Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Tarantila
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Istipisti
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Set
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
R3dNeX
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
NAKA
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Makk
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Ragnaros
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Cslk
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Toki
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcapÁltalános kérdések - Page 8 I_voting_barÁltalános kérdések - Page 8 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcap50%Általános kérdések - Page 8 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcap30%Általános kérdések - Page 8 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 8 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Általános kérdések - Page 8 I_vote_lcap10%Általános kérdések - Page 8 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Általános kérdések

Go down 
+27
hajas
kageoni
Dawe
fuhaaa
XST
NAKA
R3dNeX
Breaker
Yusei
ArtificialSoul
Szaba
Csabi
Rochester
Toki
Set
dotamaster
Nheil
yami05
Siverius
Istipisti
Freed
Cslk
Tarantila
Joco
pendecho
Sheodon
Ragnaros
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 4:13 pm

Set írta:
Jobb, szebb, hatékonyabb, nem fagy ki 3 percenként... Több lap van benne
és nem mellesleg nem kell letölteni és szarakodni ip-vel vagy hamachival (infó órán, munkahelyen hasznos tud lenni), továbbá pont emiatt nem csak windowsról tudod tolni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 6:05 pm

www.duelingnetwork.com

Csatlakozz és játssz ennyi nem kell szarakodni semmivel...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
fuhaaa




Posts : 8
Join date : 2011. Jul. 17.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:15 pm

tényleg nemrossz ez:P megprobálom, csak azé télleg kéne vmi angól tudás hozzá
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 5:27 pm

Sajnos a yugiohhoz kell, de játszhatsz a magyarokkal és akkor nem kell olyan angol tudás mert segítünk.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 11:09 pm

Nekem az a kérdésem hogy mikor revoltozunk?
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 11:59 pm

Kajak azt is milyen rég toltuk má, legalább 1 éve, mint vmi pro revoltos team, és egymást szivattuk...Very Happy Nekem tán fentvan még de ha nem max lekapom, azt akkor felőlem sima ügy.^^
Vissza az elejére Go down
fuhaaa




Posts : 8
Join date : 2011. Jul. 17.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 9:02 am

persze értem én hogy segitenétek, de pakli összeállitásnál már gond, de azért probálkozok vele, egészjó hogy ilyen sok kártya van benne
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:31 pm

AVP??? Razz

Szerintem ALien vs Predator is poén lenne, mi annó lanon nyomtuk fülessel totál para volt, hogy szivattuk egymást Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 3:41 pm

Tökmindegy, bármiben benne vagyok. úgy is ráérek... Amúgy Nheil mi még Diablo 2-ről is beszéltünk.
Vissza az elejére Go down
kageoni




Posts : 2
Join date : 2012. Jan. 01.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 10:06 pm

Üdv mindenkinek, az lenne a kérdésem hogy aki ingyen játszik annak mekkora hátránya van a többiekkel szemben.
Érdemes belekezdeni, vagy ott már mindenkinek megvannak a legerősebb lapok és nem tudnék hozzám hasonló kezdőkkel játszani?

Ha belekezdek akkor játékon belül hol/kitől kaphatok segítséget?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 12:00 am

Hello.

Ha ingyen akarsz játszani, akkor hozzánk hasonlóan használd a Dueling Network-öt és ott ingyen hozzáférsz a létező összes laphoz.

Élőben ingyen nem tusz játszani mert minden lap pénzbe kerül. Persze knyerálhatsz ezer éves axe raiderket ismerősöktől de ez csak akkor ajánlott ha szeretsz minden meccsen kikapni.
Vissza az elejére Go down
kageoni




Posts : 2
Join date : 2012. Jan. 01.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 12:16 am

Igen Duel networkre gondoltam, de mivel sehol nem játszottam ilyen lapokkal azért gondoltam hogy segítségek kérek.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 1:25 am

Hát először is több dologtól függ, maga a játék nem bonyolult, és nem nehéz megérteni. Mi akik itt játszunk egy Joey the Passion nevű játékkal kezdtük régen, de nem feltétel ez persze hozzá, ha tudsz angolul akkor átnyálazod a szabálykönyvet és valakivel, aki magyar, játszol párat.

A legegyszerűbb ha letöltesz egy hamachi nevű programot ahol könnyen megtalálod a magyar játékosokat.

http://hamachi.en.softonic.com/

Felrakod és futtatod is.

A pakli építés és a lapok ismerete pedig csak idő és játék kérdése mennyi időt szánsz rá, és milyen gyorsan tudod ténylegesen megérteni a játékot. A lapokat egyikünk se ismeri mindet természetesen elég, csak a jobb paklik lapjait ismerni.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 10:31 am

Kezdőknek érdemes leírásokat olvasni szabályokról és deck ötletekről.

http://yugioh.wikia.com/wiki/Category:Deck_Type

Aztán érdemes aktív élő játékosok cikkeit, leírásait, dekjeit olvasgatni :

http://yugioh.tcgplayer.com/


Azt azért nem mondanám hogy ez egy egyszerű játék mivel a mai napig is ezer apróságon vitatkozunk. Meg hát van olyan 6-7 ezer lap összesen, az aki mak ezdi el annak nincs könnyű dolga az a helyzet.

De különben ezt a fórumot is ha nézed itt is találsz egy csomó decket és kiindulásnak mindenképpen kell valami alap deck szóval nézelődj a Leírások/Paklik között.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 2:14 am

nah egy újabb retard kérdés vagy szituáció :

Eclipse Wyvern-el efekt ,remove-olom Red-Eyes Darkness Metal Dragont ,
D.D.R- t használom ( different dimension ...blabla) visszahozom a REDMD-t
és a temetőbe kerül mert egy makker leszedi .....
de ha használom a BLS-hez wyvern-el együtt akkor van wyvern eff vagy már késő hozzá ?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 2:41 am

Ez olyan mint mikor egy gold sarcot lapot teszel vissza rfg-be. Nem kapod meg.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 2:56 am

jó de azt meghatározott időn belül , ezzel meg határozatlan illetve csak akkor amikor removeolom de nem tudom és nekem ennyi nem elég szóval egyéb okfejtések ?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 10:54 am

Nem lényeg az idő, és legyen annyi elég hogy ezt mondtam lol. Technikailag ugyan az a lap de mikor helyet változtat amivel kiküldted elveszti a targetet és már nem lesz vele kapcsolatban többé. Erre rulingot megint nem fogsz találni ez inkább olyan hogy gondolkodnod kell hogy mi lesz, te ezért jöttél ide megkérdezni.
De azért erősítsen meg valaki még hogy így van-e
Vissza az elejére Go down
fuhaaa




Posts : 8
Join date : 2011. Jul. 17.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 7:39 pm

Hali, először is bocsi ha megkérdem ugyanazt mint mások, nem tudom hogy kérdezték-e már, de nemvolt kedvem 13 oldalt végig olvasni hogy igen
szóval a kérdésem hogy már több éve hogy nem játszottam yugioht, még anno joey the passion-al játszottam hamachin sokat, abban az időben hagytam abba mikor megjelent a KCVDS, na és most újra elszeretnék kezdeni játszani, csak hogy nem tudom hogy mostanában mivel játszotok, mármint melyikkel, mert ugye hallottam olyat hogy kijött valami újfajta játék ami hasonlít a kcvds-re, nevét sajnos nem tudom, de "állítólag" jobb mint a kcvds és hogy azzal tolják sokan, szóval ha elakarok kezdeni újra játszani akkor melyik játékkal érdemes? joey the passion, kcvds, vagy nem tudom mik vannak még..

másik kérdésem amiről fogalmam sincs hogy mit jelentenek: OGC meg TCG
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 8:07 pm

Dueling Network ezzel játszunk.

http://www.duelingnetwork.com/


Nem kel lletölteni hozzá semmit, böngészős játék ez a legjobb.

OCG az azt jelenti hogy a japán kártyák összessége, a TCG meg az ami Európában meg UsÁban legális lapok összessége. Mi a TCG-t fogadjuk el legálisnak. Pl. 3 nap múlva jön ki az új csomag, az Order of chaos TCG-ben, vagyis onnantól számít legálisnak minden lap ami ott van. De ha DN-en bemész ott aztán azt használsz amit akarsz, hacsak nem írja ki valaki a duel note-ba specifkusan hogy tcg only vagy ocg only vagy fun decks only vagy gays only vagy stb.

Ebbe a hamachi szobába lépj be :
HUDA Academy (nincs jelszó)
Vissza az elejére Go down
fuhaaa




Posts : 8
Join date : 2011. Jul. 17.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 9:54 am

huh köszike
nagyon durva hogy mennyi lap van itt Very Happy meg olyan fajták amiket még nem is láttam, mint pl ez az új fehér lap:D amihez tuner kell vagy mi:D
a fekete lapot még vágom, mer nézem azt az animét, de ezt a fehéret nem tudom honnan vették, talán 5d-ből így tippre
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 5:07 pm

Na ez nem ruling kérdés, inkább technikai, szóval ide írom:
Tegyük fel, hogy kezdesz, és kapsz 4 trapet kzdőkézbe, modjuk tt-t fiendiesh chaint meg ki tudja még mit, de nem olyan lapot amivel megvéthetnéd őket (tehát no solemn judgment, bribe, slrd, stb..)

Kérdés ki mennyit setel?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 6:45 pm

Ha nem tudom mivel bevédeni akkor csak egyet. Esetleg kettőt ha a többi lapod erős, hogy beleférjen az hogy egy heavy leviszi mindkettőt.
Vissza az elejére Go down
Geri22




Posts : 2
Join date : 2012. Feb. 02.

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 9:51 pm

Sziasztok.
Még új vagyok itt, de máris egy kérdéssel indítanék. Le tudnátok írni, hogy a "future fusion"-nak mi a hatása? Mert nem teljesen értem..:/ Előre is köszönöm.^^
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 11:35 pm

Amikor aktiválod megmutatsz egy célpont Fusion lényt az Extra deckből, majd kiküldöd neki a materiálokat a deckből a gravebe, második standby phasedben a Fusion lény a meződre jön az extra deckből.

Sokszor hasznos tud lenni, ha pl a Gravedet akarod tölteni bizonyos lapokkal, pl E-Hero-k Mira Fusion-re vagy esetleg a Dragon deckek.

Ha valaki tud adni nekem JTP-s, vagy hasonló oldalt plz adjatok linket!
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Általános kérdések - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános kérdések   Általános kérdések - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános kérdések
Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Kérdések-
Ugrás: