Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Set
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Makk
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Toki
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 5 I_voting_barHUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcap50%HUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcap30%HUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcap10%HUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA film klub - Page 5 I_vote_lcap10%HUDA film klub - Page 5 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA film klub

Go down 
+7
Tarantila
R3dNeX
Set
Istipisti
Ragnaros
NAKA
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 12:11 am

Ez még nemjelenti azt, hogy Trava - Fist Planet nem egy főhajtás Ichi előtt xd Mert hasonlóság tényleg létezik
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 11:48 am

és Naka neked mi a bővebben kifejtett véleményed?

Meg én vagy isti teheti majd a kövi filmet?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 4:03 pm

Ahogy elnéztem lényegében nagyon hasonló a véleményetek. Viszont az enyém merőben eltér.
Ez valószínűleg azért van, mert én máshogy tekintek erre a filmre.
Valóban nincsenek nagy mondanivalók, ráadásul a sztori is kifejezetten tipikus és nincsenek "váratlan" fordulatok (illetve vannak, de számíthatunk rájuk).

Látvány, pörgés és egyedi ötletek. Ez az a 3 dolog amiért ezt a filmet nézettem meg veletek, és ez az a 3 dolog amiért imádom.
Mind a ketten írtátok, hogy hiányoltok különböző részleteket. Valóban nem tudunk meg sokat pl a verseny múltjáról, de a fontos dolgokat mind közli a film: egy verseny sorozatról van szó, ahol csak földijárművekkel lehet benevezni, más szabály nincs. Különböző versenyeket különböző színekkel jelölnek (vörös a legdurvább). Mindegyik versenyt ugyanott rendezik, kivéve a vörös futamot. Ez mindig a galaxis lehető legveszélyesebb helyén rendezi a Supergrass mint főszponzor. Két versenybe is betekintést nyerhetünk (sárga és vörös), sőt még azt is megtudhatjuk, hogy kik ezeket a helyeken a legesélyesebbek (yellow-CherryBoy Hunter, red-MachineHead). Mindemellett nem csak a versenyzők járművéről, jelleméről és múltjáról tudunk meg pár dolgot, de még 2 olyan versenyzővel is megismerkedhetünk akik visszalépnek a versenyből a verseny veszélyességére és a politikai helyzetre hivatkozva.
Szerintem ez elég információ egy olyan filmbe, aminek a célcsoportja 12-16 év között található. Politikai helyzetről nem is beszélve.

Egyedi ötletek:
a film tele van olyan apró ötletekkel, amik engem percről percre lenyűgöztek, ilyen például rögtön Sweet JP fésűje, a mozgó spagetti, a szellemileg összeroskadt dohányárus, SZOTYIZÓ KUTYÁK, a Trava folyamatosan kesergő bátyja, aki zokogva kér elnézést felettesétől, mert ő is be száll a versenybe (ennél a résznél fuldokoltam a nevetéstől). Percről percre akadt meg folyamatosan valami apróságon a szemem (engem lenyűgöznek az ilyesmik).

Látvány:
egyértelműen ez a film legnagyobb erőssége. Elképesztően fantáziadús környezet nem csak a verseny területeken, hanem MINDENHOL! Komolyan nem találtam a filmben egyetlen olyan szobát/termet/arénát , ami ne lett volna megspékelve valamivel. Mindemellett meglepően sokszínű a szereplő gárda is. Még a katonák is eltérnek egymástól. Többféle lény van ebben a filmben mint a 6 Starwars részben!!!
Ugyan így a járművek is nem csak ötletesek, de személyre szabottak is(például a csaj légoszloposában a rakéta és a szigony indító kapcsolókra kis smile-k vannak festve. Csak 1 másodpercre lehet őket látni, de még erre is odafigyeltek).

Pörgés:
ez alatt két dologra gondoltam. Az egyik a sztori menete, a másik meg a sebesség érzékeltetése.
Sebesség:
Tele van irreális dolgokkal, de mivel ez egy rajzfilm, így furcsa is lenne, ha nem így lenne. Persze nekem se nagyon tetszik amikor a Transam össze-vissza pattog, miután be van töltve a nitró, de nem is erre gondoltam. Az első verseny végén például amikor CherryBoy Hunter átmegy a CrabShooterrel a híd alatt. Na az nagyon király szerintem, ahogy a sebességtől felcsapódó víz lesodorja a nézőket a hídról, vagy amikor JP orrában elpattan egy ér, amikor a harmadik töltet után elkezd gyorsulni.
Sztori:
Lényegében az egész filmben csak 2 verseny van az elején és a végén. Ezek között, lényegében csak készülnek a redline-ra. Ha jól emlékszem ez volt az a rész amire rednex azt mondta, hogy unalmas volt. Én rohadtul élveztem. Ekkor jelent meg Trava zokogó tesója az étteremben, itt utazik JP abban "fémkoporsóban" a sivatagos bolygóra ami tele van őrült arcokkal, és itt nézi Cherry TV-t ahol bemutatják a versenyzőket.

Ami nem tetszett:
elsőre nem volt ilyen, de most találtam, és ez a befejezés. Nagyon sokat dobott volna, ha a végefőcím alatt még mutatnak pár jelenetet, hogy mi történik a verseny után.

Összegzés:
Pörgős ütős rajzfilm. Talán a világ egyik legjobb Shounen nagyfilmje.
(shounen manga/anime: tizenéves fiúknak írt történek ami a harcra vagy valamilyen sportra fókuszál, ritka a halál és a főhős motivációja gyakran a szerelem, vagy a barátság ereje). Sőt mi több, még az autóversenyzős filmek között is megállja a helyét. Nem is nagyon tudok jobb autós filmet ennél (talán a Halálos iramban).
Látványra nálam 10/10, soha nem láttam még ilyen szépen megrajzolt filmet (bár erre rájátszik az is, hogy ezt a rajz stílust szeretem a legjobban).
A sztorit minőségét meghatározni nem igazán tudom, mert általában minden autóversenyzős film szar sztorival vonul harcba, amit adrenalinnal kárpótol.
Az alap ötlet (autó verseny az jövőben) nem nagy durranás, de a kiegészítések baromi jók.

Következőt Isti rakja.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 4:50 pm

Hát a pörgés az inkább a versenyközbeni pörgés, mert közben a story elég lassú, sőt volt h a redline-os verseny közben is úgy csinálták mintha tengernyi idejük lenne

És hogy több lény van mint starwars 6 részében
http://kaminopedia.wikia.com/wiki/%C3%89rtelmes_fajok_list%C3%A1ja

sztem ez nem kevés, úgyhogy erősen kételkedek benne, hogy többféle lény lenne a redline-ban mint a starwars összes részében

Autós filmek közül pl a halálfutam sztem azok közé tartozik amelyik jó volt
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:26 pm

De a halál futam is csak egy átlagos film, ha filmként tekintünk rá.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 9:32 pm

R3dNeX írta:
Hát a pörgés az inkább a versenyközbeni pörgés, mert közben a story elég lassú, sőt volt h a redline-os verseny közben is úgy csinálták mintha tengernyi idejük lenne

És hogy több lény van mint starwars 6 részében
http://kaminopedia.wikia.com/wiki/%C3%89rtelmes_fajok_list%C3%A1ja

sztem ez nem kevés, úgyhogy erősen kételkedek benne, hogy többféle lény lenne a redline-ban mint a starwars összes részében

Autós filmek közül pl a halálfutam sztem azok közé tartozik amelyik jó volt
Bazmeg nem szó szerint értettem a 6 résznyi szereplőt. Papa
Amúgy indítsd el a videót, és pause-old le az elején ahol a nézőket mutatják.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 10:45 pm

Oké Nakának igaza van, illik helyesbítenem, shounennek tényleg kiváló film, csak n nem szeretem már annyira a shouneneket Very Happy

Haha most hogy én teszek készüljetek:
A 2001 Űrodüsszeia c. film lesz a következő amit megnézünk (még én se láttam végig, de olvastam a könyvet és az alapján is remek film, meg persze az egyik legjobb, ha nem a legjobb sci-fi.)

aki látta annak is érdemes megnéznie szerintem ismét, szóval have fun!

Ha van igény írhatok előzetes kedvcsinálót is.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 7:57 pm

Letöltöttem. Összeszedhetnétek magatokat -.- Én sem akrtam megnézni de Stanley Kubrick rendezte akkor csak OP
Vissza az elejére Go down
Vanguard




Posts : 41
Join date : 2013. Mar. 18.
Age : 37
Location : Medgyesegyháza

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 12:37 am

18 napja semmi... Ugorhatnánk végre másra, mert nagyon úgy tűnik senkit sem érdekel.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:04 am

Én 58 napot is várok, de kiverem belőlük akkor is hogy megnézzék. Én is megnéztem mindent amit eddig kitettek, és az én filmem sem marad le semmivel ezek mögött.

Set jó példával jár elöl, javaslom mindenkinek, hogy kövesse.
Mintha Nheil mondta volna, hogy 2 hetente egyszer mindenkinek van 1-2 órája arra, hogy megnézzen egy filmet, szóval akkor tartsuk is be.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 10:34 am

Lol teljesen elfelejtettem ezt a topikot.
Űrodesszüeiát nagyon régen már láttam, de ez jó választás, mindenképpen megnézem hamarosan és írok is róla persze.

Btw Set, ha 18 napja letöltötted, akkor kérvényt kell benyújtani hogy írj is róla, vagy te nem mersz első cikkíró lenni, vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 4:45 pm

Csak tegnap töltöttem le mert én is elfelejtettem hogy Isti már rakott filmet xd

Na megnéztem. Kubrick egy zseni volt. Bevallom az utolsó 30 percben FOGALMAM SINCS hogy mi történt és miért, úgyhogy azt elmagyarázhatná valaki. Isti meg kell nézned a Ragyogást is. Egyébként tetszett, tényleg nem kellett bele annyi beszéd, jól kitöltötte az időt az átfestő zenékkel is.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 6:04 pm

Már csak foszlányok maradtak meg a filmből mert régen láttam, de nekem is olyasmi dereng, hogy egyáltalán nem értettem mi történt a végén :-) .
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 6:17 pm

Hát én ezt találtam rá így már érthető:

KUBRICK: No, I don’t mind discussing it, on the lowest level, that is, straightforward explanation of the plot. You begin with an artifact left on earth four million years ago by extraterrestrial explorers who observed the behavior of the man-apes of the time and decided to influence their evolutionary progression. Then you have a second artifact buried deep on the lunar surface and programmed to signal word of man’s first baby steps into the universe — a kind of cosmic burglar alarm. And finally there’s a third artifact placed in orbit around Jupiter and waiting for the time when man has reached the outer rim of his own solar system. When the surviving astronaut, Bowman, ultimately reaches Jupiter, this artifact sweeps him into a force field or star gate that hurls him on a journey through inner and outer space and finally transports him to another part of the galaxy, where he’s placed in a human zoo approximating a hospital terrestrial environment drawn out of his own dreams and imagination. In a timeless state, his life passes from middle age to senescence to death. He is reborn, an enhanced being, a star child, an angel, a superman, if you like, and returns to earth prepared for the next leap forward of man’s evolutionary destiny. That is what happens on the film’s simplest level. Since an encounter with an advanced interstellar intelligence would be incomprehensible within our present earthbound frames of reference, reactions to it will have elements of philosophy and metaphysics that have nothing to do with the bare plot outline itself.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 9:20 pm

A végén az történt, hogy az első rész alapján tényleg nem lehet megérteni, de van második rész is, plusz a könyvben világosabb azért. De ha akarjátok elmondom röviden.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 1:34 pm

Na, ki rakhatja a következő filmet? Smile
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 1:43 pm

majd én ha megnéztem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 2:06 pm

Na akkor várhatunk...
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 12:57 pm

Na ha Red megnézi mondjuk keddig a filmet ő tehet, mert még nem volt, ha nem, akkor set jön.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 9:22 pm

No, akkor a következő film ez legyen : http://www.imdb.com/title/tt0056592/?ref_=fn_al_tt_1
Mint látjátok 62ben készült, fekete-fehér. A 30as évek amerikájában játszódik, egy ügyvéd a főszereplő és annak gyerekei. Az ügyvéd egy hamisan vádolt fekete férfit véd (akkoriban nem szerették őket). Túl sok történés nincs a filmben viszont tanulságos.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 4:10 pm

Nah itt meg mi legyen?
Vagy kéne vmi határidő, vagy vmi új film

Vagy teszek filmet Razz
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 10:16 pm

Akkor teszek filmet, hátha lesz vkinek kedve rá

Akkor a következő film legyen:

Ink
Szinkronizálva még nem találtam, de annyira túl sokat nem beszélnek, hogy ne lehessen feliratosan nézni.
Én amúgy azok közé tartozok akik inkább megvárják a szinkronizálást, minthogy olvassam, és közbe nem látom azt ami történik.
Angol tudásom meg még nincs 100%-on
Viszont ez tényleg egy fasza film, amit meg kell nézni

kis kedv csináló


kb amiket írnak, az igaz is
emelett fasza zenéje van
meg van benne a story, az akció, az elgondolkodás, a tanulság stb


Nheil: anno te ajánlottál nekem filmet, amire azt mondtad h azt néznéd meg bnőddel, (nem tudom h megnéztétek e), viszont ez egy olyan film amit megnéztem, és annyira tetszett h egy kis idővel újra megnéztem bnőmmel, Nah nálam ez az a film, úgyhogy nézzétek nyugodtan ketten Very Happy
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 1:06 am

Nah itt sincs semmi változás így akkor teszek én filmet Very Happy 

Harcosok klubja (Fight Club)
http://www.imdb.com/title/tt0137523/


8.9 imdb szal aki még nem látta egy nub What a Face
ez egy kurva jó film Set nek is kötelező megnézni mert ha törli akkor jön egy megívásos berúgással amit ő fizet muhhhha
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 1:07 am

Én ezt nem nézem meg nem tetszik ahogy Brad Pitt vagány benne pig
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 1:30 am

mondtam már h miről szól a film és 8.9 et kapot szal a te rateingednek pont megfelel nézd csak meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA film klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA film klub
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HUDA találkozó.....nálam
» HUDA Találkozó 2011
» HUDA találkozó nálam 2.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: