Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcapNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_voting_barNapi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcap50%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcap30%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_lcap10%Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends

Go down 
+6
Siverius
Istipisti
pendecho
Tarantila
Set
R3dNeX
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 2:41 pm

Jó ötlet lenne egy custom game csak unalmas mert akkor isti biztos ryze-al jön(vagy backdoor twitch -.-), az öccse meg singeddel :/.
(Olaffal 3x gankeltek le, 1v1be nyertem a tradeket, nem hiába jött annyiszor a maokai)


A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 06, 2012 2:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 2:46 pm

Hát ott jól tolta a Maokai az biztos, meg alapból a csapat munkájuk is fasza volt, mentek együtt gankelni stb, jól megoldották

Azt meg meglehet beszélni h ki kivel megy, vagy elméletbe megoldjuk a Draftolás egy részét Razz és akkor lehet counterelni Razz

Vagy felírjuk a hősöket, és random kisorsolás a csapatok között Razz

Pl ad carryk, aposok, tankok stb, amelyikek megvannak
kisorsoljuk és annyi Very Happy

Vagy a próságot összehasonlítjuk és mirror meccs Very Happy
Bár nem szeretem azt annyira, de ott a jobb nyer Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 3:51 pm

jó ötlet lenne a custom game ha akarnék játszani
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 8:30 pm

lol még anno mielőtt elmentél, azt mondtad h ha pár napig nem játszol akkor megint kedved lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 9:33 pm

és zárójelbe tettem után hogy talán
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 9:44 pm

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 10:37 pm

természetesen csak ad-s
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 11:54 pm

Mért csak ad?

Én próbáltam adosat, meg hibridet, nehezen tudnám eldönteni h melyik a jobb

Ez attól függ h kik ellen megy az ember, és hogy alakul a game, lategame lehet jobb az ados, de early, v mid game, akkor lehet a hibrid
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:36 am

AD. Több a dmg outputja. Hibrid csak gyorsabban üt
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 9:25 am

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Challenge-Accepted

Akk majd menjünk egymás ellen Razz

Akk nem építem teljes adra Razz


Csak mondnjuk kyle vs kyle, akk alap h az ados nyer
De szeretem a kihívásokat Razz
Ma este ha leszek, akkor mehetnénk egyet, 4en minimum, Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:44 pm

Találtam egy vázat és tovább szerkesztettem:
LoL_champ_rotation
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:57 pm

Na mesélek srácok hogy mi a tuti... én már akkor Kayle-el játszottam amikor még ATK speedet nyomatott a passzívja. Epic volt, na meg nem is beszélek az 5 sec-es Intervension-ről, az osztott. XD

Kayle a legfélelmetesebb akkor volt, amikor még a Holy Fervor AD-t konvertált AP-re és AP meg AD-re. Late gameben a "The Judicator" titleje megváltozott a "Your worst nightmare, welcome to ELO hell!"-re és senki nem hitte el, hogy az a "szar" mindent szét tud tépni. Wink

A mostani Kayle... hát siralom. A Reckoning-ja szépen fel lett tápolva, annak örülök, a healja még mindig nem közelíti meg az egykori valóját (szerintem már soha nem is fogja) a Fury nerfed természetesen és hát Intervension, aláírom az 5 sec táp volt, de ez a 3 sec ez is csak lvl16-tól egy rosszul sikeredett vicc. Az "új" passzívjára nem is mondok semmit, mert az kb csak akkor ér valamit ha egy The Black Cleaver rajtad feszít, de ez is csak igazából AD support képes adni.

AD Kayle-ról a véleményem pedig, hogy a mostani ranged AD carry-k mind jobban végzik a szerepüket nála, könnyebben harassolnak és könnyebben manővereznek harc közben, némelyik még jobb supportot is ad, tehát carrynek inkább ne vidd, és ha supportnak viszed, sosem lesz lehetőséged egy értelmes AD buildet összerakni neki.
Az igaz, hogy a damage AD-n a legjobb jelenleg, de az AD carry szerepet egyszerűen nem képes "jól" betölteni a Fury rendszer és a skill mechanikái miatt.

R.I.P. my beloved Kayle, várom a buffokat vagy végre a 4. de már értelmes reworkot...
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 1:28 pm

ad speed megszüntetése, az ulti megszüntetésével egyszerre jött?

anno sajnos nem igazán játzsottam vele
de akkor tényleg elég tápos lehetett, még erősebb mint trynda XD
mert trynda ultija se gyenge, de az csak 1hpnál áll meg, és klye 5 sec, az lol Very Happy

Sajna sokat gyengítenek akiket nem is kéne igazán, pl Pant stunja is tovább tartott, q-ja is sokkal nagyobbat ütött, meg ultijával is egész pályán lehetett ugrani Very Happy
És akkor itt van trynda, ami még mindig tápos Very Happy
De már sokan megutnák mert már ritkán lehet látni Very Happy

Legjobb az volt amikor teemoval szét gyaktam tryndát Very Happy csak lesett h wtf Very Happy, az jó küzdelem volt Very Happy

És akkor milyet javasolsz Kyle-ra?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 3:22 pm

Set írta:
Találtam egy vázat és tovább szerkesztettem:
LoL_champ_rotation

és ezt hogy is kell értelmezni?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:12 pm

Bal oldalt név szarint vannak a champek jobb oldalt meg hogy hányszor voltak freek csökkenő sorrendbe mióta kijöttek
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:15 pm

Trynda is epic volt, annak azt hiszem eredetileg 8 sec volt az ultija. (Ehhez adj még egy 5 sec Intervension-t Razz) És megkapod a régi szép idők feelinget. Smile)

Amúgy Kayle-al az egyetlen játszható mód, hogy felmész solo top-ra, ott elég erős az off tank-ok nagy része ellen, és attól függően, hogy mi ellen gearel az enemy, vagy AD vagy Hybrid, vagy ha nagyon gyaknak téged akkor ilyen Wit's Endes tankra Stark's Fervoros kemény off tank-ra buildeled őt. Kb így a legéletképesebb most szerintem.

u.i: amúgy Kayle ultija eredetileg a Righteus Fury volt, és az "e"-je volt az Intervention, ami ebből fakadóan volt 5 sec. Ezt az első rework-nél megcserélték, de még itt is 5 sec volt az Intervention és az óta csak nerf...
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 1:57 pm

az szép, 8 sec ulti, még az 5 is sok néha XD

hát néha rosszak ezek a gyengítések sajnos


A mostani hét viszont egész fasza, vagyis nekem tetszik Very Happy

Nem is tudom melyikkel menjek elsőként Very Happy

Most nézem, az atmát gyengítették?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 2:17 pm

Az a 3 másodperc is rengeteg ami most van -.-

SZERINTEM: http://noob.hu/2012/07/10/szerintem.jpg
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 6:51 pm

Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 8:21 pm

Noobok ellen mindenki tud Very Happy Razz afro Nyenyenye

ashéval nekem is sikerült penta Very Happy, meg még 1x sikerült, csak nem csináltam képet Sad
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 9:40 am

Ti is tehettek amúgy napi hőst Razz

Nah de akk a mostani Napi hős

Master Yi, The Wuju Bladesman
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 1283485410164


http://na.leagueoflegends.com/champions/11/master_yi_the_wuju_bladesman
Vissza az elejére Go down
Siverius

Siverius


Posts : 152
Join date : 2010. May. 13.
Age : 34
Location : Budapest

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 1:33 pm

Set írta:
Az a 3 másodperc is rengeteg ami most van -.-

SZERINTEM: http://noob.hu/2012/07/10/szerintem.jpg

Azért nem olyan rengeteg, mivel cc immunt nem kapsz vele és arról ne is beszéljünk hogy only lv 16-tól 3 sec csak, amikor már boldog- boldogtalan kimaxolta az összes cc-jét.

Amúgy Yi, régen fasza AD carry, ma fun jungle.
Természetesen AD ranged jobb választás carrynek, junglebe meg szintén másodrangú választás csak Yi.
Fun vele 1-1 gamet letolni, de nem választanám mainnek semmiképpen sem. Smile
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 1:53 pm

ami még poénos tud lenni, az az ap yi XD
elég idegesítő tud lenni, meg néha bejött a yinek

főleg random játékban, ahol all mid all random XD

Bár még nem próbáltam, de egyszer lehet szarakodok rajta egyet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 2:48 pm

utálom yi-t
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 5:23 pm

ap yi-nek elég brutális a heal skillje.majdhogynem halhatatlanná tesz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends   Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Napi/Heti Hős + Minden ami League of Legends
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Trollkodások minden ami Troll

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: