Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcapBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_voting_barBékítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcap50%Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcap30%Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcap10%Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_lcap10%Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Békítő gigantikus tourney ötletek

Go down 
+6
Set
Dawe
Istipisti
Makk
R3dNeX
Nheil
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Gogetto15

Gogetto15


Posts : 89
Join date : 2012. Jun. 19.
Age : 26
Location : Megyaszó

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 10:04 pm

Makk ötletéhez egy kis plussz.Lehetne a kártyákat cserélni pl.: ha nekem van egy mirror force-om, elcserélhetem yx nevű játékos torrential tribute-jára.Igy a végén már cassk olyan lapok lesznek benne amik tényleg kellenek ráadásul hangulata is van annak hogy mindenki üzletel.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:41 pm

Hosszú lefolyású versenyben, kapnál pontokat és lehet hogy idővel már 3 Raigekivel nyomnád vagy valami hasonló.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:21 am

közben lezsíroztam Makkal, először lenyomjuk az én tournamentem, és ha annak vége/behal akkor jön az övé.
Már csak az Adminok áldását kérném. bounce
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:29 pm

NevemNaka írta:
közben lezsíroztam Makkal, először lenyomjuk az én tournamentem, és ha annak vége/behal akkor jön az övé.
Már csak az Adminok áldását kérném. bounce

Amit mondani se kell, hogy megkapsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 12:04 pm

Az ötletek amiket írtatok mind jók lesznek valami sima versenyhez.

Én elsősorban azonban olyan nagyszabásúra gondoltam mint amilyen a retro volt.
Ehhez jutott eszembe egy szerintem jó ötlet. Ugye eddig az volt hogy mivel mindig csak 1 kieső volt, biztonságban érezhette magát mindenki ha csak 1-2 duelt behúzott és azért valljuk be, eléggé predesztinálható volt hogy kik fognak hamar búcsúzni. Na most, arra gondoltam, most nem az utolsó fog kiesnki, hanem az utolsó 4 helyezett ember minden kör végén tagduelt fog vívni egymás ellen. (a legutolsó 2 lesz egy csapatban a másik kettő ellen) Ezután a vesztes team tagjai egymás ellen küzdenek és aki ott kikap az kiesik. Így mindenkit meglengethet a kiesés szele, már a korai fordulókban is, hiszen mindig veszélyes lesz hátul végezni. A hátránya viszont az lenne, hogy megnövekedne az időtartama minden körnek, hiszen amíg ez a 2 duel nem megy le, addig nem tudjuk folytatni. Ugye a 4nek egyszerre kell online lenni ennyi ebben a nehézség. De szerintem megérné mert így viccesebb és izgalmasabb lenne.

Én megmondom őszintén, ha lenne rá elég ember már holnap kitenném a retró v 2.0 első körét mert a visszajelzések alapján is jó volt.
Esetleg az, aki mindenképpen jönne, az ide is írjon egy postot és írja le azt is milyen javaslatai vannak. De ne feledjétek, 12 ember alatt nem kezdjük el. Nincs kedvem megint befürödni a droppolókkal.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 12:59 pm

Én biztosan benne vagyok, de 12 ember biztosan nem gyűlik össze.

A tag dueles verziót támogatom, de mivel a tag duel versenyen egy sem ment végig, előre megmondom hogy (sajnos) halott ötlet.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 1:06 pm

Itt csak fordulónként egy darab tag duelről lenne szó. És az is csak single. Ennyit szerintem össze lehetne hozni.
Vissza az elejére Go down
Dini221

Dini221


Posts : 34
Join date : 2012. Jun. 01.
Age : 28
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 2:39 pm

Ha összejön jövök természetesen
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 3:59 pm

Én is jövök, de csak ha nem lesz a tag dueles marhaság, mert az teljesen imbalanced és ott már tényleg nyer 50%-al aki kezd, ide most nem fejtem, ki de azt teljesen át kéne balancolni.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 4:18 pm

Pedig ez rákényszerít mindenkit arra hogy megfontoltan játsszon, jó decket építsen hogy elkerülje azt h utolsó 4ben zárjon.
De még ha tagduelezned is kell, az se a világ vége, mert ha vesztesz akkor meg utána rendes meccsdueles kik-ki meccset játszol.
Kell valami ami izgalmasabbá teszi, ha mindig csak 1 kieső lesz mindenki túl biztonságban érzi magát. Majd szavazunk erről a tagos dologról vagy addig kitalálunk valamit helyette.
Én szerintem ez egy nagyon vicces szabály lenne és a partnerek rá lennének kényszerítve hogy összedolgozzanak, ha meg vesztenek akkor meg mivel mérgesek lesznek egymásra úgyis jöhet a rage duel haha.
Vissza az elejére Go down
Gogetto15

Gogetto15


Posts : 89
Join date : 2012. Jun. 19.
Age : 26
Location : Megyaszó

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:05 pm

Én jövök,de szerintem elég lenne ha az utolsó két helyezett játszana a továbbjutásért.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:24 pm

Mivel ez a retró verseny a mániám, összeírom hogy kb jelenleg hogy állunk, kikre lehetne számítani.

Akik biztosan jönnének és végigcsinálnák becsülettel:
Ragnaros, Set, Istipisti, én és 2 újabb ember : Dini és Gogetto szerintem ez a 6 100 százalék

Különböző okok miatt kérdéses emberek :
pendecho - mostanában eléggé eltűnt de lehet csak mert nyár van és sok a party de ha jönne ő is végigcsinálná az biztos
Naka - na most neki hol megy az ADS hol nem, nem tudom követni de megbízható ember azt tegyük hozzá
Cslk - azt mondja innentől aktív lesz, de a szavak akár a szél és láthattuk Siverius és társai is képesek szó nélkül lelépni, ezenkívül apróság de neki nem megy a LAN duel így vele csak online módban lehet tolni ami végül is nem nagy baj csak picit laggosabb lesz de ezt el lehet viselni
Hajas - el van tűnve és amúgy is előző versenyen is könyörögni kellett neki hogy induljon most nem fogok senkinek könyörögni
Breaker - ha meggyőzöm hogy induljon akkor végig is fogja csinálni, csak a kérdés hogy jön-e
Makk, Rednex - hát ők eléggé emocionálisan instabil emberek vagyis képesek bármin megsértődni és droppolni de most ezen megint ne flamewarozzunk plz nem sértésből írtam
Dawe - kollégiumban van és ő is nagy eltűnőművész
Jijo - nem tudom egyáltalán érdekli-e mert előzőn se indult
Chazz Deluxe - őt se tudom hogy érdekeln-e és végigcsinálná


És akkor vannak a "futottak még" kategória, vagyis a comodo szobában havonta egyszer benézők, a néma Bobok, a fórumot soha nem olvasó emberek, a testvérek, barátok akik droppolnak, elfeledett régi fórumozók, szóval az esélyt nem lehet kizárni hogy befut még valaki xd.


Hát ebből a felhozatalból kéne 12-t összehozni...

A szabályban benne lesz hogy bármikor lehet DN-en is lejátszani a duelt ha mindkét fél beleegyezik. Vannak 1-2 en itt akik esetleg jobban preferálják és ha egymás ellen játszanak akkor miért ne.

Aztán a lebonyíltásban hogy tagduel lesz-e vagy nem az már mellékes de szerintem majd arra szavazást fogok kiírni.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:10 pm

Én ha jövök tuti lenyomom, nem szokásom droppolni, a múltkori azon kaptom sokkot hogy, egyszerűen nem ment az a szájbakúrt Hamachi és máshol meg persze lehetetlen volt elérni bárkit is (és az időm is kevés volt, de simán meg tudtam volna oldani).
Ha lesz valami ilyesmi számíthattok rám és le is fogom tolni.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:41 am

Nheil írta:
...................
Naka - na most neki hol megy az ADS hol nem, nem tudom követni de megbízható ember azt tegyük hozzá......................
Tartom magam a soha nem droppolok szokásomhoz, és most szereztem egy új gépet, így az ADS is perfektül fut!
Tehát: jövök!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békítő gigantikus tourney ötletek   Békítő gigantikus tourney ötletek - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Békítő gigantikus tourney ötletek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gigantikus OCG verseny!
» Majális tourney.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: