Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Tarantila
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Istipisti
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Set
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
R3dNeX
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
NAKA
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Makk
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Ragnaros
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Cslk
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Toki
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcapNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_voting_barNovemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcap50%Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcap30%Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcap10%Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_lcap10%Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában

Go down 
+3
Makk
Set
Istipisti
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 1:00 pm

Mostanában nagy a pangás az oldalon, mi lenne ha valamikor a közeljövőben beülnénk a Ludovikába? (Van új pálinkánk is, ami szerintem kevésbé jó mint az előző, de ti talán máshogy gondoljátok majd)
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 2:00 pm

Jó ötlet! Kár, hogy nem megyek le pestre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 2:25 pm

akkor majd iszol otthonról velünk xd
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 5:44 pm

Fasza támogatom az ötletet, tudok/tudunk is menni szerintem, semmi extra program nem lesz ha jól tudom Smile De azért időbe találjátok ki!
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimePént. Nov. 08, 2013 11:05 pm

Jó ötlet bár attól függ h mikor mert lehet h dolgozok...
bár 2 héttel előre le kéne fixálni mert akkor szabit még tudok kérni talán
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 09, 2013 1:26 am

Támogatom, csak nem pénteken, vagy szombat délután legyen mert szombaton hajnaltól estig MOMÉn vagyok.
Tehát nekem kb csak a szombat este jó.
Illetve lehet pénteken, de akkor én 8 körül lelépek.

u.i.: csütörtökön kurva jó lenne, ha mindenkinek jó.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 09, 2013 9:42 pm

hát ha 14.ére gondolsz akkor az nekem is jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 12:16 am

Nekem csütörtökön is jó, viszont én akkor csak 8 körül érek oda, mert előtte iskola, meg edzés is. De ha a jövő hét annyira nem jó senkinek 1-2 hetet várhatunk
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 1:21 pm

most csütörtök nekem nem jó, mert már elígérkeztem máshova. És begyulladt az innyem és fejemhez kötözött jéggel ülök itthon, és így nincs kedvem sehova se elmenni :I
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 8:30 pm

Akkor egyetértés abban, hogy nem most, hanem mondjuk 2 hét múlva csütörtökön/pénteken legyen egy Ludovika találkozó? (azaz 28 vagy 29?) Így legalább mindenki tud előre tervezni
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 8:57 pm

Nekem végülis megoldható akár mind2, de péntek jobb lenne!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 9:12 pm

Csütörtök semmiképpen nem jó, másnap dolgozok, semmi értelme hogy odamanjek kólázni, ha mennék is csak 1-2 órát tudnék ott lenni, szar nekem az utazás.

Péntek nálam a favorit, ha egy héttel előtte meghatározzátok hogy melyik péntek akkor 100%ra meg tudom ígérni hogy ott leszek, délután 3tól este 8-9 ig kb.

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 10:54 pm

Ja persze péntek nekem is jobb, csak lehetőségként hoztam fel a csütörtököt.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 1:50 am

28-29. én dolgozok ezt passzolom :I
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 9:47 am

Mindig lesz valaki akinek nem jó a dátum. Valaki csináljon egy szavazást, és ami a legtöbbnek jó, akkor legyen.-birka- 
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 11:48 am

Így van, szavazzuk meg de minél hamarabb hogy le legyen fixálva.

Valaki hozzon franciakártyát én meg viszek zsetont. Nagyon rég toltam élőben pókert, sőt pont veletek utoljára szerintem. De csak annyi a célom, hogy Istit minél hamarabb kiejtsem, bár nem lesz nehéz mert úgyis noob módon játszik és kockáztat szar lapokra xd.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 12:02 pm

Akkor nevember 29?

Én hozok Citadella-t! Azt te is bírni fogod kurvára Nheil majd meglátod! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 12:42 pm

Nekem speciel a helyszín nem jó de azt úgy sem érdekel itt senkit szóval flower 
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 1:12 pm

Hát ha olyan ami nem annyira időigényes akkor biztos bejön, de az nem jó ha 4-5 óráig tart egy játék, mert annyi lesz maga az egész találkozó is, viszont egy troll póker party lemehet 1 vagy fél óra alatt is simán.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 3:17 pm

Nheil írta:
Hát ha olyan ami nem annyira időigényes akkor biztos bejön, de az nem jó ha 4-5 óráig tart egy játék, mert annyi lesz maga az egész találkozó is, viszont egy troll póker party lemehet 1 vagy fél óra alatt is simán.
Citadella 1 órába benne van nagyjából. Yugioh-t még mindig nem tudok hozni viszont az fix.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 11:08 pm

Viszek kártyát, és az lesz a célom, hogy csak Nheilnél maradjak tovább bent Smile

Amúgy bocs Set, de máshol nem igazán tudjuk tartani a ludovika találkozót
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 1:05 pm

No akkor legyen november 22 péntek
vagy
november 29 péntek?

Én az elsőre szavazok mert akkor tud jönni hajas is. A második időpont meg lehet hogy nem lesz jó mert lehet hogy akkor lesz az évzáró játékvezői buli ahol azért beiszok szépen remélhetőleg. De nem biztos még hogy akkor lesz és akkor jó nekem a nap.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 5:26 pm

Nekem megfelel mind2 mivel semmiképp sem tud lenni programom 5 előtt kb, utána meg mást úgyse terveznék Smile Szóval döntsetek nyugodtan!
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 10:44 pm

22. érek haza reggel a melóból de kicsit alszok aztán már jó is
szal 22. nekem
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 7:55 pm

Milyen kicsit alszol 5-6 órát elég az neked xd. Meg a vonaton alvást is számítsd bele hobby a vasút.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában   Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Novemberi HUDA összejövetel a Ludovikában
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HUDA Találkozó 2011
» HUDA találkozó.....nálam
» HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: