Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcapNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_voting_barNaka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcap50%Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcap30%Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcap10%Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_lcap10%Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában

Go down 
+5
pendecho
Ragnaros
hajas
Nheil
Istipisti
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 12:58 pm

Nyertem 2-1re. Mákoltam. Kicsit.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 4:03 pm

Ma meló után a bnőmhöz megyek és holnap egész nap együtt leszünk (pl. sakk, társasjáték stb.) de pénteken délután meg este ott leszek végig comodon meg szombat is legrosszabb esetben.
Vagy ha pendecho facobookon fentvan ott is felvehetne mert ott gyakrabban vagyok szóval azért lássátok hogy törekszem ennek a csodálatos és igényes versenynek a folytatására :-) .
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:55 pm

Vártalak egész pénteken és ma is de nemjöttél. Tipikus, amint barátnője van hanyagolja a fontos dolgokat Razz ...nekem amugy mindegy én várok akár meddig Istitől függ, hogy dönt.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 7:51 pm

Igen bocsi elhanyagoltam a fórumot az élet miatt ez jogos :-) de most beléptem comodora is, amúgy nem találtalak meg facebookon mert sok ugyanilyen nevű ember van, de egyikre se igaz az amit leírtál magadról
jelölj be engem Papes Dávid a nevem Amerikából jöttem mesterségem címere Fissure
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 7:52 pm

Igen bocsi elhanyagoltam a fórumot az élet miatt ez jogos :-) de most beléptem comodora is, amúgy nem találtalak meg facebookon mert sok ugyanilyen nevű ember van, de egyikre se igaz az amit leírtál magadról
jelölj be engem Papes Dávid a nevem Amerikából jöttem mesterségem címere Fissure
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 8:32 pm

le kéne már tolni szerintem is, holnap estig megoldható lenne?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 4:58 pm

Adjátok pendechonak a győzelmet mert megígértem hogy leszel pénteken de nem voltam. Aztán voltam comodon tegnap meg facebookon mondtam hogy vegyen fel de nem vett fel de igazából ez a verseny őszintén szólva nem éri meg hogy emiatt gond legyen úgyhogy menjen tovább ő, nyomják le a döntőt és zárjuk le hátha a következő értelmesebb lesz most meccsre kell mennem ki tudja mikor leszek este vagy nem,.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 6:37 pm

én ma este leszek és ráérek
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 9:21 pm

Nheil írta:
Adjátok pendechonak a győzelmet mert megígértem hogy leszel pénteken de nem voltam. Aztán voltam comodon tegnap meg facebookon mondtam hogy vegyen fel de nem vett fel de igazából ez a verseny őszintén szólva nem éri meg hogy emiatt gond legyen úgyhogy menjen tovább ő, nyomják le a döntőt és zárjuk le hátha a következő értelmesebb lesz most meccsre kell mennem ki tudja mikor leszek este vagy nem,.

rád vártunk vagy 5 napot nehogy megint azt halljam hogy milyen béna és retard vagyok már meignt aki pont veled akar kiszúrni, erre meg még most is, hogy kedvezni próbálok neked a határidő jelentős kitolásával, leszólod a versenyem semmit nem tettem ellened?

lehet, hogy hibáztam többszr is a verseny folyamán, de ezt akkor sem érdemlem
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 10:20 pm

2-1 re győzött pendecho, a 3. duelben az a BLS rohadt nagy luck volt gg
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 10:57 pm

Nheil írta:
2-1 re győzött pendecho, a 3. duelben az a BLS rohadt nagy luck volt gg

Confirmed.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 1:14 am

na semmi reakció a hozzászólásomra? pedig kíváncsi lettem volna a megváltoztatott taktikám milyen válaszokat generál.

Döntő pedg akkor Pende vs Ragnaros!
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 2:39 pm

Ragna nyert 2-1re gg.
Aktiválta heavy-t én aktiváltam solemn-t, erre minden s/t-m ment a gravebe... ezen kívul jo volt.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 2:39 pm

Nyertem 2-1re.
Tournamentről: Nagyon elhúzódott, és sokan ge*ci sokáig afkoltak, hogy a végső 2 órában tolják le a meccsüket. Az ilyen minek nevez?
Deckemről: Quickdraw-debris, amit 5 perc alatt összedobtam, mert nem volt kedvem most komolyan játszani. Máskor is ezt a taktikát fogom követni.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 9:13 pm

Gondolataim a versenyről:
Úgyis tudom, hogy Isti meg fog sértődni, de akkor is az a véleményem, hogy ha valakinek vizsgaidőszaka van és nem ér rá és még mellette hisztis is, az ne rendezzen versenyt, eléggé noobság, hogy mások mondják meg mik legyenek a szabályok (még ha én is vagyok az, nem kell rám se hallgatni mindig) , nem hajlandó önmagától ízlésesen kiírni a szabályokat, a + határidőkről ne is beszéljünk .
Summa sumarum : negatív kritika is kritika, vagy meg lehet rajta sértődni és hisztizni vagy megfogadni.

Amúgy grat a győztesnek, az 5 perces deckej engem is megvert xd.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 10:34 pm


Igazad van egyetértek mindennel,
Beismerem a szabályo kiírásánál rossz feltételezésekkel éltem, amikor Setre vártunk pedig csak jót akartam, de rosszul sült el.

Nheil írta:

+ határidőkről ne is beszéljünk .

Csak az a fura, hogy amikor rád vártunk kedd óta egészen tegnap estig, egy szavad nem volt a határidőkkel kapcsolatban.
Megmagyaráznád hogy is van ez?

Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:46 am

Istipisti írta:
...Csak az a fura, hogy amikor rád vártunk kedd óta egészen tegnap estig, egy szavad nem volt a határidőkkel kapcsolatban.
Megmagyaráznád hogy is van ez?
Meló, recska, barátnő és az adu ász:
"nehogy már nekem hőbörögjetek, amikor én most csináltam ilyet először, míg egyesek meccsről meccsre húzzák a nép idegeit a folyamatos lustaságukkal"

Amúgy jó volt a verseny, leszámítva az elkapkodott játékleírásokat és a lusta csürhét.
tehát rossz volt!?
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 2:49 am

Nekem az nem tetszett, hogy nem veszitek komolyan.Ragna 5 perc alatt rakja össze a deckjét, fele le sem játsza a matcheit és játszottam olyannal is akinek nem volt side-ja, mert szerinte nem fontos... Így lassan ,de biztosan szét fog hullani az a magyar közösség is ami még megmaradt, ha beszélhetünk egyáltalán ilyenről.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 5:09 am

NAKA írta:
Istipisti írta:
...Csak az a fura, hogy amikor rád vártunk kedd óta egészen tegnap estig, egy szavad nem volt a határidőkkel kapcsolatban.
Megmagyaráznád hogy is van ez?
Meló, recska, barátnő és az adu ász:
"nehogy már nekem hőbörögjetek, amikor én most csináltam ilyet először, míg egyesek meccsről meccsre húzzák a nép idegeit a folyamatos lustaságukkal"

Amúgy jó volt a verseny, leszámítva az elkapkodott játékleírásokat és a lusta csürhét.
tehát rossz volt!?

Ezt nem értem teljesen Naka, gondolom nem arra utalsz, hogy ez volt az első versenyem Very Happy

Pende:
Igazad van, ezt sokan tényleg nem vették komolyan aminek az oka részben én voltam azt hiszem, szóval bocs.
Én meg közben rájöttem, hogy utálom a synchro paklik felét Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 6:20 am

Istipisti írta:



Csak az a fura, hogy amikor rád vártunk kedd óta egészen tegnap estig, egy szavad nem volt a határidőkkel kapcsolatban.
Megmagyaráznád hogy is van ez?


Már megmagyaráztam, hogy én is egy versenyző vagyok a sok közül, nem kell velem se kivételezni és ha valami nem tetszik nekem, nem kötelező miattam módosítani/várni. Az hogy akkor nem hőbörögtem, egyszerű : az ember nem a saját maga ellensége.

Mindegy, inkább ne legyen verseny, minthogy ilyen erőltetett legyen, lehet egy kis szünet után nagyobb energiával nyomatnánk.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 10:27 am

pendecho írta:
Nekem az nem tetszett, hogy nem veszitek komolyan.Ragna 5 perc alatt rakja össze a deckjét, fele le sem játsza a matcheit és játszottam olyannal is akinek nem volt side-ja, mert szerinte nem fontos... Így lassan ,de biztosan szét fog hullani az a magyar közösség is ami még megmaradt, ha beszélhetünk egyáltalán ilyenről.

Mi már régóta a szórakozás kedvéért játszunk. Te veszed túl komolyan.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:05 pm

A szórakozás és a komolyan vétel nem zárja ki egymást.
Lehet menni 5 perc alatt összelopott fun deckel de a határidőt ugyanúgy betartani.
De amikor a versenyző azt látja hogy maga a rendező ilyen komolytalanul írja ki a versenyt, persze hogy ő se veszi komolyan.
Na mindegy ne kezdjünk el itt flémelni, inkább koronázzuk meg a Nakát a trónról letaszító Ragnarost höhö.

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:28 pm

Már megint könynebb engem hibáztatni nem?
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:48 pm

Lehet, hogy 5 perces a deckem, de 1. akkor is ez nyert, 2. szinte minden duelt már az első lehetséges napon lejátszottam, szóval nem emiatt fog széthullani a közösség Very Happy
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 1:22 pm

A verseny általános értelemben küzdelem a résztvevők között a legkedvezőbb hely elfoglalásáért, az azonos cél elsőként való eléréséért, a többiek legyőzéséért. Ha jól tudom, ez egy verseny volt, akkor miért is vettem túl komolyan? Mert volt side-om? Vagy mert próbáltam minél hamarabb letolni a meccseimet? Szerintem ez a normális, de akkor lehethogy én tudom rosszul. Nem kell kivonni magunkat a felelősség alól, hanem be kell ismerni a hibákat és legközelebb nem elkövetni azokat. A lényeg, hogy ha egy idegen az oldalra látogat és beleolvas a körülményekbe, nemhiszem, hogy kedve lesz regisztrálni, pedig új tagok most nagyon kellenének.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában   Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Naka ötlete xyz banned synchro supported tournament Istipisti lebonyolításában
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rental deck tournament
» HIPPIE TOURNAMENT!!!
» C.R.A.D.K.E.N.G. Tournament Win Deck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: