Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Tarantila
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Istipisti
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Set
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
R3dNeX
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
NAKA
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Makk
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Ragnaros
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Cslk
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Toki
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik I_voting_barOfiicial LoL hater topik I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcap50%Ofiicial LoL hater topik I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcap30%Ofiicial LoL hater topik I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcap10%Ofiicial LoL hater topik I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Ofiicial LoL hater topik I_vote_lcap10%Ofiicial LoL hater topik I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Ofiicial LoL hater topik

Go down 
+5
Istipisti
R3dNeX
Dawe
Jiijo
Set
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:00 pm

Dawe-vel diskuráltunk tegnap az élet nagy dolgairól és hogy szerinte én, mint moderátor, nem elégítem ki a fórum teljes lakosságának igényeit.
Ennek eleget téve létrehoztam neki saját témáját, persze más is csatlakozhat ha akar, az első hivatalos "Utálom a LoL-t" topikot. Itt kibeszélhetitek, hogy miért nem szeretitek ezt a nagyszerű játékot, amivel játékosok milliói ütik el szabadidejüket. Talán egyszer a nagymamátok meglátta és utána nem ment le a boltba tejért? Ki tudja. Vagy a szomszéd kiscsaj már ezzel játszik esténként és így dawe nem tudja kukkolni kis teemo-távcsövével? Ki tudja.
Beszéljétek meg hát itt, ebben a témában! A LoL-osok nem írhatnak ide, tehát bármiféle elnyomás nélkül fejthetitek ki véleményeteket.

Eddigi tagok:
-Dawe
-Jiijo
-Hajas
-Nheil
-Makk


A hozzászólást Set összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 19, 2012 5:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jiijo

Jiijo


Posts : 63
Join date : 2011. Apr. 02.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-2

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:04 pm

Már csak a topicot bemutató szöveg miatt is csatlakoznom kell, annak ellenére, hogy én szeretem a LoL-t xD
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:29 pm

Csinálhatod a fesztivált, de a tény, az tény, megváltoztál a LoL-ozás óta, és ez az egész HUDA lassan átment LoL helybe, mert minden 2. hsz ami jön, azzal kapcsolatos. Ezzel még nem is lenne semmi baj, de a legnagyobb hangsúly az rajtad van, másokat cikizel fórumon, mert azt hiszed az jó, vicces, de másoknak ez szarul esik, attól független, hogy te nem veszed észre. Hozzáteszem még azt is, hogy igen, amióta LoL-ozgatsz, azóta teljesen átváltoztál, méghozzá azzá a pár évvel ezelőtti éneddé, aki naponta 2000x küldött el engem a kurva anyámba, csak mert ezt viccesnek gondolta. Ha ez így megy tovább, megkérek valakit, hogy bannoljon ki a picsába, mert ez már nem az az academy, ahova jöttem, mikor behoztál. Akkor még mindennel törődtek, nem kötekedtek senkivel, ha most kezdte az ipart, manapság meg csak a LoL-ról van a bájcsevej, és eléggé elhanyagolt lett az academy is. Ezzel szintén semmi baj, aki LoLozik, de ugyan az marad, az addig ok, aki megváltozik, az egészen más tészta. De köszönöm, nem kérek ilyen fajta bánásmódból. Akinek nem inge, nem veszi magára, egy biztos, Set magára veheti.

That's all, folks!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:48 pm

Ne offoljunk dawe, tényeket kérünk, tényeket! Én is mondhatom hogy tegnap megvolt nekem erzsike, de tudjuk hogy nem így van(habár ki tudja). Ne menjen át személyeskedésbe a dolog, azzal csak te járnál roszzul.
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:56 pm

Látod, te magad írkálod a hülyeségeidet, éppen a fentebb olvasható postomban írtam le MINDEN tényt, de ha esetleg elzsibbad az agyad az olvasástól, akkor röviden leírva: Mióta LoL-al játszol, azóta olyan senkiházi nyomorék szarrágó pöcsfejjé változtál VISSZA, mint aki 2-3 éve anyázott naponta 20x, és most bár egy kissebb szinten kezded, attól még ugyanott tartassz. Szánalmas vagy. Okostojás, és retard. Oltogathatod ama hölgyeményt, ahogy akarod, de nem szoktam vele beszélni, jobb ha tudod, tehát felesleges próbálkoznod ezzel. Ha meg(ismét, ahogy tegnap előtt comodo-t tetted) az anyámat fogod emlegetni, hogy felidegesíts, el kell keserítselek, hogy azzal sem fogsz semmit elérni. Személyeskedhetsz ahogy akarsz, nem járnék rosszul, de ha én elmondanám a sok szart a gf-ednek,(talán már nem is a tiéd, nem csodálnám ha átpártolna egy ilyen faszkalaptól, persze én nem tudhatom, ez az ő döntése, így no offense) szerintem nem igazán lenne happy a hozzáállásoddal.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:05 pm

Dawe, én próbáltam tartani az életet itt, ha sokszor nem is játszok versenyeken,

de legalább fórumozgatok, próbáltam buzdítani az emberkéket, társalgóba is írogattam, mese storyba is , zene játék nagyjában is részt vettem

meg még jó pár topicban is

van kb 3 lolos topic, amiből egyiket nyugodtan lehetne törölni, nem értem mért nem törölték

de az hogy átmegy lolosba az egész, az azon is múlik h mihez máshoz szólsz hozzá vagy írogatsz, vagy hozol fel más témát, tehát ha máson menne az élet, akkor lolos téma csak elenyésző lenne, ha mindenki részt venne az aktív fórumozgatásban, tehát ez nem azon az egyetlen aktív lolos topicon múlik...

Kettőtök között nemtom mi van, lehet vmi románc, de lehet csak Nheil a példa képe Razz

De a lényeg, hogy ha másról nem ír senki, akkor másról hogy legyen bájcsevej?
Dobj fel vmi témát aztán mehet a tészta
én ált írni szoktam olyanhoz ami érdekel, vagy hozzá tudok fűzni vmit


Én majd lehetséges h szeptembertől elkezdek újra versenyeken részt venni, mert akk jobban be tudom számítani az időmet mint most
(meg ha Nheil újra jó fej lesz) Very Happy ezt csak Poénból mondtam amúgy, csak nehogy Nheil megint elkezdjen vitatkozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:16 pm

Nem arról van itt szó Red, hogy ne legyen LoL-os topic, mert végül is, játék az is, de nem konkrétan erről beszélek. Azért vagyok pipa a LoL-ra(amit te a fórum hozzászólásod elolvasva, elvileg nem tudsz) hogy amióta Set azzal játszik, egy olyan 2-3 hete olyan egy mocsadék féreg lett belőle, amilyet még nem hordott világ a hátán. Én is sok helyre kommentelek. De vannak itt mások akik nem változtak meg a lol miatt, Set viszont igen. Mikor megismertem, akkor is azzal próbált engem állítólag "tanítani" hogy naponta anyázott engem legalább 20x(sokszor össze is vesztünk emiatt) végül megváltozott, de most megint elkezdte ugyan azt, mindezt úgy, hogy én egy rossz szót nem szóltam! Mi jogon köt bele abba, amit én írok, ha kultúrált hangnemben teszem? Anyámat meg nincs joga a szájára venni, mert sokat tett értem, és többet letett az asztalra, mint amennyit valaha Set le fog tenni. Ebben biztos vagyok. Ergo semmi bajom a LoL-os topic-al, nem is nézem, hogy őszinte legyen, de ha megváltozik valaki miatta, az már sok, és igen, lehet, hogy másoknak most ez is személyiség változásnak tűnhet, de én ugyan az vagyok, szerencsére. Azért akarom kibannoltatni magam a picsába, mert nem akarok egy olyan fórum része lenni, ahol ha írsz valamit, egy illetékes utálód 2mp múlva odaszemetel valami szart, mert azt hiszi vicces. Ennél fogva, nincs senkivel bajom, Set kivételével. Talán Isti versenyéről is droppolni fogok, ezt még el kell döntenem, mielőtt elkezdődik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:03 pm

Na nézzük:

Én Set-el kapcsolatban nem vettem észre semmi változást a lol óta (talán csak, hogy nagy az arca a lolban, és azt hiszi magáról ő a legnagyobb pro, de ezzel azt hiszem együtt kell élnünk Very Happy ).

Nekem igazából bocsánatot kell kérnem Set-től, mert a lol kapcsán részesítettem pár agresszív kommentben (pl a tegnapi "kirugdoslak mindjárt arról a lane-ről), meg valahogy túl gyorsan felkapom a vizet. Szóval sorry Set (ez még enm garantálja a javulást)

Azt nem tudom Set milyen veled, de szerintem ha látja itt, hogy neked valóban nem tetszik a dolog revideálja a magatartását.


Visszatérve a lol vs yugioh topicra: valóban ha a saját nevemben beszélek, akkor tényleg meguntam mostanában kicsit a yugioht és inkább a lolt preferálom, és szerintem így van ezzel kicsit Pók és Set is. (Rednex ő régebb óta lolozik, szóval rá kevésbé igaz, hogy felcserélte volna a yugioht a lolra).
Szerintem ez annyira nem gond, tekintve, hogy mi a legrégebbi tagok közé tartozunk, és mi is megunhatjuk azért a dolgot több év játék után.


Ez természetesen semmilyen formában nem jelent végleges feladást, avagy lolra áttérést, egyszerűen csak a hangsúlyunk most arra tevődött át.
Aktívkodunk azért mi is még a fórumon, Set is eklg sokat kommentel, Rednex is, én is rendeztem versenyt.
Duelezni meg játszok szívesen (na jó, ha lol közben írtok rám azt lehet nem veszem észre rögtön)

Ja kérlek Dawe ne droppolj a versenyről. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:05 pm

tl;dr
A lényeg az hogy te változtál meg nem én és ezért látod az ellenkezőjét. Ezt bárki megmondja hogy nem lettem agresszívabb azóta Smile
Maximum akkor ha elbasznak valamit a csapattársaim mert maximalista vagyok. Te meg csak tippmixes
Isti: Nem hiszem hogy lesz ennek folytatása mert dawe már elkönyvelt engem mint a föld ősellensége a kezdetektől Smile
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:14 pm

Set írta:
tl;dr

lehet nem ezzel kéne kezdened xd

Ja jó neked, hogy nem lettél agresszívabb, én azt hiszem az lettem. (vagy csak jobban kimutatom)
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:14 pm

Ezt a versenyt még végigszenvedem akkor, már csak Isti miatt is. Tippmixet ezen a héten még nem játszottam, de szerintem nem is fogok. Nem kell mások alá kenni, ha valami nem megy jól egy játékban, legyen az akármilyen híres, vagy pro játék. Codnál én se rageltem, vagy rage-elek, hiába kukába való vagyok benne, és ezt fel is vállalom. De ha rossz a napom, nem másokon vezetem le az idegemet, hanem megpróbálom kontrollálni, esetleg máshogy levezetni, de nem más embereken. Ha megváltoztam jelenleg(ami nem igaz, mert mások szemében SZERINTEM ugyanolyan vagyok, mint amilyen voltam eddig) akkor sajnálom, hogy élek. Részedről tényleg változásnak tűnhet, mert legalább 2 hete szarok a fejedre, és viszont, és ez így van jól Smile Nem a kezdetektől, de az elmúlt hetek után már nem szívesen társalgok veled, főleg a tegnap előtti dolgok okozták ezt, amit comodo-n írtál egy szimpla "igen itt vagyok" után. Részemről le van zárva, jobb, ha nem beszélünk egymással, mert előbb-utóbb a rossz lesz belőle. Ha kell majd dueleznem veled, azt majd lejátszom, azonban ne várj tőlem semmilyen baráti csevejt(ventrillo, msn, facebook, comodo, stb...) és én is hasonló dolgot várok tőled.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:25 pm

Én nem utálom a lolt, mert nem is ismerem és nem is akarom megismerni mert egyszerűen nem érdekel. Mostani élethelyzetemben semmi más játék nem érdekel és aki ezt nem hajlandó tudomásul venni, az meg engem nem érdekel, kinyalhatja a szőrös seggemet. Felőlem az lolozik aki akar, nem az én dolgom, mindenki azt csinál amit akar, liberalizmus van. Ez olyan hogy van aki szeret sörözni van aki nem, van aki anime buzi van aki nem senkit nem kell erőltetni.

Az meg inkább vicces és szánalmas hogy manapság gyakorlatilag mondjuk este belépek comodoba és egy kicseszett fun duelt nem lehet lenyomni mert mindenki éppen lolozik. Utóbbi hetekben visszakényszerültem DN-be csakhogy egykét duelt lejátsszak lol.

Dawe, én személy szerint örülök hogy így kiadtad magadból a Settel kapcsolatos érzéseidet de szerintem ez a topik nem erről szól. Szerintem is van mostanában 1-2 bunkó ember egyébként (R és T betűvel kezdődőek) csak hogy nehogy már jófej legyek.

Amúgy meg az milyen dolog hogy a fórum fő adminja aki kreálta ezt az oldalt simán lelép a faszba lolozni se szó se beszéd, annyit se mond fapapucs?

Képzeljétek el, megjelenik egy új játékos, és szeretné kipróbálni ADS-t vagy akár DN-t, belép comodoba és mit lát? Egyrészt senki se játszik vele mert mindenki lolozik. Másrészt mindenki egymást anyázza, okkal vagy anélkül. Egy új ember nyilván nem szívesen csatlakozna egy ilyen társasághoz, eleve azért jött ide mert itt ygo emberekkel találkozna nem lolos emberekkel szerintem.
És akkor csodálkozunk hogy az újoncok 90 százaléka lelép a faszba, hát mégis milyen megtaró tényezők vannak itt? Pedig kellenek az újak, mert az oldal (szűmomra legalábbis) 2 legfontosabb része : a folyamatos versenyek, mert akkor komolyan vesszük a uelt és jó meccsek kerekednek ki, másik a közösség, na közösségről ma nem beszélhetünk mert megy az észosztás hogy a lolban melyik a királyabb hős, meg megy az egymás fikázása (megjegyzem a sok esetben bunkó és nevetséges ok nélküli fikázás, amit én csinálok az igen elimserem hogy bántó és gúnyos de én csak akkor vitázok amikor megalapozottan ütköztetem az érveimet, de legtöbb esetben a vitapartner elkezd bunkózni meg óvodásként viselkedni) .

Szóval ez az oldal rég nem olyan mitn amilyen régen volt, amikro szerettem feljönni, megnézni ki mit postolt, röhögtem némelyek írásain, ma egyáltalán nincs meg az a hangulat mint 1-2 éve. És nekem ez sokkal fontosabb lenne mint az hogy 2 vagy 3 veilert tegyek be a deckbe.

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:37 pm

Nincs meg a hangulat, nincsenek meg az emberek, nincs meg a közösség?

Nem csak 2-3 emberen múlik az egész, ha nem mennek a dolgok szerintem nem kell egyből azokra fogni, akik egy más játék kapcsán létrehozták a fórum valamilyen leágazását.

Yugioh-t játszani nem kötelező senkinek, nekem ha nincs kedvem duelhez lol ide-vagy oda nem fogok játszani. (azaz én ha megkérnek, pont hogy fogok, lássátok kivel van dolgotok, fontos azért nekem a közösség.) De arra is lehetne gondolni, hogy nem lesz mindenkinek, a nap minden percében kedve duelezéshez, meg is lehet unni azért a dolgokat egy idő után. A lolt hibáztatni természetesen sokkal egyszerűbb.

Ha meg arról beszélsz, hogy nincs megtartó tényező az újak számára akkor mire gondolsz? arra, hogy nem mindig találnak duelpartnert? Ne becsülj már le senkit annyira, hogy azt feltételezd róluk egy pár alkalom utána mikor nem találnak valakit akivel játszhatnak, egyből lelépnek.

Bunkónak meg egyszerűen nem kell lenni, de elmondtam már párszor ezt nektek, mégis mindig átmenenk a viták olcsó személyeskedésbe.
Te meg ha Rednexet és Tarantilát nyíltan lebunkózod, többször, és több helyen akkor szerintem ne is várd, hogy túl sok kedvük lesz fórumozgatni.

Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:54 pm

Én elmondom a véleményem nyíltan és nem foglalkozom mások lelkivlágával.
Nem én vagyok az, aki vita közben képes fórumra oylan személyes dolgokkal előjönni amit régen neki msnen whibeoltam, mivel ő az adott vitában képtelen érvelni inkább ilyen tapló módon támad. Ez az igazi lowság. Én nem vagyok egy kimondottam jófej ember ezt vállalom is és erőteljesen szoktam gúnyolódni ezt is vállalom csak ha kicsit megfigyelitek látjátok hogy én soha senkit nem bántok ok nélkül és soha nem irreális módon és soha nem viszek bele a vitába olyan személyes dolgokat amiket az adott emberrel privátban máshol megoszottunk egymással.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 11:03 pm

Nem arról van szó, hogy te nem vagy az a jópofizós, mindenkivel puszipajtás gyerek vagy te, elfogadjuk azt mi szerintem, nem is rójuk fel neked.

De az, hogy természeted szerint nem rejted véka alá a véleményed, még nem jelenti azt, hogy folyamatosan le kell bunkózni másokat egyes múltbeli nézeteltérések miatt, és te szerintem pont ezt csinálod Nheil.

Rednex szerintem hagyná az egész ügyet ha te nem hoznád fel mindig, Pókot meg sértegetni lehet nem kéne ha még jelen sincs, hogy megvédje magát.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:11 am

Szerintem jó a közösség én élvezem Very Happy
Nem feltétlenül kell yugiohzni hozzá hogy fenn tartsuk a hangulatot, vannak egyéb programok hozzá. Szerintem ha már nem lenne a fórum ugyanúgy tartanánk a kapcsolatot egy pár emberrel.
Néha baszogatjuk a másikat de ez van csak poénból. Aki nem érti az befásul előbb-utóbb mint rednex vagy dawe.
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:24 am

Az anyázás már nem poén. Akkor másokkal miért vagyok teljesen jó kapcsolatban még? Neked poén lenne az ha elküldenélek anyádba? Szerintem egyáltalán nem, és jogom sincs ilyet tenni, mert nem ismerem az édesanyád, de sokat tett/tesz érted gondolom, így ebből a szempontból pofám lapos, nem is teszem, és nem is tenném meg, hogy anyázzak bárkit is, nincs értelme, nem lesz jobb attól az életem.


A hozzászólást Dawe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 19, 2012 1:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:41 am

poén és poén között van különbség, és az se mindegy hogy mondják az egyes dolgot


Nheil, amit anno mondtam csajozós dolgot, abba mi a személyes amit már előtte is tudott mindenki?
Meg hát biztos igazad van hogy nem tudok érvelni...
Te érvelésed: hát ez hülyeség ilyen nem is volt stb
Amúgy meg nem vagyok egy bunkó típus, csak ha vki retardáltan viselkedik velem, nem hagyom magam
Folytatni nem érdemes mert márt milliószor elmondtam mit mért hogy stb, de még mindig nem képes felfogni és megérteni,

De ha vmiben is megbántottalak, akkor elnézést kérek


Érdekes viszont, hogy mondod h milyen újnak lenne kedve ilyen közösségbe feljönni ahol megy a bunkózgatás stb
Ki miatt is ment el kecske?
Lehettél volna tekintettel rá, hogy azért az újabbak közé tartozott, és normálisan meglehetett volna beszélni vele
És akkor száz h nem ment volna el


Amúgy meg a lol előtt is punnyadás volt, néha fellángolt az oldal, de aztán megint elaludt


És akkor ahelyett hogy itt egymást biztatnánk, sokan egymás ellen vannak, meg ugyanígy a versenyeken is meglehetne oldani emberibb módon a dolgokat, mert nem megy vérre, se pénzre
Tehát ez nem csak a lolon múlik, hanem sok más dolgon

Meg amit meg kell tanulni, semmi sem állandó, a dolgok változnak

Set amúgy meg már lol előtt is írogatott olyan dolgokat, mondjuk néha már azért túlzás volt, Azelőtt meg nem igazán tudom h milyen volt
De ez általában olyan dolog, minnél tovább van az ember egy helyen, annál inkább meg mer szólalni


Úgy mint lolnál is, amíg új volt Set, addig nem igazán szólogatott be, de most egyik nap, nem igazán ment nekem és akkor jött a beszólás
Azzal amúgy nincs bajom ha megmondják h nooboskodok, a baj csak ott kezdődik, hogy nem mindegy milyen hangnembe mondják...
Közbe a team is noob volt, ő csapatuk meg rendezett, és jól csinálta a dolgát


Ui.: Nheil, megnéztük a filmet, de többet nem mondok mert személyeskedés lenne, és nem akarom megsérteni a személyi jogaidat
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:19 pm

Dawe írta:
Egyébként most hogy mindenki olvassa ezt, és én már nem tervezek itt lenni sokáig, elárulom hogy eddig a fiúkat szerettem és Set is bejött nekem, de ezzel most megbántotta az érzéseimet nagyon.

WHAT DA FUCK? Sorry de én már elköteleztem magam Very Happy

Amúgy Jiijo is megmondhatja, mert mindig ott volt velünk hogy nem anyáztam sose, csak kinevettünk ha valami vicceset csináltál vagy írtál, mondtál és ez nem ugyan az. Rednexet is kinevetem ha noob, Nheilt is ha hülyeséget mond, téged is. Nem teszek különbséget hogy ki-kicsoda, ha hülyeséget csinál viselje. Na most te ebbe elég nagy profi vagy. Mit gondolsz Jiijot miért nem nevettük ki annyiszor? Mert nem csinált semmi olyat amin lehetett volna, ő egy rendes gyerek. De neked vannak dolgaid, és lehet hogy más nem mondja neked, hanem a hátad mögött nevet. Gondolkozz el ezen, én(mi) nyíltan felvállaltam hogy kinevetlek(ünk), kockáztatva ezzel hogy megsértődsz, eddig nem tetted most akkor miért? Oké lehet hogy túlzásokba estünk néha de utána leálltunk, plusz neked is meg van adva a lehetőség hogy kinevess minket, csak rajtunk nincs mit, meg nem is érdekel.

Red: Most őszintén, attól hogy több győzelmed van, esetleg tapasztalatod mint nekünk, nem játszol rendszeresen és ez láthatóan megvisel téged.
Ezt nem én mondtam de emlékszek rá: "Nem hozza azt a szintet amire képesnek kéne lennie". Tudjuk hogy nem tudsz velünk játszani napi 6-8 meccset mert IRL dolgaid vannak, érdekes nekünk is és megértjük, de néha ha nem megy neked, rögtön a csapatra fogod, holott az egyéni teljesítmény legalább annyira fontos tényező. És ha elveszted a laned, onnan persze hogy a csapat már nem tudja visszahozni.
Vissza az elejére Go down
Jiijo

Jiijo


Posts : 63
Join date : 2011. Apr. 02.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-2

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:28 pm

Dawe írta:
Egyébként most hogy mindenki olvassa ezt, és én már nem tervezek itt lenni sokáig, elárulom hogy eddig a fiúkat szerettem és Set is bejött nekem, de ezzel most megbántotta az érzéseimet nagyon.
Remélem ez most csak 1 kibaszottúl elcseszett vicc... UGYE AZ....?! O______O
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:47 pm

szerintem gyereknek való ilyen erdőben cempelős , bokrok között futkározós
max 2 mapon játszhatós, de mindig ugyan azon nyomják -.- , inkább wörmsel játszok Very Happy és van jobb játék amire pocsékolom az időmet és ha vki még 1x kitörlni be másolom még1x Very Happy

sztem gagyi és punktum .

Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:54 pm

Nem rossz kis game a Horde VS Alliance, de vannak jobbak is Very Happy . Igazából megmondom miért nem szeretem, mert 1 noname ember ötletét lenyúlták (lemásolták) akinek esélye se lenne játékot csinálni és azt nyomatják ennyire, valamint COMODO-ra teljesen felesleges fellépni, mert mindenki ezt a marhaságot nyomja, fellépek van fent jópár ember, de sose lehet lenyomni egy normális duelt kb. Úgyhogy ha már van időm nem vergődök, hanem lépek fel Diablo 3-ra azt csá.

De egyszer majdcsak ráuntok és lehet duelezni is.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 1:08 pm

hajas91 írta:
szerintem gyereknek való ilyen erdőben cempelős , bokrok között futkározós
max 2 mapon játszhatós, de mindig ugyan azon nyomják -.- , inkább wörmsel játszok Very Happy és van jobb játék amire pocsékolom az időmet és ha vki még 1x kitörlni be másolom még1x Very Happy

sztem gagyi és punktum .


Nos "uram", az első hozzászólásban le volt írva hogy értelmes érvekkel építsük fel a mondandónkat, nem pedig ilyen kifejezésekkel hogy "cempelős(wtf)", "bokrok között futkározós" "játszhatós". Arról nem is beszélek hogy a magyar nyelvben ilyen kifejezések nem is léteznek, és még sok más grammatikai hibát véltem felfedezni a hozzászólásában, de ezeket hiába közölném önnel, nem venné a fáradtságot a kijavításukra, sőt szerintem most se tudja miről beszélek, de sajnos akkor ezek szerint én nem tudok arra a primitív szintre lesüllyedni hogy szót értsek magával Sad

Ez most tipikusan arra volt példa mikor valaki azt sem tudja miről beszél.

Írjatok még, formában vagyok What a Face
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 1:23 pm

R3dNeX írta:


Amúgy meg nem vagyok egy bunkó típus, csak ha vki retardáltan viselkedik velem, nem hagyom magam

Ui.: Nheil, megnéztük a filmet, de többet nem mondok mert személyeskedés lenne, és nem akarom megsérteni a személyi jogaidat


És még én vagyok a gonosz gúnyolódó?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 1:57 pm

Oké nem szokásom, de most osztom az észt:

Tudjuk Set, hogy te vagy a lol überkirálya, de lehet nem mindenki veszi jó néven ha ezt a tudtukra adod. Ha meg Dawe-et akár akaratlanul is megbántottad kérj bocsánatot, és próbáld mellőzni a sértegetését. talán nem olyan nagy kérés ez. (Bocsánatot nem úgy kérünk hogy közben még belerúgunk a másikba).

A Rheil vs Nednex színjáték x+1-k felvonása már számomra is elég unalams, pedig én mindig jókat nevetek rajta. Eddig azt hittem értelmesen le tudjátok rendezni a dolgaitokat, de kezdek kételkedni benne. Ha érzésetek szerint a másik valamilyen formában támadást intéz ellenetek, akkor szerintem egyszerűbb lenne ignorálni és meg lenne oldva a dolog. Főleg, hogy szerintem már ti se tudjátok miről vitatkoztok. Ha csak a vitára fordított energia tizedét arra használnátok, hogy megpróbáltok kibékülni nem lenne már semmi gond.

Makk és Hajas nem szereti a lolt, ez nem újdonság. Azt nem tudom kitől lopták/nem lopták a lolt én attól még játszok vele. Mi nem szólunk be nektek amiért Diablo 3-al játszotok (ja várj Hajas azt is utálja). Lehet nem tetszik nektek, hogy lolozunk, de ti attól még ugyanúgy tudtok yugiohzni/comodozni, nem hiszem mi megakadályozunk titeket bármiben is.

Ha ilyenek mennek folyamatosan, akkor egyáltalán nem csodálom, hogy Pók nem jön fel a fórumra, mert veszekedésen kívül semmit nem is találna.
Ideje lenne mindenkinek felnőtt módjára viselkedni nem folyton azt a szöveget nyomni, hogy a te játékod a rosszabb, vagy te megsértettél engem 2 hónapja amiről már azt sem tudom mi volt, de attól még visszaszólok neki.

Ideje lenne felnőni, azért.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ofiicial LoL hater topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ofiicial LoL hater topik
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: