Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Set
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Makk
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Toki
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcapHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_voting_barHUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap50%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap30%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap10%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap10%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban

Go down 
+6
Makk
Tarantila
Ragnaros
Set
hajas
Nheil
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Ki fog kiesni a 2003-as fordulóban?
hajas
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap31%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
Naka
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap8%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
pendecho
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap0%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Deadbone
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap0%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
WMS2M2
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap8%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
szaba87
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap15%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
joco4
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap15%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Dark Balter the Terrible
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_lcap23%HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Összes szavazat : 13
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:19 pm

hát én sem terveztem az ott alvást mert sztem el sem férünk majd, szal én vszeg lépek 9 kor az ucsó vonathoz ... majd vki vigyen ki a villamos megállóhoz xD
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 11:16 pm

nekem meg 8körül megy az uccsó, viszont valószínüleg én is már korán ott tudok lenni
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 12:33 pm

Én természetesen viszek megint YGO decket 4-et arra lehet számolni. Ha elhúzódik esetleg, akkor én szállásra igényt tartanék.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 12:42 pm

Hát ha Istinél sem lehet maradni akkor Szaba marad mint lehetőség. De ha van más akk szóljön
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 1:15 pm

Ha 10 ember benne van a pókerban, akkor párhuzamosan lehetne 5 ember / asztal és a kieséseket követően balanszoljuk az asztalokat, majd amikor csak 5 ember marad, akkor 1 asztalra kerül mindenki és az első 3 ember nyerne 50/30/20 %-os arányban, vagyis ha 300 ft a beszálló (de lehet 200 is, csak ha az első 3 nyer, akkor legyen kicsit értékesebb a nyeremény sztem) akkor az első helyezett nyerne 1500-at, a 2. nyerne 900-at, a 3. pedig nyerne 600-at (ami a beszálló 2-szerese), szóval ilyen formán jó lenne, mert nem csak 1 ember vinne mindent így talán nem retardált módon túrnánk az allineket nyakra-főre.

Sztem ez tök király lenne legalább egy ilyen multi partyt lenyomni, de ehhez kéne 2 pakli kártya nekem meg nincs egy se, szóval Toki mellett valaki más is hozzon kártyát. Vagy ha valahogy elférünk 10en is egy asztalnál, úgyis megoldható persze.

Simán kivitelezhető lenne és fun, remélem minél többen benne vagytok, aztán utána lehetne ygozni meg drinking game stb, szóval ez nem zárja ki a többi dolgot.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 3:29 pm

Oké, én viszek kártyát, a táskámban úgy is van mindig egy paklival, még bármire jó lehet Very Happy
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 10:13 pm

hát nekem egy üveg sört megér a póker szal benne vagyok
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 1:45 pm

Még öt nap. Ha valaki lemondja a héten azt megkeressük és tökönrúgjuk. Javaslom a 4órai kezdést.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 11:35 am

Biztos, hogy ott leszek, de nem tudom kiszámítani mikor érek oda pontosan mert kicsit máshonnan megyek mint eredetileg szóval lehet hogy fél 4kor már ott leszek, vagy rosszabb esetben 4kor.

Pisti akkor ne felejtsd el magaddal hozni te is a kártyát!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 12:13 pm

Oké, reméljük nem fogom. Ha valaki hamarabb szeretné, én ráérek kb déltől xd
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 9:34 pm

Gyá olyan vodkát vettem, mikor kinyitom a hűtőt megszólal hogy : Igyál meg Set! Very Happy Na persze a többiek nevét is mondja csak nem olyan sűrűn
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 9:58 pm

És én is ihatok belőle vagy csak Istinek lesz megint? v_v
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 10:07 pm

Alapvetően a kocsmázás utánra vettem, de miért ne
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:08 am

Mi van Rednexszel, nagyon lapít ?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:15 am

Majd holnap bejelenti hogy nem jön
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:20 am

Nem kell mindig a rosszat várni.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:23 am

Csak realista vagyok. Ja Isti lehet hogy mégis nálad leszek
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:42 am

Talán kicsit félreértelmezed a realizmust akkor.

Ja én meg megkérdem már szobatársam bentmarad-e, azt hiszem fontos lenne már tudni xd
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:55 pm

Ja lehet én is igényt tartok szállásra. Én azt hiszem keresek valami kis kellemes pálinkát Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:22 pm

Elég sokan leszünk akk Istinél XD. Mi olyan fél 5re érünk oda.
Szaba kb 6ra. Többiekről nincs infóm
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 11:18 pm

Oké, szobatársam nem lesz itt, szóval 1 hely van ágyon, és akár a földön is xd

Ki aludna itt? mert ha előre meg tudom váltani a jegyeket, akkor olcsóbb valamivel (200-300 ft körül van).
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 12:26 pm

Engem holnap ne várjatok. Lebetegedtem, és sör helyett most mézesteát iszogatok HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 1586853386
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:44 pm

gyere csak a pálinka majd helyre rak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:47 pm

A vodka mindenre gyógyír, szerinted az oroszok miért nem betegek???
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 7:36 pm

Bassza meg, elfelejtettem magammal hozni a zsetonkészletet, és most a barátnőmnél alszok, szóval holnap valaki hozzon zsetonokatakinek van, vagy útközben valaki vegyen egy olcsó fos készletet és összedobunk rá pénzt azt lesz közös készletünk, ilyen fosok 1-1,5 k tól már vannak, összedobunk rá 8an az nem drága vagy ha zseton helyett hoztok valami bármilyen fost amiből sok van az is jóóóóó csak pókerezni akarok vazze mindenképpen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban   HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» HUDA Találkozó 2011
» HUDA találkozó.....nálam
» Jovo het pentek szabad ha raertek talalkozo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: