:10 pm

Remélem nem pendechora gondolsz mer azt már az evil gazdája módosította.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 4:29 pm

Szaba írta:
Remélem nem pendechora gondolsz mer azt már az evil gazdája módosította.

Tényleg Sad
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 4:47 pm

Szaba írta:
Remélem nem pendechora gondolsz mer azt már az evil gazdája módosította.

FUCK IT!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 4:53 pm

hunpro-t kapja meg Smile ő a public a accountom...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 5:39 pm

Ok, akkor lenne egy kérdésem.

Ha Goyo Guardian K.O.zik, akkor nem hívja a szembenállót, de ha Blue Thunder T-45 K.O.-zik, akkor hív tokent. Tudom, hogy a Goyo feltétele, hogy Gravebe kerüljön a szembenálló szörny
- T45-nek pedig nem- nem csak hogy megsemmisítse, de attól még a gravebe kerül. Valami értelemes magyarázat van erre, vagy csak azt mondták, hogy így van és kész?
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 6:12 pm

When this card destroys an opponents monster by battle, Special Summon 1 "Thunder Option Token" (Machine-Type/LIGHT/Level 4/ATK 1500/DEF 1500).

Goyo:When this card destroys an opponent's monster by battle and sends it to the Graveyard, you can Special Summon that monster to your side of the field in face-up Defense Position.

Lemaradt a szöveg. :/
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 6:36 pm

Ismerem mindkét kártyát, és tudom a rulingot, csak fikázom, mert teljesül a Goyo feltétele.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:18 pm

Akkor teljesülne ha Goyo a mezőn maradna mert az effje ott aktiválódik. De mivel elpusztul no eff.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:22 pm

De sem a goyonál, se a t45nél nem írja hol aktiválódik.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:32 pm

If "Goyo Guardian" battles an Attack Position monster with equal ATK and both monsters are destroyed, "Goyo Guardian's" effect does not activate.

"Blue Thunder T-45's" effect activates at the end of the Damage Step, when monsters that are destroyed by battle are sent to the Graveyard. If the monster destroyed in battle by "Blue Thunder T-45" is removed from play by "Dimensional Fissure", etc., "Blue Thunder T-45's" effect still activates.

If "Blue Thunder T-45" is destroyed by a card effect after damage calculation, its effect still activates.

Ezek a rulingok ennyi...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:42 pm

De én a magyarázatot kérdeztem, nem a rulingot...
Szóval akkor ez van, mert azt mondják (de odaírhatták volna a kártyára, hogy ne lehessen fikázni)
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:45 pm

Hát azt, hogy a kedves kártya tervezői miért nem írták rá, nem tudom meg lehet őket kérdezni o.O
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 9:24 pm

Konyhanyelven:

Goyo ha összeütközik pl egy msik 2800assal akkor mind2en egyszerre menneg gravebe így Goyo "nem látja" hogy a másik monster gravebekerül. Blue Thundernél csak simán destroy van szal azt meg érzékeli mer kinn van a fielden mielőtt pl egy ryko flip effectje leszedné.


A Damage Step substepekre van osztva és Thunder ha jól tom substep 5ben aktiválódik, Goyo meg substep 7ben szebben fogalmazva.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 9:47 pm

Tetszik a fogalmazásod.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:28 pm

de pl vannak equip lapok amire rá van irvva ha a lény elpusztul, akkor az equip lap is mgy gravebe

és mi van azokkal az equipl apokkal amire nincs ráirva? Very Happy
megy ugyanúgy gravebe
csak ami a gond hogy nem egységesen van megirva....

ez csak mellékesen érdekesség sztem..
vagy csak én látom úgy...



de a kérdésem lenne, hogy ultimate offeringet egy körbe akárhányszor lehet aktiválni?


mert maga a leirás is érdekes, hogy you can pay 500 lp to normal summon 1 extra monster.

saját értelmezésem alapján nekem ez azt jelenti h körönként egyszer lehet

mert ha kétszer csinálja akkor az dupla extra normal summon
vagyis an extra extra normal summon lenne...

igaz nincs irva h körönként egyszer
de itt lép be megint életbe hogy az újabb lapokon le van irva hogy mi hgoy stb

mert ha többet lehetne, akkor azt úgy kelett volna irnuk hogy

you can pay 500 lp to normal summon an extra monster.
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:31 pm

If Ultimate Offering is face-up, you can activate its effect multiple times in the same chain.

http://yugioh.wikia.com/wiki/Card_Rulings:Ultimate_Offering

Első mondat. Nem csak azt mondja el, hogy többször lehet idézni, hanem azt is, hogy chainelheted magára.
Vissza az elejére Go down
Yusei

Yusei


Posts : 87
Join date : 2010. Jul. 31.
Location : Magyarország (Hungary)

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Yusei   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:38 pm

Több szörnyet is lehozhatsz egy körben az offeringel persze csak addig amíg tudsz neki fizetni és van hely a monster fieldeden. Very Happy XD
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 4:12 pm

hát saja igy van
néha mintha közben módosítanának néha
most nem erre gondolok..

de köszi a válaszokat
Vissza az elejére Go down
ArtificialSoul

ArtificialSoul


Posts : 13
Join date : 2010. Sep. 11.
Age : 33

Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 12:16 pm

Ma játszottunk Istipistivel egy király duelt, és ő közben vmilyen lappal átvette az ő fieldjére a Jurrac Giganoto-mat. A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben Giganoto kinek a Graveyard-ját veszi figyelembe, mikor módosítja az ATK-ját?

Giganoto eff:
All face-up "Jurrac" monsters you control gain 200 ATK for each "Jurrac" monster in your Graveyard.

Mert az enyémben volt 8 Jurrac, az övében pedig 0, és 1600 ATK azért nem mindegy Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános kérdések - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános kérdések
Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Kérdések-
Ugrás: