Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Tarantila
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Istipisti
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Set
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
R3dNeX
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
NAKA
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Makk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Ragnaros
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Cslk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Toki
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcap50%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcap30%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends

Go down 
+6
Siverius
Istipisti
pendecho
Tarantila
Set
R3dNeX
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:33 pm

de ha nem próbálod akkor nem is tudhatod, min 1x ki kell próbálni Razz
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 1:00 am

nem kell ahhoz kipróbálnom valamit, hoyg ne szeressek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 2:08 am

Nocturnek nem kevés a HP-ja csak nagyon runa page függő akkor tudok cipővel kezdeni, ha jó a pull, különben 1 armor 5 poti, meg nagyon jó counter jungler!

https://www.youtube.com/watch?v=IUT2x8nSOO0&feature=relmfu

YGOval ellentétben itt ha pro vagy ilyen házad lehet Smile
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 10:06 am

Nem kell, hogy pro legyél, nézd csak meg Rainmant egyszer, és rájössz, hogy elég ha csak a haverjaid prok és visznek magukkal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 1:24 pm

Hmm ezt a videót a season 1 végén vették fel szóval 1 szezon elég a sikerre, még van esélyünk befutni xd
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 2:38 pm

Akkor Season 3-al jön el a mi időnk?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 2:51 pm

Pontosan! What a Face
Én Pók meg te már ki vagyunk edzve nagyjából
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 3:12 pm

Kell azért még a gyakorlás.
Amúgy ha már itt tartunk a season 3 miben lesz különböző?
Egyáltalán mi volt az újítása az 1 s 2 között?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 4:40 pm

Isti csak tudod mi a baj? Very Happy rossz szerveren vagyunk xD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 4:46 pm

Nézd a jó oldalát: ha itt alacsonyabb a színvonal, könnyebben lehetünk a legjobbak Very Happy
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:48 pm

mindenhol vannak noobok


annyiban különbözik h előlről kezdődik a számlálás Very Happy

és akkor a rankedet onnan kezdheted ahonnan a többiek is
Vissza az elejére Go down
Ghast




Posts : 4
Join date : 2012. Aug. 01.

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 6:21 pm

Tarantila írta:
Isti csak tudod mi a baj? Very Happy rossz szerveren vagyunk xD

Hi.
Sry, hogy beleugatok a beszélgetésbe nem tudom, hogy keveredtem ide.
Na csak annyit akartam, hogy nincs olyan, hogy rossz szerver. Talán csak 1….a Brazil.
Easten is megvannak a trollok pont úgy ahogy westen…

A rankeddel kapcsolatban, pedig ne mennyetek rankedet addig, amíg olyan kérdések gyötörnek,hogy 16 karinak kell lenni, hogy rankedezz…mert akkor nem vagy még oda való.
Én szigorú feltételeket szabnék a ranked game-hez, mert az egy verseny. Egy versenyre felkészülten kell menni.
Nem tudhatod, hogy milyen role-t kell játszanod.
Értened kell Tophoz, Midhez, Junglehoz, ranged carryhez, supporthoz.
Tudnod kell a fő countereket, hogy mit érdemes bannolni. Kezdő itemeket.
Az a baj,hogy ezt elfelejtik az emberek és ezért elbasszák mások játékát.
Előbb gyúrjatok rá.
Legyen minden rolera legalább 3 hősöd. Azokkal gyakorolni sokat.
Minden Role-ra külön runepage, A fő hőseidre finomított mastery page…
Utána már eséllyel indulsz annak,hogy kiemelkedj az ELOHELLből.
De ez a szint 1300+ meccstől kezdődhet szerintem. Hogy megértsétek ténylegesen kinek milyen skilljei vannak, ki ellen mit kell hozni.
Ja és mindig kettesével mennyetek rankedezni…egyedül SEMMI ESÉLYETEK.

ui.: maradjatok az Easten!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 11:28 am

Hát addig amíg nincsenek hőseink meg stb, és nem tudok minden poston stabilan játszaani addig felesleges elkezdeni ezt tudom. És sokan akik rankedet tollnak low elon ezt nem tudják, és be instalockolnak egymásra postokat... nem alkalmazkodnak a dolgokhoz. Plusz én 15 FPSel nem megyek rankedet.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ghast




Posts : 4
Join date : 2012. Aug. 01.

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:56 pm

Jaja. Csak az a baj,hogy sokan noobként is eljutnak olyan Rate-re ahol már nem is gondolnád, hogy még trollkodnak...pedig igen. Ez az 1600+ Elot jelenti.
Am honnan gondolod,hogy novemberig kell várni a season 3-ra? van valami infód róla?
Tavaly oktober elején jött season 2. A dominionnal.
Mit gondoltok milyen fejlesztések lesznek a 3.-ba?
Én biztosra veszem, hogy valami nagyon nagydolgon dolgozhatnak most.
Mert most már 3 hetente jön az új hős… ahhoz is csak 1 skin. Kevesebb skint adnak ki a már meglévő hősökhöz.
Egy új mapban reménykedek.
Az se baj, ha még egy 5v5 csak ne 3v3 vagy 4v4 legyen… mondjuk, egy 7v7 az adná rendesen.

Igen a 15-20 FPS az elég tré én is toltam úgy 7-8 hónapot.
Ha low grafikára veszed a game-t akkor adja ezt az FPS-t?

Én Melóba ha tolom (itt is gyengébb gép van) a standart beállításban 12-15 FPS-t produkált a játék.
Visszább vettem a grafikai részletességet very low-ra mindent. Háttéralkalmazásokat lekapcsolom (ne fusson a háttérbe semmi)
És beállítottam, hogy a memóriát a futó alkalmazásra irányítsa át. Így lett 20-25 FPS-em. Azzal már stabilan lehetett játszani…nem voltam semmilyen hátrányba a 50-60 FPS-es gamerekkel szemben.
Otthon a 60 FPSel kicsit jobb na meg full grafika sokkal szebb…de maga a játék élvezhető már 20-25 fpsel.
Takarítsd ki a hűtőket, emeld meg a virtuális memóriát.
Ezután neked is lesz 25 FPSed garantálom. (ha még ezeket nem csináltad meg és úgy vagy 15 FPS-en)
Vissza az elejére Go down
Dini221

Dini221


Posts : 34
Join date : 2012. Jun. 01.
Age : 28
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 7:50 pm

Nemsokára lol academy lessz ha így haladunk
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 11:54 pm

Nekem minimum grafikán van és tescos laptopról tolom Smile Nincs konrét info max a Season 2 nagyverseny.

Remélem lesznek új mappok, vagy ha másnem summoner rifthez új skinek, pl lehetne lávás pálya vagy ilyesmi, alap stratégia maradna, de más skin szerintem feldobná a pályákat.

Néztem videókat 1400 ELO-ról és érdekes volt, 60-40-re álltak egymással a csapatok és fullosak voltak, és kb csak buffoért mentek majd megint egymásnak estek, majd 1-2 meghalt megint vissza bázsira megint buffok, kb ki is léptem a streamből, mert ez már nem volt élvezhető. High ELO-n is sok baki van külső szemlélőként bár igen szeretnék úgy játszani mint ők még így is. De a baki az baki Smile

Sok idióta van ott is.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ghast




Posts : 4
Join date : 2012. Aug. 01.

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 2:33 am

Ismerek olyat, aki 800-900 elon volt…állandóan reportolták, hogy béna noob meg feeder stb…közbe csak próbált csapatjátékos lenni. Most 1500-1600 között ingázik amióta sikerült eltávolodnia 1350től. Most már látszik, hogy jó játékos.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy te is tudsz olyan jól játszani, mint valaki, aki 1400-1600 között van. Csak egyedül nem hozod le a gamet ezért nem tudsz kijönni az adott eloból és kivagy szolgáltatva a csapattársaidnak…onnantól pedig vakszerencse… azok, akik 1750-1800nál vannak azok már képesek lehozni egyedül a game-t….na azok kemények.
Az új skin a summoner riftre kurva jó ötlet… mint a winter csak valami látványosabb.
Mondjuk egy 5v5 magma chamber –t is el tudnék képzelni. Egy egészen új jungle-vel.
De legalább egy skin legyen jah!
Emperor
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 3:16 am

Hát Reginald mondjuk azt írta, hogy ő régen sokszor elrontotta azzal, hogy egyedül próbálta lehozni a gamet, és neki lehet, hogy 11-1-es statja volt ha a csapattársai nem öltek. És ha elhúzzák nagyon a játékot, 1 elfeedelt karakter nem ér sokat :S Úgyhogy a többiek 0-5-el állnak pl és nincs cuccok, vagy a carryk használhatatlanok.

Szerintem lehetne sok skin Summoner riftre, sivatag, magma, frost, piramisos is lehetne, vagy mit tudom én dzsungeles Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ghast




Posts : 4
Join date : 2012. Aug. 01.

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 8:35 pm

Igen. De egy átlag 11-1es stattal nagyobb arányban tud győzni így feljebb jutni. szoval nem azt mondom,hogy 20-30 game alatt ott lesz az 1500on de egy 100-200al biztos.
Nekem is kellett 400 játék amire 1401et elértem. Mad

Jaja... jó skin ötletek. remélem a Riot is olvassa Smile
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 11:51 am

Most nem értem 1400elo-val mit akarsz nekünk mondani? Ban?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:08 pm

Newest champion: Isti the Pisti. Status: Most OP champ in the game.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 8:32 pm

Akit esetleg érdekel MLG akkor most megy majd a TSM vs Black meccs.

Előbb az Azubu vs Curse volt 2:1-re az Azubu nyert, KAssadin Mejai fel volt 25 percnél 20asra stackelve, és nem volt 100 farmja lol, 200 senkinek nem volt, de volt 20:10 az állás. Azubu nyert nagyon. Karthusra pickelték Kassadint, Karthus meg lement solo botra Very Happy és Elementz meg Corki mentek midre, 2-en, minden poston counter pickelték kb az Azubut, kivéve miden, mégis kikaptak.

Azubu Jax, Maokai és Kassadin trioja eléggé hamar betudott robbani a csatákba.

http://www.in2lol.com/en/livestreams/847-mlg-summer-arena
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:18 pm

Give me TS password és szoba Very Happy mert nincsenek meg, de amíg a LoL lejön addig dumálunk LoL történtek LoLban érdekes fordulatok Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 5:46 pm

Hol van Pók mikor ingyenes Lee Sin???
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Trollkodások minden ami Troll

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: